Futsal

reklama

Mistrovství ČR ve futsalu FIFA 2016/17 - kategorie veteránů

Komise futsalu Fotbalové asociace České republiky vyhlašuje

2.ročník Mistrovství ČR ve futsalu FIFA v kategorii veteránů

 

Pořadatelem MČR je Komise futsalu FAČR (dále jen KF) ve spolupráci s Krajskými komisemi futsalu nebo dalším pořadatelským subjektem. KF zabezpečuje finálový turnaj MČR. Pořadateli základních kol soutěže jsou jednotlivé Krajské (Okresní) komise futsalu.

 

Věková kategorie: Soutěže veteránů se může zúčastnit hráč, který v příslušném kalendářním roce dovrší věk 40 let a starší. Pro ročník 2016/2017 tedy hráči narozeni do 31.12.1977.

 

Podmínky pro start hráčů:

-          registrace ve Svazu futsalu ČR,

-          uhrazení členských příspěvků na příslušný kalendářní rok.

 

Hráči nastupují k utkání v souladu se Soutěžním řádem SF. K dispozici musí mít osobní doklad s fotografií, prokazující jejich totožnost (předkládají se pouze v případě kontroly totožnosti).

 

Start v soutěži je hráči umožněn po zapsání na soupisku celku pro tuto soutěž. Soupiska osahuje jméno a příjmení hráče, ID kód a státní příslušnost.

V případě, že je hráč registrovaný v klubu futsalu, který je účastníkem soutěže veteránů, ale chce v soutěži nastupovat za jiný celek, musí mít písemný souhlas se startem v jiném klubu, které vystaví jeho mateřský klub.

 

Systém soutěže:

A) Základní kola

Základní kola soutěže budou odehrána v kompetenci Krajských (Okresních) komisí futsalu, které stanoví hrací systém soutěže na tomto stupni.

Pokud je v rámci kraje odehráno několik různých okresních (regionálních) soutěží, je nutno odehrát krajské finále. Jeho pořadatelem je příslušná Krajská komise futsalu.

Vítězné družstvo krajské soutěže má právo zúčastnit se finálového turnaje MČR.

 

B) Finálový turnaj Mistrovství ČR

Finálového turnaje MČR mají právo se zúčastnit vítězové krajských soutěží a obhájce titulu „Mistr ČR ve futsalu – kategorie veteránů“ z minulého ročníku. Garantem pořádání finálového turnaje MČR je KF FAČR, která uspořádáním turnaje pověří na základě výsledků výběrového řízení vybraného pořadatele.

Schvalování hřiště pro základní část soutěží je v kompetenci Krajských (Okresních) komisí futsalu – je doporučena hala, eventuálně venkovní hřiště s umělou trávou.

Finálový turnaj musí být uspořádán v hale nebo na venkovním hřišti, vyhovujícím Pravidlům futsalu. Hrací plocha musí mít min. rozměry 18 x 38 metrů.

 

Termíny:

Základní část soutěže může být odehrána kdykoli v období soutěžního ročníku 2016/17, nejpozději do 30.4.2017. Finálový turnaj MČR bude uspořádán v květnu 2017.

 

Pořadatelství finálového turnaje:

Místo konání finálového turnaje určí KF FAČR na základě výběrového řízení. Přihlášky do výběrového řízení na pořadatelství finálového turnaje přijímá KF FAČR do 20.12.2016.

 

Další informace poskytne sekretář KF FAČR Martin Průša,233029118,e-mail: prusa@fotbal.cz

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate