Futsal

reklama

CHANCE futsal liga - Ročník 2016/2017


 

20.kolo

GL Litoměřice - Tango Hodonín 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,5), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 300 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 15. Filinger David, 31. Krok Lukáš (Tichý Petr), 39. Vagnao-Amaro Anibal (Danilinho-Rodr. Danilo) - 32. Levčík Patrik (Višváder Juraj)
ŽK: Tichý Petr - Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Levčík Patrik, Višváder Juraj
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Danilinho-Rodr. Danilo, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Bartůněk Michal Trenér: Bartošek Vlastimil
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Buc Marek, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

R.K. HELAS Brno - Vysoké Mýto 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Lafek David (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 590 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 13. Lerch Stanislav, 29. Cupák Vojtěch (Lidmila Jakub), 35. Lerch Stanislav (Mužík Jiří) - 6. Vladyka Petr (Michalec Roman), 29. Vácha Tomáš, 40. Vácha Tomáš (Novák David)
ŽK: Cupák David - 0
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lerch Stanislav, Zatloukal Martin, Cupák Vojtěch, Lidmila Jakub, Lidmila Patrik, Konečný Marek, Lacko Ivan, Šarkózy Ivan, Bobylev Fedor, Mužík Jiří, Dang Robert, Mikeš Miroslav Trenér: Loup Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Koblasa Jan, Habrman Vojtěch, Vácha Tomáš, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

SK Slavia Praha - ERA-PACK Chrudim 2 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Vomastek Daniel (8,3) Delegát: Novotný Josef Diváků: 400 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 2. Záruba Radim, 5. Hrdina Antonín (Brychta Martin) - 12. Slováček Matěj (Drozd Pavel), 13. Slováček Matěj (Max-Weber Prates), 17. Rešetár Lukáš (Felipe-Deyviss. De Freita), 19. Max-Weber Prates, 25. Max-Weber Prates (Drozd David), 26. Max-Weber Prates (Koudelka Tomáš)
ŽK: 0 - Mareš Roman, Drozd Pavel, Slováček Matěj
SK Slavia Praha: Garčár Radim, Brychta Martin, Záruba Radim, Salák Michal, Lištván Jan, Směřička Martin, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Vahala Ondřej, Roshan David Trenér: Brychta Martin
ERA-PACK Chrudim: Jean-Reis Clodi, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

SKP Třinecká ocel - Démoni Č.Lípa 2 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Gasnárek Michal (8,5), Pivoňka Petr Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 600 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 38. Blahut Jan (Baron Lukáš), 39. Blahut Jan (Baron Lukáš) - 28. Havrda Ondřej (Bialek Milan), 38. Šafář Jan, 39. Bialek Milan (Fichtner Tomáš)
ŽK: 0 - Bejda Stanislav ČK: 0 - Bažant Jan
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Samek Miroslav, Kalfas Jakub, Przyczko Filip, Kantor David, Blahut Jan, Baron Lukáš, Buryan Filip, Slavík Jaroslav, Kašický Dušan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň 2 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 220 Stadion: Arena Sparta
Branky: 7. Sláma Zdeněk (Hanzlík Radek), 14. Kubelka Matouš (Mažári Patrik) - 21. Holý Michal (Stejskal Pavel), 27. Šíša Jiří, 40. Štrajt Michal (Abrham Tomáš)
ŽK: Doša Martin - Landrgott Tomáš, Forman Adam, Šíša Jiří
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Doša Martin, Kuč Ervin, Kiliján Jakub, Vodecký Igor, Mažári Patrik, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Kovács Michal, Vágner Robert Trenér: Frič David
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Forman Adam, Šíša Jiří, Havel Jan, Buchta Tomáš, Shklyarskyy Bohdan, Hudaček Marko Trenér: Kučera Petr

Benago Zruč n.S. - MADOS Hr.Králové 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Šenkýř Petr (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 3. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Saul-Olmo Campana), 15. Belej Michal (Vnuk Tomáš), 27. Belej Michal (Saul-Olmo Campana), 31. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 34. Saul-Olmo Campana, 35. Belej Michal (Diego-Fogaca Valenta) - 19. Zdržálek Dominik (Beran Jiří), 26. Zdržálek Dominik (Novotný Pavel)
ŽK: 0 - Ondráček Michal, Zdržálek Dominik
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Brahimi Azem, Saul-Olmo Campana, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Vnuk Tomáš, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Diego-Fogaca Valenta, Rodek Marcel, Belej Michal, Gabčo Josef, Hloušek Michal, Pytloun Jaroslav, Christiano Cardoso Trenér: Simitči Beni
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Semerád Miroslav, Tošovský Matěj, Friedl Martin, Beran Jiří, Novotný Pavel, Šejvl Martin, Zdržálek Dominik, Dědeček Roman Trenér: Stříž Michal


 

19.kolo

MADOS Hr.Králové - GL Litoměřice 2 : 7 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Čep Radim (7,9) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 146 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 4. Semerád Miroslav (Novotný Pavel), 38. Semerád Miroslav (Beran Jiří) - 10. Tichý Petr (Rodrigo Taverna), 22. Tichý Petr (Hrdý Radek), 24. Krok Lukáš, 25. Hrdý Radek (Tichý Petr), 26. Krok Lukáš (Vagnao-Amaro Anibal), 29. Two-Pereira Paiva Robert (Danilinho-Rodr. Danilo), 39. Vagnao-Amaro Anibal
ŽK: Novotný Pavel - Tichý Petr
MADOS Hr.Králové: Tošovský Matěj, Beran Jiří, Chvála Miloš, Fenz Jan, Zdržálek Dominik, Šejvl Martin, Novotný Pavel, Semerád Miroslav Trenér: Stříž Michal
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Danilinho-Rodr. Danilo, Tichý Petr, Bartůněk Michal Trenér: nepřítomen GL

Interobal Plzeň - Benago Zruč n.S. 3 : 6 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 300 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 13. Kasýk Zdeněk (Štverák Tomáš), 15. Abrham Tomáš (Koc Václav), 36. Štrajt Michal - 11. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Saul-Olmo Campana), 33. Diego-Fogaca Valenta (Saul-Olmo Campana), 35. Diego-Fogaca Valenta (Belej Michal), 36. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 39. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 40. Diego-Fogaca Valenta (Sidnei-Ribeiro Da Silva)
ŽK: Štverák Tomáš - 0 ČK: Koc Václav, Štverák Tomáš - 0
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Holý Michal, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Hudaček Marko, Šíša Jiří, Štverák Tomáš, Buchta Tomáš Trenér: Kučera Petr
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Victor-Viera Martinho, Hora Martin, Hloušek Michal, Saul-Olmo Campana, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Diego-Fogaca Valenta, Bezstarosti Tomáš, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Sidnei-Ribeiro Da Silva Trenér: Simitči Beni

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha 1 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Lafek David (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 260 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 36. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš) - 26. Křemen Jan (Sláma Zdeněk), 38. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 40. Křemen Jan (Doša Martin)
ŽK: Kirov Milen Valentinov, Kostic Marko, Švec Martin - Sop Martin, Kubelka Matouš, Křemen Jan, Kovács Michal
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Kostic Marko, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Kuč Ervin, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Mažári Patrik, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Křemen Jan, Rott Miroslav, Vágner Robert, Kovács Michal, Mareš Martin Trenér: Frič David

ERA-PACK Chrudim - SKP Třinecká ocel 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 285 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 1. Rešetár Lukáš (Jean-Reis Clodi), 8. Rešetár Lukáš (Felipe-Deyviss. De Freita), 20. Rešetár Lukáš (Jean-Reis Clodi), 26. Mancha-Almeida Rodrigo (Mareš Roman), 31. Rešetár Lukáš (Felipe-Deyviss. De Freita), 36. Max-Weber Prates (Mareš Roman) - 17. Kantor David (Baron Lukáš), 30. Slavík Jaroslav (Blahut Jan), 35. Slavík Jaroslav (Kantor David)
ŽK: Mareš Michal, Mancha-Almeida Rodrigo - Mendrok Lukáš
ERA-PACK Chrudim: Jean-Reis Clodi, Hlouš Radek, Žďánský Jakub, Mareš Michal II, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Baron Lukáš, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Blahut Jan, Slavík Jaroslav, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

Vysoké Mýto - SK Slavia Praha 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Klečacký Marek (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 475 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 11. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 26. Michalec Roman (Vácha Tomáš), 31. Vácha Tomáš (Vágner Jakub) - 5. Záruba Radim (Míča Ondřej), 27. Hrdina Antonín (Oliva Petr), 40. Hrdina Antonín (Záruba Radim)
ŽK: Michalec Roman, Vácha Tomáš - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Vodrážka David, Koblasa Jan, Habrman Vojtěch, Vácha Tomáš, Špinar Jan Trenér: Páral Roman
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Záruba Radim, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Směřička Martin, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Tango Hodonín - R.K. HELAS Brno 2 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Matyš Jakub (8,7), Gasnárek Michal Delegát: Bednář Kamil Diváků: 565 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 34. Višváder Juraj (Buršík Tomáš), 38. Višváder Juraj (Buršík Tomáš) - 19. Hrubý Vítězslav (Cupák David), 29. Hrubý Vítězslav (Cupák David), 32. Šimon David, 35. Lacko Ivan, 39. Outrata Pavel (Šimon David)
ŽK: 0 - Šimon David, Cupák David
Tango Hodonín: Lupač Michal, Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Řezníček Jakub, Svoboda Milan, Višváder Juraj, Cenek Čeněk, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Buc Marek Trenér: Berky Marian
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Konečný Marek, Cupák David, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Bobylev Fedor, Lacko Ivan, Lidmila Patrik, Fruhvirt Daniel Trenér: Loup Jan


 

18.kolo

GL Litoměřice - R.K. HELAS Brno 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 550 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 14. Two-Pereira Paiva Robert - 14. Outrata Pavel (Lerch Stanislav)
ŽK: Wenderson-Ferer Da Silva, Danilinho-Rodr. Danilo - Lacko Ivan
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Bartůněk Michal, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal Trenér: Bartošek Vlastimil
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Bobylev Fedor, Dang Robert, Lacko Ivan Trenér: Loup Jan

SK Slavia Praha - Tango Hodonín 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 190 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 27. Salák Michal (Směřička Martin) - 14. Levčík Patrik (Chadzidis Dimostenis), 19. Višváder Juraj (Doubravský Bohumír), 32. Levčík Patrik (Belaník Marek), 40. Doubravský Bohumír
ŽK: Matějka Tomáš - Veselovský Tomáš
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Záruba Radim, Salák Michal, Oliva Petr, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Směřička Martin, Wojnar Mikoláš, Garčár Radim, Roshan David Trenér: Brychta Martin
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

SKP Třinecká ocel - Vysoké Mýto 3 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Petr Zdeněk (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 500 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 4. Przyczko Filip (Slavík Jaroslav), 10. Slavík Jaroslav (Przyczko Filip), 11. Przyczko Filip (Baron Lukáš) - 1. Habrman Vojtěch (Vladyka Petr), 23. Vácha Tomáš (Vágner Jakub)
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Samek Miroslav, Kalfas Jakub, Przyczko Filip, Kantor David, Blahut Jan, Baron Lukáš, Buryan Filip, Slavík Jaroslav, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Koblasa Jan, Habrman Vojtěch, Vácha Tomáš, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

AC Sparta Praha - ERA-PACK Chrudim 2 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Novotný Jan (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 205 Stadion: Arena Sparta
Branky: 16. Hanzlík Radek (Sláma Zdeněk), 26. Brunovský Anton (Rott Miroslav) - 3. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 4. Drozd David, 11. Max-Weber Prates (Mancha-Almeida Rodrigo), 32. Max-Weber Prates (Mareš Roman)
ŽK: Doša Martin, Brunovský Anton - 0
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Mažári Patrik, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Vozár Mário, Zyryanov Nikita, Vágner Robert, Rott Miroslav Trenér: nepřítomen ACS
ERA-PACK Chrudim: Jean-Reis Clodi, Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Mancha-Almeida Rodrigo, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

Benago Zruč n.S. - Démoni Č.Lípa 7 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,5), Košťál Milan (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 225 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 2. Belej Michal (Vnuk Tomáš), 16. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 17. Rodek Marcel (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 20. Belej Michal (Diego-Fogaca Valenta), 24. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 33. Belej Michal (Rodek Marcel), 40. Brahimi Azem (Pimpolho-Luiz De Carvalho) - 21. Bialek Milan (Fichtner Tomáš), 38. Kostic Marko (Šafář Jan)
ŽK: Christiano Cardoso, Brahimi Azem, Diego-Fogaca Valenta - Bejda Stanislav, Tvrzník Břetislav, Kostic Marko
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Hloušek Michal, Victor-Viera Martinho, Brahimi Azem, Diego-Fogaca Valenta, Hora Martin, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Rodek Marcel, Belej Michal Trenér: Simitči Beni
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Kostic Marko, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel

MADOS Hr.Králové - Interobal Plzeň 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Nešněra Filip (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 140 Stadion: SH Třebeš Hradec Králové
Branky: 28. Chvála Miloš (Beran Jiří) - 16. Mižár Jakub (Stejskal Pavel), 19. Štverák Tomáš (Mižár Jakub), 23. Holý Michal (Štverák Tomáš), 36. Holý Michal (Abrham Tomáš)
ŽK: Friedl Martin, Zdržálek Dominik - 0
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Friedl Martin, Beran Jiří, Chvála Miloš, Chromek Adam, Fenz Jan, Šejvl Martin, Zdržálek Dominik, Novotný Pavel, Semerád Miroslav, Ondráček Michal, Tošovský Matěj Trenér: Střiž Michal
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Němec Lukáš, Mižár Jakub, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Stejskal Pavel, Koc Václav, Šíša Jiří, Hudaček Marko, Štrajt Michal, Abrham Tomáš, Havel Jan, Štverák Tomáš, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr


 

17.kolo

Interobal Plzeň - GL Litoměřice 3 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 392 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 17. Mižár Jakub (Holý Michal), 19. Abrham Tomáš, 31. Abrham Tomáš (Štverák Tomáš) - 36. Danilinho-Rodr. Danilo (Zapletal Petr), 37. Rodrigo Taverna (Danilinho-Rodr. Danilo), 39. Rodrigo Taverna (Danilinho-Rodr. Danilo)
ŽK: Mižár Jakub, Štrajt Michal - Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Šíša Jiří, Koc Václav, Mižár Jakub, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Mariánus Pavel, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Forman Adam, Štverák Tomáš, Němec Lukáš, Havel Jan Trenér: Kučera Petr
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Bakiu Luan Trenér: Bartošek Vlastimil

Démoni Č.Lípa - MADOS Hr.Králové 2 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,2), Dragoun Radek (7,8) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 190 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 29. Havrda Ondřej, 40. Havrda Ondřej
ŽK: Švec Martin, Havrda Ondřej, Havlásek Jan - Tošovský Matěj, Jelínek Roman ČK: 0 - Jelínek Roman
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Kostic Marko, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Tvrzník Břetislav, Havlásek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel
MADOS Hr.Králové: Tošovský Matěj, Beran Jiří, Friedl Martin, Chromek Adam, Chvála Miloš, Jelínek Roman, Ondráček Michal, Semerád Miroslav, Strasser Michal, Šejvl Martin, Zdržálek Dominik, Novotný Pavel, Fenz Jan Trenér: nepřítomen HK

ERA-PACK Chrudim - Benago Zruč n.S. 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,5), Milner Michal (8,5) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 372 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 3. Rešetár Lukáš (Mareš Roman), 22. Mareš Roman (Mancha-Almeida Rodrigo), 29. Drozd Pavel (Felipe-Deyviss. De Freita) - 5. Belej Michal (Rodek Marcel), 15. Brahimi Azem (Vnuk Tomáš), 39. Belej Michal (Rodek Marcel)
ŽK: Mareš Roman, Felipe-Deyviss. De Freita - Christiano Cardoso ČK: Rešetár Lukáš - 0
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Jean-Reis Clodi, Mareš Roman, Mareš Michal, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Victor-Viera Martinho, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Starý Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva Trenér: Simitči Beni

Vysoké Mýto - AC Sparta Praha 5 : 8 (1 : 5)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,3), Čep Radim (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 499 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 18. Jeníček Petr, 24. Vladyka Petr (Formánek Pavel), 26. Vácha Tomáš (Štanglica Šimon), 27. Novák David (Habrman Vojtěch), 31. Novák David (Gerčák Libor) - 6. Sláma Zdeněk (Křemen Jan), 12. Křemen Jan, 16. Křemen Jan, 17. Doša Martin (Rott Miroslav), 19. Kubelka Matouš (Kovács Michal), 24. Doša Martin (Rott Miroslav), 39. Kovács Michal, 40. Doša Martin (Kovács Michal)
ŽK: Jeníček Petr, Novák David - Rott Miroslav, Kovács Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Novák David, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Koblasa Jan, Habrman Vojtěch, Vácha Tomáš, Štanglica Šimon, Špinar Jan Trenér: Páral Roman
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Mareš Martin, Sop Martin, Doša Martin, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Křemen Jan, Kovács Michal, Mažári Patrik, Vágner Robert Trenér: Frič David

Tango Hodonín - SKP Třinecká ocel 3 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Jílek Lukáš (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 480 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 2. Svoboda Milan (Veselovský Tomáš), 13. Řezníček Jakub (Levčík Patrik), 35. Buršík Tomáš (Svoboda Milan) - 9. Mendrok Lukáš (Sierota Dariusz), 20. Slavík Jaroslav (Sikora Martin), 20. Kantor David, 38. Mendrok Lukáš (Sierota Dariusz)
ŽK: Doubravský Bohumír - Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Sierota Dariusz, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Mendrok Lukáš, Buryan Filip, Slavík Jaroslav, Kantor David, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

R.K. HELAS Brno - SK Slavia Praha 5 : 9 (3 : 4)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Petr Zdeněk (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 220 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 11. Hrubý Vítězslav (Šarkózy Ivan), 12. Cupák David (Cupák Vojtěch), 14. Cupák Vojtěch (Cupák David), 26. Hrubý Vítězslav (Cupák David), 29. Mužík Jiří (Lidmila Jakub) - 2. Směřička Martin (Míča Ondřej), 9. Záruba Radim (Směřička Martin), 12. Záruba Radim (Salák Michal), 13. Záruba Radim (Hrdina Antonín), 24. Míča Ondřej (Záruba Radim), 30. Brychta Martin (Směřička Martin), 31. Hrdina Antonín (Brychta Martin), 39. Záruba Radim, 40. Záruba Radim
ŽK: Mužík Jiří - Směřička Martin
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Cupák Vojtěch, Zatloukal Martin, Outrata Pavel, Hrubý Vítězslav, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Dang Robert, Lidmila Jakub, Bobylev Fedor Trenér: nepřítomen HB
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Záruba Radim, Salák Michal, Oliva Petr, Směřička Martin, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Garčár Radim Trenér: Brychta Martin


 

16.kolo

GL Litoměřice - SK Slavia Praha 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 520 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Tichý Petr (Hrdý Radek), 28. Danilinho-Rodr. Danilo (Krok Lukáš), 38. Filinger David (Danilinho-Rodr. Danilo) - 13. Salák Michal (Novotný Jiří), 26. Hrdina Antonín (Homola Jan)
ŽK: Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa - Hrdina Antonín ČK: 0 - Novotný Jiří
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Vagnao-Amaro Anibal, Filinger David, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Bakiu Luan Trenér: Bartošek Vlastimil
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Směřička Martin, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Garčár Radim Trenér: Brychta Martin

SKP Třinecká ocel - R.K. HELAS Brno 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 350 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 33. Baron Lukáš (Samek Miroslav) - 10. Hrubý Vítězslav (Šarkózy Ivan), 27. Cupák Vojtěch, 33. Cupák David (Hrubý Vítězslav)
ŽK: Samek Miroslav - 0
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Baron Lukáš, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Kašický Dušan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Hrubý Vítězslav, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Lacko Ivan, Konečný Marek Trenér: Loup Jan

AC Sparta Praha - Tango Hodonín 3 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Melničuk Vladimír (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 160 Stadion: Arena Sparta
Branky: 3. Křemen Jan (Kovács Michal), 9. Sop Martin (Brunovský Anton), 28. Sláma Zdeněk (Křemen Jan) - 7. Belaník Marek (Chadzidis Dimostenis), 20. Veselovský Tomáš (Svoboda Milan)
ŽK: Mareš Martin - Chadzidis Dimostenis, Doubravský Bohumír
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Kovács Michal, Vágner Robert, Mareš Martin, Zyryanov Nikita Trenér: Frič David
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub, Višváder Juraj Trenér: nepřítomen TH

Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 5 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8) Delegát: Stix Jiří Diváků: 320 Stadion: MSH Zruš nad Sázavou
Branky: 3. Rodek Marcel (Belej Michal), 7. Pimpolho-Luiz De Carvalho (Vnuk Tomáš), 10. Belej Michal (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 13. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 25. Belej Michal (Vnuk Tomáš) - 3. Štanglica Šimon (Vácha Tomáš), 8. Vácha Tomáš (Kubát Jaroslav), 24. Vácha Tomáš (Jeníček Petr), 26. Kubát Jaroslav (Vácha Tomáš), 32. Michalec Roman (Vladyka Petr)
ŽK: Rodek Marcel, Vnuk Tomáš - Kubát Jaroslav, Vágner Jakub
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Victor-Viera Martinho, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Rodek Marcel, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Bezstarosti Tomáš, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Sidnei-Ribeiro Da Silva Trenér: Simitči Beni
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Štanglica Šimon, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Kavka Martin, Špinar Jan Trenér: Páral Roman

MADOS Hr.Králové - ERA-PACK Chrudim 1 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Lafek David (8,3), Gryc Leoš (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 210 Stadion: SH Třebeš Hradec Králové
Branky: 9. Jelínek Roman (Chromek Adam) - 2. Felipe-Deyviss. De Freita (Rešetár Lukáš), 8. Drozd David (Koudelka Tomáš), 14. Drozd David (Slováček Matěj), 29. Mareš Michal (Felipe-Deyviss. De Freita), 34. Drozd Pavel (Felipe-Deyviss. De Freita), 36. Drozd Pavel, 37. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj), 38. Drozd David (Felipe-Deyviss. De Freita)
ŽK: Chromek Adam - 0
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Jelínek Roman, Ondráček Michal, Friedl Martin, Beran Jiří, Chromek Adam, Strasser Michal, Novotný Pavel, Zdržálek Dominik, Habrman Vojtěch Trenér: Stříž Michal
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Jean-Reis Clodi, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa 4 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,5), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 510 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 10. Abrham Tomáš (Štrajt Michal), 14. Kasýk Zdeněk (Havel Jan), 20. Štrajt Michal (Štverák Tomáš), 36. Mariánus Pavel (Mižár Jakub) - 14. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš), 37. Fichtner Tomáš (Šafář Jan)
ŽK: Havel Jan - Šafář Jan, Bažant Jan
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Forman Adam, Šíša Jiří, Štverák Tomáš, Havel Jan Trenér: Kučera Petr
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel


 

15.kolo

Démoni Č.Lípa - GL Litoměřice 3 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 190 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 19. Havrda Ondřej, 38. Švec Martin (Bejda Stanislav), 39. Havrda Ondřej - 2. Johne-Melo De Sousa (Zapletal Petr), 10. Tichý Petr (Macháček Martin)
ŽK: Švec Martin - Rodrigo Taverna
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Vobořil Tomáš, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Filinger David, Bakiu Luan Trenér: Bartošek Vlastimil

ERA-PACK Chrudim - Interobal Plzeň 2 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Pivoňka Petr (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 275 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 13. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 15. Mancha-Almeida Rodrigo (Rešetár Lukáš)
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Ricardinho-Cam. Sobral F., Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Němec Lukáš, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Koc Václav, Mariánus Pavel, Štverák Tomáš, Abrham Tomáš, Holý Michal, Hudaček Marko Trenér: Kučera Petr

Vysoké Mýto - MADOS Hr.Králové 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 280 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 15. Vladyka Petr (Vodrážka David), 18. Novák David (Sklenář Václav), 24. Novák David (Vladyka Petr) - 3. Novotný Pavel (Strasser Michal)
ŽK: 0 - Friedl Martin
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Vodrážka David, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Friedl Martin, Ondráček Michal, Beran Jiří, Chvála Miloš, Chromek Adam, Strasser Michal, Zdržálek Dominik, Novotný Pavel, Fenz Jan, Semerád Miroslav Trenér: Stříž Michal

Tango Hodonín - Benago Zruč n.S. 5 : 10 (2 : 7)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8), Šenkýř Petr (8) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 350 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 5. Řezníček Jakub (Svoboda Milan), 10. Buršík Tomáš (Řezníček Jakub), 23. Levčík Patrik (Višváder Juraj), 31. Belaník Marek, 37. Levčík Patrik (Belaník Marek) - 2. Belej Michal (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 6. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Belej Michal), 7. Belej Michal (Rodek Marcel), 11. Belej Michal, 14. Vnuk Tomáš (Marcelo-Dos Reis Soares), 15. Diego-Fogaca Valenta (Victor-Viera Martinho), 20. Belej Michal, 27. Vnuk Tomáš (Marcelo-Dos Reis Soares), 34. Vnuk Tomáš, 38. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Belej Michal)
ŽK: Višváder Juraj - Victor-Viera Martinho, Diego-Fogaca Valenta
Tango Hodonín: Lupač Michal, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Višváder Juraj, Belaník Marek, Brezina Martin, Vanda Filip, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Victor-Viera Martinho, Hora Martin, Rodek Marcel, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Ploc David, Sidnei-Ribeiro Da Silva Trenér: Simitči Beni

R.K. HELAS Brno - AC Sparta Praha 5 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 550 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 4. Hrubý Vítězslav (Lacko Ivan), 10. Outrata Pavel (Lidmila Jakub), 19. Cupák David (Hrubý Vítězslav), 38. Hrubý Vítězslav (Lacko Ivan), 39. Outrata Pavel (Cupák David) - 4. Hanzlík Radek (Křemen Jan), 7. Sláma Zdeněk (Hanzlík Radek), 23. Kovács Michal, 35. Kovács Michal, 40. Sláma Zdeněk (Kovács Michal)
ŽK: 0 - Sláma Zdeněk, Kovács Michal
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Bobylev Fedor, Lacko Ivan, Dang Robert, Konečný Marek Trenér: Kopecký Marek
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Sop Martin, Mažári Patrik, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Kovács Michal, Vágner Robert, Zyryanov Nikita Trenér: nepřítomen ACS

SK Slavia Praha - SKP Třinecká ocel 4 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 260 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 1. Salák Michal (Hrdina Antonín), 33. Homola Jan (Stibora Vladimír), 34. Hrdina Antonín (Novotný Jiří), 40. Hrdina Antonín (Salák Michal) - 6. Przyczko Filip (Kreželok Ondřej), 15. Przyczko Filip (Buryan Filip)
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Směřička Martin, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Nguyen Tung Anh, Roshan David Trenér: Brychta Martin
SKP Třinecká ocel: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Baron Lukáš, Przyczko Filip, Slavík Jaroslav, Kašický Dušan, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea


 

14.kolo

GL Litoměřice - SKP Třinecká ocel 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (7,9), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 300 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 27. Zapletal Petr (Johne-Melo De Sousa) - 26. Baron Lukáš
ŽK: Johne-Melo De Sousa - 0 ČK: Vagnao-Amaro Anibal - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Hrdý Radek, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Zapletal Petr, Johne-Melo De Sousa, Bakiu Luan Trenér: Bartošek Vlastimil
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Baron Lukáš, Kantor David, Blahut Jan, Buryan Filip, Kašický Dušan, Hudzieczek Jaroslav, Slavík Jaroslav, Samek Miroslav, Opluštil Jan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 4 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Petr Zdeněk (8,4), Kliner Jan Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 475 Stadion: Arena Sparta
Branky: 12. Sláma Zdeněk (Kovács Michal), 31. Doša Martin, 38. Kovács Michal, 40. Křemen Jan (Brunovský Anton)
ŽK: Sop Martin, Doša Martin - Hrdina Antonín
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Zyryanov Nikita, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Kabele Jiří, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Křemen Jan, Kovács Michal, Mažári Patrik Trenér: Frič David
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Salák Michal, Novotný Jiří, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Oliva Petr, Homola Jan, Brychta Martin, Stibora Vladimír, Dvořák Daniel, Nguyen Tung Anh, Wojnar Mikoláš, Garčár Radim, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Benago Zruč n.S. - R.K. HELAS Brno 7 : 4 (4 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Kliner Jan (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 260 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 2. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Rodek Marcel), 3. Brahimi Azem, 11. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 18. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Christiano Cardoso), 30. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 33. Victor-Viera Martinho (Brahimi Azem), 40. Rodek Marcel (Belej Michal) - 13. Hrubý Vítězslav (Cupák David), 19. Lidmila Jakub (Cupák Vojtěch), 21. Šarkózy Ivan, 24. Šimon David
ČK: 0 - Cupák Vojtěch
Benago Zruč n.S.: Christiano Cardoso, Victor-Viera Martinho, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-Dos Reis Soares, Bezstarosti Tomáš, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Sidnei-Ribeiro Da Silva Trenér: Simitči Beni
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Šarkózy Ivan, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Lacko Ivan, Konečný Marek Trenér: Kopecký Marek

MADOS Hr.Králové - Tango Hodonín 4 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (7,8), Nagy Zdeněk (7,9) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 160 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 18. Zdržálek Dominik, 21. Jelínek Roman (Friedl Martin), 36. Chromek Adam, 37. Jelínek Roman (Chromek Adam) - 5. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 7. Veselovský Tomáš (Levčík Patrik), 12. Levčík Patrik, 23. Višváder Juraj (Řezníček Jakub), 26. Veselovský Tomáš, 36. Doubravský Bohumír (Levčík Patrik), 40. Doubravský Bohumír
ŽK: Jelínek Roman, Chromek Adam, Beran Jiří - Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš, Doubravský Bohumír
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Jelínek Roman, Ordelt Adam, Friedl Martin, Chromek Adam, Zdržálek Dominik, Chvála Miloš, Beran Jiří, Novotný Pavel, Habrman Vojtěch, Fenz Jan, Šejvl Martin Trenér: Stříž Michal
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

Interobal Plzeň - Vysoké Mýto 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,2), Vomastek Daniel (8,2) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 300 Stadion: AH Slavia VŚ Plzeň
Branky: 7. Štrajt Michal (Koc Václav), 24. Štrajt Michal (Holý Michal), 36. Štrajt Michal, 40. Štrajt Michal - 18. Vácha Tomáš, 27. Novák David, 39. Novák David (Kubát Jaroslav)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Havel Jan - Michalec Roman
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Šíša Jiří, Štverák Tomáš, Havel Jan, Hudaček Marko, Buchta Tomáš Trenér: Kučera Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

Démoni Č.Lípa - ERA-PACK Chrudim 1 : 9 (1 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Milner Michal (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Česká |Lípa
Branky: 18. Bejda Stanislav (Švec Martin) - 7. Drozd David (Koudelka Tomáš), 15. Drozd Pavel (Mareš Michal), 22. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 24. Mareš Michal (Felipe-Deyviss. De Freita), 30. Drozd Pavel (Mareš Roman), 34. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj), 35. Drozd Pavel (Felipe-Deyviss. De Freita), 36. Mareš Roman (Drozd Pavel), 37. Lukas Marek (Drozd David)
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Vobořil Tomáš, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe


 

13.kolo

ERA-PACK Chrudim - GL Litoměřice 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Nešněra Filip (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 375 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 3. Mareš Roman (Mareš Michal), 27. Záruba Radim (Drozd David), 38. Mareš Michal - 10. Vagnao-Amaro Anibal, 34. Rodrigo Taverna, 35. Rodrigo Taverna (Danilinho-Rodr. Danilo)
ŽK: 0 - Filinger David, Danilinho-Rodr. Danilo ČK: Rešetár Lukáš - Rodrigo Taverna
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
GL Litoměřice: Bartůněk Michal, Rodrigo Taverna, Hrdý Radek, Filinger David, Vagnao-Amaro Anibal, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Zapletal Petr, Vavrek Johan Trenér: Bartošek Vlastimil

Vysoké Mýto - Démoni Č.Lípa 1 : 6 (1 : 4)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 230 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 7. Kubát Jaroslav (Merkl Lukáš) - 6. Havrda Ondřej (Kostic Marko), 12. Bejda Stanislav, 16. Bejda Stanislav, 19. Bejda Stanislav (Tvrzník Břetislav), 23. Bažant Jan (Bejda Stanislav), 38. Bialek Milan
ŽK: Sklenář Václav, Merkl Lukáš - Bažant Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Šabata Martin, Kubát Jaroslav, Merkl Lukáš, Vácha Tomáš, Koblasa Jan, Novák David, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Kostic Marko, Vobořil Tomáš, Šafář Jan, Bažant Jan, Žampa Viktor, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Havlásek Jan, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel

Tango Hodonín - Interobal Plzeň 3 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,2), Slanina Tomáš (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 570 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 11. Řezníček Jakub (Doubravský Bohumír), 17. Doubravský Bohumír (Svoboda Milan), 20. Svoboda Milan - 15. Mižár Jakub (Stejskal Pavel), 25. Štverák Tomáš (Koc Václav), 38. Abrham Tomáš (Kasýk Zdeněk)
ŽK: Řezníček Jakub, Doubravský Bohumír - Kasýk Zdeněk, Stejskal Pavel, Štrajt Michal, Abrham Tomáš, Mižár Jakub
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Janulík Tomáš, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Forman Adam, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Holý Michal, Stejskal Pavel, Štrajt Michal, Abrham Tomáš, Štverák Tomáš, Šíša Jiří, Mariánus Pavel, Mižár Jakub, Němec Lukáš Trenér: Kučera Petr

R.K. HELAS Brno - MADOS Hr.Králové 7 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Vomastek Daniel (8,2) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 450 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 3. Cupák Vojtěch (Mužík Jiří), 9. Mužík Jiří (Cupák Vojtěch), 29. Cupák David (Hrubý Vítězslav), 30. Hrubý Vítězslav (Šarkózy Ivan), 36. Cupák Vojtěch (Cupák David), 37. Šarkózy Ivan (Outrata Pavel), 39. Hrubý Vítězslav (Cupák David) - 10. Jelínek Roman (Habrman Vojtěch), 22. Chvála Miloš (Chromek Adam), 38. Fenz Jan (Beran Jiří), 40. Habrman Vojtěch
ŽK: Hrubý Vítězslav - Ordelt Adam, Jelínek Roman ČK: 0 - Dědeček Roman
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Bobylev Fedor, Lacko Ivan, Konečný Marek, Dang Robert Trenér: Kopecký Marek
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Habrman Vojtěch, Fenz Jan, Chromek Adam, Jelínek Roman, Novotný Pavel, Šejvl Martin, Ondráček Michal, Beran Jiří, Zdržálek Dominik, Chvála Miloš, Dědeček Roman Trenér: Stříž Michal

SK Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 4 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 230 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 6. Homola Jan (Hrdina Antonín), 20. Salák Michal (Wojnar Mikoláš), 34. Dvořák Daniel (Hrdina Antonín), 36. Salák Michal (Oliva Petr) - 3. Brahimi Azem (Marcelo-Dos Reis Soares), 5. Vlastní, 9. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares), 20. Kovács Michal (Belej Michal), 30. Rodek Marcel (Vnuk Tomáš), 38. Vnuk Tomáš, 40. Belej Michal (Sidnei-Ribeiro Da Silva)
ŽK: Homola Jan - 0
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Salák Michal, Oliva Petr, Dvořák Daniel, Homola Jan, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Kostka Dominik, Wojnar Mikoláš, Roshan David, Garčár Radim Trenér: Novotný Jiří
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Ježdík Jiří, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Vlastní Trenér: Simitči Beni

SKP Třinecká ocel - AC Sparta Praha 0 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim Delegát: Havíř Milan Diváků: 500 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: - 7. Sop Martin (Brunovský Anton), 23. Rott Miroslav (Vozár Mário), 32. Vlastní, 38. Sláma Zdeněk (Rott Miroslav)
ŽK: Slavík Jaroslav, Blahut Jan - Kovács Michal
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Kantor David, Buryan Filip, Samek Miroslav, Hudzieczek Jaroslav, Baron Lukáš, Przyczko Filip, Kalfas Jakub, Kašický Dušan, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Blahut Jan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Sop Martin, Doša Martin, Vágner Robert, Mažári Patrik, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Kovács Michal, Mareš Martin, Vlastní Trenér: Frič David


 

12.kolo

GL Litoměřice - AC Sparta Praha 6 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,5), Cílek Martin (8,6), Nešněra Filip Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 1050 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 2. Zapletal Petr (Silva-De Jesus Rafael), 6. Filinger David (Danilinho-Rodr. Danilo), 17. Sedláček František (Krok Lukáš), 25. Tichý Petr (Sedláček František), 32. Johne-Melo De Sousa (Danilinho-Rodr. Danilo), 40. Silva-De Jesus Rafael - 2. Hanzlík Radek (Jošt David), 5. Brunovský Anton (Doša Martin)
ŽK: Danilinho-Rodr. Danilo - Doša Martin, Rott Miroslav ČK: 0 - Frič David
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Danilinho-Rodr. Danilo, Tichý Petr, Johne-Melo De Sousa, Bartůněk Michal, Blažek Radim Trenér: Bartošek Vlastimil
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Jošt David, Frič David, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Křemen Jan Trenér: Frič David

Benago Zruč n.S. - SKP Třinecká ocel 9 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 190 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 0. Vlastní, 6. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares), 15. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 16. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares), 23. Brahimi Azem (Marcelo-Dos Reis Soares), 25. Marcelo-Dos Reis Soares (Vnuk Tomáš), 27. Ježdík Jiří (Marcelo-Dos Reis Soares), 36. Hochman Petr (Brahimi Azem), 37. Sidnei-Ribeiro Da Silva - 24. Przyczko Filip (Kašický Dušan)
ŽK: Ježdík Jiří - Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Brahimi Azem, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Ježdík Jiří, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Vlastní Trenér: Simitči Beni
SKP Třinecká ocel: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Buryan Filip, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Blahut Jan, Sierota Dariusz, Kašický Dušan, Nieslanik Denis, Samek Miroslav, Hudzieczek Jaroslav, Sikora Martin Trenér: Bucciol Andrea

MADOS Hr.Králové - SK Slavia Praha 5 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 201 Stadion: SH Třebeš Hradec Králové
Branky: 2. Zdržálek Dominik (Dědeček Roman), 5. Dědeček Roman (Chvála Miloš), 14. Jelínek Roman, 16. Jelínek Roman (Dědeček Roman), 39. Jelínek Roman (Fenz Jan) - 9. Michel Melo Jose (Salák Michal)
ŽK: Ordelt Adam, Fenz Jan - Míča Ondřej
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Holubec Matěj, Zdržálek Dominik, Šejvl Martin, Beran Jiří, Chvála Miloš, Fenz Jan, Friedl Martin, Chromek Adam, Dědeček Roman, Jelínek Roman, Ondráček Michal Trenér: Stříž Michal
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Salák Michal, Michel Melo Jose, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Homola Jan, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Kostka Dominik, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Interobal Plzeň - R.K. HELAS Brno 5 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,5), Vodrážka Dan (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 350 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 7. Štrajt Michal (Koc Václav), 9. Kasýk Zdeněk (Holý Michal), 13. Abrham Tomáš (Štrajt Michal), 14. Mižár Jakub (Holý Michal), 39. Holý Michal (Abrham Tomáš) - 12. Cupák Vojtěch (Lidmila Jakub)
ŽK: Mižár Jakub, Abrham Tomáš - Lidmila Jakub, Bobylev Fedor
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Němec Lukáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Forman Adam, Hudaček Marko, Štverák Tomáš Trenér: Kučera Petr
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Lerch Stanislav, Outrata Pavel, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Bobylev Fedor, Mužík Jiří, Dang Robert Trenér: Kopecký Marek

Démoni Č.Lípa - Tango Hodonín 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 21. Mažári Patrik (Havrda Ondřej), 38. Havrda Ondřej, 39. Mažári Patrik (Fichtner Tomáš) - 33. Svoboda Milan
ŽK: Švec Martin, Fichtner Tomáš - Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Ladra Tomáš, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Kotek Tomáš, Fichtner Tomáš, Kroupa Jakub Trenér: Kruliš Karel
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,3), Melničuk Vladimír (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 372 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 4. Rešetár Lukáš (Mareš Roman), 10. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš), 22. Mareš Michal (Max-Weber Prates), 38. Felipe-Deyviss. De Freita (Slováček Matěj), 39. Felipe-Deyviss. De Freita (Záruba Radim) - 6. Kubát Jaroslav
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd David, Drozd Pavel, Lukas Marek, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: Páral Roman


 

11.kolo

Vysoké Mýto - GL Litoměřice 7 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Čurda Michal (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 396 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 11. Vácha Tomáš (Gerčák Libor), 17. Ráliš Martin (Šabata Martin), 18. Vágner Jakub (Šabata Martin), 20. Michalec Roman (Vladyka Petr), 24. Michalec Roman, 31. Michalec Roman, 32. Novák David - 5. Macháček Martin (Sedláček František), 19. Rodrigo Taverna (Tichý Petr)
ŽK: Vágner Jakub, Vodrážka David - Sedláček František
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Jiráský Michal, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Blažek Radim, Hrdý Radek, Žampa Viktor, Filinger David, Krok Lukáš, Macháček Martin, Danilinho-Rodr. Danilo, Zapletal Petr, Tichý Petr, Sedláček František, Bartůněk Michal Trenér: Bartošek Vlastimil

ERA-PACK Chrudim - Tango Hodonín 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 250 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 21. Max-Weber Prates (Rešetár Lukáš), 27. Max-Weber Prates - 19. Řezníček Jakub (Veselovský Tomáš)
ŽK: 0 - Doubravský Bohumír
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

Démoni Č.Lípa - R.K. HELAS Brno 0 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 180 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: - 36. Hrubý Vítězslav (Cupák David), 39. Hrubý Vítězslav, 40. Lerch Stanislav
ŽK: 0 - Cupák David, Šarkózy Ivan, Bobylev Fedor
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Tvrzník Břetislav, Havlásek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lerch Stanislav, Leasure Philip, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Lacko Ivan, Hrubý Vítězslav, Mužík Jiří, Bobylev Fedor, Konečný Marek Trenér: Kopecký Marek

Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 281 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 4. Kasýk Zdeněk (Stejskal Pavel), 31. Koc Václav (Holý Michal) - 30. Homola Jan (Stibora Vladimír), 32. Míča Ondřej (Salák Michal)
ŽK: Mižár Jakub - 0
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Forman Adam, Hudaček Marko, Štverák Tomáš Trenér: Kučera Petr
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Homola Jan, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin

MADOS Hr.Králové - SKP Třinecká ocel 2 : 6 (2 : 5)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 190 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 14. Semerád Miroslav (Šejvl Martin), 20. Zdržálek Dominik - 10. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 13. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 16. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 17. Baron Lukáš, 19. Mendrok Lukáš (Hudzieczek Jaroslav), 38. Sierota Dariusz (Kantor David)
ŽK: Zdržálek Dominik - Kantor David, Samek Miroslav
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Ondráček Michal, Friedl Martin, Beran Jiří, Chromek Adam, Zdržálek Dominik, Habrman Vojtěch, Šejvl Martin, Semerád Miroslav, Fenz Jan, Holubec Matěj, Dědeček Roman Trenér: Stříž Michal
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Sierota Dariusz, Blahut Jan, Slavík Jaroslav, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

Benago Zruč n.S. - AC Sparta Praha 4 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 5. Bezstarosti Tomáš (Belej Michal), 18. Marcelo-Dos Reis Soares (Diego-Fogaca Valenta), 19. Diego-Fogaca Valenta (Vnuk Tomáš), 22. Belej Michal (Vnuk Tomáš) - 39. Kiliján Jakub, 40. Kubelka Matouš (Šafář Jan)
ŽK: 0 - Kubelka Matouš ČK: 0 - Mareš Martin
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Ago-Simitči Agron, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Capeta-Lira Vinicius, Tiago-Otamar Casagrande Trenér: Simitči Beni
AC Sparta Praha: Kiliján Jakub, Sop Martin, Jošt David, Šafář Jan, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Křemen Jan, Rott Miroslav, Mareš Martin, Brunovský Anton, Hanzlík Radek, Vágner Robert, Vozár Mário Trenér: Frič David


 

10.kolo

GL Litoměřice - Benago Zruč n.S. 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Nešněra Filip (8,1) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 600 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 8. Zapletal Petr (Johne-Melo De Sousa), 26. Rodrigo Taverna (Hrdý Radek), 38. Johne-Melo De Sousa (Danilinho-Rodr. Danilo) - 19. Kovács Michal, 38. Diego-Fogaca Valenta (Belej Michal)
ŽK: Silva-De Jesus Rafael - Diego-Fogaca Valenta ČK: 0 - Kovács Michal
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Blažek Radim, Hrdý Radek, Žampa Viktor, Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Johne-Melo De Sousa, Bartůněk Michal Trenér: Bartošek Vlastimil
Benago Zruč n.S.: Tiago-Otamar Casagrande, Rodek Marcel, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Hochman Petr, Capeta-Lira Vinicius Trenér: nepřítomen BNG

AC Sparta Praha - MADOS Hr.Králové 7 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 180 Stadion: Arena Sparta
Branky: 6. Sop Martin (Rott Miroslav), 22. Rott Miroslav (Doša Martin), 32. Rott Miroslav (Sop Martin), 33. Křemen Jan (Frič David), 34. Jošt David (Sláma Zdeněk), 36. Doša Martin (Kubelka Matouš), 39. Křemen Jan (Kubelka Matouš) - 11. Chromek Adam (Jelínek Roman)
ŽK: 0 - Chromek Adam
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Zyryanov Nikita, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Jošt David, Frič David, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Křemen Jan Trenér: Frič David
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Ordelt Adam, Jelínek Roman, Friedl Martin, Beran Jiří, Fenz Jan, Bůžek Lukáš, Holubec Matěj, Chromek Adam, Semerád Miroslav, Šejvl Martin Trenér: Stříž Michal

SKP Třinecká ocel - Interobal Plzeň 3 : 4 (2 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Jílek Lukáš (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 500 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 4. Slavík Jaroslav, 10. Opluštil Jan, 40. Kantor David (Samek Miroslav) - 22. Štrajt Michal, 24. Kasýk Zdeněk (Holý Michal), 35. Mižár Jakub (Kasýk Zdeněk), 37. Holý Michal (Mižár Jakub)
ŽK: Sikora Martin - Štrajt Michal
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Kotas Adam, Blahut Jan, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Němec Lukáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Šíša Jiří, Hudaček Marko, Štverák Tomáš Trenér: Kučera Petr

SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa 6 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 190 Stadion: SH SK Slavia Praha-Eden
Branky: 2. Míča Ondřej (Michel Melo Jose), 21. Míča Ondřej (Salák Michal), 23. Míča Ondřej (Salák Michal), 27. Salák Michal (Brychta Martin), 35. Salák Michal (Vahala Ondřej), 38. Salák Michal (Míča Ondřej) - 24. Tvrzník Břetislav (Bejda Stanislav), 26. Bialek Milan, 28. Bialek Milan (Havrda Ondřej)
ŽK: Brychta Martin - Kirov Milen Valentinov, Bialek Milan, Havlásek Jan
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Tvrzník Břetislav, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

R.K. HELAS Brno - ERA-PACK Chrudim 2 : 10 (2 : 4)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 490 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 3. Lerch Stanislav (Hrubý Vítězslav), 4. Hrubý Vítězslav (Cupák David) - 10. Rešetár Lukáš (Mareš Roman), 11. Rešetár Lukáš (Mareš Roman), 15. Drozd Pavel (Rešetár Lukáš), 19. Záruba Radim (Koudelka Tomáš), 23. Mancha-Almeida Rodrigo (Felipe-Deyviss. De Freita), 25. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš), 26. Drozd Pavel (Slováček Matěj), 27. Rešetár Lukáš (Slováček Matěj), 30. Koudelka Tomáš (Drozd Pavel), 37. Drozd David
R.K. HELAS Brno: Dang Robert, Cupák David, Lidmila Patrik, Lerch Stanislav, Outrata Pavel, Hrubý Vítězslav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Konečný Marek, Havlík Roman, Zatloukal Martin, Mikeš Miroslav, Fruhvirt Daniel Trenér: Kopecký Marek
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Jean-Reis Clodi, Hlouš Radek, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Ricardinho-Cam. Sobral F., Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

Tango Hodonín - Vysoké Mýto 3 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (7,8), Čep Radim (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 570 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Doubravský Bohumír, 15. Višváder Juraj, 21. Chadzidis Dimostenis (Višváder Juraj) - 15. Novák David (Kubát Jaroslav), 16. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 18. Kubát Jaroslav (Vácha Tomáš), 31. Vácha Tomáš
ŽK: Belaník Marek - Kubát Jaroslav, Šabata Martin ČK: Cenek Čeněk - 0
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan, Simon Jakub Trenér: Páral Roman


 

9.kolo

Tango Hodonín - GL Litoměřice 2 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 638 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 26. Višváder Juraj (Svoboda Milan), 33. Svoboda Milan - 27. Johne-Melo De Sousa (Danilinho-Rodr. Danilo), 28. Danilinho-Rodr. Danilo, 32. Rodrigo Taverna, 36. Zapletal Petr
ŽK: Belaník Marek - Danilinho-Rodr. Danilo
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Zapletal Petr, Žampa Viktor, Hrdý Radek, Silva-De Jesus Rafael, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Sedláček František, Filinger David, Johne-Melo De Sousa, Bartůněk Michal Trenér: Bartošek Vlastimil

Vysoké Mýto - R.K. HELAS Brno 0 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8), Kliner Jan (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 500 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: - 8. Šarkózy Ivan (Lacko Ivan), 15. vlastni, 19. Šarkózy Ivan (Bobylev Fedor), 30. Lidmila Jakub (Lerch Stanislav)
ŽK: Merkl Lukáš, Vágner Jakub - Cupák Vojtěch, Bobylev Fedor
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: Páral Roman
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Cupák David, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Lerch Stanislav, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Leasure Philip, Mužík Jiří, Lacko Ivan, Bobylev Fedor, Dang Robert, vlastni Trenér: Kopecký Marek

ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha 7 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 375 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 10. Mareš Roman (Rešetár Lukáš), 11. Slováček Matěj (Záruba Radim), 17. Drozd David (Koudelka Tomáš), 19. Drozd David (Koudelka Tomáš), 26. Záruba Radim (Slováček Matěj), 30. Rešetár Lukáš (Felipe-Deyviss. De Freita), 37. Rešetár Lukáš (Max-Weber Prates) - 35. Salák Michal (Wojnar Mikoláš), 39. Brychta Martin (Salák Michal)
ŽK: Koudelka Tomáš - 0
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Dvořák Daniel, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Démoni Č.Lípa - SKP Třinecká ocel 2 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Lasch Jiří (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 190 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 17. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš), 26. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš) - 3. Opluštil Jan (Baron Lukáš), 4. Kantor David (Baron Lukáš), 15. Vlastní, 33. Sierota Dariusz (Slavík Jaroslav), 40. Sierota Dariusz (Sikora Martin)
ŽK: 0 - Samek Miroslav
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Vobořil Tomáš, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Tvrzník Břetislav, Havlásek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Samek Miroslav, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Sierota Dariusz, Baron Lukáš, Buryan Filip, Slavík Jaroslav, Kantor David, Kreželok Ondřej, Vlastní Trenér: Bucciol Andrea

Interobal Plzeň - AC Sparta Praha 3 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,6), Melničuk Vladimír (8,6) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 400 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 18. Štrajt Michal (Koc Václav), 24. Havel Jan (Štrajt Michal), 36. Vlastní - 5. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 6. Křemen Jan
ŽK: Kasýk Zdeněk, Abrham Tomáš, Havel Jan, Hudaček Marko - Frič David, Křemen Jan
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Forman Adam, Šíša Jiří, Hudaček Marko, Hibler Lukáš, Vlastní Trenér: Kučera Petr
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Kiliján Jakub, Sop Martin, Doša Martin, Jošt David, Frič David, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Tichý Petr, Křemen Jan, Rott Miroslav, Mareš Martin Trenér: Frič David

MADOS Hr.Králové - Benago Zruč n.S. 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH Třebeš Hradec Králové
Branky: 11. Beran Jiří (Chromek Adam), 23. Semerád Miroslav (Beran Jiří), 38. Habrman Vojtěch (Beran Jiří), 40. Šejvl Martin (Habrman Vojtěch) - 4. Vlastní, 32. Diego-Fogaca Valenta (Rodek Marcel)
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Holubec Matěj, Šejvl Martin, Dědeček Roman, Habrman Vojtěch, Fenz Jan, Beran Jiří, Friedl Martin, Semerád Miroslav, Zdržálek Dominik, Ondráček Michal, Chromek Adam Trenér: Stříž Michal
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Diego-Fogaca Valenta, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Capeta-Lira Vinicius, Marcelo-Dos Reis Soares, Tiago-Otamar Casagrande, Vlastní Trenér: nepřítomen BNG


 

8.kolo

GL Litoměřice - MADOS Hr.Králové 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 270 Stadion: SH Chemik Loviosice
Branky: 5. Krok Lukáš (Sedláček František), 6. Sedláček František (Krok Lukáš), 14. Danilinho-Rodr. Danilo (Johne-Melo De Sousa), 20. Danilinho-Rodr. Danilo (Johne-Melo De Sousa), 28. Žampa Viktor (Johne-Melo De Sousa), 31. Johne-Melo De Sousa (Silva-De Jesus Rafael), 33. Krok Lukáš (Hrdý Radek), 38. Sedláček František (Krok Lukáš) - 34. Dědeček Roman (Chromek Adam)
ŽK: Krok Lukáš - Habrman Vojtěch, Zdržálek Dominik
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Blažek Radim, Hrdý Radek, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Danilinho-Rodr. Danilo, Krok Lukáš, Sedláček František, Johne-Melo De Sousa, Bartůněk Michal, Macháček Martin Trenér: Filinger David
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Friedl Martin, Habrman Vojtěch, Beran Jiří, Chromek Adam, Ordelt Adam, Semerád Miroslav, Šejvl Martin, Zdržálek Dominik, Bůžek Lukáš, Dědeček Roman, Fenz Jan Trenér: Stříž Michal

Benago Zruč n.S. - Interobal Plzeň 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 200 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 10. Diego-Fogaca Valenta (Capeta-Lira Vinicius), 12. Kovács Michal (Capeta-Lira Vinicius), 19. Belej Michal (Kovács Michal), 24. Diego-Fogaca Valenta (Belej Michal), 29. Rodek Marcel, 38. Leo-Silva Leonardo (Belej Michal), 39. Belej Michal (Vnuk Tomáš)
ČK: 0 - Stejskal Pavel
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Diego-Fogaca Valenta, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Capeta-Lira Vinicius, Marcelo-Dos Reis Soares Trenér: nepřítomen BNG
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Forman Adam, Šíša Jiří, Hudaček Marko Trenér: Kučera Petr

AC Sparta Praha - Démoni Č.Lípa 8 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 220 Stadion: Arena Sparta
Branky: 7. Rott Miroslav (Kiliján Jakub), 20. Křemen Jan, 26. Křemen Jan (Sláma Zdeněk), 27. Kubelka Matouš (Křemen Jan), 29. Kubelka Matouš (Křemen Jan), 31. Brunovský Anton (Sláma Zdeněk), 32. Brunovský Anton (Rott Miroslav), 36. Doša Martin (Brunovský Anton) - 10. Fichtner Tomáš (Vobořil Tomáš)
ŽK: Kabele Jiří, Křemen Jan - Švec Martin, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Mareš Martin, Kiliján Jakub, Doša Martin, Kabele Jiří, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Křemen Jan, Frič David Trenér: Frič David
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Vobořil Tomáš, Tvrzník Břetislav, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Mažári Patrik, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

SKP Třinecká ocel - ERA-PACK Chrudim 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 500 Stadion: STARS Třinec
Branky: 32. Buryan Filip - 5. Max-Weber Prates (Felipe-Deyviss. De Freita), 20. Mareš Michal (Felipe-Deyviss. De Freita), 22. Mareš Michal (Slováček Matěj), 27. Vlastní, 30. Mareš Roman (Max-Weber Prates), 38. Max-Weber Prates (Slováček Matěj)
ŽK: Kalfas Jakub - 0
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Przyczko Filip, Kalfas Jakub, Blahut Jan, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Carlos-Nesello Espindola, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita, Vlastní Trenér: Ferraz Conde Felipe

SK Slavia Praha - Vysoké Mýto 2 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Kaštánek Libor (8,3) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 170 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 23. Hudson-Vieira Goncalves (Hrdina Antonín), 30. Brychta Martin (Michel Melo Jose) - 10. Ráliš Martin (Kubát Jaroslav), 19. Novák David
ŽK: Dvořák Daniel, Hudson-Vieira Goncalves - Kubát Jaroslav
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Dvořák Daniel, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David Trenér: Brychta Martin
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Špinar Jan Trenér: Páral Roman

R.K. HELAS Brno - Tango Hodonín 3 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (7,9), Slanina Tomáš (7,9), Čep Radim Delegát: Návesník Pavel Diváků: 690 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 3. Lerch Stanislav (Lidmila Jakub), 6. Cupák Vojtěch (Lidmila Jakub), 19. Cupák Vojtěch (Mužík Jiří) - 29. Buršík Tomáš (Svoboda Milan)
R.K. HELAS Brno: Šimon David, Dang Robert, Cupák David, Mužík Jiří, Havlík Roman, Šarkózy Ivan, Lidmila Jakub, Bobylev Fedor, Leasure Philip, Cupák Vojtěch, Lerch Stanislav, Lidmila Patrik, Lacko Ivan, Havel Josef Trenér: Kopecký Marek
Tango Hodonín: Lupač Michal, Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Višváder Juraj, Buršík Tomáš, Řezníček Jakub, Frimmel Denis, Belaník Marek, Veselovský Tomáš, Gremmel Jakub, Cenek Čeněk, Doubravský Bohumír Trenér: Berky Marian


 

7.kolo

R.K. HELAS Brno - GL Litoměřice 5 : 7 (2 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,1), Filipský Radim (8,1) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 850 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 2. Mužík Jiří (Cupák David), 3. Cupák David, 11. Lerch Stanislav (Cupák David), 24. Lerch Stanislav (Bobylev Fedor), 39. Outrata Pavel - 22. De Sousa Melo (Rodrigo Taverna), 30. Silva-De Jesus Rafael, 34. Filinger David (Silva-De Jesus Rafael), 35. De Sousa Melo (Filinger David), 36. Rodriguez Danilo (Filinger David), 39. Rodriguez Danilo (Filinger David), 40. Rodrigo Taverna
ŽK: Cupák Vojtěch, Lacko Ivan - Rodrigo Taverna, Léo-Goncalves De Souza, Rodriguez Danilo, Tichý Petr
R.K. HELAS Brno: Dang Robert, Cupák David, Lidmila Patrik, Outrata Pavel, Lerch Stanislav, Mužík Jiří, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Bobylev Fedor, Lacko Ivan, Konečný Marek, Šarkózy Ivan Trenér: Kopecký Marek
GL Litoměřice: Bartůněk Michal, Rodrigo Taverna, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Silva-De Jesus Rafael, Filinger David, Rodriguez Danilo, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Vavrek Johan, De Sousa Melo Trenér: Filinger David

Tango Hodonín - SK Slavia Praha 4 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Slanina Tomáš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 850 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Belaník Marek (Chadzidis Dimostenis), 28. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 29. Lupač Michal, 30. Svoboda Milan (Doubravský Bohumír) - 10. Hrdina Antonín (Vahala Ondřej), 34. Salák Michal (Michel Melo Jose), 39. Michel Melo Jose (Salák Michal), 40. Vlastní
ŽK: Buršík Tomáš, Višváder Juraj - Vahala Ondřej ČK: 0 - Míča Ondřej
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Frimmel Denis, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Roshan David, Vlastní Trenér: Brychta Martin

Vysoké Mýto - SKP Třinecká ocel 2 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,1), Dragoun Radek (7,7) Delegát: Venc Radek Diváků: 420 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 23. Vácha Tomáš (Vladyka Petr), 35. Vladyka Petr (Vágner Jakub) - 13. Baron Lukáš (Buryan Filip), 16. Mendrok Lukáš (Slavík Jaroslav)
ŽK: Merkl Lukáš, Vágner Jakub - Slavík Jaroslav, Buryan Filip
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Špinar Jan Trenér: Páral Roman
SKP Třinecká ocel: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Slavík Jaroslav, Buryan Filip, Samek Miroslav, Blahut Jan, Sierota Dariusz, Baron Lukáš, Kantor David, Opluštil Jan, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea

ERA-PACK Chrudim - AC Sparta Praha 4 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Kliner Jan (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 375 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 4. Slováček Matěj (Záruba Radim), 18. Max-Weber Prates (Rešetár Lukáš), 20. Rešetár Lukáš (Koudelka Tomáš), 26. Záruba Radim (Koudelka Tomáš) - 31. Šafář Jan (Křemen Jan)
ŽK: Koudelka Tomáš - 0
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Šimon David, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita, Rešetár Lukáš Trenér: Ferraz Conde Felipe
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Doša Martin, Kubelka Matouš, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr, Křemen Jan, Kiliján Jakub, Jošt David, Mareš Martin Trenér: Frič David

Démoni Č.Lípa - Benago Zruč n.S. 0 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Novotný Jan (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: - 1. Marcelo-Dos Reis Soares (Belej Michal), 15. Kovács Michal, 18. Marcelo-Dos Reis Soares (Kovács Michal), 22. Capeta-Lira Vinicius (Marcelo-Dos Reis Soares), 27. Kovács Michal (Rodek Marcel), 36. Kovács Michal (Rodek Marcel)
ŽK: Kaňkovský Karel - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Capeta-Lira Vinicius Trenér: Simitči Beni

Interobal Plzeň - MADOS Hr.Králové 5 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,5), Čurda Michal (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 323 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 6. Holý Michal, 8. Vlastní, 10. Mižár Jakub (Holý Michal), 28. Kasýk Zdeněk (Holý Michal), 38. Holý Michal (Kasýk Zdeněk) - 25. Friedl Martin (Zdržálek Dominik), 28. Šejvl Martin (Zdržálek Dominik)
ŽK: Štrajt Michal - Ondráček Michal, Habrman Vojtěch, Hloušek Michal
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Forman Adam, Künstner Dušan, Havel Jan, Vlastní Trenér: Kučera Petr
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Ordelt Adam, Jelínek Roman, Friedl Martin, Beran Jiří, Fenz Jan, Habrman Vojtěch, Šejvl Martin, Chromek Adam, Zdržálek Dominik, Bůžek Lukáš, Hloušek Michal Trenér: Stříž Michal


 

6.kolo

GL Litoměřice - Interobal Plzeň 5 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 250 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 23. Rodrigo Taverna (Silva-De Jesus Rafael), 32. Rodrigo Taverna (Silva-De Jesus Rafael), 34. Filinger David (Silva-De Jesus Rafael), 39. Sedláček František (Filinger David), 40. Silva-De Jesus Rafael (Filinger David) - 7. Štrajt Michal, 16. Mižár Jakub (Stejskal Pavel), 20. Havel Jan (Štrajt Michal), 27. Holý Michal (Štrajt Michal), 29. Forman Adam, 34. Štrajt Michal, 39. Štrajt Michal (Kubíček Václav), 40. Kasýk Zdeněk (Kubíček Václav)
ŽK: Rodrigo Taverna, Krok Lukáš, Sedláček František - Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Havel Jan ČK: Wenderson-Ferer Da Silva - 0
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Blažek Radim, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Bartůněk Michal Trenér: Filinger David
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Němec Lukáš, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Hibler Lukáš, Holý Michal, Havel Jan, Forman Adam, Mižár Jakub, Künstner Dušan Trenér: Kučera Petr

MADOS Hr.Králové - Démoni Č.Lípa 2 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Gasnárek Michal (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 19. Beran Jiří (Bůžek Lukáš), 37. Jelínek Roman (Šejvl Martin) - 11. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš), 16. Fichtner Tomáš (Havrda Ondřej)
ŽK: Hloušek Michal - 0
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Jelínek Roman, Beran Jiří, Friedl Martin, Chromek Adam, Hloušek Michal, Šejvl Martin, Fenz Jan, Habrman Vojtěch, Ordelt Adam, Zdržálek Dominik, Bůžek Lukáš Trenér: Stříž Michal
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Vobořil Tomáš, Hrdlička Ondřej, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

Benago Zruč n.S. - ERA-PACK Chrudim 0 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (7,8), Chládek Miroslav (8,2), Vodrážka Dan Delegát: Novotný Josef Diváků: 230 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: - 17. Slováček Matěj (Záruba Radim)
ŽK: 0 - Drozd David, Felipe-Deyviss. De Freita ČK: Daniel-Souza Cardoso - 0
Benago Zruč n.S.: Daniel-Souza Cardoso, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Marcelo-Dos Reis Soares, Diego-Fogaca Valenta, Leo-Silva Leonardo, Andre-Galvao Dos Santos, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Capeta-Lira Vinicius, Ploc David Trenér: Simitči Beni
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Šimon David, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd David, Drozd Pavel, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

AC Sparta Praha - Vysoké Mýto 4 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Novotný Jan (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 200 Stadion: Arena Sparta, Praha
Branky: 14. Jošt David, 24. Kiliján Jakub (Jošt David), 28. Jošt David, 35. Tichý Petr (Doša Martin) - 13. Michalec Roman (Vladyka Petr), 16. Novák David (Vladyka Petr), 18. Vladyka Petr (Šabata Martin), 20. Vladyka Petr, 27. Michalec Roman (Šabata Martin)
ŽK: Kiliján Jakub - Vodrážka David
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Kiliján Jakub, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Křemen Jan, Frič David Trenér: Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Vodrážka David, Koblasa Jan Trenér: Páral Roman

SKP Třinecká ocel - Tango Hodonín 2 : 6 (0 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 400 Stadion: SH STARS třinec
Branky: 33. Kantor David (Blahut Jan), 37. Sierota Dariusz (Mendrok Lukáš) - 2. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 24. Veselovský Tomáš (Doubravský Bohumír), 28. Veselovský Tomáš (Doubravský Bohumír), 31. Belaník Marek (Višváder Juraj), 36. Višváder Juraj, 39. Chadzidis Dimostenis (Belaník Marek)
ŽK: Baron Lukáš - 0
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Przyczko Filip, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Blahut Jan, Opluštil Jan, Kreželok Ondřej, Baron Lukáš Trenér: Bucciol Andrea
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

SK Slavia Praha - R.K. HELAS Brno 2 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,6), Černý Ondřej (8,6) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 220 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 10. Hrdina Antonín (Salák Michal), 16. Novotný Jiří - 14. Cupák Vojtěch, 15. Cupák Vojtěch
ŽK: Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Dvořák Daniel - Dang Robert, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Ovčačík Jan
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Roshan David, Dvořák Daniel Trenér: Brychta Martin
R.K. HELAS Brno: Dang Robert, Konečný Marek, Lerch Stanislav, Lidmila Jakub, Mužík Jiří, Cupák Vojtěch, Outrata Pavel, Ovčačík Jan, Bobylev Fedor, Lidmila Patrik Trenér: Kopecký Marek


 

5.kolo

SK Slavia Praha - GL Litoměřice 3 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Kresta Jan (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 200 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 14. Novotný Jiří (Hudson-Vieira Goncalves), 24. Oliva Petr (Novotný Jiří), 32. Michel Melo Jose (Oliva Petr) - 13. Sedláček František (Hrdý Radek), 14. Léo-Goncalves De Souza (Rodrigo Taverna)
ŽK: Oliva Petr - 0
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Roshan David Trenér: Brychta Martin
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Andrei-Grolli William, Wenderson-Ferer Da Silva, Blažek Radim, Hrdý Radek, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Silva-De Jesus Rafael, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Bartůněk Michal Trenér: Filinger David

R.K. HELAS Brno - SKP Třinecká ocel 6 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 290 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 5. Mužík Jiří (Outrata Pavel), 9. Cupák Vojtěch (Lacko Ivan), 10. Ovčačík Jan, 39. Mužík Jiří (Lerch Stanislav), 39. Lacko Ivan, 40. Cupák David (Lerch Stanislav) - 18. Kalfas Jakub, 20. Kantor David (Mendrok Lukáš)
ŽK: Cupák David, Lacko Ivan - Slavík Jaroslav, Przyczko Filip
R.K. HELAS Brno: Dang Robert, Cupák David, Lidmila Patrik, Cupák Vojtěch, Ovčačík Jan, Lerch Stanislav, Mužík Jiří, Konečný Marek, Lacko Ivan, Dornay Jan, Outrata Pavel, Bobylev Fedor Trenér: Kpecký Marek
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Blahut Jan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea

Tango Hodonín - AC Sparta Praha 4 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,6), Vaněk Tomáš (8,6) Delegát: Havíř Milan Diváků: 770 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 23. Veselovský Tomáš (Svoboda Milan), 25. Višváder Juraj (Řezníček Jakub), 34. Veselovský Tomáš, 37. Veselovský Tomáš
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Veselovský Tomáš - Doša Martin, Vodecký Igor
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Vrba Lukáš, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Lupač Michal, Belaník Marek Trenér: Berky Marian
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Zyryanov Nikita, Doša Martin, Vodecký Igor, Šafář Jan, Jošt David, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr, Křemen Jan, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Kiliján Jakub Trenér: nepřítomen ACS

Vysoké Mýto - Benago Zruč n.S. 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 310 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 21. Vlastní, 35. Merkl Lukáš (Vágner Jakub) - 4. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos)
ŽK: Merkl Lukáš, Kubát Jaroslav - Capeta-Lira Vinicius ČK: 0 - Tachtadžis Nikos
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Vodrážka David, Koblasa Jan, Špinar Jan, Vlastní Trenér: Páral Roman
Benago Zruč n.S.: Daniel-Souza Cardoso, Ago-Simitči Agron, Diego-Fogaca Valenta, Andre-Galvao Dos Santos, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Tachtadžis Nikos, Ploc David, Capeta-Lira Vinicius Trenér: nepřítomen BNG

ERA-PACK Chrudim - MADOS Hr.Králové 6 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,2), Petr Zdeněk (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 335 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 8. Felipe-Deyviss. De Freita (Mancha-Almeida Rodrigo), 12. Drozd David (Mareš Roman), 14. Drozd Pavel (Rešetár Lukáš), 15. Rešetár Lukáš (Mancha-Almeida Rodrigo), 24. Mancha-Almeida Rodrigo (Rešetár Lukáš), 37. Rešetár Lukáš (Mareš Michal) - 2. Jelínek Roman (Friedl Martin), 33. Jelínek Roman (Ondráček Michal)
ŽK: 0 - Ondráček Michal, Jelínek Roman, Novotný Pavel, Dědeček Roman
ERA-PACK Chrudim: Jean-Reis Clodi, Žďánský Jakub, Hlouš Radek, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Mancha-Almeida Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Jelínek Roman, Ikizgül Varol, Friedl Martin, Beran Jiří, Strasser Michal, Novotný Pavel, Zdržálek Dominik, Habrman Vojtěch, Fenz Jan, Dědeček Roman, Semerád Miroslav Trenér: Stříž Michal

Démoni Č.Lípa - Interobal Plzeň 6 : 4 (2 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 12. Vobořil Tomáš (Fichtner Tomáš), 19. Bejda Stanislav (Švec Martin), 27. Havlásek Jan (Švec Martin), 28. Havrda Ondřej, 29. Mažári Patrik (Fichtner Tomáš), 34. Havrda Ondřej (Fichtner Tomáš) - 23. Kasýk Zdeněk (Holý Michal), 26. Havel Jan (Holý Michal), 29. Kasýk Zdeněk, 40. Havel Jan (Štrajt Michal)
ŽK: Bažant Jan, Havlásek Jan - Kubíček Václav, Šíša Jiří, Koc Václav, Stejskal Pavel, Havel Jan
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Hrdlička Ondřej, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Koc Václav, Mariánus Pavel, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Hibler Lukáš, Holý Michal, Hudaček Marko, Havel Jan, Forman Adam Trenér: Kučera Petr


 

4.kolo

GL Litoměřice - Démoni Č.Lípa 1 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Cílek Martin (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 300 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 20. Rodrigo Taverna (Tichý Petr)
ŽK: Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Andrei-Grolli William - Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel ČK: 0 - Michálek Marek
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Blažek Radim, Hrdý Radek, Léo-Goncalves De Souza, Filinger David, Silva-De Jesus Rafael, Krok Lukáš, Macháček Martin, Andrei-Grolli William, Sedláček František, Tichý Petr, Bartůněk Michal Trenér: Filinger David
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Michálek Marek Trenér: Kruliš Karel

Interobal Plzeň - ERA-PACK Chrudim 1 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 375 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 37. Stejskal Pavel (Landrgott Tomáš) - 3. Koudelka Tomáš (Záruba Radim), 12. Felipe-Deyviss. De Freita (Rešetár Lukáš), 15. Záruba Radim, 22. Záruba Radim (Drozd David), 29. Drozd David (Záruba Radim)
ŽK: Koc Václav - Koudelka Tomáš
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Havel Jan, Mariánus Pavel, Forman Adam, Hudaček Marko Trenér: Kučera Petr
ERA-PACK Chrudim: Carlos-Nesello Espindola, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

MADOS Hr.Králové - Vysoké Mýto 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 210 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 8. Fenz Jan (Beran Jiří), 26. Chromek Adam - 0. Vlastní, 7. Merkl Lukáš (Vladyka Petr)
ŽK: Jelínek Roman, Šejvl Martin, Hloušek Michal, Zdržálek Dominik - Merkl Lukáš
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Jelínek Roman, Friedl Martin, Beran Jiří, Semerád Miroslav, Fenz Jan, Šejvl Martin, Hloušek Michal, Chromek Adam, Habrman Vojtěch, Zdržálek Dominik, Holubec Matěj, Ordelt Adam, Bůžek Lukáš Trenér: Stříž Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Šabata Martin, Vodrážka David, Špinar Jan, Vlastní Trenér: Páral Roman

Benago Zruč n.S. - Tango Hodonín 3 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 240 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 7. Kovács Michal (Leo-Silva Leonardo), 15. Andre-Galvao Dos Santos (Diego-Fogaca Valenta), 17. Capeta-Lira Vinicius (Kovács Michal) - 13. Cenek Čeněk (Svoboda Milan), 20. Belaník Marek (Svoboda Milan), 37. Višváder Juraj (Svoboda Milan)
ŽK: Kovács Michal - Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš
Benago Zruč n.S.: Cardoso-Souza Daniel, Ago-Simitči Agron, Diego-Fogaca Valenta, Andre-Galvao Dos Santos, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Tachtadžis Nikos, Ploc David, Capeta-Lira Vinicius Trenér: nepřítomen BNG
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš, Vrba Lukáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian

AC Sparta Praha - R.K. HELAS Brno 7 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Milner Michal (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: Arena Sparta
Branky: 10. Sláma Zdeněk (Brunovský Anton), 15. Doša Martin (Jošt David), 18. Sláma Zdeněk (Vodecký Igor), 21. Křemen Jan (Jošt David), 35. Jošt David (Křemen Jan), 37. Křemen Jan, 40. Křemen Jan (Brunovský Anton) - 14. Cupák Vojtěch (Zrzavý Lukáš), 15. Lidmila Jakub (Cupák David)
ŽK: 0 - Šplíchal Martin, Cupák David, Cupák Vojtěch
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Zyryanov Nikita, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Kabele Jiří, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr, Křemen Jan, Šafář Jan Trenér: Frič David
R.K. HELAS Brno: Zrzavý Lukáš, Šplíchal Martin, Mužík Jiří, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Havlík Roman, Cupák David, Dang Robert, Lidmila Patrik, Cupák Vojtěch, Leasure Philip Trenér: nepřítomen HB

SKP Třinecká ocel - SK Slavia Praha 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Markovský Tomáš (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 557 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 7. Sierota Dariusz (Mendrok Lukáš), 23. Kantor David (Buryan Filip) - 16. Hrdina Antonín (Míča Ondřej), 31. Novotný Jiří, 32. Salák Michal (Novotný Jiří), 35. Salák Michal (Novotný Jiří)
ŽK: Slavík Jaroslav - Homola Jan, Míča Ondřej ČK: Buryan Filip - 0
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Blahut Jan, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Stibora Vladimír, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Roshan David Trenér: Brychta Martin


 

3.kolo

SKP Třinecká ocel - GL Litoměřice 6 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 425 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 9. Kantor David (Sierota Dariusz), 17. Sierota Dariusz (Slavík Jaroslav), 18. Sierota Dariusz (Kantor David), 22. Slavík Jaroslav (Kantor David), 30. Hudzieczek Jaroslav (Sierota Dariusz), 38. Sikora Martin - 29. Rodrigo Taverna (Silva-De Jesus Rafael), 30. Léo-Goncalves De Souza (Andrei-Grolli William), 31. Sedláček František (Silva-De Jesus Rafael), 34. Léo-Goncalves De Souza (Silva-De Jesus Rafael)
ŽK: Baron Lukáš - Rodrigo Taverna, Silva-De Jesus Rafael
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Baron Lukáš, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Kreželok Ondřej, Blahut Jan Trenér: Bucciol Andrea
GL Litoměřice: Bartůněk Michal, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Hrdý Radek, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Silva-De Jesus Rafael, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Vavrek Johan, Andrei-Grolli William Trenér: nepřítomen GL

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Henych Karel (8,5), Matyš Jakub Delegát: Chyba Michal Diváků: 700 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 20. Novotný Jiří (Oliva Petr), 24. Salák Michal (Hrdina Antonín), 34. Novotný Jiří (Hrdina Antonín) - 11. Křemen Jan (Sop Martin), 35. Křemen Jan (Rott Miroslav)
ŽK: Oliva Petr, Hudson-Vieira Goncalves - Sop Martin, Doša Martin, Brunovský Anton ČK: 0 - Brunovský Anton
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Novotný Jiří, Salák Michal, Michel Melo Jose, Oliva Petr, Stibora Vladimír, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Roshan David, Wojnar Mikoláš Trenér: Brychta Martin
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Zyryanov Nikita, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Kabele Jiří, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr, Křemen Jan Trenér: nepřítomen ACS

R.K. HELAS Brno - Benago Zruč n.S. 6 : 10 (3 : 3)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 170 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 13. Cupák David (Mužík Jiří), 15. Ovčačík Jan (Cupák David), 17. Ovčačík Jan, 21. Mužík Jiří (Konečný Marek), 32. Cupák David (Lidmila Jakub), 39. Ovčačík Jan (Lerch Stanislav) - 7. Belej Michal (Leo-Silva Leonardo), 11. Andre-Galvao Dos Santos (Leo-Silva Leonardo), 20. Belej Michal (Vnuk Tomáš), 21. Andre-Galvao Dos Santos (Vnuk Tomáš), 23. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos), 25. Vnuk Tomáš (Belej Michal), 29. Belej Michal (Diego-Fogaca Valenta), 33. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 39. Diego-Fogaca Valenta (Belej Michal), 40. Andre-Galvao Dos Santos
R.K. HELAS Brno: Zrzavý Lukáš, Cupák David, Havlík Roman, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Lidmila Patrik, Cupák Vojtěch, Hrubý Vítězslav, Šplíchal Martin, Konečný Marek, Mužík Jiří, Dang Robert, Lerch Stanislav, Leasure Philip Trenér: Kopecký Marek
Benago Zruč n.S.: Cardoso-Souza Daniel, Diego-Fogaca Valenta, Andre-Galvao Dos Santos, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Tachtadžis Nikos, Hochman Petr, Ploc David Trenér: nepřítomen BNG

Tango Hodonín - MADOS Hr.Králové 8 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 450 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 2. Belaník Marek, 3. Cenek Čeněk (Řezníček Jakub), 7. Chadzidis Dimostenis, 25. Buršík Tomáš (Belaník Marek), 27. Svoboda Milan, 32. Chadzidis Dimostenis, 35. Veselovský Tomáš, 40. Řezníček Jakub (Svoboda Milan) - 21. Jelínek Roman (Friedl Martin), 22. Jelínek Roman, 26. Zdržálek Dominik, 33. Jelínek Roman
ŽK: Svoboda Milan - Zdržálek Dominik, Jelínek Roman
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Vrba Lukáš, Černek Lukáš, Lupač Michal, Veselovský Tomáš, Bočánek Ondřej, Višváder Juraj, Belaník Marek Trenér: Berky Marian
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Friedl Martin, Habrman Vojtěch, Fenz Jan, Bůžek Lukáš, Semerád Miroslav, Zdržálek Dominik, Šejvl Martin, Beran Jiří, Chromek Adam, Jelínek Roman, Ordelt Adam Trenér: nepřítomen HK

Vysoké Mýto - Interobal Plzeň 4 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Gryc Leoš (8,1) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 290 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 8. Novák David (Kubát Jaroslav), 14. Kubát Jaroslav (Sklenář Václav), 15. Merkl Lukáš (Gerčák Libor), 34. Vladyka Petr (Sklenář Václav) - 27. Hibler Lukáš (Stejskal Pavel), 32. Stejskal Pavel (Hudaček Marko)
ŽK: Merkl Lukáš, Kubát Jaroslav - Holý Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Vácha Tomáš, Šabata Martin, Simon Jakub, Špinar Jan Trenér: Páral Roman
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Hibler Lukáš, Holý Michal, Hudaček Marko, Havel Jan, Forman Adam, Mariánus Pavel Trenér: Kučera Petr

ERA-PACK Chrudim - Démoni Č.Lípa 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 260 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovovo nám.
Branky: 6. Slováček Matěj (Záruba Radim), 15. Felipe-Deyviss. De Freita, 40. Koudelka Tomáš - 17. Havrda Ondřej
ŽK: Koudelka Tomáš - Kirov Milen Valentinov, Mažári Patrik, Fichtner Tomáš
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Carlos-Nesello Espindola, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Bejda Stanislav, Mažári Patrik, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel


 

2.kolo

GL Litoměřice - ERA-PACK Chrudim 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 580 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 1. Two-Pereira Paiva Robert (Silva-De Jesus Rafael), 16. Two-Pereira Paiva Robert (Rodrigo Taverna) - 11. Drozd David (Rešetár Lukáš), 32. Rešetár Lukáš (Koudelka Tomáš)
ŽK: 0 - Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Rodrigo Taverna, Wenderson-Ferer Da Silva, Blažek Radim, Hrdý Radek, Two-Pereira Paiva Robert, Žampa Viktor, Léo-Goncalves De Souza, Silva-De Jesus Rafael, Krok Lukáš, Macháček Martin, Sedláček František, Tichý Petr, Bartůněk Michal
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Carlos-Nesello Espindola, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe

Démoni Č.Lípa - Vysoké Mýto 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 220 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 12. Kaňkovský Karel (Švec Martin), 34. Kaňkovský Karel, 40. Vobořil Tomáš (Bejda Stanislav) - 1. Šabata Martin (Merkl Lukáš), 21. Vodrážka David (Šabata Martin)
ŽK: Kaňkovský Karel, Švec Martin - Kubát Jaroslav
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Mažári Patrik, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Bejda Stanislav, Švec Martin, Havrda Ondřej, Havlásek Jan, Michálek Marek Trenér: Kruliš Karel
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Šabata Martin, Vodrážka David, Pirkl Tomáš, Špinar Jan Trenér: Páral Roman

Interobal Plzeň - Tango Hodonín 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,5), Vomastek Daniel (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 300 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 3. Abrham Tomáš (Koc Václav), 17. Štrajt Michal (Koc Václav), 31. Štrajt Michal, 36. Vlastní, 38. Koc Václav (Abrham Tomáš) - 3. Gremmel Jakub, 20. Belaník Marek, 34. Vlastní
ŽK: Mižár Jakub, Štrajt Michal - Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Koc Václav, Mižár Jakub, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Hibler Lukáš, Abrham Tomáš, Štrajt Michal, Hudaček Marko, Holý Michal, Havel Jan, Vlastní Trenér: Kučera Petr
Tango Hodonín: Lupač Michal, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Buršík Tomáš, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Belaník Marek, Veselovský Tomáš, Řezníček Jakub, Vanda Filip, Dvořák Jakub, Černek Lukáš, Vlastní Trenér: Berky Marian

MADOS Hr.Králové - R.K. HELAS Brno 5 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 190 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 23. Hloušek Michal (Chromek Adam), 28. Chromek Adam (Hloušek Michal), 35. Habrman Vojtěch (Ordelt Adam), 37. Zdržálek Dominik, 40. Habrman Vojtěch (Šejvl Martin) - 4. Cupák Vojtěch (Hrubý Vítězslav), 18. Mužík Jiří (Hrubý Vítězslav)
MADOS Hr.Králové: Ordelt Adam, Jelínek Roman, Beran Jiří, Habrman Vojtěch, Hloušek Michal, Chromek Adam, Ondráček Michal, Semerád Miroslav, Šejvl Martin, Zdržálek Dominik, Bůžek Lukáš, Fenz Jan, Klír Jonáš Trenér: Stříž Michal
R.K. HELAS Brno: Zrzavý Lukáš, Lacko Ivan, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Hrubý Vítězslav, Cupák Vojtěch, Mužík Jiří, Šarkózy Ivan, Dornay Jan, Šplíchal Martin, Konečný Marek Trenér: Kopecký Marek

Benago Zruč n.S. - SK Slavia Praha 6 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,2), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 220 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 3. Andre-Galvao Dos Santos (Diego-Fogaca Valenta), 4. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 14. Belej Michal (Vnuk Tomáš), 29. Andre-Galvao Dos Santos, 36. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos), 40. Belej Michal - 11. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 20. Novotný Jiří (Salák Michal), 38. Míča Ondřej
ŽK: Vnuk Tomáš - Dvořák Daniel ČK: Kovács Michal - 0
Benago Zruč n.S.: Cardoso-Souza Daniel, Diego-Fogaca Valenta, Andre-Galvao Dos Santos, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Pytloun Jaroslav, Tachtadžis Nikos, Ploc David Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Roshan David, Novotný Jiří, Salák Michal, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Hudson-Vieira Goncalves, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Wojnar Mikoláš, Vahala Ondřej Trenér: Brychta Martin

AC Sparta Praha - SKP Třinecká ocel 2 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 180 Stadion: Arena Sparta
Branky: 12. Jošt David (Sop Martin), 28. Sláma Zdeněk (Jošt David) - 2. Slavík Jaroslav (Kantor David), 3. Baron Lukáš (Opluštil Jan)
ŽK: Sop Martin, Jošt David - 0
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Kabele Jiří, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr, Křemen Jan Trenér: Frič David
SKP Třinecká ocel: Sikora Martin, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Sierota Dariusz, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Slavík Jaroslav, Buryan Filip, Blahut Jan, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Kantor David, Kreželok Ondřej Trenér: Bucciol Andrea


 

1.kolo

AC Sparta Praha - GL Litoměřice 3 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,5), Henych Karel (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 220 Stadion: Arena Sparta
Branky: 19. Sláma Zdeněk, 38. Zapletal Petr (Doša Martin), 39. Mareš Martin - 11. Silva-De Jesus Rafael, 38. Wenderson-Ferer Da Silva
ŽK: Vodecký Igor, Křemen Jan - Rodrigo Taverna, Léo-Goncalves De Souza, Silva-De Jesus Rafael ČK: Doša Martin - 0
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Šafář Jan, Brunovský Anton, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Zapletal Petr, Křemen Jan, Rott Miroslav, Vozár Mário Trenér: Frič David
GL Litoměřice: Bartůněk Michal, Rodrigo Taverna, Blažek Radim, Hrdý Radek, Krok Lukáš, Sedláček František, Tichý Petr, Žampa Viktor, Macháček Martin, Vavrek Johan, Wenderson-Ferer Da Silva, Léo-Goncalves De Souza, Two-Pereira Paiva Robert, Silva-De Jesus Rafael Trenér: Filinger David

SKP Třinecká ocel - Benago Zruč n.S. 3 : 13 (0 : 5)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 400 Stadion: STARS Třinec
Branky: 26. Slavík Jaroslav (Samek Miroslav), 32. Mendrok Lukáš (Przyczko Filip), 36. Przyczko Filip (Slavík Jaroslav) - 3. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 9. Vnuk Tomáš (Kovács Michal), 13. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 15. Belej Michal, 20. Kovács Michal (Belej Michal), 21. Belej Michal (Diego-Fogaca Valenta), 22. Andre-Galvao Dos Santos, 23. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 27. Belej Michal (Diego-Fogaca Valenta), 30. Tachtadžis Nikos (Kovács Michal), 34. Belej Michal (Vnuk Tomáš), 38. Leo-Silva Leonardo (Diego-Fogaca Valenta), 40. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos)
SKP Třinecká ocel: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Slavík Jaroslav, Sierota Dariusz, Opluštil Jan, Baron Lukáš, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Kisza Rostislav, Sikora Martin Trenér: Bucciol Andrea
Benago Zruč n.S.: Cardoso-Souza Daniel, Pytloun Jaroslav, Diego-Fogaca Valenta, Andre-Galvao Dos Santos, Leo-Silva Leonardo, Belej Michal, Kovács Michal, Vnuk Tomáš, Tachtadžis Nikos, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni

SK Slavia Praha - MADOS Hr.Králové 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Cílek Martin (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 160 Stadion: SK Slavia Praha
Branky: 11. Hudson-Vieira Goncalves (Novotný Jiří), 15. Homola Jan (Míča Ondřej), 17. Dvořák Daniel (Oliva Petr), 24. Dvořák Daniel (Míča Ondřej), 34. Stibora Vladimír (Novotný Jiří), 38. Wojnar Mikoláš (Stibora Vladimír) - 26. Jelínek Roman (Friedl Martin), 38. Semerád Miroslav (Habrman Vojtěch)
ŽK: Stibora Vladimír, Míča Ondřej - Chromek Adam, Semerád Miroslav
SK Slavia Praha: Roshan David, Novotný Jiří, Oliva Petr, Dvořák Daniel, Stibora Vladimír, Hudson-Vieira Goncalves, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vahala Ondřej, Wojnar Mikoláš Trenér: Brychta Martin
MADOS Hr.Králové: Ondráček Michal, Friedl Martin, Habrman Vojtěch, Hloušek Michal, Chromek Adam, Jelínek Roman, Ordelt Adam, Semerád Miroslav, Fenz Jan, Zdržálek Dominik, Šejvl Martin, Bůžek Lukáš Trenér: Stříž Michal

R.K. HELAS Brno - Interobal Plzeň 6 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Kliner Jan (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 380 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 1. Lacko Ivan, 9. Šarkózy Ivan (Lacko Ivan), 26. Lacko Ivan (Šarkózy Ivan), 36. Lerch Stanislav (Hrubý Vítězslav), 37. Cupák David (Ovčačík Jan), 40. Cupák David - 12. Kasýk Zdeněk (Hudaček Marko), 24. Koc Václav (Štrajt Michal), 28. Abrham Tomáš, 37. Holý Michal (Stejskal Pavel)
ŽK: Cupák David - Kasýk Zdeněk
R.K. HELAS Brno: Zrzavý Lukáš, Cupák David, Lidmila Patrik, Ovčačík Jan, Hrubý Vítězslav, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří, Cupák Vojtěch, Lacko Ivan, Dornay Jan, Konečný Marek, Dang Robert, Lerch Stanislav Trenér: Kopecký Marek
Interobal Plzeň: Kubíček Václav, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Štrajt Michal, Mariánus Pavel, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš, Holý Michal, Hudaček Marko, Hibler Lukáš, Landrgott Tomáš Trenér: Kučera Petr

Tango Hodonín - Démoni Č.Lípa 6 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Gasnárek Michal (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 250 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 26. Veselovský Tomáš, 27. Buršík Tomáš (Višváder Juraj), 29. Buršík Tomáš (Belaník Marek), 31. Gremmel Jakub (Cenek Čeněk), 34. Belaník Marek (Chadzidis Dimostenis), 36. Belaník Marek (Chadzidis Dimostenis) - 6. Bažant Jan (Bejda Stanislav), 11. Havrda Ondřej, 13. Fichtner Tomáš (Mažári Patrik), 17. Bejda Stanislav, 25. Vobořil Tomáš, 32. Kirov Milen Valentinov
ŽK: Cenek Čeněk, Gremmel Jakub - Kaňkovský Karel, Švec Martin
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Buršík Tomáš, Černek Lukáš, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Belaník Marek, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen Valentinov, Mažári Patrik, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Bejda Stanislav, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Michálek Marek Trenér: Kruliš Karel

Vysoké Mýto - ERA-PACK Chrudim 1 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 410 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 11. Novák David (Sklenář Václav) - 8. Záruba Radim (Max-Weber Prates), 20. Záruba Radim (Max-Weber Prates), 24. Rešetár Lukáš (Mareš Michal)
ŽK: Merkl Lukáš, Kubát Jaroslav - Mareš Michal, Felipe-Deyviss. De Freita
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Doležal Jan, Šabata Martin, Vodrážka David, Pirkl Tomáš, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Lukas Marek, Ricardinho-Cam. Sobral F., Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Deyviss. De Freita Trenér: Ferraz Conde Felipe


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



Chance Futsal liga
Chance - partner Chance Futsal ligy. partner-Chance.jpg A3 sport - partner rozhodčích futsalu
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate