Futsal

reklama

2.liga "Východ" - Ročník 2016/2017 - historie

2.liga "Východ" - Ročník 2016/2017 - historie

Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2017/18 si zajistil AC Gamaspol Jeseník.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.AC Jeseník161411 90: 4343 ( 19)
2.Amor Lazor Vyškov16844 72: 6528 ( 4)
3.Baník Ostrava16835 67: 6327 ( 3)
4.Atraps-Hombres Brno16736 54: 5324 ( 0)
5.Tango Hodonín B16646 65: 8222 ( -2)
6.VŠB TU Ostrava16628 59: 5220 ( -4)
7.UTB Zlín16529 73: 7217 ( -7)
8.Žab.Vlci Brno165110 50: 5716 ( -8)
9.Nasan Brno163013 46: 899 (-15)



 

18.kolo

UTB Zlín - Amor Lazor Vyškov 3 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (7,9), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH Eurinics Zlín
Branky: 13. Antošík Patrik (Huťka Michal), 15. Krajča Pavel (Juhás Lukáš), 39. Antošík Patrik (Juhás Lukáš) - 18. Bílek Dominik (Král Ondřej), 19. Chubirka Vadim, 35. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 37. Král Ondřej, 40. Karabina Michal
ŽK: Antošík Patrik - Chubirka Vadim ČK: Krajča Pavel - 0
UTB Zlín: Vitásek Roman, Nevřala Michal, Petrúsek David, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Antošík Patrik, Křepelka Václav Trenér: nepřítomen UTB
Amor Lazor Vyškov: Karabina Michal, Bílek Dominik, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Fialka Tomáš, Gottvald David, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Jindra Tadeáš, Jünger Erik, Lička Josef Trenér: Galia Tomáš

Atraps-Hombres Brno - Žab.Vlci Brno 4 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 98 Stadion: SH Brno-Maloměřice
Branky: 14. Brůna Martin (Prokeš Tomáš), 21. Šidla Ondřej (Brůna Martin), 24. Malíř Miroslav (Bulušek Jan), 34. Prokeš Tomáš (Šidla Ondřej) - 19. Svoboda Pavel (Stoklásek Martin), 37. Kratochvíl Michal
ŽK: Pollák Erik - Pospíšil Tomáš ČK: 0 - Starý Petr
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Praks Tomáš, Mica Tomáš, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš

Nasan Brno - Tango Hodonín B 5 : 8 (3 : 6)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 90 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 14. Štefl Lubomír, 17. Hoffmann Martin (Burian Luboš), 18. Kocourek Lubomír (Rampula David), 33. Kocourek Lubomír (Hoffmann Martin), 38. Kocourek Lubomír - 1. Doubravský Bohumír (Levčík Patrik), 4. Cenek Čeněk (Levčík Patrik), 7. Janulík Tomáš, 12. Brezina Martin, 18. Vanda Filip, 19. Janulík Tomáš, 24. Janulík Tomáš, 32. Janulík Tomáš
ŽK: Rampula David, Burian Luboš, Jaša Alois ml. - Cenek Čeněk, Buršík Tomáš ČK: 0 - Doubravský Bohumír
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Burian Tomáš
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Vanda Filip, Jakubíček Michal, Kučí Karel, Cenek Čeněk, Bohun Martin, Buršík Tomáš, Doubravský Bohumír, Brezina Martin, Levčík Patrik, Janulík Tomáš Trenér: Jánoš Antonín

Baník Ostrava - AC Jeseník 2 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 300 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 3. Ferenc Jan (Koval Radomír), 20. Manďák Jan (Blahuta Matyáš) - 8. Vavrušák Radim (Vavrač Jan), 29. Plhák Patrik, 33. Macura David (Kozelský Marek), 38. Plhák Patrik
ŽK: Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš - Plhák Patrik, Kozelský Marek
Baník Ostrava: Myška Pavel, Polášek David, Vantuch Prokop, Czene Pavel, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Koval Radomír, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Němec Jan, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Mráz Jiří, Vavrušák Radim Trenér: nepřítomen JES


 

17.kolo

AC Jeseník - UTB Zlín 8 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 5. Plhák Patrik (Schneider Daniel), 9. Zrník Richard (Macura David), 15. Schneider Daniel (Macura David), 19. Marcinov David (Žák Michal), 20. Schneider Daniel (Macura David), 28. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 34. Vavrač Jan, 39. Plhák Patrik (Schneider Daniel) - 8. Krajča Pavel
ŽK: Furik Martin - 0
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Furik Martin, Marcinov David, Zrník Richard, Růžička Martin, Žák Michal Trenér: Novák Milan
UTB Zlín: Vitásek Roman, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Petrúsek David, Slobodian Rostislav, Žáček Ondřej Trenér: nepřítomen UTB

VŠB TU Ostrava - Baník Ostrava 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 24. Kapsa Martin (Janita Patrik) - 33. Polášek David (Koval Radomír)
ŽK: Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš - Ferenc Jan
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Machálek Pavel, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Teofil Lukáš, Kundrátek Patrik Trenér: Kapsa Martin
Baník Ostrava: Polášek David, Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Manďák Jan, Carbol Nikolas, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Koval Radomír, Myška Pavel Trenér: Murin Karel

Žab.Vlci Brno - Nasan Brno 1 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 22. Lange Robert (Svoboda Pavel) - 10. Jaša Alois ml. (Rampula David), 18. Knoflíček Lukáš (Rampula David), 39. Kocourek Lubomír
ŽK: Lange Robert, Svoboda Pavel - Kocourek Lubomír
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Lange Robert, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Černý Dan, Kratochvíl Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Janeček Jaromír Trenér: Burian Luboš

Amor Lazor Vyškov - Atraps-Hombres Brno 3 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,2), Pivoňka Petr (8,2) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 26. Bačovský Ondřej, 31. Bílek Dominik, 32. Štolba Robin (Král Ondřej) - 2. Brůna Martin (Ryšavý Michal), 15. Ryšavý Michal, 22. Bulušek Jan (Ryšavý Michal), 27. Brůna Martin (Hanuš Martin), 35. Bulušek Jan (Hanuš Martin), 39. Brůna Martin
ŽK: Ševčík Milan - 0 ČK: Mykytjuk Andrej, Tichý Pavel, Galia Tomáš - 0
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Jindra Tadeáš, Tichý Pavel, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Galia Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Macko David, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Praks Tomáš, Huňáček Jakub, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin


 

16.kolo

UTB Zlín - Atraps-Hombres Brno 5 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,1), Gasnárek Michal (8,3) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 10. Krajča Pavel (Juhás Lukáš), 30. Slobodian Rostislav, 33. Krajča Pavel (Juhás Lukáš), 35. Vitásek Roman, 38. Kalus Vojtěch - 16. Bulušek Jan
ŽK: Kalus Vojtěch, Krajča Pavel - 0
UTB Zlín: Vitásek Roman, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Nevřala Michal, Slobodian Rostislav, Antošík Patrik, Žáček Ondřej Trenér: Postava Pavel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Huňáček Jakub, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin

Nasan Brno - Amor Lazor Vyškov 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,5), Markovský Tomáš (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 95 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 4. Kocourek Lubomír (Burian Luboš), 34. Knoflíček Lukáš, 38. Knoflíček Lukáš (Hoffmann Martin) - 6. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 11. Bačovský Ondřej (Tichý Pavel), 29. Jindra Tadeáš, 40. Bačovský Ondřej (Galia Tomáš)
ŽK: Hoffmann Martin - 0
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Burian Luboš
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Fialka Tomáš, Bačovský Ondřej, Jindra Tadeáš, Tichý Pavel, Štolba Robin, Galia Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Baník Ostrava - Tango Hodonín B 6 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,2), Havlík Přemysl (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 80 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 3. Polášek David (Blahuta Matyáš), 8. Maleňák Marek (Manďák Jan), 20. Maleňák Marek (Blahuta Matyáš), 31. Romaněnko Jan (Blahuta Matyáš), 36. Vlastní, 40. Maleňák Marek - 26. Rehák Marián (Brezina Martin), 30. Janulík Tomáš (Jakubíček Michal), 38. Rehák Marián (Janulík Tomáš), 40. Rehák Marián (Brezina Martin)
ŽK: 0 - Janulík Tomáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Polášek David, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Koval Radomír, Myška Pavel, Vlastní Trenér: Murin Karel
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Jakubíček Michal, Rehák Marián, Bidmon Michal, Bohun Martin, Brezina Martin, Janulík Tomáš Trenér: Jánoš Antonín

AC Jeseník - VŠB TU Ostrava 8 : 5 (3 : 0)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,5), Čep Radim (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 170 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 9. Vavrač Jan (Furik Martin), 10. Furik Martin, 13. Furik Martin (Schneider Daniel), 21. Vavrušák Radim, 24. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 30. Macura David (Schneider Daniel), 39. Plhák Patrik (Macura David), 40. Vavrač Jan - 24. Kotrla Matěj (Kyselák Ondřej), 37. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin), 37. Vlastní, 38. Mikyska Michal, 40. Janita Patrik
ŽK: Růžička Martin - 0
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Macura David, Schneider Daniel, Furik Martin, Zrník Richard, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří
VŠB TU Ostrava: Farkáš Jan, Kapsa Martin, Mikyska Michal, Kyselák Ondřej, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Vlastní Trenér: Kapsa Martin


 

15.kolo

VŠB TU Ostrava - UTB Zlín 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 16. Pánek Dominik (Mikyska Michal), 18. Kundrátek Patrik, 24. Mikyska Michal, 35. Pánek Dominik (Kundrátek Lukáš), 39. Pánek Dominik (Kundrátek Lukáš) - 20. Slobodian Rostislav (Huťka Michal), 35. Huťka Michal, 38. Juhás Lukáš (Huťka Michal)
ŽK: Kundrátek Patrik - 0
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Janita Patrik, Pánek Dominik, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Kunc Michal Trenér: Kapsa Martin
UTB Zlín: Vitásek Roman, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Petrúsek David, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel

Tango Hodonín B - AC Jeseník 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Linhart Karel Diváků: 210 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 13. Doubravský Bohumír (Buršík Tomáš), 18. Cenek Čeněk, 25. Šebesta David, 39. Cenek Čeněk, 40. Šebesta David - 6. Schneider Daniel (Furik Martin), 26. Macura David (Vavrač Jan)
ŽK: Brezina Martin - Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrušák Radim
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Kučí Karel, Rehák Marián, Šebesta David, Cenek Čeněk, Bohun Martin, Buršík Tomáš, Doubravský Bohumír, Brezina Martin, Janulík Tomáš, Žigo Michal Trenér: Jánoš Antonín
AC Jeseník: Till Jakub, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrušák Radim, Vavrač Jan, Macura David, Marcinov David, Zrník Richard Trenér: nepřítomen JES

Žab.Vlci Brno - Baník Ostrava 11 : 5 (9 : 0)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 100 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 1. Hansl Ladislav (Svoboda Pavel), 7. Černý Dan, 8. Vlastní, 10. Hansl Ladislav (Pokorný Patrik), 11. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 13. Chroust Martin, 14. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav), 15. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 17. Hansl Ladislav, 30. Hansl Ladislav (Pokorný Patrik), 38. Starý Petr - 25. Stebel Libor (Manďák Jan), 26. Ferenc Jan (Manďák Jan), 29. Manďák Jan (Ferenc Jan), 34. Romaněnko Jan (Manďák Jan), 36. Polášek David (Neumann Marek)
ŽK: Starý Petr - Ferenc Jan
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Stoklásek Martin, Pokorný Patrik, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Černý Dan, Vlastní Trenér: Zezulka Tomáš
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Ferenc Jan, Stebel Libor, Polášek David, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel

Atraps-Hombres Brno - Nasan Brno 4 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Molík Jan (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH Maloměřice, Brno
Branky: 5. Šidla Ondřej (Prokeš Tomáš), 26. Brůna Martin (Šidla Ondřej), 31. Prokeš Tomáš (Šidla Ondřej), 34. Šidla Ondřej (Huňáček Jakub) - 9. Burian Luboš (Rampula David), 15. Rampula David (Jaša Alois ml.), 37. Kocourek Lubomír
ŽK: 0 - Burian Luboš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Mica Tomáš, Huňáček Jakub, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Janeček Jaromír, Kocourek Lubomír, Štefl Lubomír Trenér: Burian Luboš


 

14.kolo

UTB Zlín - Nasan Brno 8 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 3. Kostka David (Slobodian Rostislav), 4. Huťka Michal (Krajča Pavel), 8. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 16. Kovář Jiří (Petrúsek David), 21. Huťka Michal (Juhás Lukáš), 31. Křepelka Václav (Kostka David), 37. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 38. Krajča Pavel (Slobodian Rostislav) - 1. Burian Luboš (Kocourek Lubomír), 7. Kocourek Lubomír (Rampula David)
ŽK: Huťka Michal, Juhás Lukáš - 0
UTB Zlín: Vitásek Roman, Nevřala Michal, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Petrúsek David, Slobodian Rostislav, Hradil Erik Trenér: Postava Pavel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Bartůněk Pavel, Burian Luboš, Janeček Jaromír, Kocourek Lubomír Trenér: Burian Luboš

Baník Ostrava - Amor Lazor Vyškov 6 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Sebök Ladislav (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 90 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 5. Ferenc Jan (Romaněnko Jan), 8. Maleňák Marek (Manďák Jan), 19. Manďák Jan, 28. Polášek David (Maleňák Marek), 30. Ferenc Jan, 39. Romaněnko Jan - 9. Ševčík Milan (Bačovský Ondřej), 25. Karabina Michal, 29. Štolba Robin, 35. Ševčík Milan (Jindra Tadeáš), 40. Ševčík Milan (Král Ondřej)
ŽK: Myška Pavel, Ferenc Jan - Král Ondřej, Bačovský Ondřej
Baník Ostrava: Myška Pavel, Polášek David, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Koval Radomír, Bortlík Martin Trenér: Murín Karel
Amor Lazor Vyškov: Karabina Michal, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Fialka Tomáš, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Jindra Tadeáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

AC Jeseník - Žab.Vlci Brno 6 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 170 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 17. Furik Martin (Zrník Richard), 28. Marcinov David (Macura David), 29. Macura David (Vavrač Jan), 34. Macura David (Zrník Richard), 37. Marcinov David (Růžička Martin), 39. Marcinov David (Plhák Patrik) - 25. Starý Petr (Mezník Michal), 32. Stoklásek Martin (Mezník Michal), 35. Starý Petr
ŽK: Macura David - Starý Petr, Chroust Martin, Svoboda Pavel ČK: 0 - Mezník Michal
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Marcinov David, Zrník Richard, Mráz Jiří, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Starý Petr, Mezník Michal, Hansl Ladislav, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel Trenér: nepřítomen ŽV

VŠB TU Ostrava - Tango Hodonín B 7 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Havlík Přemysl (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 50 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 4. Kapsa Martin (Janita Patrik), 19. Kapsa Martin, 23. Kapsa Martin, 33. Pánek Dominik (Kufa Daniel), 34. Mikyska Michal (Pánek Dominik), 36. Kufa Daniel (Mikyska Michal), 40. Pánek Dominik (Kufa Daniel)
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Janita Patrik, Pánek Dominik, Farkáš Jan, Kapsa Martin Trenér: Kapsa Martin
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Petrák Igor, Vanda Filip, Rehák Marián, Bidmon Michal, Bohun Martin, Kolařík Jakub, Janulík Tomáš Trenér: nepřítomen THB


 

13.kolo

Tango Hodonín B - UTB Zlín 8 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,6), Petr Zdeněk (8,6) Delegát: Venc Radek Diváků: 135 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 11. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 12. Doubravský Bohumír, 26. Cenek Čeněk (Vanda Filip), 28. Řezníček Jakub (Janulík Tomáš), 30. Doubravský Bohumír (Cenek Čeněk), 35. Cenek Čeněk (Vanda Filip), 39. Janulík Tomáš (Vanda Filip), 40. Černek Lukáš - 5. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 13. Petrúsek David (Krajča Pavel), 14. Kovář Jiří (Haloda Tomáš), 28. Haloda Tomáš, 29. Juhás Lukáš (Petrúsek David), 34. Haloda Tomáš (Kostka David)
ŽK: Řezníček Jakub, Janulík Tomáš - Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Kovář Jiří, Krajča Pavel
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kleiber Radim, Rehák Marián, Řezníček Jakub, Bidmon Michal, Brezina Martin, Cenek Čeněk, Janulík Tomáš, Žigo Michal, Doubravský Bohumír Trenér: Jánoš Antonín
UTB Zlín: Vitásek Roman, Nevřala Michal, Haloda Tomáš, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Petrúsek David, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel

Žab.Vlci Brno - VŠB TU Ostrava 1 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 118 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 32. Hansl Ladislav (Lange Robert) - 4. Mikyska Michal, 13. Mikyska Michal
ŽK: Chroust Martin, Hansl Ladislav, Starý Petr - Teofil Lukáš
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Lange Robert, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Starý Petr Trenér: Zezulka Tomáš
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kotrla Matěj, Mikyska Michal, Teofil Lukáš, Farkáš Jan, Krzemieň Vít, Kufa Daniel Trenér: Kapsa Martin

Amor Lazor Vyškov - AC Jeseník 3 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,5), Havlík Přemysl (8,6) Delegát: Havíř Milan Diváků: 400 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 6. Král Ondřej, 7. Bačovský Ondřej (Tichý Pavel), 39. Štolba Robin - 11. Marcinov David (Plhák Patrik), 16. Furik Martin (Růžička Martin), 18. Furik Martin (Žák Michal), 31. Novák Vladimír (Vavrač Jan)
ŽK: Jindra Tadeáš - Novák Vladimír
Amor Lazor Vyškov: Karabina Michal, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Jindra Tadeáš, Grim Jaromír, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Marcinov David, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Žák Michal, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

Atraps-Hombres Brno - Baník Ostrava 7 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 90 Stadion: TJ Sokol Maloměřice, Brno
Branky: 2. Šidla Ondřej, 11. Brůna Martin, 13. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 20. Mica Tomáš, 24. Mica Tomáš (Ryšavý Michal), 26. Vlastní, 39. Šidla Ondřej - 20. Stebel Libor, 33. Vlastní
ŽK: Prokeš Tomáš - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Mica Tomáš, Huňáček Jakub, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David, Vlastní Trenér: Brůna Martin
Baník Ostrava: Polášek David, Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Koval Radomír, Vlastní Trenér: Murin Karel


 

12.kolo

Baník Ostrava - Nasan Brno 7 : 5 (4 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 80 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 6. Neumann Marek (Ferenc Jan), 7. Ferenc Jan (Stebel Libor), 9. Manďák Jan, 19. Manďák Jan (Maleňák Marek), 25. Neumann Marek (Polášek David), 26. Koval Radomír (Neumann Marek), 33. Maleňák Marek (Blahuta Matyáš) - 12. Burian Luboš (Rampula David), 14. Knoflíček Lukáš (Burian Luboš), 18. Hoffmann Martin (Rampula David), 25. Jaša Alois ml. (Rampula David), 32. Jaša Alois ml. (Burian Luboš)
ŽK: Myška Pavel, Manďák Jan - 0
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Carbol Nikolas, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Koval Radomír Trenér: Murín Karel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Janeček Jaromír Trenér: Burian Luboš

AC Jeseník - Atraps-Hombres Brno 3 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 14. Marcinov David (Novák Vladimír), 28. Vavrač Jan (Reinelt Michal), 34. Plhák Patrik - 33. Malíř Miroslav (Bulušek Jan), 34. Brůna Martin
ŽK: Furik Martin, Macura David - Bulušek Jan, Prokeš Tomáš
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Furik Martin, Macura David, Vavrač Jan, Novák Vladimír, Reinelt Michal, Marcinov David, Mráz Jiří, Dostál Jaroslav Trenér: nepřítomen GJ
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Bulušek Jan, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Huňáček Jakub, Malíř Miroslav Trenér: Brůna Martin

VŠB TU Ostrava - Amor Lazor Vyškov 4 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,5), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 55 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 2. Mikyska Michal (Janita Patrik), 28. Pánek Dominik (Mikyska Michal), 37. Pánek Dominik (Janita Patrik), 40. Kotrla Matěj (Mikyska Michal) - 2. Jindra Tadeáš (Král Ondřej), 14. Grim Jaromír (Bílek Dominik), 15. Bačovský Ondřej, 21. Bačovský Ondřej, 25. Jindra Tadeáš, 28. Štolba Robin (Grim Jaromír), 29. Bačovský Ondřej (Tichý Pavel)
ŽK: Kundrátek Patrik, Mikyska Michal, Janita Patrik - Lukeštík David
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Mikyska Michal, Kyselák Ondřej, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Teofil Lukáš, Pánek Dominik, Kapsa Martin Trenér: Kapsa Martin
Amor Lazor Vyškov: Karabina Michal, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Fialka Tomáš, Grim Jaromír, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Tango Hodonín B - Žab.Vlci Brno 1 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,5), Gasnárek Michal (8,5) Delegát: Linhart Karel Diváků: 150 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 32. Gremmel Jakub (Vanda Filip) - 5. Hansl Ladislav, 9. Chroust Martin, 15. Chroust Martin (Lange Robert), 28. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 34. Chroust Martin (Lange Robert), 36. Chroust Martin
ŽK: Gremmel Jakub - 0
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Rehák Marián, Gremmel Jakub, Bohun Martin, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Petrák Igor, Janulík Tomáš, Žigo Michal Trenér: nepřítomen TH
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Vala Vladan, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Svoboda Pavel, Lange Robert, Hansl Ladislav, Chroust Martin, Mezník Michal Trenér: Zezulka Tomáš


 

11.kolo

Žab.Vlci Brno - UTB Zlín 3 : 7 (0 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Linhart Karel Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 30. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav), 37. Svoboda Pavel (Mezník Michal), 40. Starý Petr (Lange Robert) - 16. Haloda Tomáš (Kostka David), 29. Kostka David (Krajča Pavel), 31. Slobodian Rostislav (Huťka Michal), 32. Kostka David (Haloda Tomáš), 35. Krajča Pavel (Slobodian Rostislav), 36. Kovář Jiří (Kostka David), 37. Huťka Michal (Krajča Pavel)
ŽK: Starý Petr, Lange Robert - Haloda Tomáš
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
UTB Zlín: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav Trenér: Postava Pavel

Amor Lazor Vyškov - Tango Hodonín B 7 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 190 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 12. Ševčík Milan (Grim Jaromír), 17. Jindra Tadeáš (Lukeštík David), 23. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 24. Štolba Robin (Grim Jaromír), 25. Bačovský Ondřej (Král Ondřej), 35. Štolba Robin (Tichý Pavel), 37. Jindra Tadeáš (Grim Jaromír) - 4. Janulík Tomáš (Brezina Martin)
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Jindra Tadeáš, Fialka Tomáš, Grim Jaromír, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Petrák Igor, Bidmon Michal, Gremmel Jakub, Bohun Martin, Buršík Tomáš, Brezina Martin, Kleiber Radim, Janulík Tomáš, Žigo Michal Trenér: nepřítomen TH

Atraps-Hombres Brno - VŠB TU Ostrava 1 : 6 (1 : 1)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,3), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: 14. Mládek Dominik (Šidla Ondřej) - 19. Kapsa Martin (Pánek Dominik), 34. Kundrátek Lukáš, 35. Kapsa Martin (Mikyska Michal), 36. Mikyska Michal, 37. Mikyska Michal, 39. Kapsa Martin
ŽK: Hanuš Martin - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Smital Pavel, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Mládek Dominik, Mica Tomáš, Huňáček Jakub, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kyselák Ondřej Trenér: Kapsa Martin

Nasan Brno - AC Jeseník 3 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,5), Štěřík Filip (8,6) Delegát: Novotný Josef Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 10. Burian Luboš (Rampula David), 19. Jaša Alois ml., 40. Rampula David - 1. Vavrač Jan (Furik Martin), 19. Žák Michal (Schneider Daniel), 24. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 37. Schneider Daniel (Macura David), 39. Furik Martin
ČK: Kocourek Lubomír - 0
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Knoflíček Lukáš, Burian Luboš, Bartůněk Pavel, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír Trenér: Burian Luboš
AC Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Marcinov David, Vavrušák Radim, Žák Michal, Kozelský Marek, Reinelt Michal, Dostál Jaroslav Trenér: Gnida Jiří


 

10.kolo

UTB Zlín - Baník Ostrava 3 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,1), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 99 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 22. Kovář Jiří (Krajča Pavel), 27. Kovář Jiří (Krajča Pavel), 40. Slobodian Rostislav - 12. Blahuta Matyáš (Maleňák Marek), 13. Maleňák Marek (Manďák Jan), 27. Polášek David (Blahuta Matyáš), 38. Neumann Marek (Maleňák Marek)
ŽK: Kostka David - Neumann Marek, Blahuta Matyáš
UTB Zlín: Nevřala Michal, Haloda Tomáš, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Petrúsek David, Postava Pavel, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Polhoš Ladislav, Myška Pavel Trenér: Murin Karel

VŠB TU Ostrava - Nasan Brno 10 : 3 (5 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,3), Filipský Radim (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH TU VŠB Ostrav-Poruba
Branky: 2. Janita Patrik (Pánek Dominik), 6. Pánek Dominik (Kyselák Ondřej), 8. Kyselák Ondřej (Kundrátek Lukáš), 19. Janita Patrik (Pánek Dominik), 20. Pánek Dominik (Mikyska Michal), 28. Pánek Dominik (Janita Patrik), 34. Kapsa Martin, 35. Mikyska Michal (Janita Patrik), 38. Kundrátek Lukáš (Kapsa Martin), 40. Kundrátek Lukáš (Kyselák Ondřej) - 5. Rampula David, 23. Rampula David (Jaša Alois ml.), 39. Kocourek Lubomír (Hoffmann Martin)
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kyselák Ondřej Trenér: Kapsa Martin
Nasan Brno: Rampula David, Černý Martin, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kocourek Lubomír, Nesvadba Lukáš Trenér: Burian Luboš

Tango Hodonín B - Atraps-Hombres Brno 2 : 7 (2 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 300 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 13. Janulík Tomáš (Kleiber Radim), 15. Vlastní - 9. Bulušek Jan, 22. Mládek Dominik (Šidla Ondřej), 35. Mládek Dominik (Praks Tomáš), 36. Mládek Dominik (Šidla Ondřej), 38. Ryšavý Michal (Mládek Dominik), 39. Šidla Ondřej (Mládek Dominik), 40. Praks Tomáš
ŽK: Vanda Filip, Janulík Tomáš - Šidla Ondřej
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Gremmel Jakub, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Rehák Marián, Bidmon Michal, Bohun Martin, Brezina Martin, Kleiber Radim, Janulík Tomáš, Žigo Michal, Vlastní Trenér: nepřítomen TH
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Huňáček Jakub, Sycha Milan, Malíř Miroslav, Luu David, Mládek Dominik, Praks Tomáš Trenér: Brůna Martin

Žab.Vlci Brno - Amor Lazor Vyškov 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Petr Zdeněk (8,5) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 90 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 7. Hansl Ladislav (Pospíšil Tomáš), 19. Mezník Michal (Starý Petr), 34. Starý Petr (Mezník Michal), 38. Chroust Martin - 16. Vlastní, 18. Ševčík Milan, 22. Štolba Robin (Král Ondřej), 39. Štolba Robin (Ševčík Milan)
ŽK: Lange Robert - Chubirka Vadim
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Lange Robert, Chroust Martin, Starý Petr, Mezník Michal, Hansl Ladislav, Pospíšil Tomáš, Pokorný Patrik, Kratochvíl Michal, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
Amor Lazor Vyškov: Karabina Michal, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Vlastní Trenér: Galia Tomáš


 

9.kolo

Amor Lazor Vyškov - UTB Zlín 5 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,3), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 270 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 8. Štolba Robin (Grim Jaromír), 25. Bačovský Ondřej (Štolba Robin), 28. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 30. Štolba Robin (Grim Jaromír), 33. Ševčík Milan (Tichý Pavel) - 3. Petrúsek David (Kostka David), 7. Haloda Tomáš (Kostka David), 17. Kostka David (Kovář Jiří), 34. Haloda Tomáš (Kovář Jiří)
ŽK: Štolba Robin - 0
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Flachs Dominik, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Fialka Tomáš, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Jindra Tadeáš, Karabina Michal Trenér: Galia Tomáš
UTB Zlín: Nevřala Michal, Haloda Tomáš, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Petrúsek David, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel

Žab.Vlci Brno - Atraps-Hombres Brno 1 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Čep Radim (8,7), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 182 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 12. Pokorný Patrik (Hansl Ladislav) - 25. Mládek Dominik (Šidla Ondřej), 26. Mládek Dominik (Šidla Ondřej), 33. Vlastní
ŽK: 0 - Malíř Miroslav
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pokorný Patrik, Svoboda Pavel, Lange Robert, Hansl Ladislav Trenér: Zezulka Tomáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Mládek Dominik, Huňáček Jakub, Sycha Milan, Malíř Miroslav, Luu David, Hrůza David, Vlastní Trenér: Brůna Martin

Tango Hodonín B - Nasan Brno 7 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 350 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 9. Cenek Čeněk (Kleiber Radim), 16. Janulík Tomáš, 19. Vanda Filip (Rehák Marián), 20. Černek Lukáš, 24. Rehák Marián (Petrák Igor), 36. Vanda Filip (Janulík Tomáš), 40. Černek Lukáš - 10. Rampula David, 20. Knoflíček Lukáš (Janeček Jaromír), 28. Hoffmann Martin, 29. Knoflíček Lukáš, 31. Rampula David
ŽK: Vanda Filip - Knoflíček Lukáš
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Hučko Jan, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Rehák Marián, Bidmon Michal, Cenek Čeněk, Petrák Igor, Konečný Filip, Brezina Martin, Kleiber Radim, Janulík Tomáš, Žigo Michal Trenér: nepřítomen THB
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Knoflíček Lukáš, Jaša Alois ml., Janeček Jaromír Trenér: Burian Luboš

AC Jeseník - Baník Ostrava 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (7,8), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 9. Macura David (Furik Martin), 14. Macura David (Vavrač Jan), 21. Vavrač Jan, 33. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 34. Zrník Richard (Plhák Patrik) - 19. Manďák Jan (Neumann Marek), 35. Stebel Libor (Romaněnko Jan), 39. Manďák Jan (Romaněnko Jan)
ŽK: Macura David, Furik Martin, Novák Vladimír - Myška Pavel, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Marcinov David, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Kozelský Marek, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polhoš Ladislav Trenér: Murin Karel


 

8.kolo

UTB Zlín - AC Jeseník 4 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 17. Vlastní, 21. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 27. Juhás Lukáš (Krajča Pavel), 35. Kalus Vojtěch - 5. Plhák Patrik (Zrník Richard), 11. Macura David (Schneider Daniel), 20. Plhák Patrik (Macura David), 24. Macura David (Plhák Patrik), 30. Plhák Patrik (Schneider Daniel)
ŽK: Kovář Jiří, Vitásek Roman - Macura David
UTB Zlín: Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Nevřala Michal, Postava Pavel, Slobodian Rostislav, Vitásek Roman, Vlastní Trenér: Postava Pavel
AC Jeseník: Plhák Patrik, Schneider Daniel, Zrník Richard, Macura David, Růžička Martin, Vavrač Jan, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Marcinov David, Furik Martin Trenér: Gnida Jiří

Baník Ostrava - VŠB TU Ostrava 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 300 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 11. Romaněnko Jan (Neumann Marek), 24. Manďák Jan (Blahuta Matyáš) - 19. Mikyska Michal
ŽK: Ferenc Jan - Kapsa Martin, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Polášek David, Polhoš Ladislav, Czina Patrik, Bortlík Martin Trenér: Murín Karel
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kyselák Ondřej, Teofil Lukáš Trenér: Kapsa Martin

Nasan Brno - Žab.Vlci Brno 1 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,2), Molík Jan (8,2) Delegát: Venc Radek Diváků: 114 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 10. Hoffmann Martin (Rampula David) - 27. Hansl Ladislav (Stoklásek Martin), 34. Starý Petr, 35. Hansl Ladislav (Pokorný Patrik)
ŽK: Rampula David, Kocourek Lubomír - Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Chroust Martin
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Janeček Jaromír, Kocourek Lubomír, Nesvadba Lukáš Trenér: Burian Luboš
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Lange Robert, Pokorný Patrik, Kratochvíl Michal Trenér: Zezulka Tomáš

Atraps-Hombres Brno - Amor Lazor Vyškov 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,5), Čep Radim (8,6) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: 11. Šidla Ondřej (Mládek Dominik), 20. Mica Tomáš (Brůna Martin), 29. Mica Tomáš (Bulušek Jan), 30. Malíř Miroslav (Šidla Ondřej) - 19. Bílek Dominik (Bačovský Ondřej), 24. Bílek Dominik (Štolba Robin), 30. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 40. Jindra Tadeáš (Bačovský Ondřej)
ŽK: Šidla Ondřej - Kostelka Ondřej
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Brůna Martin, Mica Tomáš, Šidla Ondřej, Mládek Dominik, Sycha Milan, Malíř Miroslav, Luu David, Hrůza David Trenér: Brůna Martin
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Flachs Dominik, Bačovský Ondřej, Jindra Tadeáš, Tichý Pavel, Štolba Robin, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Mykytjuk Andrej Trenér: nepřítomen AV


 

7.kolo

Atraps-Hombres Brno - UTB Zlín 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,2), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 80 Stadion: SH Maloměřice, Brno
Branky: 6. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 27. Bulušek Jan (Prokeš Tomáš), 29. Šidla Ondřej - 14. Kalus Vojtěch, 16. Kovář Jiří (Křepelka Václav), 37. Huťka Michal (Kostka David)
ŽK: Bulušek Jan - Haloda Tomáš, Kalus Vojtěch, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Mládek Dominik, Mica Tomáš, Huňáček Jakub, Sycha Milan, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David, Hrůza David Trenér: Brůna Martin
UTB Zlín: Vitásek Roman, Kostka David, Haloda Tomáš, Hlobil Patrik, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Nevřala Michal Trenér: Postava Pavel

Amor Lazor Vyškov - Nasan Brno 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,5), Kabeláč Martin (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 10. Král Ondřej (Ševčík Milan), 16. Král Ondřej (Tichý Pavel), 19. Palla Sebastian, 24. Tichý Pavel (Chubirka Vadim), 39. Král Ondřej - 24. Hoffmann Martin
ŽK: Palla Sebastian - Kocourek Lubomír
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Gottvald David, Palla Sebastian, Kotulán Jan, Bílek Dominik Trenér: Galia Tomáš
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Kocourek Lubomír, Jaša Alois ml., Janeček Jaromír, Bartůněk Pavel Trenér: Burian Luboš

Tango Hodonín B - Baník Ostrava 4 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,5), Gasnárek Michal (8,5) Delegát: Linhart Karel Diváků: 200 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 7. Višváder Juraj (Rehák Marián), 27. Parobek Aleš, 31. Vlastní, 39. Bidmon Michal (Višváder Juraj) - 2. Polášek David (Blahuta Matyáš), 11. Manďák Jan (Neumann Marek), 19. Maleňák Marek (Manďák Jan), 25. Ferenc Jan (Neumann Marek)
ŽK: 0 - Ferenc Jan
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Višváder Juraj, Kučí Karel, Rehák Marián, Bidmon Michal, Gremmel Jakub, Bohun Martin, Hučko Jan, Konečný Filip, Janulík Tomáš, Žigo Michal, Vlastní Trenér: nepřítomen TH
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Manďák Jan, Maleňák Marek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David Trenér: Murín Karel

VŠB TU Ostrava - AC Jeseník 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 90 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 20. Kundrátek Lukáš (Kyselák Ondřej), 24. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin), 39. Kundrátek Lukáš (Kapsa Martin) - 14. Novák Vladimír (Furik Martin), 15. Furik Martin, 25. Schneider Daniel (Macura David)
ŽK: Kundrátek Lukáš - Novák Vladimír, Schneider Daniel
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kyselák Ondřej Trenér: Kapsa Martin
AC Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Vavrač Jan, Marcinov David, Zrník Richard, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Schneider Daniel, Furik Martin, Kozelský Marek Trenér: Novák Milan


 

6.kolo

UTB Zlín - VŠB TU Ostrava 7 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 13. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 26. Slobodian Rostislav (Huťka Michal), 27. Kovář Jiří (Haloda Tomáš), 32. Juhás Lukáš (Huťka Michal), 37. Haloda Tomáš (Kovář Jiří), 38. Kovář Jiří, 40. Kovář Jiří (Haloda Tomáš) - 12. Kapsa Martin (Mikyska Michal), 25. Pánek Dominik, 32. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin)
ŽK: Haloda Tomáš, Kostka David - Mikyska Michal
UTB Zlín: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kostka David, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Nevřala Michal, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Kundrátek Lukáš, Kyselák Ondřej, Kunc Michal Trenér: Kapsa Martin

AC Jeseník - Tango Hodonín B 12 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 200 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 4. Novák Vladimír, 10. Marcinov David (Vavrušák Radim), 13. Vavrač Jan, 23. Vavrač Jan (Vavrušák Radim), 25. Marcinov David (Zrník Richard), 28. Vavrač Jan (Marcinov David), 30. Vavrač Jan (Macura David), 34. Schneider Daniel (Macura David), 35. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 37. Marcinov David, 39. Macura David (Schneider Daniel), 40. Růžička Martin - 40. Černek Lukáš
ŽK: Vavrač Jan, Novák Vladimír - Parobek Aleš
AC Jeseník: Růžička Martin, Vavrač Jan, Macura David, Schneider Daniel, Furik Martin, Marcinov David, Novák Vladimír, Zrník Richard, Vavrušák Radim Trenér: Gnida Jiří
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Bidmon Michal, Kučí Karel, Janulík Tomáš, Konečný Filip, Vanda Filip, Bohun Martin Trenér: nepřítomen THB

Baník Ostrava - Žab.Vlci Brno 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 4. Blahuta Matyáš (Manďák Jan), 22. Romaněnko Jan (Myška Pavel), 29. Polášek David - 36. Hansl Ladislav
ŽK: 0 - Stoklásek Martin, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Mezník Michal
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Stebel Libor, Blahuta Matyáš, Polášek David, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pokorný Patrik, Kratochvíl Michal, Starý Petr Trenér: Zezulka Tomáš

Nasan Brno - Atraps-Hombres Brno 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,6), Šenkýř Petr (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 200 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 9. Bartůněk Pavel, 24. Kocourek Lubomír (Janeček Jaromír), 28. Burian Luboš (Hoffmann Martin) - 3. Šidla Ondřej (Prokeš Tomáš), 7. Šidla Ondřej (Prokeš Tomáš), 24. Pollák Erik (Brůna Martin), 39. Prokeš Tomáš (Šidla Ondřej)
ŽK: Hoffmann Martin - Malíř Miroslav
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Bartůněk Pavel, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Burian Luboš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Šidla Ondřej, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Bulušek Jan, Beránek Jiří, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Huňáček Jakub, Smital Pavel, Luu David, Pollák Erik, Malíř Miroslav Trenér: Brůna Martin


 

5.kolo

Nasan Brno - UTB Zlín 0 : 10 (0 : 2)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: - 3. Kostka David (Hlobil Patrik), 18. Kostka David (Huťka Michal), 25. Slobodian Rostislav (Vitásek Roman), 26. Haloda Tomáš (Huťka Michal), 29. Kostka David (Krajča Pavel), 31. Haloda Tomáš (Hlobil Patrik), 32. Huťka Michal (Kostka David), 37. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 38. Hlobil Patrik (Haloda Tomáš), 39. Haloda Tomáš (Huťka Michal)
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kocourek Lubomír, Bartůněk Pavel, Janeček Jaromír, Smetana Václav Trenér: Burian Luboš
UTB Zlín: Vitásek Roman, Hlobil Patrik, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kostka David, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Haloda Tomáš Trenér: Postava Pavel

Amor Lazor Vyškov - Baník Ostrava 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 3. Palla Sebastian (Fialka Tomáš), 6. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 38. Lukeštík David (Tichý Pavel) - 11. Ferenc Jan (Mudrík Vladimír), 32. Manďák Jan (Ferenc Jan), 35. Neumann Marek (Mudrík Vladimír)
ŽK: Bílek Dominik, Ševčík Milan, Palla Sebastian - Manďák Jan
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Fialka Tomáš, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Gottvald David, Palla Sebastian, Kotulán Jan Trenér: Galia Tomáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Mudrík Vladimír, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Neumann Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Frebort Jaromír Trenér: nepřítomen FCB

Žab.Vlci Brno - AC Jeseník 1 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Jílek Lukáš (8,5) Delegát: Venc Radek Diváků: 185 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 36. Pokorný Patrik - 27. Vavrušák Radim, 38. Plhák Patrik, 40. Macura David (Plhák Patrik), 213. Marcinov David
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Starý Petr, Hansl Ladislav, Pokorný Patrik, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš Trenér: Zezulka Tomáš
AC Jeseník: Růžička Martin, Vavrač Jan, Novák Vladimír, Marcinov David, Kozelský Marek, Macura David, Plhák Patrik, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří

Tango Hodonín B - VŠB TU Ostrava 4 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Čep Radim (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 215 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 2. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 16. Černek Lukáš (Konečný Filip), 18. Vanda Filip (Cenek Čeněk), 33. Černek Lukáš (Vanda Filip) - 23. Kotrla Matěj (Kundrátek Lukáš), 38. Kundrátek Lukáš (Krzemieň Vít)
ŽK: 0 - Krzemieň Vít, Kapsa Martin
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Cenek Čeněk, Gremmel Jakub, Konečný Filip, Bohun Martin, Doubravský Bohumír, Kolařík Jakub, Soukup Vít Trenér: nepřítomen TH
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kundrátek Lukáš, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Kotrla Kryštof, Kotrla Matěj, Pánek Dominik, Krzemieň Vít, Kapsa Martin Trenér: Kapsa Martin


 

4.kolo

UTB Zlín - Tango Hodonín B 4 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 104 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 4. Kostka David, 21. Juhás Lukáš (Krajča Pavel), 22. Juhás Lukáš (Slobodian Rostislav), 38. Huťka Michal (Slobodian Rostislav) - 15. Řezníček Jakub, 26. Řezníček Jakub, 35. Černek Lukáš, 40. Černek Lukáš
ŽK: Kalus Vojtěch, Postava Pavel - 0
UTB Zlín: Vitásek Roman, Nevřala Michal, Haloda Tomáš, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Kovář Jiří, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Postava Pavel, Slobodian Rostislav, Kostka David Trenér: Postava Pavel
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Bohun Martin, Vanda Filip, Brezina Martin, Kučí Karel, Řezníček Jakub, Bidmon Michal, Gremmel Jakub, Konečný Filip, Janulík Tomáš, Kolařík Jakub, Žigo Michal Trenér: Jánoš Antonín

VŠB TU Ostrava - Žab.Vlci Brno 1 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 31. Janita Patrik (Kapsa Martin) - 5. Hansl Ladislav (Kratochvíl Michal), 20. Chroust Martin (Mezník Michal)
ŽK: Kotrla Matěj - Starý Petr, Pospíšil Tomáš
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kotrla Matěj, Krzemieň Vít, Pánek Dominik, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Žáček Tomáš, Kundrátek Lukáš Trenér: Kapsa Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Starý Petr, Hansl Ladislav, Pospíšil Tomáš, Mezník Michal, Vala Vladan, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal Trenér: Zezulka Tomáš

AC Jeseník - Amor Lazor Vyškov 11 : 4 (5 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 2. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 3. Marcinov David (Macura David), 4. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 16. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 20. Vavrač Jan, 22. Zrník Richard (Plhák Patrik), 23. Marcinov David (Růžička Martin), 27. Marcinov David (Plhák Patrik), 31. Vavrušák Radim (Novák Vladimír), 32. Novák Vladimír (Zrník Richard), 34. Macura David (Plhák Patrik) - 18. Palla Sebastian (Bačovský Ondřej), 26. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 27. Ševčík Milan (Král Ondřej), 34. Bačovský Ondřej (Lukeštík David)
ŽK: Macura David, Novák Vladimír - Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan
AC Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Plhák Patrik, Furik Martin, Vavrač Jan, Zrník Richard, Marcinov David, Vavrušák Radim, Novák Vladimír Trenér: Gnida Jiří
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Martínez Daniel, Flachs Dominik, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš

Baník Ostrava - Atraps-Hombres Brno 7 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,4), Sebök Ladislav (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 82 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 1. Mudrík Vladimír (Romaněnko Jan), 4. Blahuta Matyáš (Manďák Jan), 6. Ferenc Jan (Mudrík Vladimír), 9. Ferenc Jan (Neumann Marek), 29. Ferenc Jan, 34. Blahuta Matyáš (Manďák Jan), 35. Mudrík Vladimír (Stebel Libor) - 33. Prokeš Tomáš (Do Tomáš)
ŽK: Frebort Jaromír - 0
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Mudrík Vladimír, Polhoš Ladislav, Manďák Jan, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Frebort Jaromír Trenér: Murin Karel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Škárek Martin, Do Tomáš, Bulušek Jan, Beránek Jiří, Prokeš Tomáš, Brůna Martin, Sycha Milan, Pollák Erik, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin


 

3.kolo

Nasan Brno - Baník Ostrava 5 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,2), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Linhart Karel Diváků: 80 Stadion: SH Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Burian Luboš, 12. Kocourek Lubomír (Jaša Alois ml.), 17. Bartůněk Pavel (Hoffmann Martin), 31. Burian Luboš (Hoffmann Martin), 38. Kocourek Lubomír (Rampula David) - 14. Blahuta Matyáš (Manďák Jan), 26. Manďák Jan, 36. Neumann Marek (Romaněnko Jan), 37. Neumann Marek (Romaněnko Jan)
ŽK: Burian Luboš - Ferenc Jan, Manďák Jan
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Bartůněk Pavel Trenér: Rampula David
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Blahuta Matyáš, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Polhoš Ladislav, Stebel Libor, Polášek David, Manďák Jan Trenér: Murin Karel

Atraps-Hombres Brno - AC Jeseník 3 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,1), Čep Radim (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 85 Stadion: SH Brno-Maloměřice
Branky: 22. Do Tomáš (Ryšavý Michal), 24. Škárek Martin (Pollák Erik), 39. Škárek Martin (Malíř Miroslav) - 4. Furik Martin (Vavrač Jan), 7. Furik Martin, 19. Žák Michal (Schneider Daniel), 35. Žák Michal (Vavrač Jan)
ŽK: Prokeš Tomáš, Sycha Milan - Růžička Martin, Vavrač Jan, Kozelský Marek, Žák Michal
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Škárek Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Prokeš Tomáš, Sycha Milan, Pollák Erik, Hanák Jakub, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: nepřítomen AH
AC Jeseník: Růžička Martin, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Marcinov David, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Žák Michal Trenér: Gnida Jiří

Amor Lazor Vyškov - VŠB TU Ostrava 5 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,5), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 230 Stadion: SH ZŚ Purkyňova, Vyškov
Branky: 26. Ševčík Milan (Bačovský Ondřej), 27. Král Ondřej (Chubirka Vadim), 28. Ševčík Milan (Král Ondřej), 39. Palla Sebastian (Ševčík Milan), 40. Bačovský Ondřej (Tichý Pavel) - 14. Janita Patrik, 26. Kapsa Martin, 29. Kelnar Jan (Kapsa Martin), 36. Kundrátek Lukáš
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Martínez Daniel, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Gottvald David, Palla Sebastian, Mykytjuk Andrej, Fialka Tomáš Trenér: Galia Tomáš
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kotrla Matěj, Krzemieň Vít, Pánek Dominik, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Kelnar Jan Trenér: Kapsa Martin

Žab.Vlci Brno - Tango Hodonín B 1 : 8 (0 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,5), Kabeláč Martin (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 250 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 40. Chroust Martin (Kratochvíl Michal) - 4. Gremmel Jakub (Doubravský Bohumír), 17. Černek Lukáš (Doubravský Bohumír), 31. Janulík Tomáš (Doubravský Bohumír), 32. Doubravský Bohumír (Gremmel Jakub), 34. Parobek Aleš, 37. Konečný Filip (Doubravský Bohumír), 38. Konečný Filip (Vanda Filip), 39. Doubravský Bohumír (Gremmel Jakub)
ŽK: Mezník Michal - Vanda Filip
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Mezník Michal, Pokorný Patrik Trenér: ZezulkaTomáš
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Gremmel Jakub, Bohun Martin, Konečný Filip, Doubravský Bohumír, Kolařík Jakub, Janulík Tomáš, Rehák Marián, Žigo Michal Trenér: Jánoš Antonín


 

2.kolo

UTB Zlín - Žab.Vlci Brno 2 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 17. Krajča Pavel (Haloda Tomáš), 38. Slobodian Rostislav - 5. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 16. Svoboda Pavel (Kratochvíl Michal), 17. Hansl Ladislav, 21. Chroust Martin (Starý Petr), 23. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 29. Mezník Michal (Chroust Martin), 31. Pokorný Patrik, 32. Stoklásek Martin (Kratochvíl Michal)
ŽK: Kalus Vojtěch, Postava Pavel - Kratochvíl Michal
UTB Zlín: Vitásek Roman, Mikel Martin, Stuchlík Jan, Haloda Tomáš, Huťka Michal, Kalus Vojtěch, Kostka David, Krajča Pavel, Petrúsek David, Postava Pavel, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Juhás Lukáš Trenér: Postava Pavel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Pokorný Patrik, Mezník Michal, Starý Petr Trenér: Zezulka Tomáš

Tango Hodonín B - Amor Lazor Vyškov 5 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 210 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 10. Černek Lukáš (Janulík Tomáš), 24. Vanda Filip, 25. Konečný Filip (Janulík Tomáš), 32. Janulík Tomáš (Bidmon Michal), 33. Vanda Filip - 3. Lukeštík David (Bílek Dominik), 8. Bačovský Ondřej (Bílek Dominik), 15. Lukeštík David (Tichý Pavel), 26. Bačovský Ondřej (Lukeštík David), 36. Tichý Pavel (Bačovský Ondřej)
ČK: 0 - Flachs Dominik
Tango Hodonín B: Parobek Aleš, Černek Lukáš, Vanda Filip, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Konečný Filip, Bohun Martin, Kolařík Jakub, Vrba Lukáš, Petrák Igor, Janulík Tomáš, Kučí Karel, Husa Jakub, Žigo Michal Trenér: Jánoš Antonín
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Flachs Dominik, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Galia Tomáš, Novák Lukáš, Gottvald David, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš

VŠB TU Ostrava - Atraps-Hombres Brno 2 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,5), Kliner Jan (8,5) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 14. Janita Patrik (Kapsa Martin), 34. Kapsa Martin (Kotrla Matěj) - 20. Pollák Erik (Sycha Milan)
ŽK: 0 - Sycha Milan
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Farkáš Jan, Kufa Daniel, Mikyska Michal, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Krzemieň Vít, Kapsa Martin, Pánek Dominik Trenér: Kapsa Martin
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Luu David, Prokeš Tomáš, Huňáček Jakub, Malíř Miroslav, Sycha Milan, Pollák Erik, Ryšavý Michal, Škárek Martin, Kučera David, Do Tomáš, Mládek Dominik Trenér: Brůna Martin

AC Jeseník - Nasan Brno 6 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Linhart Karel Diváků: 100 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 11. Schneider Daniel (Mráz Jiří), 21. Zrník Richard (Marcinov David), 22. Vavrač Jan (Furik Martin), 25. Vavrač Jan (Furik Martin), 33. Schneider Daniel, 38. Furik Martin
AC Jeseník: Růžička Martin, Furik Martin, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Reinelt Michal, Novák Vladimír, Marcinov David, Mráz Jiří, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Žák Michal, Dostál Jaroslav Trenér: Novák Milan
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Burian Luboš, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Bartůněk Pavel, Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Rampula David


 

1.kolo

Baník Ostrava - UTB Zlín 8 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,2), Filipský Radim (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Ostrava-Dubina
Branky: 1. Neumann Marek (Romaněnko Jan), 9. Polhoš Ladislav (Blahuta Matyáš), 15. Ferenc Jan, 22. Neumann Marek (Mudrík Vladimír), 28. Neumann Marek (Vantuch Prokop), 28. Maleňák Marek, 32. Ferenc Jan (Neumann Marek), 37. Maleňák Marek (Neumann Marek) - 21. Haloda Tomáš (Hlobil Patrik), 23. Slobodian Rostislav (Haloda Tomáš), 32. Kostka David (Huťka Michal)
ŽK: 0 - Hlobil Patrik
Baník Ostrava: Ferenc Jan, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Czina Patrik, Polhoš Ladislav, Maleňák Marek, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel
UTB Zlín: Mikel Martin, Vitásek Roman, Hlobil Patrik, Huťka Michal, Kostka David, Křepelka Václav, Petrúsek David, Slobodian Rostislav, Haloda Tomáš Trenér: Postava Pavel

Nasan Brno - VŠB TU Ostrava 4 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (8,2), Čep Radim (8,2) Delegát: Venc Radek Diváků: 98 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice
Branky: 6. Rampula David, 7. Burian Luboš (Kocourek Lubomír), 13. Hoffmann Martin (Burian Luboš), 39. Burian Luboš - 2. Kapsa Martin (Kotrla Matěj), 6. Kapsa Martin (Pánek Dominik), 31. Kapsa Martin
ŽK: Rampula David, Burian Luboš, Jaša Alois ml. - 0
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Burian Luboš, Kocourek Lubomír, Bartůněk Pavel, Janeček Jaromír, Jaša Alois ml. Trenér: Burian Luboš
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kotrla Matěj, Krzemieň Vít, Pánek Dominik, Janita Patrik, Kapsa Martin, Mikyska Michal, Závodný František Trenér: Kapsa Martin

Atraps-Hombres Brno - Tango Hodonín B 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,5), Kabeláč Martin (8,5) Delegát: Linhart Karel Diváků: 110 Stadion: SH Maloměřice, Brno
Branky: 9. Malíř Miroslav (Beránek Jiří), 29. Beránek Jiří (Sycha Milan), 30. Prokeš Tomáš (Malíř Miroslav) - 2. Vanda Filip (Konečný Filip), 11. Kotásek Pavel (Janulík Tomáš), 21. Kolařík Jakub (Vanda Filip)
ŽK: Ryšavý Michal - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Luu David, Beránek Jiří, Prokeš Tomáš, Huňáček Jakub, Malíř Miroslav, Sycha Milan, Pollák Erik, Ryšavý Michal, Škárek Martin, Bulušek Jan, Topor Lukáš, Kučera David Trenér: Brůna Martin
Tango Hodonín B: Bočánek Ondřej, Žigo Michal, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Konečný Filip, Bohun Martin, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Petrák Igor, Janulík Tomáš, Vanda Filip Trenér: Jánoš Marek

Amor Lazor Vyškov - Žab.Vlci Brno 3 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8), Sebök Ladislav (8) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: ZH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 21. Král Ondřej (Bačovský Ondřej), 23. Tichý Pavel (Bačovský Ondřej), 28. Král Ondřej (Bílek Dominik) - 35. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 40. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav)
ŽK: 0 - Starý Petr, Pokorný Patrik
Amor Lazor Vyškov: Kostelka Ondřej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Flachs Dominik, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Gottvald David, Kotulán Jan Trenér: Galia Tomáš
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Starý Petr, Svoboda Pavel, Pokorný Patrik Trenér: Zezulka Tomáš


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate