<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=103

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=206

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná

Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Futsal-KaO-90E-DivizeE
20.5.2017

Superpohár hraný mezi vítězi Divize F a Divize E vyhrála pořádající Baracuda Jakubčovice

Baracuda vrátila porážku z loňského ročníku a vyhrála Superpohár! O tuhle trofej se utkává vítěz Divize E a vítěz Divize F a odehrál se letos ve stejném složení, jako loni, pouze se prohodilo pořadatelství.

Letošní ročník měl právo pořádat utkání Superpoháru vítěz Divize F a tím byla letos opět Baracuda Jakubčovice a jelikož i v Divizi E obhájil první místo loňský mistr Kalábek Sport Brno, jednalo se tak o odvetu za první ročník, který dokázali v Brně vyhrát futsalisté Kalábku. Utkání začalo svižně a hned v první minutě se dostala do vedení Baracuda, když se trefil Petr. Nicméně z následné akce dokázal Kalábek vyrovnat, když se trefil Logara a v 10. minutě se hosté dostali dokonce do vedení, když se prosadil nejlepší střelec Divize E Kalina. Baracuda ale více hrála s míčem u nohy, vytvářela si spoustu střeleckých příležitostí a ve 13. minutě se opět trefil Petr, vyrovnal na 2:2.
Ve druhém poločase se nikdo nedokázal dlouho prosadit i když Kalábek měl spoustu obrovských šancí, ale nedokázal je proměnit a tak když se osm minut před koncem trefil Vavroš zdálo se být o vítězi rozhodnuto, jelikož Baracuda po celý zápas dobývala obranu soupeře, který se spoléhal pouze na brejky a nakopávané míče, které má dobře zvládnuté. Nicméně po chybě obrany dokázal pět minut před koncem vyrovnat Kalina. Baracuda, ale nechtěla připustit pokutové kopy a necelé dvě minuty před koncem po obrovské chybě Kalábku a ztrátě míče zakončil akci Michálka hlavou Martin Zagol a rozhodl tak o vítězství Baracudy 4:3, na kterém už nic nezměnila ani závěrečná power play soupeře.

Futsal Baracuda Jakubčovice - FC KALÁBEK Sport Brno 4:3 (2:2)
Baracuda Jakubčovice: 1´ Petr, 13´ Petr, 32´ Vavroš a 38´ Zagol
Kalábek Brno: 2´ Logara, 10´ Kalina a 35´ Kalina