Futsal

reklama

SFL - Historie 2015/2016 - hoši

Šestnáctý ročník Středoškolské futsalové ligy vyvrcholil ve středu 6.4. v hodonínské sportovní hale. V kategorii neměly konkurenci hráčky Gymnázia Staré Město, ve vyrovnanější chlapecké kategorii zvítězil předloni bronzový Most.

Nabitější a zajímavější průběh měla kategorie chlapecká, která nabídla spoustu dramatických momentů, tvrdých střetů i jeden výjimečný fair-play moment. V semifinále v předposlední minutě za stavu 2:2 semifinále Plzeň - BPA Brno zastavil Adam Juchlík protiútok 3 na 1 v okamžiku, kdy soupeř ztratil míč, když si bez kontaktu s protihráčem stoupl na míč, s bolestivou grimasou upadl a ležel mimo hru. Vedení SFL rozhodlo prakticky okamžitě a jednomyslně operativně udělit cenu Fair-play. Smutným paradoxem je, že v následném penaltovém rozstřelu šel tentýž hráč na penaltu jako první ... a nedal. Smutek týmu nakonec vystřídala radost, když opět po výsledku 2:2 tentokrát v souboji o třetí místo nezaváhali a odvezli si alespoň bronzovou medaili. Do finále SFL se probojovaly dvě "západní" školy, Plzeň za podpory svých kolegyň z dívčího turnaje držela krok s technickými hráči Mostu jen do okamžiku faulu hráče hostí na nejlepšího brankáře turnaje Skleničku, který pak v následné strkanici obdržel červenou kartu. Most pak v rozmezí několika minut vstřelil tři branky a rozhodl o zisku titulu.

Poděkování za perfektní organizaci patří zejména Dukle Hodonín a Městu Hodonín, které zastupoval pan Jan Lahvička a koordinátoru obou finále panu Kamilu Bednářovi.

FINÁLE SFL 2015/16

STŘEDA 6.4.2016 - sportovní hala Hodonín
semifinále SFL - hoši
10:10 ... G11-SPŠ automobilní České Budějovice - D5-SŠT Most 2:5 (1:0)
10:55 ... C9-SaPSŠ Plzeň - H12-BPA Zoubkova Brno 2:2 (1:2), pen. 3:1

12:15 zápas o 3.místo SFL - hoši
G11-SPŠ automobilní České Budějovice - H12-BPA Zoubkova Brno 2:2 (0:2), na pen. 2:4

13:40 finále SFL - hoši
D5-SŠT Most - C9-SaPSŠ Plzeň 4:2 (0:0)

Konečné pořadí
Chlapci
1. místo Most
2. místo Plzeň
3. místo BPA Brno
4. místo České Budějovice

Nejlepší hráč finálového turnaje SFL chlapci: Dominik Kocůr (Most)
Nejlepší brankář finálového turnaje SFL chlapci: Vít Sklenář (Plzeň)
Fair play-gesto turnaje: Adam Juchlík (BPA Brno)

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"


A11-Hovorčovická, B10-OA a VOŠ Příbram, C9-SaPSŠ Plzeň, D5-SŠT Most
Postupují: C9-SaPSŠ Plzeň a D5-SŠT Most  

Konferenční finále "Východ"

v úterý 23.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově

F21-Gymnázium Šumperk - H12-BPA Zoubkova Brno 1:1
E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - G11-SPŠ automobilní České Budějovice 1:1
F21-Gymnázium Šumperk - E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové 0:3
H12-BPA Zoubkova Brno - G11-SPŠ automobilní České Budějovice 1:1
F21-Gymnázium Šumperk - G11-SPŠ automobilní České Budějovice 3:5
E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - H12-BPA Zoubkova Brno 1:3

Postupují: G11-SPŠ automobilní České Budějovice a H12-BPA Zoubkova Brno

 

Praha - Divize A

středa 24.2., hala JM, Květnového vítězství 1554
Účastníci: A18-OA Heroldovy sady, A11-OA Hovorčovická, A3-GAP education, A21-Gymnázium Litoměřická
Výsledky:
A21-Litoměřická - A3-G.A.P. 2:2 (1:0)
A11-Hovorčovická - A18-Heroldovy sady 6:2 (3:2)
A21-Litoměřická - A18-Heroldovy sady 7:2 (2:2)
A11-Hovorčovická - A3-G.A.P. 5:1 (3:0)
A21-Litoměřická - A11-Hovorčovická 2:6 (2:2)
A18-Heroldovy sady - A3-G.A.P. 8:8 (5:3)

postupuje: A11-Hovorčovická  

Střední Čechy - Divize B

ve čtvrtek 17.3.2016 v Rozdělově, Kladno, ul. Sportovců 818
Účastníci: B10-OA a VOŠ Příbram, B13-Gymnázium BH Nymburk, B36-OA, VOŠE a JŠ MB
Výsledky:
B10-OA a VOŠ Příbram - B36-OA, VOŠE a JŠ Mladá Boleslav 0:0 B10-OA a VOŠ Příbram - B13-Gymnázium BH Nymburk 10:1 (3:1)

postupuje: B10-OA a VOŠ Příbram
 

Západní Čechy - divize C

25.02.2016 v Plzni, SH Lokomotiva Plzeň (Úslavská) od 9:00 hod
Účastníci: C1-OA Karlovy Vary, C18-Gymnázium J.Š.Baara Domažlice, C9-SaPSŠ Plzeň
Výsledky:
C1-OA Karlovy Vary - C9-SaPSŠ Plzeň 0:11 (0:6)
C9-SaPSŠ Plzeň - C18-Gymnázium J.Š.Baara Domažlice 7:1 (5:0)
C18-Gymnázium J.Š.Baara Domažlice - C1-OA Karlovy Vary 7:0 (3:0)

postupuje: C9-SaPSŠ Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

26.2.2016 do SH Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice
Účastníci: D5-SŠT Most, D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B", D9-SPŠ Most, D1–SŠ a MŠ Na Bojišti Liberec
Výsledky:
D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" - D9-SPŠ Most 2:7 (1:2)
D5-SŠT Most - D1–SŠ a MŠ Na Bojišti Liberec 3:3 (2:1)
D1–SŠ a MŠ Na Bojišti Liberec - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" 5:0 (2:0)
D9-SPŠ Most - D5-SŠT Most 2:3 (0:2)
D1–SŠ a MŠ Na Bojišti Liberec - D9-SPŠ Most 3:3 (2:1)
D5-SŠT Most - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" 7:2 (4:0)

postupuje: D5-SŠT Most
 

Východní Čechy - divize E

26.2.2016, Nový Bydžov
Účastníci: E9-Gymnázium Nový Bydžov, E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E18-SŠSOG Hradec Králové
Výsledky:
E18-SŠSOG Hradec Králové - E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové 5:3 (1:1)
E18-SŠSOG Hradec Králové - E9-Gymnázium Nový Bydžov 3:5 (2:2)
E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E9-Gymnázium Nový Bydžov 4:1 (1:1)

postupuje: E33-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

Úterý 2.2.2016, 8:00 – 14:00, hala VŠB TU Ostrava - Ostrava-Poruba, Studentská 6175
Účastníci: F13-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F21-Gymnázium Šumperk, F4-SOŠ Třineckých železáren Třinec
Výsledky:
F4-SOŠ Třineckých železáren Třinec - F21-Gymnázium Šumperk 2:3
F21-Gymnázium Šumperk - F13-Gymnázium Čajkovského Olomouc 3:0
F13-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F4-SOŠ Třineckých železáren Třinec 0:3

postupuje: F21-Gymnázium Šumperk
 

Jižní Čechy - divize G

1. února, SH v Českých Budějovicích, Stromovka 12
Účastníci: G7-SPŠ a SOU Pelhřimov, G11-SPŠ automobilní České Budějovice, G8-SZŠ a VOŠZ Husova Č.Budějovice
Výsledky:

G8-SZŠ a VOŠZ Husova Č.Budějovice - G11-SPŠ automobilní České Budějovice 1:2 (0:0)
G7-SPŠ a SOU Pelhřimov - G8-SZŠ a VOŠZ Husova Č.Budějovice 6:1 (4:1)
G11-SPŠ automobilní České Budějovice - G7-SPŠ a SOU Pelhřimov 6:2 (2:2)

postupuje: G11-SPŠ automobilní České Budějovice
 

Jižní Morava - divize H

ve středu 24.2. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
Účastníci: H5-SPŠ Purkyňova Brno, H12-BPA Zoubkova Brno, H27-Gymnázium Uherské Hradiště
Výsledky:
H5-SPŠ Purkyňova Brno - H12-BPA Zoubkova Brno 1:5 (1:3)
H5-SPŠ Purkyňova Brno - H27-Gymnázium Uherské Hradiště 1:4 (1:2)
H12-BPA Zoubkova Brno - H27-Gymnázium Uherské Hradiště 1:1 (1:1)

postupuje: H12-BPA Zoubkova Brno

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate