Futsal

reklama

©koFL9 - Historie 2015/16 - chlapci

Finále ©kolské futsalové ligy 2015/2016

©estý ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, vyvrcholil ve čtvrtek 7.4. v hodonínské sportovní hale. Titul kategorii ©koFL9 obhájila Z© Edisonova z Teplic a v "sedmičkách" poprvé triumfoval Z© Mládeľe Znojmo.

©kolní kategorie jsou vľdy dramatičtějąí neľ středoąkolské soutěľe a i tentokrát se hned polovina utkání rozhodovala aľ v penaltovém rozstřelu. A stejně jako ve včerejąím finále SFL opanovaly turnaj ąkoly z jiných částí republiky. Do finále devítek se dostali tradiční soupeři ze "západu" Příbram a Teplice, mladąí sedmičky zase opanovaly "východní" ąkoly Znojma a Hradec Králové.

V devítkách se do Superfinále probojovaly fotbalové ąkoly a by» nebylo k vidění přílią čistě futsalových akcí, nasazení a technické dovednosti hráčů byly na vysoké úrovni. Loňątí obhájci z Teplic se dostaly do finále aľ po dramatických penaltách s "Baníkem" Ostrave, který pak měl smůlu i v utkání o třetí místo, protoľe rozstřelů ze značky pokutového kopu nezvládl ani tam. Příbramský tým proąel semifinále poměrně jasně a tam to vypadalo na jejich jízdu a konečně poráľku rivala z Teplic, ale opak byl pravdou. Finále na prosto jednoznačně a jasně ovládli hráči Z© Edisonova Teplice a slavili obhajobu.

Vąechny týmy ocenil a dekoroval Vítězslav Krabička, místostarosta města Hodonína.
Poděkování za perfektní organizaci patří zejména Dukle Hodonín a Městu Hodonín, které zastupoval pan Jan Lahvička a koordinátoru obou finále panu Kamilu Bednářovi.



FINÁLE ©koFL 2014/15

ČTVRTEK 7.4.2016 – sportovní hala Hodonín

Semifinále 9.třídy:
10:00 ... B4-Z© Příbram-Březové Hory - E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice 4:0 (4:0)
10:40 ... F5-Z© Jana ©oupala Ostrava - D6-Z© Edisonova Teplice 3:3 (1:1), pen. 1:3

11:50 ... zápas o 3. místo ©koFL 9:
E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice - F5-Z© Jana ©oupala Ostrava 1:1 (1:0), pen. 6:5

13:10 ... finále ©koFL 9:
B4-Z© Příbram-Březové Hory - D6-Z© Edisonova Teplice 0:7 (0:4)

Celkové pořadí
©koFL9
1. místo - D6-Z© Edisonova Teplice
2. místo - B4-Z© Příbram-Březové Hory
3. místo - E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice
4. místo - F5-Z© Jana ©oupala Ostrava

Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL9: David Heidenreich (Teplice)
Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL9: Zlatan Koą»ál (Teplice)

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"

ve čtvrtek 31.3.2016, SH Příbram, Legionářů 378
A2-2.Z© Český Brod, B4-Z© Příbram–Březové Hory, C1-4.Z© Plzeň, D6-Z© Edisonova Teplice
Výsledky:

postupují:  

Konferenční finále "Východ"

ve středu 30.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice, F5-Z© Jana ©oupala Ostrava, G2-Z© Zborovská Tábor, H21-Z© Nádraľní Vyąkov
Výsledky:
H21-Z© Nádraľní Vyąkov - F5-Z© Jana ©oupala Ostrava 4:12
F5-Z© Jana ©oupala Ostrava - E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice 5:2
H21-Z© Nádraľní Vyąkov - E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice 1:10

postupují: F5-Z© Jana ©oupala Ostrava a E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice

 

Praha - Divize A


Účastníci: A1-Z© a M© Tusarova, A2-2.Z© Český Brod, A3-Z© Meteorologická, A4-Z© Bratří Venclíků, B1-Z© Václava Havla Kralupy n/Vltavou
Výsledky:

A2-2.Z© Český Brod - B1-Z© Václava Havla Kralupy n/Vltavou 3:0 (0:0)
A1-Z© a M© Tusarova - A2-2.Z© Český Brod 5:2 (3:0)
A3-Z© Meteorologická - A4-Z© Bratří Venclíků 1:3 (1:2)
Z© V. HAVLA KRALUPY (B1) - A3-Z© Meteorologická 1:6 (1:3)
A1-Z© a M© Tusarova - A1-Z© a M© Tusarova 1:8 (0:4)
A3-Z© Meteorologická - A1-Z© a M© Tusarova 7:4 (4:3)
A4-Z© Bratří Venclíků - Z© V. HAVLA KRALUPY (B1) 2:4 (2:2)
A2-2.Z© Český Brod - A3-Z© Meteorologická 10:2 (5:1)
A3-Z© Meteorologická - A1-Z© a M© Tusarova 2:2 (1:1)
A4-Z© Bratří Venclíků - A2-2.Z© Český Brod 7:4 (4:3)

postupuje: A2-2.Z© Český Brod  

Střední Čechy - Divize B

ve čtvrtek 3.3.2016 v Rozdělově, Kladno, ul. Sportovců 818
Účastníci: B4-Z© Příbram–Březové Hory, B12-2. Z© Dobříą, B8-I. Z© Říčany, B9-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
Výsledky:
B4 Z© Příbram - Březové Hory - B12 2.Z© Dobříą 9:0 (6:0)
B8 1. Z© Říčany - B9 Gymnázium BH v Nymburce 4:1 (0:0)
B4 Z© Příbram - Březové Hory - B8 1. Z© Říčany 7:0 (2:0)
B12 2.Z© Dobříą - B9 Gymnázium BH v Nymburce 3:3 (1:1)
B4 Z© Příbram - Březové Hory - B9 Gymnázium BH v Nymburce 15:0 (5:0)
B12 2.Z© Dobříą - B8 1. Z© Říčany 3:4 (2:3)

postupuje: B4-Z© Příbram–Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

18.02.2016 v Plzni, SH Lokomotiva Plzeň (Úslavská) od 9:00 hod
Účastníci: C1-4.Z© Plzeň, C5-10. Z© Plzeň, C6-Z© Nové Sedlo
Výsledky:
C1-4.Z© Plzeň - C5-10. Z© Plzeň 7:1 (5:0)
C5-10. Z© Plzeň - C6-Z© Nové Sedlo 0:6 (0:1)
C6-Z© Nové Sedlo - C1-4.Z© Plzeň 2:2 (0:2)

postupuje: C1-4.Z© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 23.2.2016 do SH Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice
Účastníci: D31–Z© Přemyslovců Louny, D6-Z© Edisonova Teplice, D13-Z© Máchovka Děčín, D3-Z© a M© Barvířská Liberec
Výsledky:
D6-Z© Edisonova Teplice - D13-Z© Máchovka Děčín 6:1 (2:1)
D31-Z© Přemyslovců Louny - D3-Z© a M© Barvířská Liberec 0:15 (0:7)
D3-Z© a M© Barvířská Liberec - D6-Z© Edisonova Teplice 3:5 (2:1)
D13-Z© Máchovka Děčín - D31-Z© Přemyslovců Louny 9:2 (3:1)
D3-Z© a M© Barvířská Liberec - D13-Z© Máchovka Děčín 3:4 (1:2)
D31–Z© Přemyslovců Louny - D6-Z© Edisonova Teplice 1:22 (0:11)

postupuje: D6-Z© Edisonova Teplice
 

Východní Čechy - divize E


Účastníci: E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice, E9-Gymnázium Polička, E17-Z© Jiráskova Vysoké Mýto
Výsledky:
E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice - E17-Z© Jiráskova Vysoké Mýto 10:2 (3:0)
E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice - E9-Gymnázium Polička 1:0 (0:0)
E9-Gymnázium Polička - E17-Z© Jiráskova Vysoké Mýto 0:4 (0:3)

postupuje: E13-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice  

Severní Morava - divize F

Středa 20.1. 2016, 8:00 – 12:00, hala V©B TU Ostrava - Ostrava-Poruba, Studentská 6175
Účastníci: F16-Z© Postřelmov, F21-Z© Město Albrechtice, F5-Z© Jana ©oupala Ostrava, F19-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín
Výsledky:
F19-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín - F5-Z© Jana ©oupala Ostrava 2:4
F16-Z© Postřelmov - F21-Z© Město Albrechtice 3:2
F19-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín - F21-Z© Město Albrechtice 8:2
F5-Z© Jana ©oupala Ostrava - F16-Z© Postřelmov 8:2
F16-Z© Postřelmov - F19-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín 2:7
F5-Z© Jana ©oupala Ostrava - F21-Z© Město Albrechtice 14:0

postupuje: F5-Z© Jana ©oupala Ostrava
 

Jiľní Čechy - divize G


Účastníci: G1-Z© J. Husa a M© Písek, G2-Z© Zborovská Tábor, G3-Z© a M© Chráą»any, G4-Z© a M© Tučapy, G5-Z© a M© Dubné
Výsledky:

G1-Z© J. Husa a M© Písek - G4-Z© a M© Tučapy 1:0 (1:0)
G5-Z© a M© Dubné - G2-Z© Zborovská Tábor 1:14 (1:10)
G4-Z© a M© Tučapy - G2-Z© Zborovská Tábor 0:5 (0:3)
G1-Z© J. Husa a M© Písek - G5-Z© a M© Dubné 4:0 (3:0)
G5-Z© a M© Dubné - G4-Z© a M© Tučapy 2:3 (1:0)
G2-Z© Zborovská Tábor - G1-Z© J. Husa a M© Písek 4:0 (2:0)

postupuje: G2-Z© Zborovská Tábor
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 10.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
Účastníci: H21-Z© Nádraľní Vyąkov, H4-Z© Krásného Brno, H1-Z© Velké Pavlovice
Výsledky:
9:00 ... H21-Z© Nádraľní Vyąkov - H4-Z© Krásného Brno 7:2
10:40 ... H4-Z© Krásného Brno - H1-Z© Velké Pavlovice 2:3
12:20 ... H21-Z© Nádraľní Vyąkov - H1-Z© Velké Pavlovice 4:1

postupuje: H21-Z© Nádraľní Vyąkov

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate