Futsal

reklama

©koFL7 - historie 2015/16 - chlapci

Finále ©kolské futsalové ligy 2015/2016

©estý ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, vyvrcholil ve čtvrtek 7.4. v hodonínské sportovní hale. Titul kategorii ©koFL9 obhájila Z© Edisonova z Teplic a v "sedmičkách" poprvé triumfoval Z© Mládeľe Znojmo.

©kolní kategorie jsou vľdy dramatičtějąí neľ středoąkolské soutěľe a i tentokrát se hned polovina utkání rozhodovala aľ v penaltovém rozstřelu. A stejně jako ve včerejąím finále SFL opanovaly turnaj ąkoly z jiných částí republiky. Do finále devítek se dostali tradiční soupeři ze "západu" Příbram a Teplice, mladąí sedmičky zase opanovaly "východní" ąkoly Znojma a Hradec Králové.

V devítkách se do Superfinále probojovaly fotbalové ąkoly a by» nebylo k vidění přílią čistě futsalových akcí, nasazení a technické dovednosti hráčů byly na vysoké úrovni. Loňątí obhájci z Teplic se dostaly do finále aľ po dramatických penaltách s "Baníkem" Ostrave, který pak měl smůlu i v utkání o třetí místo, protoľe rozstřelů ze značky pokutového kopu nezvládl ani tam. Příbramský tým proąel semifinále poměrně jasně a tam to vypadalo na jejich jízdu a konečně poráľku rivala z Teplic, ale opak byl pravdou. Finále na prosto jednoznačně a jasně ovládli hráči Z© Edisonova Teplice a slavili obhajobu.

Vąechny týmy ocenil a dekoroval Vítězslav Krabička, místostarosta města Hodonína.
Poděkování za perfektní organizaci patří zejména Dukle Hodonín a Městu Hodonín, které zastupoval pan Jan Lahvička a koordinátoru obou finále panu Kamilu Bednářovi.



FINÁLE ©koFL 2014/15

ČTVRTEK 7.4.2016 – sportovní hala Hodonín

Semifinále 7.třídy:
9:00 ... B4-Z© Příbram Březové Hory - H8-Z© Mládeľe Znojmo 1:2 (1:2)
9:30 ... E11-Z© Sever Hradec Králové - D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín 1:1 (0:0), pen. 4:2

11:20 ... zápas o 3. místo ©koFL 7:
B4-Z© Příbram Březové Hory - D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín 2:2 (1:1), pen. 4:2

12:30 ... finále ©koFL 7:
H8-Z© Mládeľe Znojmo - E11-Z© Sever Hradec Králové 0:0, pen. 5:3

Celkové pořadí
©koFL7
1. místo - H8-Z© Mládeľe Znojmo
2. místo - E11-Z© Sever Hradec Králové
3. místo - B4-Z© Příbram Březové Hory
4. místo - D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín

Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL7: Ota Kohoutek (Znojmo)
Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL7: Pavel Konta (Děčín)

Konferenční finále - chlapci

 

Konferenční finále "Západ"

ve čtvrtek 31.3. od 9:00, SH Příbram, Legionářů 378
A2-Z© Bratří Venclíků, B4-Z© Příbram Březové Hory, C5-Z© a M© ®inkovy, D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín
Výsledky:

postupují:  

Konferenční finále "Východ"

ve středu 30.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
E11-Z© Sever Hradec Králové, F4-Z© Jana ©oupala Ostrava, G1-Z© J. Husa Písek, H8-Z© Mládeľe Znojmo
Výsledky:

10:10 ... H8-Z© Mládeľe Znojmo - F4-Z© Jana ©oupala Ostrava 3:1
10:35 ... E11-Z© Sever Hradec Králové - G1-Z© J. Husa Písek 12:0
12:10 ... H8-Z© Mládeľe Znojmo - E11-Z© Sever Hradec Králové 0:1
12:35 ... F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - G1-Z© J. Husa Písek 4:0
14:10 ... F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - E11-Z© Sever Hradec Králové 2:3
14:35 ... H8-Z© Mládeľe Znojmo - G1-Z© J. Husa Písek 3:0

postupují: E11-Z© Sever Hradec Králové a H8-Z© Mládeľe Znojmo

Praha - Divize A


Účastníci: A1-Z© Meteorologická, A2-Z© Bratří Venclíků, A3-2.Z© Český Brod, B2-Z© Václava Havla Kralupy nad Vltavou
Výsledky:

A2-Z© Bratří Venclíků - A3-2.Z© Český Brod 11:0 (5:0)
A1-Z© Meteorologická - B2-Z© Václava Havla Kralupy nad Vltavou 0:5 (0:3)
A2-Z© Bratří Venclíků - A1-Z© Meteorologická 12:0 (8:0)
A3-2.Z© Český Brod - B2-Z© Václava Havla Kralupy nad Vltavou 1:5 (1:3)
A2-Z© Bratří Venclíků - B2-Z© Václava Havla Kralupy nad Vltavou 7:2 (2:2)
A3-2.Z© Český Brod - A1-Z© Meteorologická 2:6 (0:3)

postupuje: A2-Z© Bratří Venclíků  

Střední Čechy - Divize B

ve čtvrtek 3.3.2016 v Rozdělově, Kladno, ul. Sportovců 818
Účastníci: B4-Z© Příbram – Březové Hory, B1-Z© a M© Králův Dvůr, B8-MZ© Velký Osek
Výsledky:
B4-Z© Příbram Březové Hory - B1 Z© a M© Králův Dvůr 3:1 (2:0)
B1-Z© a M© Králův Dvůr - B8 MZ© Velký Osek 5:1 (0:1)
B4-Z© Příbram Březové Hory - B8 MZ© Velký Osek 5:1 (2:1)

postupuje: B4-Z© Příbram Březové Hory
 

Západní Čechy - divize C

18.02.2016 v Plzni, SH Lokomotiva Plzeň (Úslavská) od 9:00 hod
Účastníci: C1-4.Z© Plzeň, C2-Z© Horní Slavkov, C3-Z© s M© Tlučná, C4-Z© Nové Sedlo, C5-Z© a M© ®inkovy
Výsledky:
C5-Z© a M© ®inkovy - C1-4.Z© Plzeň 9:1 (5:1)
C4-Z© Nové Sedlo - C5-Z© a M© ®inkovy 3:4 (2:0)
C4-Z© Nové Sedlo - C1-4.Z© Plzeň 10:0 (3:0)
C2-Z© Horní Slavkov a C3-Z© s M© Tlučná se nedostavily

postupuje: C5-Z© a M© ®inkovy
 

Severní Čechy - divize D

úterý 23.2.2016 do SH Teplice, Na Stínadlech 3280, Teplice
Účastníci: D10-Z© Zd. ©těpánka Most, D3-Z© Edisonova Teplice, D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín, D6-Z© a M© Barvířská Liberec
Výsledky:
D3-Z© Edisonova Teplice - D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín 0:1 (0:1)
D10-Z© Zd. ©těpánka Most - D6-Z© a M© Barvířská Liberec 2:2 (0:0)
D6-Z© a M© Barvířská Liberec - D3-Z© Edisonova Teplice 3:4 (3:3)
D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín - D10-Z© Zd. ©těpánka Most 2:0 (2:0)
D6-Z© a M© Barvířská Liberec - D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín 2:3 (2:2)
D10-Z© Zd. ©těpánka Most - D3-Z© Edisonova Teplice 5:3 (1:1)

postupuje: D11-Z© Dr. M. Tyrąe Děčín
 

Východní Čechy - divize E

4.3.2016 v Hradci Králové SH Třebeą
Účastníci: E11-Z© Sever Hradec Králové, E5-Z© Bystré, E13-Z© a M© Studenec
Výsledky:
E11-Z© Sever Hradec Králové – E13-Z© a M© Studenec 6:2 (2:1)
E5-Z© Bystré - E11-Z© Sever Hradec Králové 0:8 (0:6)
E13-Z© a M© Studenec - E5-Z© Bystré 5:1 (2:0)

postupuje: E11-Z© Sever Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

Čtvrtek 21.1. 2016, hala V©B TU Ostrava - Ostrava-Poruba, Studentská 6175
Účastníci: F11-Reálné gymnázium a Z© Prostějov, F4-Z© Jana ©oupala Ostrava, F7-Z© a M© Komenského Bílovec
Výsledky:
F4-Z© Jana ©oupala Ostrava - F7-Z© a M© Komenského Bílovec 2:1
F11-Reálné gymnázium a Z© Prostějov - F4-Z© Jana ©oupala Ostrava 2:9
F7-Z© a M© Komenského Bílovec - F11-Reálné gymnázium a Z© Prostějov 6:3

postupuje: F4-Z© Jana ©oupala Ostrava
 

Jiľní Čechy - divize G

SH v Soběslavi ve St 27. ledna 2016 od 10,00 hodin
Účastníci: G1-Z© J. Husa Písek, G2-Z© a M© Chráą»any, G3-Z© a M© Tučapy, G4-Z© a M© Dubné
Výsledky:

G1-Z© J. Husa Písek - G3-Z© a M© Tučapy 2:0 (0:0)
G1-Z© J. Husa Písek - G4-Z© a M© Dubné 6:3 (1:3)
G4-Z© a M© Dubné - G3-Z© a M© Tučapy 1:1 (1:1)

postupuje: G1-Z© J. Husa Písek
 

Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 10.3. od 9:00 ve sportovní hale v Rousínově
Účastníci: H3-Z© Herčíkova Brno, H11-Z© Masarova Brno, H8-Z© Mládeľe Znojmo, H7-Katolická Z© v Uherském Brodě
Výsledky:
H3-Z© Herčíkova Brno - H11-Z© Masarova Brno 3:6
H11-Z© Masarova Brno - H8-Z© Mládeľe Znojmo 1:2
H3-Z© Herčíkova Brno - H8-Z© Mládeľe Znojmo 1:1

postupuje: H8-Z© Mládeľe Znojmo

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate