Futsal

reklama

Komuniké SbKR z jednání dne 14. 2. 2017 v Praze

Vyhodnocení odehraných utkání v období 25. 1. 2017 – 13. 2. 2017

 

SbKR se na svém zasedání zabývala zejména námitkami kapitánů družstev podanými v souladu s Pravidly futsalu a SŘ čl. 69 v Zápisu o utkání, vyhodnocením „problematických situací“ uvedených DS v Hodnocení rozhodčích (HoRo) a výkony rozhodčích, kteří obdrželi hodnocení „uspokojivý“ a horší.

 

Vyjádření k námitkám kapitána hostujícího družstva v utkání Gardenline Litoměřice – SK Slavia Praha (16. kolo CHFL):

 

·       Vyloučení hráče hostí č. 6 bylo v souladu s Pravidly futsalu FIFA. Předcházející souboj s jedním z domácích hráčů není dle SbKR možné chápat jako odůvodnění pro následný způsob hry vyloučeného hráče. 

·       Z dostupného videozáznamu se nelze vyjádřit k části námitky týkající se údajného výroku 2. RO směrem k hostujícímu hráči č. 23.

 

Vyjádření námitce kapitána domácího družstva v utkání FC Benago Zruč nad Sázavou – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto (16. kolo CHFL):

 

·     SbKR konstatuje, že na základě vyjádření rozhodčího k důvodu udělení ŽK domácímu hráči č. 88, považuje námitku za oprávněnou.

 

Vyjádření k problematické situaci uvedené DS p. Horou v Hodnocení rozhodčích v utkání AC Sparta Praha – FC Tango Brno (16. kolo CHFL):

 

·     SbKR respektuje hodnocení rozhodčího p. Melničuka známkou 8,5 (velmi dobrý) udělené DS p. Horou na základě skutečností uvedených v HoRo. Zároveň konstatuje, že rozhodčí v souladu s Pravidly futsalu FIFA správně ve 35. min. neuznal branku hostujícího družstva. To prokazuje detailní videozáznam okamžiku, kdy se míč po předchozím kontaktu s břevnem odrazil od hrací plochy a nepřekročil celým svým objemem brankovou čáru.   

 

Vyjádření k výkonu rozhodčího p. Dragouna v utkání FC Démoni Česká Lípa – MADOS MT Hradec Králové (17. kolo CHFL):

 

·     SbKR respektuje na základě skutečností uvedených v HoRo hodnocení rozhodčího p. Dragouna známkou 7,8 (uspokojivý) udělené DS p. Kirilákem.

 

Vyjádření k výkonu rozhodčího p. Kabeláče v utkání FK Boca Chotěboř –  Wizards DDM Praha 10 (17. kolo 2. LZ):

 

·  ·     SbKR respektuje na základě skutečností uvedených v HoRo hodnocení rozhodčího p. Kabeláče známkou 7,9 (uspokojivý) udělené DS p. Vencem.

 

 

Pozastavení delegací rozhodčích:

Na základě udělených nízkých známek od DS v odehraných utkáních celostátních soutěží v období 25. 1. 2017 – 13. 2. 2017, pozastavila SbKR delegace těmto rozhodčím:

p. Dragoun – 2 utkání (2. pozastavení delegace v soutěžním ročníku),

p. Kabeláč – 2 utkání (2. pozastavení delegace v soutěžním ročníku).

 

SbKR se na svých zasedáních bude zabývat přezkoumáním výkonu rozhodčích výhradně na základě námitek kapitánů družstev uvedených v souladu s Pravidly futsalu a SŘ čl. 69 v Zápisu o utkání, Dodatečných námitek podaných v souladu se SŘ čl. 70 až 73, problematických situací uváděných v Hodnocení rozhodčích delegáty, písemného požadavku KF FAČR a jejích odborných subkomisí nebo na podnět některého z členů SbKR.

Kompletní Zápis z jednání SbKR bude následně zveřejněn na /futsal/1liga-futsalu/oficialni-zpravy/stat-rozhodci.php.

Termín příštího zasedání SbKR je stanoven na 8. 3. 2017 od 16.00 hod. v Praze v sídle FAČR.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate