Futsal

reklama

Futsal bulletin - Oběžník FUTis 2016/11Vážení futsalisté!
Nyní čtete poslední číslo bulletinu Svazu futsalu ČR v tomto roce. Byl to hodně zajímavý rok plný emocí, vzrušení, radosti, ale i zklamání. Pojďme společně udělat za tímto futsalovým rokem důstojnou tečku. Ve středu od 20.10 hodin se hraje Finále Poháru FAČR, do kterého zasáhli futsalisté od první ligy až po nejnižší okresní soutěže. Budeme rádi, když přijdete oba celky povzbudit do sportovní haly v Edenu, anebo si alespoň pustíte přímý přenos na ČT Sport. Čeká nás bitva jako hrom mezi dvěma nejlepšími celky – Benagem Zruč nad Sázavou a FK ERA-PACK Chrudim.

V posledním období tohoto roku jsme společně fandili Chrudimi na evropském poli. ERA-PACK hrál elitní skupinu UEFA Futsal Cupu v Mariboru, kde v nabité skupině obsadil parádní druhou příčku a sehrál velmi vyrovnané utkání s postupujícím Movistarem, v jehož dresu nastoupil i nejlepší futsalista planety Ricardinho. Dovolte nám na tomto místě poděkovat Chrudimi za skvělou reprezentaci futsalu mimo naše území.

Svůj program měly i reprezentační týmy. A-tým se představil v Rumunsku, devatenáctka doma vzdorovala Italům a jednadvacítka bojovala ve Španělsku. Vše završil ostravský Turnaj 4 zemí pro reprezentace U-19 a žen. Svěřenci Davida Friče svůj turnaj vyhráli, holky pod vedením Karla Krakovčíka skončily třetí. Díky patří nejen oběma týmům, ale také pořadatelům z Ostravy za vynikající propagaci.

V neposlední řadě máme za půlkou obě nejvyšší tuzemské soutěže. Podle výsledků a postavení v tabulce nás čeká zajímavý rok 2017. Tak si ho pojďme společně užít. Přejeme vám krásné svátky, skvělý vstup do roku 2017 a společně si popřejme úspěchy našich futsalistů. V sázce bude postup na mistrovství Evropy.


Otakar Mestek
Předseda Svazu futsalu ČR
Michal Pavlík
PR manažer Svazu futsalu ČR
Petr Havlík
FUTis manažer Svazu futsalu ČR

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate