Futsal

reklama

Konferenční finále SFL chlapců Východ rozhodoval až poslední zápas

V prvním utkání jednoznačně dominovali hráči Olomouce nad Budějovicemi, kdy po hattricku dali olomoučtí Brázdil Petr a Tilkeridis Nikolas. Ve druhém utkání nastoupili hoši z Hradce Králové proti Uherskému Hradišti a byl to zápas jako řemen. Nebylo nouze o spoustu tvrdých soubojů, spousty šancí, a když v posledních vteřinách utkání neproměnil hradecký Michal Trávníček tutovku z hranice pokutového území, rozešli se oba smírně remízou 2:2. Ve třetím utkání svými třemi vstřelenými brankami, táhl svůj tým z hradiště k jasnému vítězství 3:7 Štěpán Rozkydal. Ve čtvrtém utkání jednoznačně za vítězstvím a tím i za postupem do Superfinále směřovali hráči Olomouce, kdy ještě 5´před koncem vedli nad Hradcem 4:1. Hradečtí se však nevzdávali a minutu před koncem vyrovnali na 4:4. Toto se však nelíbilo olomouckému Marceli Krayzelovi, který po té co hradecký brankář obdržel za faul před pokutovým územím v poslední minutě červenou kartu, se postavil k přímému volnému kopu a propálil vše, co mu stálo v cestě a rozhodl tak o postupu Olomouce do závěrečného turnaje. V pátém utkání rozdrtili hradečáci budějovičáky jasným rozdílem 12:0. V posledním utkání potřebovali borci z Uherského Hradiště vydolovat alespoň bod, aby si zajistili postup do závěrečného turnaje. Ještě 8 minut před koncem, kdy prohrávali 1:4, to však s hradištěm vypadalo bledě. Šest minut před koncem si však vzali oddechový čas a najednou jakoby nastoupilo jiné mužstvo. Dvě minuty před koncem vyrovnal na konečných 4:4 Adam Červinka a hala se otřásla v základech, jak jejich spolužáci hulákali v hledišti. Zbytek utkání se již dohrával na jistotu. Nejlepším střelcem Konferenčního finále se stal se sedmi brankami Čáp Roman z Hradce Králové.

Po celou dobu dělali skvělou atmosféru hlasitým skandováním a bubnováním z hlediště středoškoláci z Uherského Hradiště, kterých přijel plný autobus. To, že postoupili středoškoláci z hradiště, můžeme se tak těšit na skvělou atmosféru na závěrečném Superfinále- očekává se příjezd minimálně tří autobusů.

Do Superfinále, které se bude konat 18. dubna 2017 ve Žďáře nad Sázavou od 9:00 se kvalifikovali středoškoláci z Olomouce a Uherského Hradiště. Z celého SFL bude živý přenos na streamu www.vysilamezive.cz

1.Gymnázium Čajkovského Olomouc
2.Gymnázium Uherské Hradiště
3.E31-SŠSOG Hradec Králové
4.SZŠ a VOŠZ Č.Budějovice

K utkáním byli nominováni rozhodčí Radim Čep - Licence A, Zdeněk Vala a slečna Alice Vévodová - Licence B. Tyto velmi těžká utkání zvládli s přehledem. Nad celým Konferenčním finále chlapců „Východ“ dozoroval koordinátor Kamil Bednář.

Výsledky:

F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc - G6-SZŠ a VOŠZ Č.Budějovice 9:2 (5:1)

E31-SŠSOG Hradec Králové - H5-Gymnázium Uherské Hradiště 2:2 (0:1)

G6-SZŠ a VOŠZ Č.Budějovice - H5-Gymnázium Uherské Hradiště 3:7 (0:2)

F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc - E31-SŠSOG Hradec Králové 5:4 (1:1)

E31-SŠSOG Hradec Králové - G6-SZŠ a VOŠZ Č.Budějovice 12:0 (6:0)

H5-Gymnázium Uherské Hradiště - F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc 4:4 (0:1)

Další videa z turnaje


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate