Futsal

reklama

Rozhodnutí OK SF ČR ve věci odvolání OkKF Brno-město proti Komisi futsalu

Odvolací komise Svazu futsalu České republiky /dále jen OK/, na svém zasedání, konaném způsobem „per rollam“ dne 4. 10. 2017, ve věci odvolání Okresní komise futsalu Brno město /dále jen odvolatel/ proti rozhodnutí Komise futsalu SF ČR /dále jen KF/ ze dne 7. 9. 2017, kterým mělo být rozhodnuto o schválení žádosti Krajské komise futsalu Jižní Moravy /dále jen KKF JM/ o schválení zřízení krajské soutěže JM, po zvážení všech okolností, učinila toto:  

 

R o z h o d n u t í :

OK ve složení JUDr. Jaroslav Svoboda, Ing. Pavel Němec a Martin Jaroš  jednohlasně rozhodla, že se odvolání  z a m í t á .

 

 

O d ů v o d n ě n í :

 

Podáním ze dne 20. 9. 2017, nazvaným „Odvolání proti rozhodnutí KF o schválení krajské soutěže JM“ se odvolatel domáhal zrušení rozhodnutí KF ze dne 7. 9. 2017, kterým údajně mělo být schváleno rozhodnutí KKF JM ze dne 13. 7. 2017, o vyhlášení nultého ročníku krajské soutěže JM. Podání svého odvolání odvolatel odůvodnil zejména tím, že dle jeho názoru není vznik výše uvedené soutěže v souladu se Stanovami SF ČR, a to konkrétně s jejich článkem 2 odst. 2, písm. a) a dále také s článkem 6 odst. 4, 5 a 6.

 

OK po podrobném prostudování všech relevantních podkladů došla k závěru, že podané odvolání není přípustné. OK je především obecně toho názoru, že Stanovy ani žádný jiný předpis Svazu futsalu ČR /dále jen SF ČR/ neumožňují podání odvolání proti rozhodnutí KF, jako nejvyššího výkonného orgánu SF ČR. Dle názoru OK je KF za svou činnost odpovědná pouze Valné hromadě SF ČR a rozhodnutí KF jsou ze strany ostatních orgánů SF ČR nepřezkoumatelná. S tím zcela koresponduje i obsah ustanovení článku 2 odst. 2 Statutu OK, ve kterém je jednoznačně uvedeno, že OK není oprávněna přezkoumávat rozhodnutí KF. Vzhledem k tomu se OK nezabývala a ani se nemohla zabývat věcnou stránkou podaného odvolání.  

 

Na základě výše uvedeného proto OK rozhodla tak, jak je uvedeno ve výrokové části tohoto rozhodnutí.

         

Proti tomuto rozhodnutí se již nelze odvolat.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate