Futsal

reklama

Zápis č. 161617 z jednání SbKR dne 28. 6. 2017 v Praze

Přítomni: J. Honěk, A. Herzog, M. Ježek

Omluveni: Z. Petr st., L Drobný, R. Krulová

 

Program:

·          Zahájení

·          Došlá pošta

·          Organizační záležitosti

 

 

Zahájení:

Jednání zahájil p. Honěk, který seznámil členy SbKR s jeho programem.

 

 

Došlá pošta:

Žádost KF FAČR o vyjádření SbKR k návrhu grémia klubů ve věci rozšíření vetace rozhodčích – viz. organizační záležitosti

 

 

Organizační záležitosti:         

1)      Pan Honěk seznámil členy SbKR s úkolem předložit KF FAČR do 10. 7. 2017 návrh složení SbKR pro soutěžní ročník 2017/2018. V této záležitosti p. Herzog konstatoval, že z pracovních a časových důvodů bohužel nemůže v činnosti člena SbKR dále pokračovat.

 

2)      SbKR posoudila návrh grémia klubů ve věci rozšíření vetace rozhodčích a pověřila p. Hoňka, aby stanovisko SbKR zaslal na sekretariát KF FAČR nejpozději do 30. 6. 2017.

 

3)      Pan Honěk informoval členy SbKR, že v následujícím soutěžním ročníku mají zájem pokračovat všichni rozhodčí s výjimkou rozhodčího p. Chadimy. SbKR tímto děkuje rozhodčímu p. Chadimovi za jeho dosavadní činnost a přeje mu mnoho úspěchů a zdraví do dalšího života.

 

4)      Pan Honěk informoval členy SbKR, že od předsedů subkomisí rozhodčích jednotlivých divizí obdržel návrhy adeptů pro zařazení na listinu rozhodčích nejvyšších soutěží v soutěžním ročníku 2017/2018. O výběru jednotlivých kandidátů a jejich pozvání na letní seminář pro rozhodčí rozhodne SbKR v novém složení na svém nejbližším zasedání.

 

5)      Pan Honěk oznámil členům SbKR, že od zástupců projektu „Refteam dosud neobdržel odpověď ve věci podmínek pro umístění reklam na dresy rozhodčích. SbKR pověřila p. Hoňka, aby v jednání i nadále pokračoval.

 

6)      SbKR se zabývala skutečností, že rozhodčím dosud nebyly proplaceny odměny za utkání play off CHFL odehraná v období 16. 4. – 15. 5. 2017. Pan Ježek sdělil členům SbKR, že o této záležitosti hovořil dne 20. 6. 2017 se sekretářem KF FAČR p. Průšou, který ho ujistil, že jednotlivým rozhodčím budou odměny vyplaceny, bohužel vzhledem k ekonomické situaci FAČR se zpožděním. Pan Honěk v této záležitosti konstatoval, že na základě této informace požádal dne 22. 6. 2017 rozhodčí elektronickou poštou o trpělivost. SbKR bude i nadále situaci monitorovat a věří, že odměny budou rozhodčím uhrazeny v nejbližším časovém horizontu.

 

7)      SbKR žádá rozhodčí, aby si kontrolovali své emailové schránky a to i nevyžádanou poštu nebo spam, stává se, že občas emaily z rozhodcifutsal@volny.cz jdou do nevyžádané pošty. Současně znovu upozorňuje rozhodčí, aby reagovali na došlou poštu.

 

 

SbKR děkuje rozhodčím za jejich činnost v soutěžním ročníku 2016/2017
a všem členům Svazu futsalu FAČR přeje krásné léto.

 

 

Termín a místo příštího zasedání SbKR budou stanoveny dodatečně. 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate