Futsal

reklama

Zápis č. 151617 z jednání SbKR dne 7. 6. 2017 v Praze

Přítomni: J. Honěk, A. Herzog, Z. Petr st., M. Ježek, L. Drobný

Omluveni: R. Krulová

 

Program:

  • Zahájení
  • Došlá pošta
  • Vyhodnocení odehraných utkáních play off CHFL
  • Organizační záležitost

 

Zahájení:

Jednání zahájil p. Honěk, který seznámil členy SbKR s programem zasedání. Bezprostředně po zahájení navštívil jednání SbKR předseda KF FAČR p. Mestek, který informoval členy SbKR o aktuálním děním ve Svazu futsalu ČR i v Komisi futsalu FAČR.

 

Došlá pošta:

  • Žádost KF FAČR o delegaci rozhodčích na kvalifikaci pro ME neslyšících sportovců ve futsalu (16. - 19. 11. 2017, Praha)viz. organizační záležitosti
  • Žádost rozhodčího p. Štěříka o doplnění chybějící výstroje – viz. organizační záležitosti

 

Vyhodnocení odehraných utkání v období 18. 5. 2017 – 31. 5. 2017

SbKR zhodnotila výkony rozhodčích v zápasech finálové série a na základě hodnocení rozhodčích ze strany DS, shlédnutí dostupných videozáznamů a návštěv členů SbKR na finálových utkáních play off nemá vážnější připomínky k výkonu rozhodčích v prvním, druhém a čtvrtém zápase.

 

Na základě vyhodnocení dostupných videozáznamů SbKR konstatuje, že se ve třetím utkání finálové série FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha

  • rozhodčí p. Černý dopustil jasné chyby, když v 17. minutě neudělil ČK domácímu hráči č. 17 za surovou hru vůči hostujícímu hráči č. 16 a nesprávně udělil pouze ŽK;
  • rozhodčí p. Kaštánek dopustil jasné chyby, když v 24. minutě nenařídil pokutový kop ve prospěch hostujícího družstva za nedovolený zákrok domácího hráče č. 19 na hostujícího hráče č. 2.

SbKR nemohla posoudit hodnocení obou rozhodčích vzhledem ke skutečnosti, že doposud neobdržela Zprávu delegáta FAČR ani Hodnocení rozhodčích.

Na základě Zprávy delegáta FAČR p. Hanzlíka uděluje SbKR rozhodčím pp. Gasnárkovi a Slaninovi 1,0 ZB za pozdní příjezd k řízení 4. utkání finálové série SK Slavia Praha - FK ERA-PACK Chrudim. Současně děkuje rozhodčím pp. O. Černému a Lafkovi za bezprostřední dostavení se do místa utkání a připravenost nahradit delegované rozhodčí.

 

Kontrola ZoU odehraných utkání

SbKR provedla kontrolu ZoU v utkáních odehraných v období 18. 5. 2017 – 31. 5. 2017 a neshledala při jejich zpracování ze strany rozhodčích vážnější nedostatky. Vyhodnocení kontroly ZoU obdrží rozhodčí elektronickou poštou do svých emailových schránek.

 

 

Organizační záležitosti:         

1)      SbKR vzala na vědomí žádost KF FAČR o delegaci RO na kvalifikaci pro ME neslyšících sportovců ve futsalu. Rozhodla, že k řízení utkání budou nominováni pouze rozhodčí s platnou licencí rozhodčího „A“. Zveřejnění nominace rozhodčích proběhne standardní formou na oficiálních internetových stránkách FAČR v průběhu soutěžního ročníku 2017/2018.

2)      SbKR se zabývala žádostí rozhodčího p. Štěříka o doplnění chybějící výstroje. Pan Drobný informoval členy SbKR, že v současné době již byla rozhodčím dodána všechna objednaná výstroj s výjimkou potítek, které nemá dodavatelská firma skladem. SbKR pověřila p. Drobného, aby pokračoval v řešení doplnění výstroje smluvním dodavatelem tak, aby byla rozhodčím dodána nejpozději v průběhu letního semináře.

3)      Pan Honěk oznámil členům SbKR, že od zástupců projektu „Refteam“ vyžádal bližší informace a podmínky pro umístění reklam na dresy rozhodčích, dosud ovšem neobdržel konkrétní odpověď. SbKR pověřila p. Hoňka, aby v jednání i nadále pokračoval.

4)      Pan Honěk informoval členy SbKR o skutečnosti, že oslovil předsedy subkomisí rozhodčích jednotlivých divizí s žádostí o zaslání návrhu nových adeptů pro zařazení na listinu rozhodčích nejvyšších soutěží v soutěžním ročníku 2017/2018. Současně požádal rozhodčí ze stávající listiny a rozhodčí, kteří pro soutěžní ročník 2016/2017 přerušili v nejvyšších soutěžích činnost o sdělení, zda v soutěžním ročníku 2017/2018 budou ve své činnosti pokračovat.

5)      Pan Ježek informoval členy SbKR, že souhrn odměn rozhodčích a delegátů za období 16. 4. – 15. 5. 2017 odeslal k proplacení na sekretariát KF FAČR dne 17. 5. 2017 a souhrn za období 16. 5. – 31. 5. 2017 dne 6. 6. 2017.

6)      Za období 18. 5. 2017 – 31. 5. 2017 neobdržela SbKR od klubů celostátních soutěží žádnou vetaci rozhodčích ani oficiální stížnost na jejich výkon.

7)      SbKR žádá rozhodčí, aby si kontrolovali své emailové schránky a to i nevyžádanou poštu nebo spam, stává se, že občas emaily z rozhodcifutsal@volny.cz jdou do nevyžádané pošty. Současně znovu upozorňuje rozhodčí, aby reagovali na došlou poštu.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate