Reprezentace

reklama

Lukáš Rešetár chválí organizaci a obdivuje arénu: Je krásná a obrovská

Kapitán české futsalové reprezentace Lukáš Rešetár si po prvním dnu stráveném v srbském Bělehradě nemůže kvalitu evropského šampionátu vynachválit, superlativa si zaslouží zejména Kombank Aréna, která pro ME pojme 11.000 fanoušků. Po úvodním tréninku a návštěvě zahajovacího střetnutí Srbska se Slovinskem přinášíme první dojmy očekávaného lídra českého celku v cestě za vysněným postupem.

Lukáši, jako kapitán potáhneš tým do bojů o postup ze skupiny. Jaká zatím panuje v týmu atmosféra?
V týmu zatím panuje skvělá atmosféra. A pokud je hůř, máme hráče, kteří se o dobrou atmosféru postarají (směje se).

V srbském Bělehradě máte za sebou úvodní trénink. Jak se ti zatím zamlouvá samotná hala?
Úvodní trénink proběhl v tréninkové hale, do zápasové jsme se dostali až na zahajovací zápas a je nutno říct, že je opravdu krásná a hlavně obrovská.

Vzhledem ke svým reprezentačním zkušenostem můžeš výrazně porovnávat s předchozími šampionáty. Jak se zatím jeví prostředí Bělehradu, hotel a celkově organizace evropského šampionátu?
Akce jako mistrovství Evropy nebo světové šampionáty jsou vždy tradičně na vysoké úrovni.Ať už, co se týká organizace, zazemí jako jsou haly, hotely a ostatní věci, které máme k dispozici. Snad jen samotné město na mě zatím nepůsobí až tak skvěle, je přeci jenom občas vidět jeho stáří.

Na poslední chvíli došlo ke změnám v nominaci, ze které vypadli bratři Marešové. Jak výrazná je ztráta těchto zkušených hráčů pro reprezentační tým?
Musíme to brát tak, že tu prostě nejsou. Není moc času přemýšlet, jak by to vypadalo s nimi, prostě tu nejsou. Asi chybět budou, ale věřím, že i bez bratrů Marešových dokážeme postoupit z velmi těžké skupiny.

Co váš program na následující dny, přece jen do turnaje vstupujete „až“ v pátek. Bude to zatím pouze o trénincích či už víte o určitém zpestření programu?
Veškerý program, co nás v následujících dnech čeká, je směřován k důležitému prvnímu utkání. Čekají nás pochopitelně tréninky, videorozbory, ale i rehabilitace a volno, které může každý využít dle libosti. Většinou bývá zpestření až po dobře odvedené práci.

Zdroj: efutsal.cz

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate