Futsal

reklama

Zápis č. 021718 z jednání SbKR dne 11. 8. 2017 v Praze

Přítomni: J. Honěk, L. Drobný, J. Hora, M. Ježek

Omluveni: K. Linhart

 

Program:

·          Zahájení

·          Došlá pošta

·          Organizační záležitosti

 

Zahájení:

 

Jednání zahájil p. Honěk, který seznámil členy SbKR s jeho programem.

 

Došlá pošta:

  • Žádost sekretariátu KF FAČR o zaslání seznamu rozhodčích pozvaných na seminář rozhodčích v Nymburce ve dnech 25. - 26. 8. 2017 (dále jen „seminář“) - viz. organizační záležitosti  
  • Žádost sekretariátu KF FAČR o zaslání návrhu obsazení rozhodčích na utkání 1. kola 1. CL - viz. organizační záležitosti
  • Žádost KF FAČR o delegaci rozhodčích na kvalifikaci pro ME neslyšících sportovců ve futsalu (16. - 19. 11. 2017, Praha)viz. organizační záležitosti

Organizační záležitosti:         

1)      SbKR pověřila p. Hoňka, aby předal sekretariátu KF FAČR seznam rozhodčích pozvaných na seminář. V souvislosti s touto záležitostí pověřila SbKR, aby požádal KF FAČR, aby osobní údaje rozhodčích nebyly již dále zveřejňovány na oficiálních webových stránkách.

2)      SbKR pověřila p. Ježka, aby připravil nasazení rozhodčích na zápasy 1. kola a rozeslal ho do připomínkového řízení členům SbKR nejpozději do 18. 8. 2017.

3)      SbKR pověřila p. Hoňka zjištěním konkrétních požadavků na obsazení kvalifikace pro ME neslyšících sportovců ve futsalu (16. - 19. 11. 2017, Praha) tak, aby mohla být jejich nominace uveřejněna nejpozději do 31. 10. 2017.

4)      Pan Honěk seznámil členy SbKR s návrhem smlouvy společnosti REFEREE TEAM s.r.o. na umístění reklamní plochy na dresy rozhodčích. Členové SbKR se k předloženému návrhu smlouvy vyjádřili a pověřili p. Hoňka, aby připomínky k návrhu smlouvy předal KF FAČR.

5)      Pan Honěk podal členům SbKR informaci, že účast na semináři rozhodčích v Nymburce ve dnech 25. - 26. 8. 2017 potvrdili všichni pozvaní rozhodčí s výjimkou p. Jílka a p. Šmata kteří se ze semináře předem omluvili a dále p. Seböka, který svou účast ve stanoveném termínu nepotvrdil.

6)      V dalším průběhu zasedání se členové SbKR věnovali přípravě na letní seminář pro rozhodčí.

7)      SbKR žádá rozhodčí, aby si kontrolovali své emailové schránky, a to i nevyžádanou poštu nebo spam, stává se, že emaily z rozhodcifutsal@volny.cz jsou doručeny do hromadné nebo nevyžádané pošty. Současně žádá rozhodčí, aby reagovali na došlou poštu.

 

Termín příštího zasedání SbKR je plánován na 26. 8. 2017 v Nymburce.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate