Futsal

reklama

Konferenční finále ©koFL 7. + 9. třídy byly odehrány, Superfinále se uskuteční 5. dubna od 9:00 ve SH ®ďár nad Sázavou


Superfinále ©koFL 7. a 9. tříd se uskuteční 5. dubna 2017 od 9:00 ve SH ®ďár nad Sázavou. Postupujícím do Superfinále přejeme spoustu ątěstí a co nejlepąí umístění.


Západ

©koFL 7
D15-Z© Edisonova Teplice – A5-Z© Marjánka Praha 1:2 (1:0)
B3-Z© Příbram-Březové Hory – C2-Z© a Z© ©vihov 14:0 (6:0)
C2-Z© a Z© ©vihov – D15-Z© Edisonova Teplice 1:9 (1:4)
A5-Z© Marjánka Praha – B3-Z© Příbram-Březové Hory 4:0 (2:0)
D15-Z© Edisonova Teplice – B3-Z© Příbram-Březové Hory 0:0
A5-Z© Marjánka Praha – C2-Z© a Z© ©vihov 8:0 (3:0)

Postupují:
A5-Z© Marjánka Praha 9 bodů
B3-Z© Příbram-Březové Hory 4 body / lepąí brankový poměr oproti D15-Z© Edisonova Teplice /

©koFL 9

D8-Z© Barvířská Liberec – A4-Z© Marjánka Praha 2:2 (2:1)
B5-Z© Příbram-Březové Hory – C12-4.Z© Plzeň 11:1 (3:1)
C12-4.Z© Plzeň – D8-Z© Barvířská Liberec 0:2 (0:0)
A4-Z© Marjánka Praha – B5-Z© Příbram-Březové Hory 1:3 (1:2)
D8-Z© Barvířská Liberec – B5-Z© Příbram-Březové Hory 2:1 (1:0)
A4-Z© Marjánka Praha – C12-4.Z© Plzeň 10:2 (5:1)

Postupují:
D8-Z© Barvířská Liberec 7 bodů
B5-Z© Příbram-Březové Hory 6 bodů


Východ
V 7. třídách do Superfinále nakonec po jednoznačných výsledcích postupuje z prvního místa Z© Jana ©oupala Ostrava a z druhého místa také Z© SEVER Hradec Králové.

Z© Bednářova Brno - Z© Jana ©oupala Ostrava 1:2 (1:1)
Z© SEVER Hradec Králové - Z© E.Beneąe Písek 6:0 (4:0)
Z© Jana ©oupala Ostrava - Z© E.Beneąe Písek 9:0 (4:0)
Z© Bednářova Brno - Z© SEVER Hradec Králové 0:7 (0:3)
Z© SEVER Hradec Králové - Z© Jana ©oupala Ostrava 0:3 (0:1)
Z© E.Beneąe Písek - Z© Bednářova Brno 3:1 (0:1)

1. místo - Z© Jana ©oupala Ostrava
2. místo - Z© SEVER Hradec Králové
3. místo - Z© E.Beneąe Písek
4. místo - Z© Bednářova Brno


Mezi devá»áky naprosto dominovali chlapci ze Z© Bednářova Brno a s nimi do Superfinále po velké bitvě mezi Z© Jana ©oupala Ostrava a Jiráskovo gymnázium Náchod postupují prvně jmenovaní.

Z© Bednářova Brno - Z© Jana ©oupala Ostrava 3:0 (1:0)
Jiráskovo gymnázium Náchod - Z© a M© Tábor 9:3 (4:1)
Z© Jana ©oupala Ostrava - Z© a M© Tábor 13:0 (6:0)
Z© Bednářova Brno - Jiráskovo gymnázium Náchod 9:3 (5:1)
Jiráskovo gymnázium Náchod - Z© Jana ©oupala Ostrava 2:5 (1:1)
Z© a M© Tábor - Z© Bednářova Brno 1:9 (0:6)

1. místo - Z© Bednářova Brno
2. místo - Z© Jana ©oupala Ostrava
3. místo - Jiráskovo gymnázium Náchod
4. místo - Z© a M© Tábor

Skvělé výkony v roli rozhodčích odvedli pánové z ligové listiny Radim Čep a Tomáą Slanina, kterým dobře sekundoval bývalý ligový rozhodčí Zdeněk Vala. Nad celým turnajem dozoroval a měl vąe pod kontrolou Kamil Bednář.




Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate