Futsal

reklama

Rozhodnutí Komise futsalu


KF FAČR na základě podané žádosti klubů schvaluje převod práv klubu Benago Zruč nad Sázavou na klub Svarog FC Teplice ke dni 10.6.2017.

Klub Svarog FC Teplice v souladu se zněním čl.11 Organizační směrnice pro činnost členských klubů SF ČR bezvýhradně přebírá veškerá práva i závazky klubu Benago Zruč nad Sázavou, jehož členství tímto zaniká.

Družstva zaniklého člena pokračují dále v soutěžích dospělých, resp. juniorů a stávají se družstvy klubu Svarog FC Teplice. Veškeré závazky původního klubu, a to i dodatečně zjištěné pohledávky hráčů, či jiných subjektů, včetně neuhrazených smluvních odměn, jakož i disciplinární opatření (odečtení 3 bodů v tabulce 1.ligy 2017/18) a registraci hráčské základny klubu přebírá Svarog FC Teplice, bez ohledu na případnou vzájemnou dohodu s původní právnickou osobou, která byla vlastníkem členských práv před uskutečněním převodu práv. Hráči původního klubu Svarog FC Teplice zůstávají členy klubu, avšak právo na start v divizi „A“ klub Svarog FC Teplice tímto krokem ztrácí.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate