Futsal

reklama

1. FUTSAL liga - Ročník 2017/2018

1. FUTSAL liga 2017/2018


 

3.kolo

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 5 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (7,9), Cílek Martin Delegát: Návesník Pavel Diváků: 670 Stadion: Arena Sparta
Branky: 3. Marcelo-Dos Reis Soares (Amadeu-DaSilva Fernandez), 10. Amadeu-DaSilva Fernandez (Lucas-Alves Moreira), 30. Brahimi Azem (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 36. Amadeu-DaSilva Fernandez (Wilde-Gomez Da Silva), 37. Marcelo-Dos Reis Soares - 33. Hrdina Antonín, 39. Míča Ondřej, 40. Hrdina Antonín (Arsovski Gjokica-Djo)
ŽK: 0 - Kubíček Václav, Arsovski Gjokica-Djo
AC Sparta Praha: Cristiano-DaS. Cardoso, Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Brahimi Azem, Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Směřička Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

GL Litoměřice - Démoni Č.Lípa 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 370 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 3. Hrdý Radek (D.Graciano-Alv. Douglas), 25. Kovács Michal (D.Graciano-Alv. Douglas), 33. Vangao-Amaro Vagner - 10. Bejda Stanislav (Havrda Ondřej), 22. Havrda Ondřej, 24. Havrda Ondřej
ŽK: Matheus-Apareci Do Goncal, Vangao-Amaro Vagner - 0
GL Litoměřice: Mareš Martin, Vavrek Johan, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Totó-Bezerra Almeida, Kovács Michal, Kubelka Matouš, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, Tichý Petr, D.Graciano-Alv. Douglas Trenér: nepřítomen GL
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Rott Miroslav, Havlásek Jan, Bialek Milan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel

Ocel Třinec - Interobal Plzeň 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Gasnárek Michal (8,3), Slanina Tomáš Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 8. Kantor David (Opluštil Jan), 35. Przyczko Filip - 5. Vnuk Tomáš, 8. Kasýk Zdeněk, 36. Štrajt Michal, 40. Vnuk Tomáš (Holý Michal)
ŽK: Buryan Filip - Abrham Tomáš
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP

AC Jeseník - Svarog Teplice 1 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (7,8), Vaněk Tomáš (8,5) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 2. Vavrač Jan (Řezníček Jakub) - 12. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 18. Sidor Martin (Lucas Borgis-Da Silva), 28. Lucas Borgis-Da Silva
ŽK: Furik Martin, Macura David, Marcinov David - Kulhánek Martin
AC Jeseník: Růžička Martin, Till Jakub, Řezníček Jakub, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Furik Martin, Mráz Jiří, Novák Vladimír, Macura David, Marcinov David, Kozelský Marek, Vavrušák Radim Trenér: Novák Milan
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Černý David, Kunzl Tomáš, Kodeš Karel, Baran Jiří Trenér: Mukanov Aibek

Helas Brno - Era-Pack Chrudim 1 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Šenkýř Petr (8,5), Kliner Jan Delegát: Linhart Karel Diváků: 230 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 25. Cupák Vojtěch (Ovčačík Jan) - 2. Drozd Pavel (Drozd David), 14. Drozd David (Koudelka Tomáš), 40. Mareš Roman
ŽK: Outrata Pavel, Ovčačík Jan - Slováček Matěj
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Outrata Pavel, Šarkózy Ivan, Presl David, Ovčačík Jan, Sznapka Jakub, Cupák Vojtěch, Lidmila Patrik, Slavík Milan, Kasálek Martin, Mikeš Miroslav, Dang Robert Trenér: Loup Jan
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe

Vysoké Mýto - Olympik Mělník 5 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,3), Nešněra Filip (8,1) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 238 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Michalec Roman (Šabata Martin), 5. Vladyka Petr (Šabata Martin), 19. Vágner Jakub (Šabata Martin), 23. Jiráský Michal, 31. Šabata Martin (Michalec Roman) - 2. Malák Marek (Prieložný Jan)
ŽK: Vágner Jakub, Jiráský Michal - Buzek Michal, Prieložný Jan, Malák Marek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Štanglica Šimon, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Simon Jakub Trenér: Semerád Miroslav
Olympik Mělník: Rusák Pavlo, Soumar Aleš, Stýblo Lukáš, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Koubek Martin, Malák Marek Trenér: Šuba Pavel


 

2.kolo

SK Slavia Praha - Vysoké Mýto 5 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,2), Novotný Jan Delegát: Chyba Michal Diváků: 200 Stadion: SK Slavia Praha, Eden
Branky: 8. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 17. Turek Vojtěch (Brychta Martin), 22. Turek Vojtěch, 35. Turek Vojtěch (Hrdina Antonín), 38. Turek Vojtěch (Míča Ondřej) - 11. Novotný Pavel (Vladyka Petr)
ŽK: Kubíček Václav - Michalec Roman, Jiráský Michal
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Novotný Jiří, Sedláček František, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan, Směřička Martin Trenér: Veljkovič Nenad
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Novotný Jan, Jiráský Michal, Šabata Martin, Novotný Pavel, Koblasa Jan, Špinar Jan Trenér: nepřítomen VM

Olympik Mělník - Helas Brno 3 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Lafek David (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 300 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 30. Gabčo Josef (Surmaj David), 31. Vokoun Jiří, 32. Koubek Martin - 8. Lacko Ivan, 33. Mužík Jiří (Bobylev Fedor)
ŽK: Gabčo Josef - Kasálek Martin, Šarkózy Ivan, Mužík Jiří
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Koubek Martin, Šup Dominik, Stýblo Lukáš, Surmaj David Trenér: Šuba Pavel
Helas Brno: Konečný Marek, Lacko Ivan, Kasálek Martin, Lidmila Patrik, Šarkózy Ivan, Presl David, Ovčačík Jan, Cupák David, Bobylev Fedor, Mužík Jiří, Dang Robert Trenér: Loup Jan

Era-Pack Chrudim - AC Jeseník 5 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 320 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 8. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 14. Max-Weber Prates (Doša Martin), 17. Mareš Michal (Koudelka Tomáš), 18. Drozd David (Koudelka Tomáš), 33. Mareš Michal - 19. Mráz Jiří (Žák Michal)
ŽK: Koudelka Tomáš - Vavrač Jan
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe
AC Jeseník: Till Jakub, Řezníček Jan, Plhák Patrik, Řezníček Jakub, Vavrač Jan, Furik Martin, Novák Vladimír, Marcinov David, Kozelský Marek, Mráz Jiří, Žák Michal Trenér: Novák Milan

Svarog Teplice - Ocel Třinec 9 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 220 Stadion: MSH Teplice, Na Stínadlech
Branky: 6. Černý David (Baran Jiří), 9. Kulhánek Martin (Černý David), 17. Kodeš Karel (Číhal Daniel), 18. Baran Jiří (Kunzl Tomáš), 23. Nene-Souza Araujo (Lucas Borgis-Da Silva), 25. Baran Jiří, 28. Baran Jiří (Černý David), 29. Kulhánek Martin (Černý David), 35. Žák Alexandr (Konečný Jan)
ŽK: 0 - Blahut Jan, Opluštil Jan, Przyczko Filip
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Konečný Jan, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Sidor Martin, Žák Alexandr, Iemelianov Volodymyr, Kodeš Karel, Černý David, Kunzl Tomáš Trenér: Mukanov Aibek
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea

Interobal Plzeň - GL Litoměřice 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4), Říha Jaroslav Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 270 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 18. Křemen Jan (Holý Michal), 22. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 39. Abrham Tomáš (Vnuk Tomáš) - 3. Kovács Michal (Zapletal Petr), 10. Krok Lukáš (Hrdý Radek), 20. D.Graciano-Alv. Douglas (Zapletal Petr), 31. D.Graciano-Alv. Douglas, 39. Vangao-Amaro Vagner
ŽK: Holý Michal - Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr
Interobal Plzeň: Bartůněk Michal, Němec Lukáš, Rozboud Karel, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Holý Michal, Křemen Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko Trenér: nepřítomen IP
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Totó-Bezerra Almeida, Kovács Michal, Vangao-Amaro Vagner, Krok Lukáš, Macháček Martin, D.Graciano-Alv. Douglas, Kubelka Matouš Trenér: nepřítomen GL

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha 3 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Vodrážka (7,9), Milner Michal Delegát: Černý Martin Diváků: 220 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 15. Švec Martin (Bejda Stanislav), 26. Rott Miroslav (Kotek Tomáš), 40. Rott Miroslav (Havrda Ondřej) - 3. Lucas-Alves Moreira (Amadeu-DaSilva Fernandez), 5. Marcelo-Dos Reis Soares, 11. Wilde-Gomez Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares), 30. Wilde-Gomez Da Silva (Marcelo-Dos Reis Soares)
ŽK: Havrda Ondřej, Havlásek Jan - Lucas-Alves Moreira
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Bialek Milan, Fichtner Tomáš, Havlásek Jan, Kotek Tomáš, Sochůrek Ondřej, Rott Miroslav Trenér: Kruliš Karel
AC Sparta Praha: Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni


 

1.kolo

Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha 3 : 5 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 330 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 18. Havrda Ondřej, 32. Kotek Tomáš (Fichtner Tomáš), 38. Švec Martin (Bažant Jan) - 1. Směřička Martin, 21. Hrdina Antonín, 25. Arsovski Gjokica-Djo (Novotný Jiří), 28. Směřička Martin, 38. Směřička Martin (Hrdina Antonín)
ŽK: Bejda Stanislav - 0
Démoni Č.Lípa: Kirov Milen, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Žampa Viktor, Švec Martin, Havrda Ondřej, Fichtner Tomáš, Kořínek Vratislav, Rott Miroslav, Kotek Tomáš, Havlásek Jan, Sochůrek Ondřej Trenér: Kruliš Karel
SK Slavia Praha: Kubíček Václav, Brychta Martin, Krstevski Ivan, Směřička Martin, Novotný Jiří, Turek Vojtěch, Arsovski Gjokica-Djo, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Hájek Daniel, Žežulka Jan Trenér: Veljkovič Nenad

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň 4 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Černý Ondřej (8,4), Lafek David Delegát: Hora Jan Diváků: 300 Stadion: Arena Sparta
Branky: 11. Lucas-Alves Moreira, 14. Wilde-Gomez Da Silva (Pimpolho-Luiz De Carvalho), 16. Amadeu-DaSilva Fernandez (Amadeu-DaSilva Fernandez), 32. Belej Michal (Pimpolho-Luiz De Carvalho) - 10. Sláma Zdeněk (Štrajt Michal), 14. Štrajt Michal, 35. Abrham Tomáš (Sláma Zdeněk), 36. Sláma Zdeněk (Abrham Tomáš)
ŽK: Lucas-Alves Moreira, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Wilde-Gomez Da Silva - Havel Jan
AC Sparta Praha: Bezstarosti Tomáš, Hnízdil Dominik, Marcelo-Dos Reis Soares, Sop Martin, Lucas-Alves Moreira, Hájek David, Gustavo-Henr. Steinwandte, Belej Michal, Pimpolho-Luiz De Carvalho, Amadeu-DaSilva Fernandez, Ricardo-Sobral Camara F., Wilde-Gomez Da Silva, Zdržálek Dominik, Hora Martin Trenér: Simitči Beni
Interobal Plzeň: Němec Lukáš, Bartůněk Michal, Kasýk Zdeněk, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vnuk Tomáš, Sláma Zdeněk, Štrajt Michal, Havel Jan, Abrham Tomáš, Hudaček Marko, Holý Michal, Mižár Jakub, Křemen Jan Trenér: nepřítomen IP

GL Litoměřice - Svarog Teplice 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4), Vrtal Bohumil Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 350 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 7. D.Graciano-Alv. Douglas (Zapletal Petr), 20. Hrdý Radek (Kubelka Matouš), 26. Vangao-Amaro Vagner, 28. Hrdý Radek, 39. Hrdý Radek - 27. Lucas Borgis-Da Silva (Nene-Souza Araujo)
ŽK: Kovács Michal - 0 ČK: 0 - Jean-Perreira Costa Carlo
GL Litoměřice: Vavrek Johan, Mareš Martin, Zapletal Petr, Hrdý Radek, Kovács Michal, Kubelka Matouš, Krok Lukáš, Macháček Martin, Matheus-Apareci Do Goncal, Totó-Bezerra Almeida, Vangao-Amaro Vagner, D.Graciano-Alv. Douglas Trenér: nepřítomen GL
Svarog Teplice: Číhal Daniel, Novák Radek, Kulhánek Martin, Baran Jiří, Sidor Martin, Žák Alexandr, Černý David, Kodeš Karel, Kunzl Tomáš, Lucas Borgis-Da Silva, Nene-Souza Araujo, Iemelianov Volodymyr, Jean-Perreira Costa Carlo Trenér: Mukanou Aibek

Ocel Třinec - Era-Pack Chrudim 3 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH stARS Třinec
Branky: 7. Przyczko Filip (Buryan Filip), 9. Przyczko Filip, 39. Przyczko Filip (Baron Lukáš) - 1. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 4. Max-Weber Prates, 12. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 13. Koudelka Tomáš (Drozd David), 27. Rodek Marcel (Mareš Roman), 37. Slováček Matěj (Max-Weber Prates), 40. Rodek Marcel (Mareš Michal)
ŽK: 0 - Ordelt Adam, Drozd Pavel ČK: Opluštil Jan - 0
Ocel Třinec: Kreželok Ondřej, Blahut Jan, Hudzieczek Jaroslav, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Mikyska Michal, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David, Kloda Rostislav Trenér: Bucciol Andrea
Era-Pack Chrudim: Lytvynenko Dmytro, Ordelt Adam, Žďánský Jakub, Hrubý Vítězslav, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Drozd Pavel, Drozd David, Doša Martin, Slováček Matěj, Rodek Marcel Trenér: Ferraz Conde Felipe

AC Jeseník - Olympik Mělník 3 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 160 Stadion: SH TU-VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 6. Furik Martin, 17. Macura David (Kozelský Marek), 26. Vavrač Jan - 13. Rolenc Jan (Vokoun Jiří)
ŽK: Macura David - Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šup Dominik
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Furik Martin, Macura David, Mráz Jiří, Kozelský Marek, Vavrač Jan, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Novák Milan
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Vokoun Jiří, Sváta Matěj, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Němec Jakub, Koubek Martin, Rolenc Jan, Šup Dominik Trenér: Šuba Pavel

Vysoké Mýto - Helas Brno 8 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Řeháček Lubomír (8,3), Nešněra Filip Delegát: Pavlas Jan Diváků: 301 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Novák David (Sklenář Václav), 6. Vladyka Petr (Vágner Jakub), 7. Vlastní, 17. Jiráský Michal, 22. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 27. Novák David (Sklenář Václav), 34. Michalec Roman (Vágner Jakub), 36. Gerčák Libor - 2. Vlastní, 32. Outrata Pavel (Kasálek Martin), 35. Kasálek Martin (Lacko Ivan)
ŽK: 0 - Šarkózy Ivan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Simon Jakub, Vladyka Petr, Vágner Jakub, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Jeníček Petr, Koblasa Jan, Novotný Jan, Jiráský Michal, Novák David, Sklenář Václav, Štanglica Šimon, Šabata Martin, Vlastní Trenér: Semerád Miroslav
Helas Brno: Konečný Marek, Cupák David, Lacko Ivan, Šarkózy Ivan, Kasálek Martin, Lidmila Patrik, Slavík Milan, Ovčačík Jan, Fruhvirt Daniel, Presl David, Outrata Pavel, Ryšavý Vlastimil, Vlastní Trenér: Loup Jan


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



A3 sport - partner rozhodčích futsalu
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate