Futsal

reklama

2.liga "Západ" - Ročník 2017/2018

Účast ve VARTA Futsal lize pro ročník 2018/19 si zajistil Zlej Sen Liberec, do divizních soutěží sestupují Olympik Mělník B, Wizards DDM Praha a HERD Hradiště.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Zlej sen Liberec221813144: 6455 ( 22)
2.FK Kladno221516123: 7046 ( 13)
3.GMM Jablonec221417139:10343 ( 10)
4.Interobal Plzeň B221048115: 9034 ( 1)
5.BOCA Chotěboř221039 89: 8733 ( 0)
6.Jerigo 1994 Plzeň22967 84: 9233 ( 0)
7.Rapid Ústí n.L.2210210131:11532 ( -1)
8.Baník Chomutov22949119:11931 ( -2)
9.Malibu M.Boleslav226412 85:11222 (-11)
10.Olympik Mělník B227015108:14321 (-12)
11.Wizards DDM Praha225413 71: 9519 (-14)
12.HERD Hradiště224018 68:18612 (-21)



 

22.kolo

FK Kladno - BOCA Chotěboř 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vlašič Miroslav (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 92 Stadion: MSH Kladno
Branky: 17. Šnídl Petr, 18. Vokoun Martin (Müller David), 24. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 38. Müller David (Vašák Marek), 40. Vašák Marek - 30. Kratochvíl Jiří (Moravec Miloš)
ŽK: Čurda Jan - 0
FK Kladno: Dvořák Pavel, Čurda Jan, Jaráb Michal, Šnídl Petr, Vokoun Martin, Stejskal Pavel, Müller David, Skalák Lukáš, Vašák Marek, Kaválek Martin, Junek Petr Trenér: Veselý Jiří
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Popelka Petr, Čapek Dušan, Novotný Jan, Berky Ondřej, Moravec Miloš, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel, Tichý Ondřej Trenér: Moravec Miloš

GMM Jablonec - Wizards DDM Praha 9 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 9. Krejčík Kamil (Bláha Milan), 10. Haunold Jiří (Mazánek Milan), 13. Mečíř Jan (Krejčík Kamil), 17. Mečíř Jan (Mazánek Tomáš), 24. Mazánek Tomáš, 28. Mečíř Jan, 33. Mečíř Jan, 34. Mečíř Jan, 36. Mečíř Jan (Haunold Jiří) - 19. Imlauf Tomáš, 38. Imlauf Tomáš (Rathaus Petr), 40. Tomek Jiří
ŽK: Mečíř Jan - 0 ČK: 0 - Blažek Michal
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Mečíř Jan, Haunold Jiří, Kraus Pavel, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Krejčík Kamil Trenér: Dubový Lukáš
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Filip Vladimír, Čechura Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš

Olympik Mělník B - Baník Chomutov 11 : 6 (7 : 1)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 110 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 3. Gabčo Josef (Šuba Pavel), 5. Mažári Patrik (Gabčo Josef), 11. Gabčo Josef (Sedláček František), 12. Vlastní, 13. Vokoun Jiří (Veselý Martin), 17. Vlastní, 19. Mažári Patrik (Gabčo Josef), 23. Vokoun Jiří (Gabčo Josef), 28. Vokoun Jiří, 29. Gabčo Josef (Šmejkal Milan), 36. Vokoun Jiří (Vokoun Jiří ml.) - 14. Süssmilch Jakub (Nový Petr), 27. Novák Jiří (Nový Petr), 32. Süssmilch Jakub (Nový Petr), 33. Chmelan Jiří (Kulhánek Tomáš), 34. Klíma Bohumil (Nový Petr), 38. Klíma Bohumil (Nový Petr)
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Šmejkal Milan, Vokoun Jiří, Vokoun Jiří ml., Gabčo Josef, Šuba Pavel, Sedláček František, Veselý Martin, Mažári Patrik, Stýblo Lukáš, Vlastní Trenér: Šuba Pavel
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Nový Petr, Kulhánek Tomáš, Süssmilch Jakub, Chmelan Jiří, Novák Jiří, Kopta Zdeněk Trenér: Brič Jan

Rapid Ústí n.L. - Zlej sen Liberec 4 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 147 Stadion: SH WHC Krásné Březno
Branky: 5. Klier Matěj (Dvořák Dominik), 19. Dlouhý Martin (Klier Matěj), 21. Gajdoš Martin (Hanzlík Radek), 31. Gajdoš Martin (Klier Matěj) - 1. Benek Aleš, 17. Benek Aleš (Bína Pavel), 19. Benek Aleš (Soukup Milan), 28. Soukup Milan (Benek Aleš), 34. Šisler Jiří (Soukup Milan), 40. Benek Aleš
ŽK: Dvořák Dominik - 0
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Džudža Martin, Virt Adam, Sloup Václav, Gajdoš Martin, Klier Matěj, Vobořil Tomáš, Hanzlík Radek, Dlouhý Martin, Dvořák Dominik Trenér: Dlouhý Martin
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Benek Aleš, Soukup Milan, Šisler Jiří, Bohata Petr, Vodička Ondřej, Klíma Lukáš, Dlask Jakub Trenér: Bína Pavel

Malibu M.Boleslav - Jerigo 1994 Plzeň 5 : 9 (1 : 5)
Rozhodčí: Lafek David (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 130 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 10. Plintovič Petr (Volf Jiří), 25. Maryška Jakub, 32. Plintovič Petr (Šimáček Michal), 37. Maňas Marek, 38. Maryška Jakub (Plintovič Petr) - 4. Vitouš Ondřej (Pekník Tomáš), 6. Pekník Tomáš (Vitouš Ondřej), 9. Pekník Tomáš (Vitouš Ondřej), 13. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 16. Pekník Tomáš (Šoltys Miloslav), 29. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 31. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 34. Pekník Tomáš, 39. Trnka Martin
ŽK: Maryška Jakub - 0
Malibu M.Boleslav: Koutek Daniel, Roudnický Filip, Fidrich David, Razák Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Stojka Erik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Král Pavel, Javůrek Jan, Plintovič Petr, Kohnhäuser Vladimír, Pytloun Jaroslav Trenér: Bílek Jaroslav
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Trnka Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Pechr Jiří Trenér: Pechr Jiří

HERD Hradiště - Interobal Plzeň B 3 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 60 Stadion: SH Františkovy Lázně
Branky: 26. Fedorek Ladislav (Dvořák Jan), 32. Hudeček Pavel (Buřič Tomáš), 40. Hudeček Pavel - 7. Mariánus Pavel (Lecjaks Lukáš), 11. Zajíček Petr (Kasýk Zdeněk), 29. Zajíček Petr (Mariánus Pavel), 30. Mariánus Pavel (Koc Václav), 37. Zajíček Petr (Koc Václav), 38. Koc Václav (Kasýk Zdeněk), 39. Vojáček Michael (Zajíček Petr)
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Hudeček Pavel, Fedorek Ladislav, Nečekal Milan, Dvořák Jan, Stejskal Libor Trenér: Stejskal Libor
Interobal Plzeň B: Lecjaks Lukáš, Zajíček Tomáš, Zajíček Petr, Buchta Tomáš, Koc Václav, Vojáček Michael, Kasýk Zdeněk, Mariánus Pavel Trenér: nepřítomen IP


 

21.kolo

Interobal Plzeň B - FK Kladno 2 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,3), Lafek David (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 66 Stadion: SH Slavia VŠ PLzeň
Branky: 11. Špicl Michal, 32. Koc Václav (Vojáček Michael) - 8. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 12. Šnídl Petr, 18. Caizl Pavel (Stejskal Pavel), 25. Jaráb Michal (Caizl Pavel), 26. Caizl Pavel (Jaráb Michal)
ŽK: Zajíček Petr - Šnídl Petr ČK: Forman Adam - 0
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Klečka Daniel, Vojáček Michael, Forman Adam, Špicl Michal, Matas Martin, Tichý Daniel, Rozboud Karel, Koc Václav, Zajíček Petr Trenér: nepřítomen IP
FK Kladno: Dvořák Pavel, Bejbl Jan, Vokoun Martin, Čurda Jan, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Caizl Pavel, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří

Jerigo 1994 Plzeň - HERD Hradiště 6 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Říha Jaroslav (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 70 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 7. Šebek Jan (Lenk Ondřej), 12. Lenk Ondřej, 13. Šebek Jan (Lenk Ondřej), 20. Vitouš Ondřej (Pekník Tomáš), 27. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 30. Šebek Jan (Pekník Tomáš) - 10. Valdman Pavel, 20. Göybulak Safak, 23. Göybulak Safak (Jakubec Michal), 37. Buřič Tomáš (Göybulak Safak), 40. Buřič Tomáš
Jerigo 1994 Plzeň: Tříska Jakub, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Kaňka Lukáš, Šebek Jan, Trojovský Martin, Trnka Martin, Pleier Petr, Vitouš Ondřej, Pechr Jiří Trenér: Pechr Jiří
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Jakubec Michal, Valdman Pavel, Stejskal Libor, Karafiát Jan, Buřič Tomáš, Göybulak Safak, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor

Zlej sen Liberec - Malibu M.Boleslav 11 : 2 (6 : 1)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Vlašič Miroslav (8,2) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 130 Stadion: SH TU Harcov, Liberec
Branky: 4. Soukup Milan (Vodička Ondřej), 12. Benek Aleš (Bína Marek), 14. Vlastní, 18. Bernát Pavel, 19. Bína Marek (Bernát Pavel), 20. Benek Aleš (Beneš Jakub), 21. Benek Aleš (Bína Marek), 22. Benek Aleš (Vogt Dominik), 25. Bína Pavel (Benek Aleš), 30. Benek Aleš, 35. Benek Aleš (Beneš Jakub) - 11. Veselovský Matěj (Roudnický Filip), 38. Pechanec Ondřej (Kohnhäuser Rudolf)
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Soukup Milan, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Benek Aleš, Beneš Jakub, Bernát Pavel, Bína Marek, Vlastní Trenér: Bína Pavel
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Koutek Daniel, Veselovský Matěj, Volf Jiří, Maňas Marek, Maryška Jakub, Lukáč Daniel, Kohnhäuser Rudolf, Král Pavel, Knespl Lukáš, Razák Kryštof, Pechanec Ondřej Trenér: Bílek Jaroslav

Baník Chomutov - Rapid Ústí n.L. 4 : 8 (2 : 2)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,5), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 17. Novák Jiří (Tykal Tomáš), 19. Novák Jiří (Kopta Zdeněk), 30. Tykal Tomáš (Kopta Zdeněk), 36. Tykal Tomáš (Kopta Zdeněk) - 9. Čapek Matěj (Virt Adam), 12. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 28. Dlouhý Martin (Votava Tomáš), 32. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 37. Dlouhý Martin (Virt Adam), 38. Vobořil Tomáš, 39. Dlouhý Martin, 40. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin)
ŽK: Janošík Patrik, Špicar Patrik - Votava Tomáš
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Tykal Tomáš, Janošík Patrik, Svoboda Lukáš, Nový Petr, Špicar Patrik, Minařík Petr, Boček Jan, Zoula Ladislav Trenér: Brič Jan
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Dlouhý Martin, Hanzlík Radek, Dvořák Dominik, Stukheil Jakub, Vobořil Tomáš, Čapek Matěj, Mach Lukáš, Virt Adam Trenér: Dlouhý Martin

Wizards DDM Praha - Olympik Mělník B 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,5) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 130 Stadion: SH Jedenáctka Praha 11
Branky: 12. Filip Vladimír (Urych Šimon), 26. Rathaus Petr (Blažek Michal), 39. Čáha František (Urych Šimon) - 12. Sedláček František (Vokoun Jiří), 13. Vokoun Jiří ml. (Babovák Jan), 30. Sedláček František (Vokoun Jiří ml.), 40. Vokoun Jiří ml.
ŽK: Tomek Jiří, Blažek Michal - Buzek Michal
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Filip Vladimír, Čechura Jan, Čerbačeský Ondřej, Čáha František Trenér: Rathaus Petr
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Šmejkal Milan, Vokoun Jiří, Vokoun Jiří ml., Šuba Pavel, Babovák Jan, Stýblo Lukáš, Sedláček František, Buzek Michal, Prejsa Tomáš Trenér: Vokoun Jiří st.

BOCA Chotěboř - GMM Jablonec 9 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,3), Rygl Luboš (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 51 Stadion: SH Gymnázium Ledeč n.Sáz.
Branky: 1. Klimeš Pavel (Čapek Dušan), 10. Novotný Jan (Novotný Pavel), 18. Čapek Dušan (Klimeš Pavel), 23. Novotný Pavel (Čapek Dušan), 23. Klimeš Pavel, 27. Klimeš Pavel (Benc Tomáš), 31. Novotný Pavel, 34. Novotný Pavel, 36. Novotný Pavel (Moravec Miloš) - 6. Holický Ondřej, 9. Haunold Jiří (Bláha Milan), 12. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 14. Haunold Jiří (Mazánek Tomáš), 26. Mečíř Jan (Haunold Jiří), 29. Mečíř Jan (Holický Ondřej)
ŽK: Benc Tomáš - Bláha Milan
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Michal, Moravec Miloš, Novotný Pavel, Novotný Jan, Čapek Dušan, Čáp Michal, Klimeš Pavel, Tichý Ondřej Trenér: Moravec Miloš
GMM Jablonec: Krčmárik David, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Holický Ondřej, Bláha Milan, Mazánek Tomáš, Mečíř Jan Trenér: Dubový Lukáš


 

20.kolo

FK Kladno - GMM Jablonec 3 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 80 Stadion: MSH Kladno
Branky: 25. Kabele Jiří, 26. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 40. Vašák Marek - 20. Mečíř Petr, 32. Mečíř Jan (Mečíř Petr), 35. Mečíř Petr (Mečíř Jan), 36. Mečíř Petr (Masařík Jan), 37. Mečíř Petr (Haunold Jiří)
ŽK: Kaválek Martin - Mečíř Petr
FK Kladno: Skalák Lukáš, Kaválek Martin, Stejskal Pavel, Kabele Jiří, Čurda Jan, Šnídl Petr, Caizl Pavel, Vokoun Martin, Jaráb Michal, Vašák Marek, Dvořák Pavel Trenér: Veselý Jiří
GMM Jablonec: Masařík Jan, Haunold Jiří, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Bursa Pavel, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Mazánek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš

Olympik Mělník B - BOCA Chotěboř 8 : 6 (4 : 3)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 80 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 3. Vokoun Jiří ml. (Mažári Patrik), 5. Vokoun Jiří (Sedláček František), 10. Vokoun Jiří ml. (Sedláček František), 14. Prejsa Tomáš (Babovák Jan), 21. Gabčo Josef (Mažári Patrik), 33. Mažári Patrik (Veselý Martin), 38. Sedláček František (Vokoun Jiří ml.), 40. Sedláček František (Vokoun Jiří ml.) - 12. Moravec Miloš (Klimeš Pavel), 14. Moravec Miloš (Novotný Pavel), 18. Klimeš Pavel (Čapek Dušan), 27. Čapek Dušan (Novotný Pavel), 34. Novotný Pavel, 35. Klimeš Pavel (Čapek Dušan)
ŽK: Jenč Michal - 0
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Šmejkal Milan, Vokoun Jiří, Vokoun Jiří ml., Gabčo Josef, Prejsa Tomáš, Babovák Jan, Mažári Patrik, Sedláček František, Veselý Martin Trenér: Šuba Pavel
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čapek Michal, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Klimeš Pavel, Bělovský Ondřej, Kratochvíl Jiří Trenér: Moravec Miloš

Rapid Ústí n.L. - Wizards DDM Praha 3 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 127 Stadion: SH Krásné Březno
Branky: 12. Vobořil Tomáš, 24. Sloup Václav (Virt Adam), 28. Hanzlík Radek (Vobořil Tomáš) - 3. Urych Šimon (Imlauf Tomáš), 5. Čerbačeský Ondřej (Blažek Michal), 30. Čáha František (Tomek Jiří), 40. Tomek Jiří (Čáha František)
ŽK: Virt Adam - Vobořil David ČK: Sloup Václav - 0
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Džudža Martin, Virt Adam, Sloup Václav, Gajdoš Martin, Hanzlík Radek, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Stukheil Jakub, Dvořák Dominik Trenér: Dlouhý Martin
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Urych Šimon, Filip Vladimír, Čechura Jan, Čáha František, Čerbačeský Ondřej Trenér: Imlauf Tomáš

Malibu M.Boleslav - Baník Chomutov 6 : 8 (2 : 3)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 110 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 5. Kvapil Jan (Volf Jiří), 15. Fidrich David (Maryška Jakub), 22. Kvapil Jan (Maryška Jakub), 30. Šimáček Michal, 37. Kvapil Jan (Volf Jiří), 40. Kvapil Jan (Fidrich David) - 7. Nový Petr (Novák Jiří), 8. Nový Petr (Kulhánek Tomáš), 9. Nový Petr (Süssmilch Jakub), 23. Novák Jiří, 27. Nový Petr (Süssmilch Jakub), 31. Janda Petr (Novák Jiří), 32. Nový Petr, 38. Nový Petr
ŽK: Koutek Daniel, Kvapil Jan - 0
Malibu M.Boleslav: Koutek Daniel, Roudnický Filip, Maryška Jakub, Šimáček Michal, Fidrich David, Lukáč Daniel, Knespl Lukáš, Volf Jiří, Král Pavel, Kvapil Jan, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav
Baník Chomutov: Nový Michal, Nový Petr, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kulhánek Tomáš, Janda Petr Trenér: nepřítomen BCH

HERD Hradiště - Zlej sen Liberec 3 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 16. Šneberger David, 33. Kohout Milan (Hudeček Pavel), 40. Hudeček Pavel (Fedorek Ladislav) - 6. Žoček Jakub (Němec Josef), 10. Němec Josef, 17. Benek Aleš (Soukup Milan), 19. Žoček Jakub (Bína Pavel), 23. Klíma Lukáš, 37. Benek Aleš (Bína Pavel), 39. Benek Aleš (Bohata Petr), 40. Bohata Petr (Benek Aleš)
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Fedorek Ladislav, Šneberger David, Hudeček Pavel, Rada Jiří, Lávička Luboš, Buřič Tomáš, Stejskal Libor, Kohout Milan Trenér: Stejskal Libor
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bohata Petr, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Bína Marek, Benek Aleš, Němec Josef, Soukup Milan, Žižka Martin, Klíma Lukáš Trenér: Bína Pavel

Interobal Plzeň B - Jerigo 1994 Plzeň 7 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8,3), Stádník Vladimír (8,2) Delegát: Švagr Roman Diváků: 120 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 12. Koc Václav (Mariánus Pavel), 23. Matas Martin (Rozboud Karel), 25. Koc Václav, 31. Landrgott Tomáš, 32. Koc Václav (Landrgott Tomáš), 34. Koc Václav, 39. Rozboud Karel - 27. Lenk Ondřej (Rous Jan)
ŽK: Forman Adam, Rozboud Karel - Vohrna Marek, Vitouš Ondřej ČK: 0 - Rous Jan
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Klečka Daniel, Forman Adam, Mariánus Pavel, Koc Václav, Rozboud Karel, Vojáček Michael, Špicl Michal, Matas Martin, Tichý Daniel Trenér: nepřítomen IP
Jerigo 1994 Plzeň: Vančát Milan, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Trnka Martin, Vohrna Marek, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří


 

19.kolo

Jerigo 1994 Plzeň - FK Kladno 2 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,5), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 70 Stadion: SH 31. ZŠ Plzeň
Branky: 25. Lenk Ondřej, 34. Trnka Martin (Lenk Ondřej) - 3. Kabele Jiří, 4. Jaráb Michal (Stejskal Pavel), 17. Kaválek Martin, 26. Stejskal Pavel (Caizl Pavel), 29. Kabele Jiří (Bejbl Jan), 34. Kaválek Martin
ŽK: Vohrna Marek - Jaráb Michal
Jerigo 1994 Plzeň: Tříska Jakub, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Trojovský Martin, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Rous Jan Trenér: Pechr Jiří
FK Kladno: Skalák Lukáš, Stejskal Pavel, Vašák Marek, Kabele Jiří, Bejbl Jan, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Vokoun Martin, Kaválek Martin, Čurda Jan, Dvořák Pavel Trenér: Veselý Jiří

Zlej sen Liberec - Interobal Plzeň B 11 : 7 (8 : 5)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH TU Harcov, Liberec
Branky: 1. Benek Aleš (Němec Josef), 2. Šisler Jiří (Němec Josef), 3. Šisler Jiří (Krasnický Jakub), 7. Němec Josef (Bína Pavel), 11. Vogt Dominik, 16. Bína Pavel, 17. Soukup Milan (Bernát Pavel), 20. Žoček Jakub (Němec Josef), 22. Krasnický Jakub (Vogt Dominik), 35. Soukup Milan (Bernát Pavel), 39. Žoček Jakub - 6. Zajíček Tomáš (Künstner Dušan), 7. Zajíček Tomáš (Künstner Dušan), 14. Matas Martin (Slavík Jaroslav), 17. Rozboud Karel (Slavík Jaroslav), 19. Zajíček Petr (Zajíček Tomáš), 25. Shklyarskyy Bohdan (Zajíček Tomáš), 31. Zajíček Tomáš (Tětek Jakub)
ŽK: 0 - Slavík Jaroslav
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Šisler Jiří, Soukup Milan, Bernát Pavel, Krasnický Jakub, Němec Josef, Benek Aleš, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Rozboud Karel, Matas Martin, Slavík Jaroslav, Shklyarskyy Bohdan, Künstner Dušan, Zajíček Petr, Zajíček Tomáš, Tětek Jakub Trenér: Štverák Tomáš

Baník Chomutov - HERD Hradiště 17 : 2 (10 : 1)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 2. Kopta Jan (Novák Jiří), 3. Micák Štefan (Nový Petr), 4. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 7. Kopta Jan (Novák Jiří), 10. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 12. Klíma Bohumil (Janošík Patrik), 14. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 18. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 19. Micák Štefan (Nový Petr), 20. Nový Petr (Špicar Patrik), 26. Nobst Dominik (Nový Michal), 27. Kopta Jan (Novák Jiří), 28. Nový Michal (Špicar Patrik), 35. Nobst Dominik (Nový Michal), 36. Kopta Zdeněk (Kopta Jan), 37. Nový Petr (Špicar Patrik), 38. Nový Petr (Janošík Patrik) - 15. Rada Jiří (Stejskal Libor), 22. Rada Jiří (Nečekal Milan)
ŽK: Kopta Zdeněk - 0
Baník Chomutov: Nový Michal, Nobst Dominik, Klíma Bohumil, Kopta Jan, Nový Petr, Špicar Patrik, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Boček Jan, Janošík Patrik, Micák Štefan Trenér: Brič Jan
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Janda Vítězslav, Stejskal Libor, Nečekal Milan, Rada Jiří Trenér: Stejskal Libor

Wizards DDM Praha - Malibu M.Boleslav 4 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Jedenáctka VS Praha 11
Branky: 28. Imlauf Tomáš (Čáha František), 34. Blažek Michal (Čáha František), 37. Urych Šimon (Tomek Jiří), 40. Imlauf Tomáš (Urych Šimon) - 3. Šimáček Michal (Lukáč Daniel), 9. Bělík Zdeněk (Maňas Marek), 34. Bělík Zdeněk (Maryška Jakub), 39. Šimáček Michal
ŽK: 0 - Volf Jiří
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Filip Vladimír, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Rathaus Petr
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Koutek Daniel, Volf Jiří, Maňas Marek, Stojka Erik, Šimáček Michal, Kohnhäuser Rudolf, Maryška Jakub, Král Pavel, Bělík Zdeněk, Lukáč Daniel, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav

BOCA Chotěboř - Rapid Ústí n.L. 4 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 26. Klimeš Pavel (Prchal Jiří), 32. Čapek Dušan (Moravec Miloš), 36. Prchal Jiří, 38. Prchal Jiří - 5. Virt Adam (Sloup Václav), 22. Sedláček Vít (Virt Adam), 39. Dvořák Dominik (Sedláček Vít)
ŽK: 0 - Sloup Václav
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Čapek Michal, Popelka Petr, Prchal Jiří, Klimeš Pavel, Novotný Pavel, Novotný Jan Trenér: Moravec Miloš
Rapid Ústí n.L.: Opálecký Jaroslav, Dlouhý Martin, Sedláček Vít, Gajdoš Martin, Sloup Václav, Dvořák Dominik, Hanzlík Radek, Virt Adam Trenér: Dlouhý Martin

GMM Jablonec - Olympik Mělník B 11 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Lafek David (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 110 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 4. Mečíř Jan, 6. Mečíř Matěj (Krejčík Kamil), 7. Kraus Pavel (Bláha Milan), 26. Bláha Milan (Mečíř Matěj), 28. Mečíř Matěj (Mečíř Petr), 30. Mečíř Petr (Mečíř Jan), 32. Bláha Milan (Mazánek Tomáš), 36. Krejčík Kamil, 38. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 39. Krejčík Kamil, 40. Mečíř Matěj (Krejčík Kamil) - 10. Prejsa Tomáš (Kettner Michal), 16. Kettner Michal (Rolenc Jan), 22. Vlastní, 26. Vokoun Jiří (Demeter Václav), 33. Prejsa Tomáš (Rolenc Jan)
ŽK: 0 - Prejsa Tomáš, Rolenc Jan
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Kraus Pavel, Holický Ondřej, Mečíř Matěj, Mečíř Jan, Mečíř Petr, Mazánek Tomáš, Krejčík Kamil, Makula Kamil, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Prejsa Tomáš, Rolenc Jan, Kettner Michal, Hamšík Michal, Trubička Jaroslav, Slezák Daniel, Vokoun Jiří, Demeter Václav, Vlastní Trenér: Vokoun Jiří st.


 

18.kolo

FK Kladno - Olympik Mělník B 11 : 4 (6 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 70 Stadion: MSH Kladno
Branky: 1. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 2. Šnídl Petr, 6. Šnídl Petr, 7. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 9. Stejskal Pavel (Müller David), 17. Jaráb Michal (Kaválek Martin), 21. Caizl Pavel (Vašák Marek), 27. Vašák Marek (Bejbl Jan), 32. Jaráb Michal (Šnídl Petr), 33. Bejbl Jan (Vašák Marek), 38. Kaválek Martin - 14. Demeter Václav (Veselý Martin), 23. Slezák Daniel (Rolenc Jan), 34. Demeter Václav (Šteiner David), 35. Rolenc Jan
ŽK: 0 - Rolenc Jan
FK Kladno: Skalák Lukáš, Stejskal Pavel, Jaráb Michal, Vašák Marek, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Caizl Pavel, Dvořák Pavel, Kaválek Martin, Čurda Jan, Vokoun Martin, Müller David Trenér: Veselý Jiří
Olympik Mělník B: Šteiner David, Slezák Daniel, Babovák Michal, Veselý Martin, Demeter Václav, Benda Karel, Rolenc Jan, Nečas Lukáš Trenér: nepřítomen OMB

Rapid Ústí n.L. - GMM Jablonec 7 : 10 (1 : 3)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8), Plzák Daniel (8,1) Delegát: Hora Jan Diváků: 177 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 7. Gajdoš Martin (Virt Adam), 27. Mach Lukáš (Dvořák Dominik), 32. Dvořák Dominik, 38. Sedláček Vít (Sloup Václav), 39. Dvořák Dominik (Virt Adam), 39. Dvořák Dominik, 40. Dlouhý Martin (Gajdoš Martin) - 2. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 9. Mazánek Tomáš (Mazánek Milan), 10. Holický Ondřej (Bláha Milan), 28. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 31. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 32. Mečíř Petr, 33. Mečíř Jan (Mečíř Matěj), 36. Mečíř Jan (Mečíř Matěj), 37. Mazánek Milan, 39. Mečíř Petr
ŽK: Votava Tomáš, Hanzlík Radek - Holický Ondřej
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Hanzlík Radek, Dlouhý Martin, Kapoun Jan, Mach Lukáš, Dvořák Dominik, Gajdoš Martin, Sloup Václav, Virt Adam, Sedláček Vít Trenér: Dlouhý Martin
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Mečíř Matěj, Mečíř Jan, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš

Malibu M.Boleslav - BOCA Chotěboř 2 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,5), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 100 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 35. Javůrek Jan (Maňas Marek), 39. Javůrek Jan (Maňas Marek) - 18. Moravec Miloš (Novotný Jan), 19. Běloušek Martin
ŽK: 0 - Novotný Jan
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Stojka Erik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Koutek Daniel, Lukáč Daniel, Kohnhäuser Vladimír, Kohnhäuser Rudolf, Javůrek Jan, Dvořáček Roman Trenér: Bílek Jaroslav
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Michal, Novotný Jan, Bělovský Ondřej, Hromádka Tomáš, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel, Běloušek Martin Trenér: Moravec Miloš

HERD Hradiště - Wizards DDM Praha 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 68 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 25. Lávička Luboš (Šneberger David) - 10. Urych Šimon (Kuč Ervin), 29. Filip Vladimír (Dolejška Jan), 35. Urych Šimon (Filip Vladimír)
ŽK: 0 - Imlauf Tomáš
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Šneberger David, Lávička Luboš, Ščislák David, Hudeček Pavel, Lukáč Martin, Fedorek Ladislav, Bašta Lukáš Trenér: Stejskal Libor
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Vobořil David, Urych Šimon, Kuč Ervin, Filip Vladimír, Dolejška Jan Trenér: Rathaus Petr

Interobal Plzeň B - Baník Chomutov 2 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Lafek David (8,5), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 75 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 23. Shklyarskyy Bohdan (Rozboud Karel), 30. Špicl Michal (Tětek Jakub) - 15. Janošík Patrik (Nový Petr), 24. Klíma Bohumil (Janošík Patrik), 28. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 40. Nový Petr
ŽK: Kasýk Zdeněk - Janošík Patrik, Kopta Zdeněk
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Forman Adam, Kasýk Zdeněk, Shklyarskyy Bohdan, Vojáček Michael, Rozboud Karel, Künstner Dušan, Zajíček Tomáš, Zajíček Petr, Matas Martin, Špicl Michal, Tětek Jakub Trenér: Štverák Tomáš
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Janošík Patrik, Nový Petr, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Špicar Patrik Trenér: Brič Jan

Zlej sen Liberec - Jerigo 1994 Plzeň 8 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 6. Benek Aleš (Žoček Jakub), 17. Bernát Pavel (Vogt Dominik), 22. Šisler Jiří (Němec Josef), 23. Soukup Milan (Klíma Lukáš), 31. Benek Aleš (Němec Josef), 37. Bernát Pavel (Klíma Lukáš), 38. Žoček Jakub (Klíma Lukáš), 40. Benek Aleš - 6. Rous Jan (Šebek Jan), 30. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 37. Rous Jan (Malý Adam)
ŽK: 0 - Vitouš Ondřej, Šebek Jan ČK: 0 - Šoltys Miloslav
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Šisler Jiří, Soukup Milan, Benek Aleš, Němec Josef, Bernát Pavel, Klíma Lukáš, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Kanát Martin, Malý Adam, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Rous Jan Trenér: Pechr Jiří


 

17.kolo

Zlej sen Liberec - FK Kladno 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 130 Stadion: SH TU Liberec-Harcov
Branky: 32. Němec Josef (Žoček Jakub), 37. Žoček Jakub (Němec Josef) - 18. Marek Tomáš (Müller David)
ŽK: Bína Pavel - Kaválek Martin, Marek Tomáš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Šisler Jiří, Vrabec Karel, Benek Aleš, Němec Josef, Soukup Milan, Krasnický Jakub, Bína Marek, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
FK Kladno: Tetour David, Stejskal Pavel, Kaválek Martin, Marek Tomáš, Müller David, Šnídl Petr, Vašák Marek, Bejbl Jan, Čurda Jan, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří

Baník Chomutov - Jerigo 1994 Plzeň 2 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Plzák Daniel (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 12. Janošík Patrik (Nový Petr), 17. Janošík Tomáš - 14. Bendl Petr (Lenk Ondřej), 23. Malý Adam (Vitouš Ondřej)
ŽK: Novák Jiří - 0
Baník Chomutov: Nový Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kopta Jan, Chmelan Jiří, Janošík Patrik, Janošík Tomáš, Nový Petr Trenér: nepřítomen BCH
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Vitouš Ondřej, Šebek Jan, Trojovský Martin, Malý Adam, Rous Jan, Bendl Petr Trenér: Pechr Jiří

Wizards DDM Praha - Interobal Plzeň B 2 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 69 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 35. Imlauf Tomáš (Kuč Ervin), 40. Tomek Jiří (Čáha František) - 21. Vojáček Michael (Rozboud Karel), 29. Matas Martin (Zajíček Tomáš), 39. Slavík Jaroslav, 40. Mariánus Pavel
ŽK: Blažek Michal, Čáha František - Künstner Dušan
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Urych Šimon, Vobořil David, Blažek Michal, Kuč Ervin, Imlauf Tomáš, Čerbačeský Ondřej, Čáha František, Kroutil Václav Trenér: Imlauf Tomáš
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Koc Václav, Matas Martin, Zajíček Tomáš, Shklyarskyy Bohdan, Rozboud Karel, Künstner Dušan, Vojáček Michael, Slavík Jaroslav, Mariánus Pavel, Špicl Michal Trenér: Štverák Tomáš

BOCA Chotěboř - HERD Hradiště 5 : 0 kont.


GMM Jablonec - Malibu M.Boleslav 10 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 22. Mečíř Petr (Mečíř Matěj), 24. Kraus Pavel (Mečíř Petr), 26. Makula Kamil (Haunold Jiří), 27. Řeháček Jan (Kraus Pavel), 29. Mečíř Petr (Řeháček Jan), 31. Haunold Jiří, 35. Haunold Jiří (Mazánek Tomáš), 37. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 39. Haunold Jiří (Makula Kamil), 40. Mazánek Tomáš - 34. Javůrek Jan (Pechanec Ondřej), 37. Maňas Marek (Volf Jiří), 38. Maňas Marek (Pechanec Ondřej), 39. Kvapil Jan (Maňas Marek)
ŽK: 0 - Kvapil Jan, Maryška Jakub
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Mečíř Matěj, Mečíř Petr, Řeháček Jan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Makula Kamil, Mazánek Tomáš, Mazánek Milan, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Volf Jiří, Kvapil Jan, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Maryška Jakub, Javůrek Jan, Boško David, Pechanec Ondřej Trenér: Bílek Jaroslav

Olympik Mělník B - Rapid Ústí n.L. 8 : 11 (3 : 6)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 7. Prejsa Tomáš (Gabčo Josef), 14. Vokoun Jiří (Prejsa Tomáš), 18. Prejsa Tomáš (Veselý Martin), 28. Gabčo Josef (Koubek Martin), 29. Kettner Michal (Prejsa Tomáš), 31. Trubička Jaroslav (Gabčo Josef), 37. Prejsa Tomáš, 39. Prejsa Tomáš (Gabčo Josef) - 5. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 8. Mach Lukáš (Sedláček Vít), 11. Gajdoš Martin, 17. Vobořil Tomáš, 18. Vobořil Tomáš (Gajdoš Martin), 20. Gajdoš Martin (Dlouhý Martin), 27. Sedláček Vít (Dvořák Dominik), 28. Gajdoš Martin (Dlouhý Martin), 30. Sedláček Vít (Dlouhý Martin), 37. Dlouhý Martin (Gajdoš Martin), 40. Dlouhý Martin (Dvořák Dominik)
ŽK: Gabčo Josef - Mach Lukáš, Dvořák Dominik ČK: Prejsa Tomáš - 0
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Veselý Martin, Vokoun Jiří, Kettner Michal, Trubička Jaroslav, Jenč Michal, Buzek Michal, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Koubek Martin Trenér: Vokoun Jiří st.
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Dlouhý Martin, Hanzlík Radek, Vobořil Tomáš, Sloup Václav, Mach Lukáš, Sedláček Vít, Dvořák Dominik, Gajdoš Martin Trenér: Dlouhý Martin


 

16.kolo

FK Kladno - Rapid Ústí n.L. 7 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,2), Řeháček Lubomír (7,9) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 110 Stadion: MSH Kladno
Branky: 16. Jaráb Michal (Kaválek Martin), 17. Müller David (Stejskal Pavel), 20. Kaválek Martin, 23. Jaráb Michal (Čurda Jan), 24. Vašák Marek, 31. Stejskal Pavel (Čurda Jan), 38. Müller David (Kaválek Martin) - 39. Dvořák Dominik (Vobořil Tomáš)
ŽK: 0 - Mach Lukáš ČK: 0 - Čapek Matěj
FK Kladno: Tetour David, Kaválek Martin, Čurda Jan, Šnídl Petr, Jaráb Michal, Stejskal Pavel, Müller David, Vašák Marek, Skalák Lukáš Trenér: Veselý Jiří
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Dlouhý Martin, Gajdoš Martin, Šembera Pavel, Dvořák Dominik, Čapek Matěj, Mach Lukáš, Vobořil Tomáš Trenér: Dlouhý Martin

Malibu M.Boleslav - Olympik Mělník B 7 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 145 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 14. Maňas Marek (Pitloun Stanislav), 20. Kohnhäuser Vladimír (Roudnický Filip), 31. Šimáček Michal, 34. Maryška Jakub (Šimáček Michal), 35. Maňas Marek (Maryška Jakub), 39. Maryška Jakub (Pitloun Stanislav), 40. Maňas Marek - 15. Vála Slavomír (Veselý Martin), 23. Sedláček František (Gabčo Josef), 27. Gabčo Josef (Prejsa Tomáš), 31. Prejsa Tomáš (Gabčo Josef), 32. Gabčo Josef (Sedláček František)
ŽK: Kvapil Jan, Maryška Jakub - Slezák Daniel, Prejsa Tomáš ČK: 0 - Vála Slavomír
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Kvapil Jan, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Stojka Erik, Šimáček Michal, Kohnhäuser Vladimír, Matouš Petr, Čermák Jan, Sokolíček Dominik, Maryška Jakub Trenér: Bílek Jaroslav
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Veselý Martin, Trubička Jaroslav, Kettner Michal, Slezák Daniel, Vála Slavomír, Šuba Pavel, Gabčo Josef, Prejsa Tomáš, Sedláček František Trenér: Vokoun Jiří st.

HERD Hradiště - GMM Jablonec 1 : 6 (0 : 5)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 36. Eisenreich Jindřich (Rada Jiří) - 1. Jákl Adam (Beníšek Tomáš), 8. Haunold Jiří (Beníšek Tomáš), 10. Beníšek Tomáš (Jákl Adam), 13. Mazánek Tomáš (Beníšek Tomáš), 20. Haunold Jiří (Mazánek Tomáš), 27. Haunold Jiří (Beníšek Tomáš)
ŽK: Fedorek Ladislav - 0
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Eisenreich Jindřich, Ščislák David, Lukáč Martin, Fedorek Ladislav, Rada Jiří, Stejskal Libor, Lávička Luboš Trenér: Stejskal Libor
GMM Jablonec: Masařík Jan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Jákl Adam, Beníšek Tomáš, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Krčmárik David Trenér: Dubový Lukáš

Interobal Plzeň B - BOCA Chotěboř 3 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,5), Cílek Martin (8,5) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 32. Sláma Zdeněk (Štverák Tomáš), 38. Štverák Tomáš, 40. Štverák Tomáš (Slavík Jaroslav) - 6. Bělovský Ondřej (Popelka Petr), 29. Novotný Jan, 36. Odvářka Martin (Novotný Jan), 38. Čapek Dušan
ŽK: Slavík Jaroslav - Popelka Petr
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Rozboud Karel, Slavík Jaroslav, Abrham Tomáš, Sláma Zdeněk, Forman Adam, Koc Václav, Zajíček Tomáš, Tichý Daniel, Štverák Tomáš Trenér: Štverák Tomáš
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Čapek Michal, Moravec Miloš, Novotný Jan, Hromádka Tomáš, Čapek Dušan, Odvářka Martin, Bělovský Ondřej Trenér: Moravec Miloš

Wizards DDM Praha - Jerigo 1994 Plzeň 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,5), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 70 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 10. Blažek Michal (Urych Šimon), 33. Imlauf Tomáš (Rathaus Petr) - 27. Lenk Ondřej (Pekník Tomáš), 36. Trojovský Martin (Pekník Tomáš)
ŽK: Blažek Michal, Čechura Jan - 0
Wizards DDM Praha: Bellada Jaroslav, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Vobořil David, Argent Andrew, Urych Šimon, Filip Vladimír, Čechura Jan, Dolejška Jan Trenér: Rathaus Petr
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Trojovský Martin, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Vitouš Ondřej, Pleier Petr Trenér: Pechr Jiří

Zlej sen Liberec - Baník Chomutov 10 : 0 (8 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 3. Žoček Jakub (Soukup Milan), 6. Benek Aleš (Němec Josef), 7. Soukup Milan (Žoček Jakub), 8. Benek Aleš (Němec Josef), 12. Benek Aleš (Němec Josef), 13. Soukup Milan (Žoček Jakub), 14. Benek Aleš (Krasnický Jakub), 15. Benek Aleš (Němec Josef), 34. Benek Aleš (Bína Pavel), 35. Soukup Milan (Krasnický Jakub)
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Šisler Jiří, Vodička Ondřej, Žoček Jakub, Benek Aleš, Němec Josef, Krasnický Jakub, Soukup Milan, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
Baník Chomutov: Nový Petr, Janošík Patrik, Kopta Zdeněk, Chmelan Jiří, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Tykal Tomáš, Kulhánek Tomáš, Šorsák Jakub, Nový Michal Trenér: Brič Jan


 

15.kolo

Baník Chomutov - FK Kladno 2 : 9 (1 : 3)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 120 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 5. Nový Petr (Micák Štefan), 32. Kopta Jan (Nobst Dominik) - 11. Stejskal Pavel (Jaráb Michal), 15. Šnídl Petr, 20. Müller David (Stejskal Pavel), 26. Vašák Marek (Müller David), 36. Jaráb Michal, 36. Jaráb Michal, 37. Müller David (Stejskal Pavel), 39. Müller David (Jaráb Michal), 40. Jaráb Michal (Stejskal Pavel)
ŽK: Kopta Jan - Kabele Jiří
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Janošík Patrik, Micák Štefan, Nový Petr, Minařík Petr, Nobst Dominik, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Kopta Jan, Chmelan Jiří Trenér: Bryč Jan
FK Kladno: Tetour David, Müller David, Kabele Jiří, Stejskal Pavel, Vašák Marek, Bejbl Jan, Skalák Lukáš, Jaráb Michal, Šnídl Petr Trenér: Veselý JIří

Wizards DDM Praha - Zlej sen Liberec 0 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 80 Stadion: SH Jedenáctka Praha 11
Branky: - 5. Benek Aleš (Vrabec Karel), 9. Benek Aleš (Bína Pavel), 19. Němec Josef (Žoček Jakub), 32. Vrabec Karel (Němec Josef), 35. Benek Aleš (Bína Pavel), 40. Benek Aleš (Bína Pavel)
ŽK: Kuč Ervin - Žoček Jakub
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Vobořil David, Kuč Ervin, Filip Vladimír, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Vrabec Karel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Benek Aleš, Němec Josef, Soukup Milan, Krasnický Jakub Trenér: Bína Pavel

BOCA Chotěboř - Jerigo 1994 Plzeň 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 56 Stadion: SH Gymnázium Ledeč n.Sázavou
Branky: 9. Prchal Jiří, 23. Novotný Jan (Moravec Miloš), 27. Popelka Petr (Prchal Jiří) - 11. Bendl Petr (Šebek Jan), 21. Šebek Jan (Vitouš Ondřej), 33. Šebek Jan (Vitouš Ondřej)
ŽK: Odvářka Martin, Prchal Jiří - 0 ČK: 0 - Šebek Jan
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Martin, Novotný Jan, Somerauer Martin, Čapek Dušan, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Prchal Jiří, Moravec Miloš Trenér: Moravec Miloš
Jerigo 1994 Plzeň: Vančát Milan, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trojovský Martin, Bendl Petr, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Šoltys Miloslav Trenér: Pechr Jiří

GMM Jablonec - Interobal Plzeň B 1 : 5 (1 : 0)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Vlašič Miroslav (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 130 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 12. Řeháček Jan - 33. Abrham Tomáš, 36. Koc Václav (Abrham Tomáš), 37. Koc Václav (Koc Václav), 38. Koc Václav, 40. Rozboud Karel
ŽK: Kraus Pavel - Havel Jan, Rozboud Karel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Beníšek Tomáš, Haunold Jiří, Mečíř Matěj, Mečíř Petr, Řeháček Jan, Mazánek Tomáš, Mazánek Milan, Krejčík Kamil, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Kasýk Zdeněk, Havel Jan, Abrham Tomáš, Mariánus Pavel, Rozboud Karel, Forman Adam, Koc Václav, Matas Martin Trenér: Štverák Tomáš

Olympik Mělník B - HERD Hradiště 13 : 6 (5 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 6. Vokoun Jiří ml. (Prejsa Tomáš), 14. Vála Slavomír (Šmejkal Milan), 16. Slezák Daniel (Vála Slavomír), 17. Vála Slavomír (Prieložný Jan), 19. Prejsa Tomáš (Vokoun Jiří ml.), 23. Vokoun Jiří ml. (Kettner Michal), 29. Prejsa Tomáš, 30. Veselý Martin (Prejsa Tomáš), 34. Vokoun Jiří ml. (Prejsa Tomáš), 35. Vokoun Jiří ml. (Veselý Martin), 38. Prejsa Tomáš (Kettner Michal), 39. Kettner Michal (Prejsa Tomáš), 40. Vokoun Jiří ml. (Prejsa Tomáš) - 14. Valdman Pavel (Hibler Lukáš), 18. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 26. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 27. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 39. Ščislák David (Eisenreich Jindřich), 40. Eisenreich Jindřich (Ščislák David)
ŽK: Veselý Martin - 0
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Chaloupka Pavel, Veselý Martin, Vokoun Jiří ml., Prejsa Tomáš, Vála Slavomír, Slezák Daniel, Prieložný Jan, Šuba Pavel, Kettner Michal, Malák Marek Trenér: Vokoun Jiří st.
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Eisenreich Jindřich, Rada Jiří, Ščislák David, Valdman Pavel Trenér: Stejskal Libor

Rapid Ústí n.L. - Malibu M.Boleslav 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 157 Stadion: SC Sluneta Ustí nad Labem
Branky: 3. Sloup Václav (Sedláček Vít), 14. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 16. Sloup Václav, 25. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 28. Vlastní, 29. Sloup Václav, 35. Gajdoš Martin
ŽK: 0 - Maňas Marek
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Dlouhý Martin, Sedláček Vít, Mach Lukáš, Hanzlík Radek, Sloup Václav, Dvořák Dominik, Kapoun Jan, Vobořil Tomáš, Gajdoš Martin, Vlastní Trenér: Dlouhý Martin
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Volf Jiří, Šimáček Michal, Lukáč Daniel, Polanka Petr, Maryška Jakub, Kohnhäuser Vladimír, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Kvapil Jan Trenér: Bílek Jaroslav


 

14.kolo

FK Kladno - Malibu M.Boleslav 6 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,2), Lafek David (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Kladno
Branky: 15. Šnídl Petr (Kaválek Martin), 16. Jaráb Michal (Kaválek Martin), 22. Stejskal Pavel (Čurda Jan), 32. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 34. Šnídl Petr (Čurda Jan), 36. Jaráb Michal (Stejskal Pavel) - 15. Lukáč Daniel, 20. Šimáček Michal, 21. Šimáček Michal (Volf Jiří), 31. Fidrich David, 33. Boško David (Fidrich David)
ŽK: Vašák Marek - Maryška Jakub, Boško David, Pechanec Ondřej ČK: Kaválek Martin - 0
FK Kladno: Skalák Lukáš, Müller David, Vašák Marek, Stejskal Pavel, Kaválek Martin, Bejbl Jan, Čurda Jan, Šnídl Petr, Jaráb Michal, Tetour David Trenér: Veselý Jiří
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Fidrich David, Volf Jiří, Sokolíček Dominik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Boško David, Lukáč Daniel, Stojka Erik, Pechanec Ondřej Trenér: nepřítomen MMB

HERD Hradiště - Rapid Ústí n.L. 7 : 9 (5 : 1)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 4. Dobeš Miroslav (Bártek Lukáš), 5. Sinkule Patrik (Lávička Luboš), 9. Lávička Luboš (Hibler Lukáš), 13. Bártek Lukáš (Hibler Lukáš), 20. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 28. Eisenreich Jindřich (Hibler Lukáš), 29. Lukáč Martin - 14. Mach Lukáš (Sloup Václav), 21. Gajdoš Martin (Vobořil Tomáš), 24. Dlouhý Martin (Gajdoš Martin), 26. Mach Lukáš (Hanzlík Radek), 30. Gajdoš Martin (Dlouhý Martin), 33. Gajdoš Martin (Hanzlík Radek), 37. Dlouhý Martin, 38. Hanzlík Radek, 40. Sloup Václav (Hanzlík Radek)
ŽK: Hibler Lukáš - 0 ČK: Lukáč Martin - 0
HERD Hradiště: Lávička Luboš, Lukáč Martin, Bártek Lukáš, Hibler Lukáš, Sinkule Patrik, Dobeš Miroslav, Eisenreich Jindřich, Bašta Lukáš, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Sloup Václav, Kapoun Jan, Mach Lukáš, Dvořák Dominik, Hanzlík Radek, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Gajdoš Martin Trenér: Dlouhý Martin

Interobal Plzeň B - Olympik Mělník B 5 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 71 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 7. Štverák Tomáš (Forman Adam), 25. Kasýk Zdeněk (Abrham Tomáš), 26. Štverák Tomáš, 33. Künstner Dušan (Mariánus Pavel), 35. Koc Václav (Künstner Dušan) - 22. Veselý Martin (Trubička Jaroslav), 40. Šuba Pavel
ŽK: Landrgott Tomáš, Abrham Tomáš - Šuba Pavel, Kettner Michal, Vála Slavomír
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Forman Adam, Abrham Tomáš, Kasýk Zdeněk, Štverák Tomáš, Künstner Dušan, Mariánus Pavel, Koc Václav, Matas Martin, Vojáček Michael Trenér: Štverák Tomáš
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Šmejkal Milan, Veselý Martin, Vokoun Jiří, Šuba Pavel, Stýblo Lukáš, Kettner Michal, Vála Slavomír, Trubička Jaroslav, Slezák Daniel Trenér: Vokoun Jiří st.

Jerigo 1994 Plzeň - GMM Jablonec 4 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 71 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 11. Bendl Petr (Lenk Ondřej), 15. Pekník Tomáš (Lenk Ondřej), 16. Bendl Petr (Lenk Ondřej), 17. Trojovský Martin (Bendl Petr) - 29. Řeháček Jan (Mazánek Tomáš), 39. Mečíř Petr (Bláha Milan), 40. Mečíř Petr
ŽK: 0 - Bláha Milan, Haunold Jiří
Jerigo 1994 Plzeň: Vančát Milan, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trojovský Martin, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Šoltys Miloslav Trenér: Pechr Jiří
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Bursa Pavel, Haunold Jiří, Řeháček Jan, Mečíř Petr, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš

Zlej sen Liberec - BOCA Chotěboř 4 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 26. Benek Aleš (Němec Josef), 37. Žižka Martin (Štajner Jiří), 38. Soukup Milan, 39. Němec Josef (Benek Aleš)
ŽK: Štajner Jiří - Somerauer Martin
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Soukup Milan, Bína Marek, Žižka Martin, Šisler Jiří, Štajner Jiří, Krasnický Jakub, Němec Josef, Benek Aleš, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Somerauer Martin, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Bělovský Ondřej, Prchal Jiří, Novotný Jan Trenér: Moravec Miloš

Baník Chomutov - Wizards DDM Praha 5 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8,3), Košťál Milan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 120 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 2. Kopta Jan, 7. Kopta Zdeněk (Kopta Jan), 29. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 34. Nobst Dominik (Süssmilch Jakub), 37. Nový Petr (Novák Jiří) - 6. Blažek Michal, 17. Imlauf Tomáš (Blažek Michal), 19. Čáha František (Kuč Ervin), 25. Kuč Ervin (Čáha František), 27. Čáha František (Kuč Ervin)
ŽK: Kopta Jan - 0
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Nobst Dominik, Chmelan Jiří, Kopta Zdeněk, Nový Petr, Nový Michal, Kopta Jan, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Vrba Jan Trenér: nepřítomen BCH
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Urych Šimon, Vobořil David, Blažek Michal, Kuč Ervin, Imlauf Tomáš, Dolejška Jan, Čáha František, Filip Vladimír Trenér: Imlauf Tomáš


 

13.kolo

Wizards DDM Praha - FK Kladno 3 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Melničuk Vladimír (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 15. Dolejška Jan (Rathaus Petr), 16. Blažek Michal (Vobořil David), 29. Tomek Jiří (Rathaus Petr) - 10. Jaráb Michal (Stejskal Pavel), 18. Šnídl Petr (Kaválek Martin), 27. Kaválek Martin, 36. Jaráb Michal, 40. Vašák Marek
ŽK: 0 - Stejskal Pavel
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Vobořil David, Kuč Ervin, Filip Vladimír, Dolejška Jan, Čerbačeský Ondřej Trenér: Rathaus Petr
FK Kladno: Skalák Lukáš, Kaválek Martin, Jaráb Michal, Chaloupka David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Vašák Marek, Müller David, Marek Tomáš, Kabele Jiří Trenér: Veselý Jiří

BOCA Chotěboř - Baník Chomutov 4 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,5), Kliner Jan (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 75 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 22. Klimeš Pavel (Novotný Pavel), 26. Novotný Pavel (Klimeš Pavel), 29. Hanousek Petr (Novotný Pavel), 30. Berky Ondřej - 4. Boček Jan (Nobst Dominik), 6. Süssmilch Jakub (Novák Jiří), 7. Nobst Dominik, 29. Vrba Jan (Süssmilch Jakub), 38. Boček Jan (Süssmilch Jakub)
ŽK: Somerauer Martin, Klimeš Pavel - Nový Petr, Novák Jiří ČK: Novotný Pavel - 0
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čáp Michal, Somerauer Martin, Moravec Miloš, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel, Berky Ondřej, Klimeš Pavel, Hanousek Petr, Bělovský Ondřej Trenér: Jakeš Martin
Baník Chomutov: Kulhánek Tomáš, Nový Michal, Nobst Dominik, Nový Petr, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Vrba Jan, Boček Jan Trenér: Brič Jan

GMM Jablonec - Zlej sen Liberec 2 : 9 (1 : 5)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,5), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 250 Stadion: MSH Jablonec na Nisou
Branky: 8. Beníšek Tomáš (Bláha Milan), 28. Haunold Jiří - 5. Benek Aleš (Němec Josef), 7. Němec Josef (Benek Aleš), 16. Beneš Jakub (Bína Pavel), 16. Bernát Pavel, 20. Bína Pavel (Bernát Pavel), 23. Benek Aleš (Němec Josef), 24. Šisler Jiří (Žoček Jakub), 25. Bernát Pavel (Soukup Milan), 28. Beneš Jakub (Němec Josef)
ŽK: Beníšek Tomáš - 0
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Mečíř Matěj, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Makula Kamil, Krejčík Kamil, Mazánek Tomáš, Mazánek Milan, Haunold Jiří, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Soukup Milan, Šisler Jiří, Žoček Jakub, Beneš Jakub, Benek Aleš, Bernát Pavel, Němec Josef, Žižka Martin, Plechatý Tomáš Trenér: Bína Pavel

Olympik Mělník B - Jerigo 1994 Plzeň 8 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 80 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 7. Vála Slavomír (Prejsa Tomáš), 14. Vála Slavomír (Stýblo Lukáš), 15. Šuba Pavel, 31. Vála Slavomír (Prejsa Tomáš), 32. Vála Slavomír, 39. Prejsa Tomáš (Malák Marek), 39. Kettner Michal, 40. Prejsa Tomáš - 5. Bendl Petr (Šebek Jan), 9. Lenk Ondřej (Šebek Jan), 13. Lenk Ondřej, 32. Lenk Ondřej (Malý Adam)
ŽK: Malák Marek, Slezák Daniel - 0
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Veselý Martin, Chaloupka Pavel, Prejsa Tomáš, Šuba Pavel, Malák Marek, Kettner Michal, Vála Slavomír, Stýblo Lukáš, Vokoun Jiří, Slezák Daniel Trenér: Vokoun Jiří st.
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Kanát Martin, Trojovský Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr Trenér: Pechr Jiří

Rapid Ústí n.L. - Interobal Plzeň B 5 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 187 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 4. Dvořák Dominik (Sedláček Vít), 8. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin), 12. Dvořák Dominik (Filinger David), 25. Dvořák Dominik (Filinger David), 35. Sedláček Vít (Dvořák Dominik) - 18. Slavík Jaroslav, 20. Kasýk Zdeněk (Holý Michal), 20. Kasýk Zdeněk, 32. Holý Michal (Kasýk Zdeněk), 38. Landrgott Tomáš (Holý Michal)
ŽK: Votava Tomáš - Landrgott Tomáš, Holý Michal
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Filinger David, Sloup Václav, Dvořák Dominik, Virt Adam, Gajdoš Martin, Sedláček Vít, Kapoun Jan, Hanzlík Radek Trenér: Dlouhý Martin
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Slavík Jaroslav, Holý Michal, Zajíček Tomáš, Tichý Daniel, Mariánus Pavel, Vojáček Michael, Kasýk Zdeněk Trenér: Štverák Tomáš

Malibu M.Boleslav - HERD Hradiště 5 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 8. Lukáč Daniel (Boško David), 12. Polanka Petr (Bělík Zdeněk), 25. Bělík Zdeněk, 27. Vlastní, 40. Volf Jiří - 5. Falář Miloslav, 8. Hudeček Pavel, 36. Hudeček Pavel, 39. Ščislák David
ŽK: Volf Jiří, Čermák Jan, Boško David - 0 ČK: 0 - Ščislák David
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Volf Jiří, Sokolíček Dominik, Stojka Erik, Šimáček Michal, Čermák Jan, Boško David, Lukáč Daniel, Bělík Zdeněk, Polanka Petr, Maňas Marek, Vlastní Trenér: Bílek Jaroslav
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Bártek Lukáš, Lávička Luboš, Falář Miloslav, Netrval Jakub, Ščislák David, Hudeček Pavel, Stejskal Libor Trenér: Stejskal Libor


 

12.kolo

FK Kladno - HERD Hradiště 9 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 95 Stadion: MSH Kladno
Branky: 2. Jaráb Michal (Šnídl Petr), 7. Stejskal Pavel (Tetour David), 9. Čurda Jan (Marek Tomáš), 16. Čurda Jan (Vašák Marek), 20. Müller David (Marek Tomáš), 24. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 38. Stejskal Pavel (Šnídl Petr), 39. Vašák Marek (Müller David), 40. Bejbl Jan (Marek Tomáš) - 19. Fedorek Ladislav
FK Kladno: Tetour David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Bejbl Jan, Müller David, Šnídl Petr, Marek Tomáš, Vašák Marek, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Eisenreich Jindřich, Nečekal Milan, Stejskal Libor, Bártek Lukáš, Rada Jiří, Fedorek Ladislav, Danczik Martin Trenér: Stejskal Libor

Interobal Plzeň B - Malibu M.Boleslav 8 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 1. Holý Michal (Štverák Tomáš), 2. Štverák Tomáš (Kasýk Zdeněk), 4. Kasýk Zdeněk, 6. Forman Adam (Koc Václav), 25. Štverák Tomáš (Kasýk Zdeněk), 33. Holý Michal, 38. Rozboud Karel, 39. Rozboud Karel - 18. Stojka Erik, 20. Šimáček Michal, 35. Boško David
ŽK: Matas Martin, Kasýk Zdeněk, Slavík Jaroslav - Roudnický Filip, Maňas Marek, Polanka Petr, Maryška Jakub
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Koc Václav, Štverák Tomáš, Mariánus Pavel, Matas Martin, Holý Michal, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Slavík Jaroslav, Rozboud Karel, Buchta Bronislav Trenér: Štverák Tomáš
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Fidrich David, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Polanka Petr, Boško David, Lukáč Daniel, Kostraba Jaroslav, Stojka Erik, Maryška Jakub Trenér: Bílek Jaroslav

Jerigo 1994 Plzeň - Rapid Ústí n.L. 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Melničuk Vladimír (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Praha
Branky: 10. Šebek Jan (Trojovský Martin), 29. Šebek Jan (Kanát Martin), 39. Bendl Petr - 23. Virt Adam (Dlouhý Martin)
ŽK: Šebek Jan - 0
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trojovský Martin, Bendl Petr, Rous Jan, Kanát Martin, Trnka Martin, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Hanzlík Radek, Virt Adam, Sedláček Vít, Gajdoš Martin, Dlouhý Martin, Kapoun Jan, Sloup Václav Trenér: Dlouhý Martin

Zlej sen Liberec - Olympik Mělník B 2 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 18. Soukup Milan, 33. Žoček Jakub - 40. Vála Slavomír (Prejsa Tomáš)
ŽK: 0 - Jenč Michal, Chaloupka Pavel
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Rašín Ondřej, Soukup Milan, Toman Filip, Bernát Pavel, Beneš Jakub, Němec Josef, Děkan Jakub, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Veselý Martin, Vokoun Jiří, Vála Slavomír, Malák Marek, Chaloupka Pavel, Prieložný Jan, Prejsa Tomáš, Kettner Michal Trenér: Vokoun Jiří st.

Baník Chomutov - GMM Jablonec 5 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Chomutov
Branky: 19. Nový Petr (Janošík Patrik), 20. Špicar Patrik, 23. Nový Petr (Janošík Patrik), 24. Janošík Patrik (Špicar Patrik), 25. Chmelan Jiří (Kopta Zdeněk) - 9. Řeháček Jan (Bláha Milan), 10. Krejčík Kamil (Mečíř Matěj), 15. Mečíř Matěj, 26. Vlastní, 37. Řeháček Jan (Mečíř Petr)
ŽK: Minařík Petr, Špicar Patrik - Krejčík Kamil
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Minařík Petr, Chmelan Jiří, Špicar Patrik, Nový Petr, Šorsák Jakub, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Janošík Patrik, Šlachta Jakub Trenér: nepřítomen BCH
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Bursa Pavel, Mečíř Matěj, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Řeháček Jan, Vlastní Trenér: Dubový Lukáš

Wizards DDM Praha - BOCA Chotěboř 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,5), Velebil Tomáš (8,5) Delegát: Chyba Michal Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 20. Vobořil David (Imlauf Tomáš), 40. Čáha František - 26. Kratochvíl Jiří (Prchal Jiří), 27. Klimeš Pavel (Prchal Jiří), 40. Novotný Jan
ŽK: Blažek Michal, Kuč Ervin - Novotný Jan
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Urych Šimon, Kuč Ervin, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš
BOCA Chotěboř: Novotný Pavel, Somerauer Martin, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel, Prchal Jiří, Tichý Ondřej, Novotný Jan, Vymetal Tomáš Trenér: Moravec Miloš


 

11.kolo

O2Z1101 BOCA Chotěboř - FK Kladno 2 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 23. Kratochvíl Jiří (Somerauer Martin), 27. Klimeš Pavel (Kratochvíl Jiří) - 3. Vašák Marek (Müller David), 4. Müller David (Jaráb Michal), 9. Jaráb Michal (Šnídl Petr), 33. Jaráb Michal (Stejskal Pavel), 34. Stejskal Pavel (Šnídl Petr), 40. Šnídl Petr (Veselý Jiří)
ŽK: Novotný Pavel, Prchal Jiří, Somerauer Martin - 0
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Klimeš Pavel, Berky Ondřej, Novotný Tomáš, Novotný Pavel, Prchal Jiří, Somerauer Martin, Čapek Dušan, Kratochvíl Jiří Trenér: Moravec Miloš
FK Kladno: Tetour David, Stejskal Pavel, Müller David, Vašák Marek, Šnídl Petr, Skalák Lukáš, Veselý Jiří, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří

O2Z1102 Wizards DDM Praha - GMM Jablonec 5 : 9 (3 : 5)
Rozhodčí: Novotný Jan (7,8), Šmíd Jiří (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 9. Tomek Jiří (Kroutil Václav), 12. Čáha František (Tomek Jiří), 20. Urych Šimon (Kroutil Václav), 26. Tomek Jiří (Čáha František), 29. Argent Andrew - 1. Mečíř Petr (Masařík Jan), 2. Beníšek Tomáš, 10. Mečíř Matěj (Haunold Jiří), 11. Mečíř Petr, 12. Haunold Jiří (Mazánek Milan), 23. Haunold Jiří (Mečíř Petr), 34. Mečíř Petr, 39. Mečíř Petr, 40. Mečíř Petr
ŽK: Kuč Ervin - Mečíř Matěj ČK: Kroutil Václav - Mazánek Milan
Wizards DDM Praha: Bellada Jaroslav, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Vobořil David, Argent Andrew, Urych Šimon, Kuč Ervin, Dolejška Jan, Čáha František, Kroutil Václav Trenér: Rathaus Petr
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Haunold Jiří, Holický Ondřej, Mečíř Matěj, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Mazánek Milan, Krčmárik David Trenér: Dubový Lukáš

O2Z1103 Baník Chomutov - Olympik Mělník B 10 : 4 (5 : 4)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Spořice
Branky: 3. Špicar Patrik (Janošík Patrik), 4. Nový Petr (Janošík Patrik), 6. Špicar Patrik (Klimeš Michal), 9. Nový Petr (Janošík Patrik), 13. Nový Petr, 25. Nový Petr (Špicar Patrik), 29. Nový Petr (Janošík Patrik), 32. Špicar Patrik (Nový Petr), 38. Janošík Patrik (Nový Petr), 39. Špicar Patrik (Nový Petr) - 4. Malák Marek (Vála Slavomír), 13. Kettner Michal (Malák Marek), 18. Malák Marek (Prieložný Jan), 19. Sváta Matěj (Mažári Patrik)
ŽK: Klíma Bohumil - Jenč Michal, Malák Marek, Vála Slavomír, Prieložný Jan, Sváta Matěj
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Brič Jan, Novák Jiří, Klimeš Michal, Kopta Zdeněk, Boček Jan, Janošík Patrik, Špicar Patrik, Šlégr Patrik, Nový Petr Trenér: Brič Jan
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Chaloupka Pavel, Malák Marek, Vála Slavomír, Slezák Daniel, Kettner Michal, Benda Karel, Prieložný Jan, Sváta Matěj, Šuba Pavel, Mažári Patrik Trenér: Vokoun Jiří st.

O2Z1104 Zlej sen Liberec - Rapid Ústí n.L. 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Lafek David (8,5), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 75 Stadion: SH TU Harcov, Liberec
Branky: 17. Bernát Pavel (Beneš Jakub), 19. Němec Josef (Benek Aleš), 21. Žoček Jakub (Benek Aleš), 38. Bernát Pavel (Vogt Dominik), 40. Vlastní - 8. Dlouhý Martin (Gajdoš Martin), 30. Jelínek Tomáš (Gajdoš Martin), 30. Jelínek Tomáš
ŽK: Žoček Jakub, Soukup Milan, Němec Josef - Sedláček Vít, Vobořil Tomáš, Filinger David
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Soukup Milan, Toman Filip, Benek Aleš, Bernát Pavel, Němec Josef, Beneš Jakub, Žižka Martin, Soukup Robert, Vlastní Trenér: Bína Pavel
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Jelínek Tomáš, Sedláček Vít, Gajdoš Martin, Sloup Václav, Vobořil Tomáš, Hanzlík Radek, Dlouhý Martin, Filinger David, Virt Adam Trenér: Dlouhý Martin

O2Z1105 Jerigo 1994 Plzeň - Malibu M.Boleslav 7 : 7 (1 : 2)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,3), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 79 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 5. Vitouš Ondřej (Lenk Ondřej), 21. Lenk Ondřej, 22. Šebek Jan (Malý Adam), 23. Bendl Petr (Lenk Ondřej), 27. Šebek Jan (Malý Adam), 31. Šebek Jan (Pekník Tomáš), 38. Kanát Martin (Lenk Ondřej) - 2. Volf Jiří (Kateřiňák Jiří), 15. Šimáček Michal (Maňas Marek), 25. Maňas Marek, 27. Maryška Jakub (Volf Jiří), 33. Kateřiňák Jiří (Šimáček Michal), 34. Kateřiňák Jiří, 35. Maňas Marek (Maryška Jakub)
ŽK: Vohrna Marek, Bendl Petr - Šimáček Michal, Kühnel Lukáš, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub ČK: Vitouš Ondřej - 0
Jerigo 1994 Plzeň: Tříska Jakub, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Šoltys Miloslav Trenér: Pechr Jiří
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Šimáček Michal, Kühnel Lukáš, Maňas Marek, Lukáč Daniel, Volf Jiří, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub, Stojka Erik, Čermák Jan, Kostraba Jaroslav Trenér: Bílek Jaroslav

O2Z1106 Interobal Plzeň B - HERD Hradiště 20 : 2 (7 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 70 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 4. Slavík Jaroslav (Forman Adam), 5. Štverák Tomáš (Slavík Jaroslav), 7. Kasýk Zdeněk (Štverák Tomáš), 8. Blažek Jakub (Štverák Tomáš), 9. Mariánus Pavel (Rozboud Karel), 10. Matas Martin (Rozboud Karel), 11. Forman Adam (Štverák Tomáš), 18. Blažek Jakub (Rozboud Karel), 26. Vlastní, 27. Slavík Jaroslav (Kasýk Zdeněk), 30. Štverák Tomáš, 32. Slavík Jaroslav (Štverák Tomáš), 35. Slavík Jaroslav (Forman Adam), 37. Mariánus Pavel, 38. Rozboud Karel (Buchta Bronislav), 38. Buchta Bronislav, 39. Mariánus Pavel (Štverák Tomáš), 39. Štverák Tomáš, 39. Slavík Jaroslav, 40. Slavík Jaroslav - 18. Göybulak Safak (Hibler Lukáš), 25. Hibler Lukáš (Lávička Luboš)
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Rozboud Karel, Künstner Dušan, Matas Martin, Buchta Bronislav, Forman Adam, Mariánus Pavel, Štverák Tomáš, Blažek Jakub, Slavík Jaroslav, Kasýk Zdeněk, Vlastní Trenér: Štverák Tomáš
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Hibler Lukáš, Eisenreich Jindřich, Šneberger David, Lávička Luboš, Valdman Pavel, Göybulak Safak, Vaněk Richard Trenér: Stejskal Libor


 

10.kolo

FK Kladno - Interobal Plzeň B 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Dragoun Radek (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 90 Stadion: MSH Kadno
Branky: 18. Marek Tomáš (Müller David) - 20. Blažek Jakub (Buchta Bronislav)
ŽK: Jaráb Michal, Šnídl Petr, Čurda Jan - Buchta Bronislav
FK Kladno: Tetour David, Stejskal Pavel, Jaráb Michal, Šnídl Petr, Müller David, Marek Tomáš, Vašák Marek, Chaloupka David, Čurda Jan, Skalák Lukáš Trenér: Veselý Jiří
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Koc Václav, Matas Martin, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Blažek Jakub, Künstner Dušan, Abrham Tomáš, Forman Adam, Buchta Bronislav Trenér: Štverák Tomáš

HERD Hradiště - Jerigo 1994 Plzeň 6 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Šmat David (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 19. Hudeček Pavel (Hibler Lukáš), 23. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 26. Eisenreich Jindřich (Podlipský Miroslav), 27. Göybulak Safak (Lávička Luboš), 39. Hibler Lukáš (Podlipský Miroslav), 40. Hibler Lukáš - 2. Vitouš Ondřej (Pekník Tomáš), 25. Trnka Martin
ŽK: 0 - Vitouš Ondřej
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Hibler Lukáš, Lávička Luboš, Janda Vítězslav, Eisenreich Jindřich, Šneberger David, Hudeček Pavel, Göybulak Safak, Nečekal Milan, Dvořák Jan, Bašta Lukáš Trenér: Stejskal Libor
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Malý Adam, Pekník Tomáš, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Pleier Petr, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří

Malibu M.Boleslav - Zlej sen Liberec 2 : 7 (2 : 5)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 130 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 1. Bělík Zdeněk (Pytloun Jaroslav), 9. Bělík Zdeněk (Kühnel Lukáš) - 6. Vlastní, 10. Benek Aleš (Bína Pavel), 13. Bernát Pavel, 17. Klíma Lukáš, 19. Soukup Milan (Beneš Jakub), 28. Soukup Milan, 37. Beneš Jakub (Soukup Milan)
ŽK: 0 - Beneš Jakub ČK: Pytloun Jaroslav - 0
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Bělík Zdeněk, Šimáček Michal, Maňas Marek, Lukáč Daniel, Kateřiňák Jiří, Volf Jiří, Maryška Jakub, Kühnel Lukáš, Čermák Jan, Polanka Petr, Fidrich David, Pitloun Stanislav Trenér: Bílek Jaroslav
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Soukup Milan, Vodička Ondřej, Klíma Lukáš, Toman Filip, Benek Aleš, Bernát Pavel, Beneš Jakub, Vlastní Trenér: Bína Pavel

Rapid Ústí n.L. - Baník Chomutov 7 : 6 (4 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 190 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 1. Čapek Matěj, 4. Filinger David (Virt Adam), 10. Kapoun Jan (Filinger David), 12. Sedláček Vít (Dlouhý Martin), 25. Sedláček Vít (Virt Adam), 32. Dlouhý Martin (Virt Adam), 39. Sedláček Vít - 4. Kopta Zdeněk (Nový Petr), 16. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 22. Nový Petr (Janošík Patrik), 28. Špicar Patrik, 32. Nobst Dominik (Nový Petr), 39. Nobst Dominik
ŽK: Votava Tomáš, Virt Adam, Sedláček Vít - Janošík Patrik, Nobst Dominik, Špicar Patrik ČK: Čapek Matěj - 0
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Opálecký Jaroslav, Čapek Matěj, Kapoun Jan, Sloup Václav, Dlouhý Martin, Filinger David, Virt Adam, Sedláček Vít Trenér: Dlouhý Marin
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Brič Jan, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Gedeon Filip, Janošík Patrik, Nobst Dominik, Nový Petr, Špicar Patrik, Chmelan Jiří, Šebek Rostislav Trenér: Brič Jan

Olympik Mělník B - Wizards DDM Praha 4 : 8 (4 : 3)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,3), Melničuk Vladimír (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 2. Slezák Daniel (Gabčo Josef), 5. Zdržálek Dominik, 10. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef), 17. Slezák Daniel (Gabčo Josef) - 14. Dolejška Jan (Urych Šimon), 18. Blažek Michal, 20. Tomek Jiří, 22. Blažek Michal, 31. Dolejška Jan (Kuč Ervin), 36. Blažek Michal (Urych Šimon), 39. Tomek Jiří (Kuč Ervin), 40. Čáha František
ŽK: 0 - Kuč Ervin
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Veselý Martin, Šuba Pavel, Hamšík Michal, Slezák Daniel, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Buzek Michal, Zdržálek Dominik, Vokoun Jiří, Benda Karel Trenér: Vokoun Jiří st.
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Blažek Michal, Vobořil David, Urych Šimon, Kuč Ervin, Dolejška Jan, Čáha František, Čerbačeský Ondřej, Kroutil Václav Trenér: Imlauf Tomáš

GMM Jablonec - BOCA Chotěboř 6 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Markovský Tomáš (8,2) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 16. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 25. Beníšek Tomáš, 27. Mečíř Petr, 30. Mečíř Petr, 36. Bursa Pavel (Mazánek Milan), 39. Mečíř Petr - 25. Berky Ondřej (Klimeš Pavel), 39. Kratochvíl Jiří (Popelka Petr)
ŽK: Holický Ondřej - Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Prchal Jiří
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Holický Ondřej, Bursa Pavel, Mečíř Petr, Mazánek Tomáš, Krejčík Kamil, Makula Kamil, Mazánek Milan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Odvářka Radek, Berky Ondřej, Klimeš Pavel, Kratochvíl Jiří, Čapek Dušan, Prchal Jiří, Tichý Ondřej Trenér: Moravec Miloš


 

9.kolo

GMM Jablonec - FK Kladno 2 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 23. Mečíř Jan, 37. Krejčík Kamil (Mečíř Petr) - 11. Šnídl Petr (Jaráb Michal), 14. Šnídl Petr, 25. Vašák Marek (Jaráb Michal), 27. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 33. Stejskal Pavel, 38. Stejskal Pavel, 38. Veselý Jiří
ŽK: Bláha Milan - Veselý Jiří ČK: Kraus Pavel - 0
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Mečíř Jan, Mečíř Petr, Kraus Pavel, Makula Kamil, Krejčík Kamil, Mazánek Milan Trenér: Dubový Lukáš
FK Kladno: Tetour David, Čurda Jan, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Bejbl Jan, Vašák Marek, Jaráb Michal, Veselý Jiří Trenér: Veselý Jiří

BOCA Chotěboř - Olympik Mělník B 8 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (7,9), Novotný Jan (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 170 Stadion: SH TJ Jiskra H. Brod
Branky: 1. Čáp Michal (Popelka Petr), 5. Prchal Jiří, 15. Berky Ondřej (Koutný Martin), 17. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 24. Somerauer Martin, 26. Klimeš Pavel (Křivský Radek), 39. Somerauer Martin, 40. Klimeš Pavel - 7. Vokoun Jiří, 12. Malák Marek, 30. Šuba Pavel, 33. Malák Marek (Vokoun Jiří), 38. Vokoun Jiří
ŽK: 0 - Šuba Pavel, Trubička Jaroslav ČK: Benc Tomáš - 0
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Popelka Petr, Čáp Michal, Berky Ondřej, Koutný Martin, Somerauer Martin, Čapek Dušan, Prchal Jiří, Klimeš Pavel, Tichý Ondřej, Křivský Radek Trenér: Moravec Miloš
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Veselý Martin, Benda Karel, Vokoun Jiří, Malák Marek, Mažári Patrik, Chaloupka Pavel, Šuba Pavel, Vála Slavomír, Trubička Jaroslav Trenér: Vokoun Jiří

Wizards DDM Praha - Rapid Ústí n.L. 5 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Velebil Tomáš (8,3) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, PRAHA 11
Branky: 8. Kuč Ervin (Čerbačeský Ondřej), 12. Rathaus Petr (Vobořil David), 20. Kuč Ervin (Argent Andrew), 37. Tomek Jiří, 39. Kuč Ervin - 10. Vobořil Tomáš (Gajdoš Martin), 21. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 36. Vobořil Tomáš (Filinger David), 39. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš)
ŽK: 0 - Čapek Matěj, Sloup Václav, Jelínek Tomáš, Filinger David, Vobořil Tomáš
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Vobořil David, Argent Andrew, Kuč Ervin, Čáha František, Čerbačeský Ondřej Trenér: Rathaus Petr
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Čapek Matěj, Sloup Václav, Dlouhý Martin, Kapoun Jan, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Sedláček Vít, Filinger David, Vobořil Tomáš Trenér: Dlouhý Martin

Baník Chomutov - Malibu M.Boleslav 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,3), Šmat David (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 130 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 12. Špicar Patrik (Nový Petr), 13. Janošík Patrik (Nový Petr), 21. Gedeon Filip (Novák Jiří), 34. Novák Jiří (Nový Petr), 36. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 40. Kopta Zdeněk (Gedeon Filip) - 8. Maryška Jakub (Stojka Erik), 35. Šimáček Michal (Fidrich David)
ŽK: Chmelan Jiří - Pytloun Jaroslav, Fidrich David, Maryška Jakub, Čermák Jan
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Gedeon Filip, Chmelan Jiří, Špicar Patrik, Nový Petr, Janošík Tomáš, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Janošík Patrik, Brič Jan Trenér: Brič Jan
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Fidrich David, Maňas Marek, Sokolíček Dominik, Pitloun Stanislav, Stojka Erik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Čermák Jan Trenér: Bílek Jaroslav

Zlej sen Liberec - HERD Hradiště 11 : 2 (6 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 3. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 7. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 8. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 9. Benek Aleš (Soukup Milan), 16. Klíma Lukáš, 18. Bernát Pavel (Vodička Ondřej), 23. Bernát Pavel (Soukup Robert), 24. Bernát Pavel (Žoček Jakub), 25. Benek Aleš (Klíma Lukáš), 35. Benek Aleš (Klíma Lukáš), 36. Toman Filip (Žoček Jakub) - 27. Hudeček Pavel (Göybulak Safak), 31. Göybulak Safak (Hudeček Pavel)
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Soukup Milan, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Benek Aleš, Klíma Lukáš, Toman Filip, Bernát Pavel, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Eisenreich Jindřich, Hudeček Pavel, Janda Vítězslav, Göybulak Safak, Fedorek Ladislav, Rada Jiří, Bašta Lukáš Trenér: nepřítomen HH

Jerigo 1994 Plzeň - Interobal Plzeň B 5 : 5 (4 : 3)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,2), Lafek David (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 130 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 3. Šebek Jan, 12. Vitouš Ondřej, 13. Lenk Ondřej, 14. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 27. Vitouš Ondřej (Šebek Jan) - 5. Slavík Jaroslav, 7. Koc Václav (Slavík Jaroslav), 10. Rozboud Karel (Matas Martin), 27. Forman Adam (Hudaček Marko), 37. Koc Václav (Hudaček Marko)
ŽK: Šebek Jan, Vitouš Ondřej - Landrgott Tomáš, Koc Václav
Jerigo 1994 Plzeň: Vančát Milan, Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej Trenér: Pechr Jiří
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Klečka Daniel, Slavík Jaroslav, Hudaček Marko, Forman Adam, Matas Martin, Koc Václav, Rozboud Karel, Buchta Tomáš, Blažek Jakub, Mariánus Pavel, Zajíček Petr Trenér: Štverák Tomáš


 

8.kolo

FK Kladno - Jerigo 1994 Plzeň 4 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,3), Košťál Milan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80 Stadion: MSH Kladno
Branky: 1. Vašák Marek (Jaráb Michal), 4. Bejbl Jan (Výborný Kamil), 5. Bejbl Jan (Jaráb Michal), 21. Šnídl Petr (Vašák Marek) - 11. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 22. Lenk Ondřej, 25. Bendl Petr (Vitouš Ondřej), 32. Vitouš Ondřej, 34. Lenk Ondřej, 37. Bendl Petr (Šebek Jan)
ŽK: Jaráb Michal, Čurda Jan, Výborný Kamil - Bendl Petr
FK Kladno: Tetour David, Jaráb Michal, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Vašák Marek, Skalák Lukáš, Výborný Kamil Trenér: nepřítomen KLA
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vitouš Ondřej, Bendl Petr, Rous Jan Trenér: Pechr Jiří

Interobal Plzeň B - Zlej sen Liberec 2 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 28. Zajíček Petr (Koc Václav), 38. Rozboud Karel - 1. Soukup Milan (Toman Filip), 10. Benek Aleš, 13. Bína Pavel (Soukup Milan), 17. Klíma Lukáš (Vodička Ondřej), 25. Benek Aleš (Soukup Milan), 31. Soukup Milan (Bína Pavel), 35. Soukup Milan, 36. Bína Marek (Benek Aleš)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Buchta Bronislav - 0
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Rozboud Karel, Koc Václav, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Buchta Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Kasýk Zdeněk, Buchta Bronislav Trenér: Štverák Tomáš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Soukup Milan, Bína Marek, Benek Aleš, Klíma Lukáš, Toman Filip Trenér: Bína Pavel

HERD Hradiště - Baník Chomutov 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,5), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 2. Eisenreich Jindřich (Janda Vítězslav), 6. Šneberger David (Hibler Lukáš), 12. Šneberger David (Hudeček Pavel), 31. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 36. Eisenreich Jindřich, 38. Eisenreich Jindřich, 39. Eisenreich Jindřich - 14. Nobst Dominik (Svoboda Lukáš), 29. Janošík Patrik (Šebek Rostislav)
ŽK: Dvořák Jan - Nobst Dominik
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Šneberger David, Eisenreich Jindřich, Dvořák Jan, Janda Vítězslav, Hibler Lukáš, Vaněk Richard, Hudeček Pavel, Bašta Lukáš Trenér: Stejskal Libor
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Novák Jiří, Nobst Dominik, Kopta Zdeněk, Svoboda Lukáš, Janošík Patrik, Nový Petr, Farář Martin, Šebek Rostislav, Brič Jan Trenér: Brič Jan

Malibu M.Boleslav - Wizards DDM Praha 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 170 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 30. Šimáček Michal, 40. Maňas Marek (Kateřiňák Jiří) - 13. Vlastní
ŽK: Roudnický Filip, Maňas Marek, Kateřiňák Jiří - 0
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Stojka Erik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Polanka Petr, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Kateřiňák Jiří Trenér: Bílek Jaroslav
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Urych Šimon, Kuč Ervin, Blažek Michal, Dolejška Jan, Vlastní Trenér: Imlauf Tomáš

Rapid Ústí n.L. - BOCA Chotěboř 8 : 5 (4 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Šmat David (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 197 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 2. Jelínek Tomáš (Dlouhý Martin), 6. Jelínek Tomáš (Klier Matěj), 8. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš), 12. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 24. Mach Lukáš (Jelínek Tomáš), 38. Filinger David, 39. Dlouhý Martin (Filinger David), 40. Jelínek Tomáš (Filinger David) - 24. Kratochvíl Jiří (Odvářka Radek), 27. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 30. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 36. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 40. Klimeš Pavel (Popelka Petr)
ŽK: Votava Tomáš - Popelka Petr
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Němec David, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Filinger David, Sedláček Vít, Klier Matěj, Sloup Václav, Jelínek Tomáš, Mach Lukáš, Gajdoš Martin Trenér: Dlouhý Martin
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Čapek Michal, Odvářka Radek, Čapek Dušan, Somerauer Martin, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel Trenér: Moravec Miloš

Olympik Mělník B - GMM Jablonec 1 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 85 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 21. Šuba Pavel (Babovák Jan) - 5. Bursa Pavel (Mečíř Jan), 20. Mečíř Jan (Bursa Pavel), 26. Haunold Jiří, 32. Bursa Pavel (Mečíř Jan), 38. Haunold Jiří (Mečíř Jan), 39. Mazánek Tomáš (Mečíř Petr), 40. Mečíř Matěj (Haunold Jiří)
ŽK: Chaloupka Pavel, Šuba Pavel, Gabčo Josef - 0
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Buzek Michal, Veselý Martin, Šuba Pavel, Demeter Václav, Babovák Jan, Babovák Michal, Gabčo Josef Trenér: Šuba Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Mazánek Milan, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Bursa Pavel Trenér: nepřítomen GMM


 

7.kolo

Olympik Mělník B - FK Kladno 6 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,1), Gryc Leoš (8,2) Delegát: Hora Jan Diváků: 110 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 11. Gabčo Josef, 12. Babovák Jan (Malák Marek), 21. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef), 22. Zdržálek Dominik (Vokoun Jiří), 24. Gabčo Josef (Malák Marek), 29. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef) - 4. Bejbl Jan (Čurda Jan), 6. Caizl Pavel (Jaráb Michal), 25. Jaráb Michal (Stejskal Pavel), 31. Stejskal Pavel (Bejbl Jan), 32. Caizl Pavel (Stejskal Pavel)
ŽK: Gabčo Josef, Malák Marek - 0 ČK: 0 - Stejskal Pavel
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Chaloupka Pavel, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Babovák Jan, Babovák Michal, Slezák Daniel, Kettner Michal, Malák Marek, Vokoun Jiří, Zdržálek Dominik, Trubička Jaroslav Trenér: Šuba Pavel
FK Kladno: Tetour David, Čurda Jan, Stejskal Pavel, Bejbl Jan, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Caizl Pavel, Vašák Marek Trenér: nepřítomen KLA

GMM Jablonec - Rapid Ústí n.L. 12 : 7 (6 : 3)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 3. Mečíř Matěj (Mazánek Tomáš), 9. Mazánek Tomáš (Krejčík Kamil), 10. Kraus Pavel (Beníšek Tomáš), 12. Mazánek Tomáš (Haunold Jiří), 13. Beníšek Tomáš, 16. Mečíř Matěj (Krejčík Kamil), 23. Beníšek Tomáš (Masařík Jan), 28. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 29. Mečíř Petr, 36. Haunold Jiří (Mečíř Petr), 37. Mečíř Petr, 38. Mečíř Matěj (Beníšek Tomáš) - 10. Gajdoš Martin (Kapoun Jan), 17. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš), 20. Jelínek Tomáš (Dlouhý Martin), 27. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin), 31. Vobořil Tomáš (Filinger David), 33. Jelínek Tomáš (Sedláček Vít), 35. Filinger David (Vobořil Tomáš)
ŽK: Mečíř Matěj - 0
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Krejčík Kamil, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Filinger David, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Gajdoš Martin, Klier Matěj, Sedláček Vít, Kapoun Jan, Virt Adam, Mach Lukáš Trenér: Dlouhý Martin

BOCA Chotěboř - Malibu M.Boleslav 5 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 90 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 15. Prchal Jiří (Popelka Petr), 21. Somerauer Martin (Berky Ondřej), 35. Berky Ondřej, 39. Somerauer Martin (Prchal Jiří), 40. Somerauer Martin - 9. Kateřiňák Jiří (Lukáč Daniel), 38. Maryška Jakub (Lukáč Daniel)
ŽK: 0 - Pytloun Jaroslav, Volf Jiří
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Popelka Petr, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Stránský Jindřich, Čáp Michal, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Chalupa Petr Trenér: Moravec Miloš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Volf Jiří, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Kateřiňák Jiří, Lukáč Daniel, Bílek Jaroslav, Maňas Marek Trenér: Bílek Jaroslav

Wizards DDM Praha - HERD Hradiště 10 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 4. Rathaus Petr (Dolejška Jan), 8. Rathaus Petr (Tomek Jiří), 14. Rathaus Petr, 19. Imlauf Tomáš (Tomek Jiří), 21. Imlauf Tomáš (Blažek Michal), 28. Blažek Michal (Kuč Ervin), 32. Čáha František (Blažek Michal), 34. Imfauf Marek (Kuč Ervin), 35. Imlauf Tomáš (Imfauf Marek), 37. Kuč Ervin (Blažek Michal)
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Kuč Ervin, Čechura Jan, Dolejška Jan, Imfauf Marek, Čáha František Trenér: Rathaus Petr
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Valdman Pavel, Stejskal Libor, Netrval Jakub, Rada Jiří, Štěpánek Tomáš Trenér: Stejskal Libor

Baník Chomutov - Interobal Plzeň B 9 : 6 (5 : 1)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 6. Špicar Patrik, 8. Novák Jiří, 11. Janošík Patrik (Nový Petr), 12. Nobst Dominik, 15. Špicar Patrik (Nový Petr), 23. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 30. Nový Petr (Janošík Patrik), 39. Novák Jiří, 40. Kopta Zdeněk - 6. Koc Václav (Kasýk Zdeněk), 30. Mariánus Pavel (Zajíček Tomáš), 31. Buchta Tomáš (Hudaček Marko), 32. Hudaček Marko (Buchta Tomáš), 33. Matas Martin (Buchta Tomáš), 36. Matas Martin (Kasýk Zdeněk)
ŽK: 0 - Mariánus Pavel
Baník Chomutov: Hůla Michal, Nobst Dominik, Chmelan Jiří, Špicar Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Janošík Patrik Trenér: Brič Jan
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Koc Václav, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Buchta Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Kasýk Zdeněk, Mariánus Pavel, Zajíček Tomáš Trenér: Štverák Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - Zlej sen Liberec 5 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 8. Vitouš Ondřej, 15. Šebek Jan (Bendl Petr), 16. Malý Adam (Šebek Jan), 28. Bendl Petr (Šebek Jan), 39. Šebek Jan - 7. Benek Aleš (Horáček Petr), 20. Benek Aleš
ŽK: Šebek Jan, Rous Jan - 0
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej Trenér: Pechr Jiří
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Poživil Bořek, Daněk Jakub, Horáček Petr, Plechatý Tomáš, Dlask Jakub, Benek Aleš, Bína Marek Trenér: Bína Pavel


 

6.kolo

FK Kladno - Zlej sen Liberec 6 : 9 (4 : 4)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: MSH Kladno
Branky: 8. Čurda Jan (Stejskal Pavel), 13. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 19. Čurda Jan (Caizl Pavel), 20. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 29. Chaloupka David (Stejskal Pavel), 40. Caizl Pavel (Kaválek Martin) - 4. Benek Aleš (Bína Pavel), 10. Kazda Matyáš (Bína Pavel), 16. Benek Aleš (Baláž Pavel), 18. Kazda Matyáš (Bína Pavel), 26. Toman Filip (Soukup Milan), 27. Soukup Milan (Kazda Matyáš), 29. Benek Aleš (Baláž Pavel), 34. Vodička Ondřej (Toman Filip), 40. Vogt Dominik
ŽK: Čurda Jan, Chaloupka David, Kaválek Martin - 0
FK Kladno: Tetour David, Čurda Jan, Caizl Pavel, Stejskal Pavel, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Bejbl Jan, Chaloupka David, Kaválek Martin Trenér: nepřítomen KLA
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Vodička Ondřej, Horáček Petr, Toman Filip, Kazda Matyáš, Baláž Pavel, Soukup Milan, Benek Aleš Trenér: Bína Pavel

Jerigo 1994 Plzeň - Baník Chomutov 6 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,2), Cílek Martin (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 24. Rous Jan (Kanát Martin), 27. Šebek Jan, 34. Rous Jan (Bendl Petr), 35. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 36. Vitouš Ondřej, 40. Šebek Jan - 36. Kopta Zdeněk (Nový Petr)
ŽK: Vohrna Marek - Chmelan Jiří
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Daniel, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Nový Petr, Janošík Patrik, Chmelan Jiří, Šebek Rostislav, Farář Martin Trenér: Brič Jan

Interobal Plzeň B - Wizards DDM Praha 3 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 55 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 10. Hudaček Marko (Koc Václav), 16. Štverák Tomáš, 38. Koc Václav (Štverák Tomáš) - 3. Blažek Michal, 7. Urych Šimon, 9. Blažek Michal (Urych Šimon)
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Klečka Daniel, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Zajíček Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Tichý Daniel Trenér: Štverák Tomáš
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Čechura Jan, Rathaus Petr, Blažek Michal, Dolejška Jan, Urych Šimon, Čáha František, Čerbačeský Ondřej Trenér: Rathaus Petr

HERD Hradiště - BOCA Chotěboř 2 : 13 (1 : 7)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 60 Stadion: SH ZŠ Františkovy Lázně
Branky: 6. Hudeček Pavel (Lávička Luboš), 40. Hudeček Pavel - 3. Berky Ondřej (Prchal Jiří), 4. Čáp Michal (Klimeš Pavel), 9. Somerauer Martin (Čáp Michal), 15. Somerauer Martin (Klimeš Pavel), 16. Čapek Dušan (Prchal Jiří), 18. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 20. Klimeš Pavel (Čapek Dušan), 23. Čáp Michal (Somerauer Martin), 25. Čáp Michal (Berky Ondřej), 26. Čapek Dušan (Somerauer Martin), 28. Klimeš Pavel, 30. Somerauer Martin, 40. Hromádka Tomáš (Berky Ondřej)
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Šneberger David, Dvořák Jan, Podlipský Miroslav, Lávička Luboš, Vaněk Richard, Stejskal Libor, Hudeček Pavel Trenér: Stejskal Libor
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Benc Tomáš, Čapek Dušan, Čáp Michal, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Klimeš Pavel, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Hromádka Tomáš Trenér: Moravec Miloš

Malibu M.Boleslav - GMM Jablonec 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Bělá pod Bezdězem
Branky: 28. Vlastní - 33. Mečíř Petr (Bláha Milan), 37. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 40. Mečíř Matěj (Beníšek Tomáš)
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Fidrich David, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Polanka Petr, Lukáč Daniel, Maryška Jakub, Javůrek Jan, Kohnhäuser Rudolf, Razák Filip, Vlastní Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Mečíř Matěj, Mečíř Jan, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

Rapid Ústí n.L. - Olympik Mělník B 8 : 10 (4 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 208 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 1. Mach Lukáš (Jelínek Tomáš), 13. Filinger David, 14. Jelínek Tomáš, 18. Klier Matěj (Virt Adam), 25. Filinger David (Gajdoš Martin), 32. Gajdoš Martin, 37. Gajdoš Martin (Klier Matěj), 38. Gajdoš Martin (Klier Matěj) - 8. Buzek Michal (Koubek Martin), 11. Zdržálek Dominik (Babovák Jan), 12. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik), 16. Gabčo Josef (Buzek Michal), 23. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik), 27. Gabčo Josef, 34. Gabčo Josef, 36. Gabčo Josef, 39. Gabčo Josef, 40. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef)
ŽK: Klier Matěj, Jelínek Tomáš - Malák Marek, Gabčo Josef
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Opálecký Jaroslav, Klier Matěj, Dlouhý Martin, Sloup Václav, Virt Adam, Mach Lukáš, Filinger David, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Sedláček Vít, Kapoun Jan Trenér: Dlouhý Martin
Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Malák Marek, Mažári Patrik, Buzek Michal, Gabčo Josef, Němec Jakub, Babovák Michal, Babovák Jan, Zdržálek Dominik, Koubek Martin Trenér: Šuba Pavel


 

5.kolo

Rapid Ústí n.L. - FK Kladno 9 : 6 (3 : 5)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 226 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 5. Jelínek Tomáš (Vobořil Tomáš), 8. Vobořil Tomáš, 16. Vobořil Tomáš (Klier Matěj), 22. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 23. Mach Lukáš (Dlouhý Martin), 31. Klier Matěj (Dlouhý Martin), 35. Jelínek Tomáš (Klier Matěj), 37. Klier Matěj (Filinger David), 39. Gajdoš Martin - 5. Jaráb Michal (Fujdiar Josef), 7. Caizl Pavel, 7. Chaloupka David, 7. Chaloupka David, 15. Jaráb Michal (Vašák Marek), 37. Kaválek Martin
ŽK: 0 - Kaválek Martin, Caizl Pavel, Čurda Jan
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Mach Lukáš, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Dlouhý Martin, Filinger David, Gajdoš Martin, Virt Adam, Klier Matěj, Kapoun Jan Trenér: Dlouhý Martin
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Chaloupka David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Vašák Marek, Skalák Lukáš Trenér: nepřítomen KLA

Olympik Mělník B - Malibu M.Boleslav 1 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 90 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 37. Trubička Jaroslav (Gabčo Josef) - 6. Šimáček Michal, 11. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 16. Javůrek Jan (Polanka Petr), 24. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 27. Šimáček Michal (Maryška Jakub), 40. Roudnický Filip
ŽK: 0 - Šimáček Michal
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Šmejkal Milan, Malák Marek, Šuba Pavel, Kettner Michal, Slezák Daniel, Vokoun Jiří, Babovák Michal, Trubička Jaroslav, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Buzek Michal Trenér: Vokoun Jiří st.
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Dvořáček Michal, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Polanka Petr, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav

GMM Jablonec - HERD Hradiště 0 : 5
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 90 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou

ŽK: Krejčík Kamil - Stejskal Libor
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Mečíř Matěj, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Makula Kamil, Mečíř Jan, Krčmárik David Trenér: Dubový Lukáš
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Podlipský Miroslav, Stejskal Libor, Rada Jiří Trenér: Stejskal Libor

BOCA Chotěboř - Interobal Plzeň B 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (7,9), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH JISKRA Havlíčkův Brod
Branky: 10. Berky Ondřej (Stránský Jindřich), 25. Klimeš Pavel, 34. Popelka Petr (Berky Ondřej) - 7. Slavík Jaroslav, 14. Buchta Bronislav (Rozboud Karel), 24. Buchta Bronislav (Zajíček Tomáš), 33. Štverák Tomáš (Koc Václav), 38. Štverák Tomáš, 40. Štverák Tomáš (Koc Václav)
ŽK: Stránský Jindřich - Klečka Daniel
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Čáp Michal, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek, Stránský Jindřich Trenér: Moravec Miloš
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Zajíček Petr, Slavík Jaroslav, Zajíček Tomáš, Vojáček Michael Trenér: Štverák Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - Wizards DDM Praha 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 90 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 20. Rous Jan, 24. Trnka Martin, 37. Lenk Ondřej (Šebek Jan) - 35. Čáha František
ŽK: Šebek Jan - Blažek Michal
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Pleier Petr Trenér: Pechr Jiří
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Čáha František, Dolejška Jan, Imlauf Tomáš, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan Trenér: Rathaus Petr

Baník Chomutov - Zlej sen Liberec 6 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 170 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 10. Süssmilch Jakub, 11. Janošík Patrik (Nový Petr), 20. Janošík Patrik (Nový Petr), 27. Nový Petr (Špicar Patrik), 31. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 35. Süssmilch Jakub (Novák Jiří) - 15. Bína Pavel, 23. Ježek Martin (Toman Filip), 27. Horáček Petr (Bína Pavel), 32. Novotný Petr (Vodička Ondřej), 34. Toman Filip (Bína Pavel), 40. Ježek Martin (Klíma Lukáš)
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Bohumil, Chmelan Jiří, Janošík Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kasal Daniel, Špicar Patrik Trenér: nepřítomen BCH
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Horáček Petr, Bohata Petr, Vodička Ondřej, Novotný Petr, Klíma Lukáš, Ježek Martin, Toman Filip Trenér: Bína Pavel


 

4.kolo

FK Kladno - Baník Chomutov 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (7,9), Vaněk Tomáš (8,1) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: MSH Kladno
Branky: 10. Jaráb Michal (Caizl Pavel), 32. Chaloupka David (Stejskal Pavel), 38. Fujdiar Josef (Stejskal Pavel), 40. Šnídl Petr (Stejskal Pavel) - 28. Minařík Petr (Nový Petr), 39. Kopta Zdeněk
ŽK: Vašák Marek, Šnídl Petr - Hůla Michal, Kasal Daniel
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Chaloupka David, Vašák Marek, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Bejbl Jan, Čurda Jan, Kaválek Martin Trenér: Veselý Jiří
Baník Chomutov: Hůla Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kasal Daniel, Nový Petr, Janošík Patrik, Šebek Rostislav, Minařík Petr, Farář Martin Trenér: nepřítomen BCH

Zlej sen Liberec - Wizards DDM Praha 7 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 95 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 10. Benek Aleš (Bína Pavel), 17. Bernát Pavel (Novotný Petr), 27. Rašín Ondřej (Novotný Petr), 32. Klíma Lukáš (Bernát Pavel), 33. Benek Aleš (Soukup Milan), 35. Soukup Robert (Novotný Petr), 36. Benek Aleš (Polívka Tomáš) - 15. Rathaus Petr, 30. Urych Šimon
ŽK: Polívka Tomáš - Čerbačeský Ondřej
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Rašín Ondřej, Klíma Lukáš, Soukup Milan, Benek Aleš, Novotný Petr, Bernát Pavel, Soukup Robert, Polívka Tomáš Trenér: Bína Pavel
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Urych Šimon, Rathaus Petr, Čerbačeský Ondřej, Čechura Jan, Dušek David, Argent Andrew, Dolejška Jan Trenér: Imlauf Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - BOCA Chotěboř 1 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH 31.ZŠ E.Krásnohorské, Plzeň
Branky: 27. Lenk Ondřej (Rous Jan) - 10. Klimeš Pavel
ŽK: Vitouš Ondřej - Popelka Petr, Klimeš Pavel
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Novotný Tomáš, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Hromádka Tomáš, Stránský Jindřich, Tichý Ondřej Trenér: Jakeš Martin

Interobal Plzeň B - GMM Jablonec 8 : 6 (4 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Stádník Vladimír (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 1. Slavík Jaroslav (Hudaček Marko), 8. Buchta Bronislav, 10. Hudaček Marko (Koc Václav), 14. Koc Václav, 32. Hudaček Marko (Koc Václav), 36. Koc Václav (Hudaček Marko), 37. Slavík Jaroslav (Zajíček Petr), 40. Slavík Jaroslav - 1. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 15. Makula Kamil (Mečíř Matěj), 25. Makula Kamil, 26. Holický Ondřej (Mečíř Petr), 27. Haunold Jiří (Makula Kamil), 38. Mečíř Petr
ŽK: Landrgott Tomáš, Slavík Jaroslav, Buchta Tomáš - Haunold Jiří, Mečíř Petr
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Mariánus Pavel, Matas Martin, Künstner Dušan, Zajíček Petr, Hudaček Marko, Slavík Jaroslav, Buchta Tomáš Trenér: Štverák Tomáš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Mečíř Matěj, Mečíř Petr, Mečíř Jan, Makula Kamil Trenér: Dubový Lukáš

HERD Hradiště - Olympik Mělník B 6 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH ZŠ Františkovy Lázně
Branky: 8. Lávička Luboš (Eisenreich Jindřich), 15. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 20. Dvořák Jan (Eisenreich Jindřich), 35. Lávička Luboš (Šneberger David), 37. Eisenreich Jindřich, 40. Dvořák Jan (Eisenreich Jindřich) - 25. Němec Jakub (Benda Karel), 29. Němec Jakub, 40. Babovák Michal (Demeter Václav)
ŽK: Hibler Lukáš, Dvořák Jan - Slezák Daniel, Demeter Václav
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Vaněk Richard, Lávička Luboš, Eisenreich Jindřich, Hibler Lukáš, Hudeček Pavel, Dvořák Jan, Šneberger David, Kohout Milan, Sinkule Patrik Trenér: Stejskal Libor
Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Chaloupka Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Slezák Daniel, Babovák Michal, Demeter Václav, Benda Karel, Hyka Petr Trenér: nepřítomen OM

Malibu M.Boleslav - Rapid Ústí n.L. 0 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Laštovička Stanislav (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: MSH Mladá Boleslav

ŽK: Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub - Filinger David, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Vobořil Tomáš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Maňas Marek, Šimáček Michal, Lukáč Daniel, Pitloun Stanislav, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub, Fidrich David, Král Pavel, Čermák Jan, Polanka Petr, Roudnický Filip Trenér: Bílek Jaroslav
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Filinger David, Klier Matěj, Gajdoš Martin, Virt Adam, Dlouhý Martin, Sloup Václav, Jelínek Tomáš, Vobořil Tomáš, Sedláček Vít Trenér: Dlouhý Martin


 

3.kolo

Malibu M.Boleslav - FK Kladno 2 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 37. Maňas Marek (Polanka Petr), 39. Maňas Marek (Král Pavel) - 18. Stejskal Pavel (Jaráb Michal), 22. Jaráb Michal, 26. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 27. Jaráb Michal (Šnídl Petr), 35. Jaráb Michal (Tetour David)
ŽK: Pytloun Jaroslav, Lukáč Daniel - 0
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Fidrich David, Maňas Marek, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Král Pavel, Lukáč Daniel, Polanka Petr, Pechanec Ondřej Trenér: Bílek Jaroslav
FK Kladno: Tetour David, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Caizl Pavel, Vašák Marek, Skalák Lukáš, Veselý Jiří, Fujdiar Josef, Bejbl Jan, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří

Rapid Ústí n.L. - HERD Hradiště 16 : 0 (7 : 0)
Rozhodčí: Lafek David (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 219 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 4. Čapek Matěj (Sedláček Vít), 10. Virt Adam (Sedláček Vít), 10. Čapek Matěj, 11. Jelínek Tomáš (Votava Tomáš), 12. Dlouhý Martin (Jelínek Tomáš), 13. Jelínek Tomáš, 14. Virt Adam (Sedláček Vít), 21. Čapek Matěj (Virt Adam), 23. Sloup Václav (Kapoun Jan), 25. Kapoun Jan, 28. Sloup Václav (Jelínek Tomáš), 30. Gajdoš Martin, 31. Sedláček Vít (Čapek Matěj), 34. Kapoun Jan, 37. Virt Adam (Čapek Matěj), 38. Sedláček Vít (Virt Adam)
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Opálecký Jaroslav, Filinger David, Virt Adam, Čapek Matěj, Gajdoš Martin, Dlouhý Martin, Jelínek Tomáš, Klier Matěj, Sedláček Vít, Kapoun Jan, Sloup Václav Trenér: Dlouhý Martin
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Šneberger David, Netrval Jakub, Janda Vítězslav, Vaněk Richard Trenér: nepřítomen HH

Olympik Mělník B - Interobal Plzeň B 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,2), Kolbaba Pavel (8,2) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 17. Malák Marek (Trubička Jaroslav), 18. Prieložný Jan (Malák Marek), 31. Mažári Patrik (Malák Marek) - 20. Slavík Jaroslav (Koc Václav), 21. Štverák Tomáš (Slavík Jaroslav), 22. Slavík Jaroslav (Štverák Tomáš), 28. Slavík Jaroslav (Štverák Tomáš)
ŽK: Malák Marek, Veselý Martin, Babovák Michal - Matas Martin
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Jenč Michal, Prieložný Jan, Benda Karel, Malák Marek, Veselý Martin, Trubička Jaroslav, Babovák Michal, Babovák Jan, Vokoun Jiří, Mažári Patrik, Prejsa Tomáš Trenér: Vokoun Jiří st.
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Špicl Michal, Zajíček Petr, Slavík Jaroslav, Mižár Jakub Trenér: Štverák Tomáš

GMM Jablonec - Jerigo 1994 Plzeň 9 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 11. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 12. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 19. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 22. Mazánek Milan (Mečíř Jan), 25. Mečíř Jan (Haunold Jiří), 32. Beníšek Tomáš (Krejčík Kamil), 35. Mečíř Petr (Vykoukal Lukáš), 37. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 40. Mazánek Tomáš - 2. Šebek Jan (Pekník Tomáš), 28. Pekník Tomáš (Malý Adam), 31. Pekník Tomáš (Vohrna Marek)
ŽK: Beníšek Tomáš - 0
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Haunold Jiří, Mečíř Jan, Mazánek Tomáš, Mazánek Milan, Mečíř Matěj, Masařík Jan, Mečíř Petr, Krejčík Kamil Trenér: Dubový Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Pechr Jiří, Kanát Martin, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Vohrna Marek, Pleier Petr, Malý Adam Trenér: Pechr Jiří

BOCA Chotěboř - Zlej sen Liberec 3 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 65 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 19. Klimeš Pavel, 33. Popelka Petr (Klimeš Pavel), 39. Popelka Petr (Klimeš Pavel) - 3. Kazda Matyáš (Bohata Petr)
ŽK: Prchal Jiří - Soukup Milan
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Čapek Michal, Klimeš Pavel, Čáp Michal, Popelka Petr, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Stránský Jindřich Trenér: Moravec MIloš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Vodička Ondřej, Bohata Petr, Bína Marek, Kazda Matyáš, Žižka Martin, Soukup Milan, Dlask Jakub Trenér: Bína Pavel

Wizards DDM Praha - Baník Chomutov 3 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,5), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 5. Dolejška Jan (Urych Šimon), 29. Blažek Michal (Rathaus Petr), 33. Rathaus Petr (Blažek Michal) - 2. Janošík Patrik (Šebek Rostislav), 9. Farář Martin (Nový Petr), 11. Šebek Rostislav (Janošík Patrik), 22. Süssmilch Jakub, 25. Nový Petr (Šebek Rostislav), 31. Kasal Daniel, 33. Nový Petr, 39. Farář Martin (Šebek Rostislav)
ŽK: 0 - Kopta Zdeněk, Kasal Daniel
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kasal Daniel, Farář Martin, Janošík Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav Trenér: nepřítomen BCH


 

2.kolo

FK Kladno - Wizards DDM Praha 5 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Kladno
Branky: 2. Caizl Pavel (Fujdiar Josef), 24. Chaloupka David (Šnídl Petr), 30. Šnídl Petr (Jaráb Michal), 32. Šnídl Petr, 36. Jaráb Michal
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Chaloupka David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Dušek David, Blažek Michal, Argent Andrew, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš

Baník Chomutov - BOCA Chotěboř 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Košťál Milan (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 120 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 13. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 15. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 18. Kasal Daniel, 34. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 36. Chmelan Jiří, 37. Süssmilch Jakub (Kasal Daniel), 38. Kasal Daniel (Süssmilch Jakub) - 2. Bělovský Ondřej, 35. Odvářka Radek (Bělovský Ondřej)
ŽK: Kopta Zdeněk - Vymetal Tomáš, Popelka Petr ČK: 0 - Vymetal Tomáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Bohumil, Chmelan Jiří, Klíma Daniel, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kasal Daniel, Tykal Tomáš Trenér: nepřítomen BCH
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čáp Michal, Popelka Petr, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Klimeš Pavel, Bělovský Ondřej, Stránský Jindřich Trenér: Moravec Miloš

Zlej sen Liberec - GMM Jablonec 5 : 9 (4 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 150 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 3. Novotný Petr (Žoček Jakub), 8. Novotný Petr (Bína Pavel), 13. Benek Aleš (Žoček Jakub), 20. Benek Aleš (Vogt Dominik), 39. Benek Aleš - 3. Mazánek Milan, 8. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 10. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 21. Mazánek Tomáš (Mečíř Petr), 22. Mazánek Milan (Masařík Jan), 25. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 31. Haunold Jiří (Mazánek Milan), 39. Mečíř Petr, 40. Haunold Jiří (Krejčík Kamil)
ŽK: Bína Pavel, Novotný Petr - Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Vykoukal Lukáš ČK: Němec Josef - 0
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Šisler Jiří, Novotný Petr, Benek Aleš, Němec Josef, Klíma Lukáš, Žižka Martin, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Krejčík Kamil, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Mazánek Milan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš

Jerigo 1994 Plzeň - Olympik Mělník B 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (), Vrtal Bohumil Delegát: Návesník Pavel Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 22. Šebek Jan (Bendl Petr), 37. Bendl Petr (Šebek Jan), 39. Vitouš Ondřej (Šebek Jan) - 35. Veselý Martin
ŽK: Kanát Martin - Chaloupka Pavel, Slezák Daniel, Mažári Patrik, Demeter Václav
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pleier Petr, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Rous Jan Trenér: Pech Jiří
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Benda Karel, Veselý Martin, Němec Jakub, Prieložný Jan, Slezák Daniel, Mažári Patrik, Babovák Michal, Demeter Václav Trenér: Vokoun Jiří st.

Interobal Plzeň B - Rapid Ústí n.L. 4 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 75 Stadion: SH Lokomotiva 2, Plzeň
Branky: 8. Buchta Tomáš, 14. Mariánus Pavel (Hudaček Marko), 21. Hudaček Marko (Koc Václav), 39. Koc Václav - 2. Sedláček Vít, 21. Gajdoš Martin (Sedláček Vít), 26. Vobořil Tomáš, 27. Gajdoš Martin, 32. Gajdoš Martin
ŽK: Koc Václav, Kučera Petr - Filinger David, Sedláček Vít
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Buchta Tomáš, Koc Václav, Rozboud Karel, Künstner Dušan, Mariánus Pavel, Kučera Petr, Hudaček Marko, Slavík Jaroslav Trenér: Štverák Tomáš
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Dlouhý Martin, Filinger David, Klier Matěj, Čapek Matěj, Kapoun Jan, Vobořil Tomáš, Gajdoš Martin, Virt Adam, Sedláček Vít, Gulykáš Dominik Trenér: Dlouhý Martin

HERD Hradiště - Malibu M.Boleslav 2 : 14 (0 : 6)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 80 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 22. Vlastní, 39. Dvořák Jan - 11. Kateřiňák Jiří (Maryška Jakub), 12. Maňas Marek (Pitloun Stanislav), 14. Pitloun Stanislav (Maryška Jakub), 16. Kateřiňák Jiří (Kvapil Jan), 18. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 20. Maryška Jakub (Kateřiňák Jiří), 21. Šimáček Michal (Lukáč Daniel), 23. Pitloun Stanislav (Lukáč Daniel), 24. Maryška Jakub (Volf Jiří), 25. Maryška Jakub (Kateřiňák Jiří), 31. Volf Jiří (Maryška Jakub), 34. Maňas Marek (Kateřiňák Jiří), 36. Volf Jiří (Kateřiňák Jiří), 39. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav)
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Vaněk Richard, Falář Miloslav, Stejskal Libor, Hudeček Pavel, Dvořák Jan, Lávička Luboš, Podlipský Miroslav, Vlastní Trenér: Stejskal Libor
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Lukáč Daniel, Kvapil Jan, Šimáček Michal, Volf Jiří, Matouš Petr Trenér: Bílek Jaroslav


 

1.kolo

HERD Hradiště - FK Kladno 3 : 7 (1 : 5)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 130 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 13. Šneberger David (Bártek Lukáš), 39. Šneberger David (Janda Vítězslav), 40. Hudeček Pavel (Janda Vítězslav) - 2. Šnídl Petr, 3. Caizl Pavel, 4. Caizl Pavel, 7. Šnídl Petr (Čurda Jan), 8. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 32. Stejskal Pavel (Čurda Jan), 35. Fujdiar Josef (Jaráb Michal)
ŽK: Bártek Lukáš - 0
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Kohout Milan, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Janda Vítězslav, Vaněk Richard, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Stejskal Libor, Nečekal Milan, Šneberger David Trenér: Stejskal Libor
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan Trenér: Veselý Jiří

Malibu M.Boleslav - Interobal Plzeň B 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 109 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 4. Lukáč Daniel (Kateřiňák Jiří), 32. Kateřiňák Jiří (Volf Jiří), 32. Kateřiňák Jiří, 33. Pitloun Stanislav (Kateřiňák Jiří) - 12. Buchta Tomáš (Štverák Tomáš)
ŽK: Kateřiňák Jiří - Buchta Tomáš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Kohnhäuser Rudolf, Maryška Jakub, Král Pavel, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Kateřiňák Jiří Trenér: Bílek Jaroslav
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Lecjaks Lukáš, Štverák Tomáš, Rozboud Karel, Buchta Tomáš, Mariánus Pavel, Like Adam, Dobiáš Matěj, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Zajíček Tomáš Trenér: Štverák Tomáš

Rapid Ústí n.L. - Jerigo 1994 Plzeň 5 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Plzák Daniel (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 228 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 8. Dlouhý Martin (Jelínek Tomáš), 9. Gajdoš Martin (Filinger David), 11. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin), 29. Filinger David, 40. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš) - 3. Šebek Jan (Malý Adam), 18. Šebek Jan, 28. Šebek Jan, 30. Bendl Petr (Šebek Jan)
ŽK: Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Čapek Matěj - Šebek Jan, Bendl Petr
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Dlouhý Martin, Sedláček Vít, Gajdoš Martin, Sloup Václav, Virt Adam, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Klier Matěj, Filinger David, Čapek Matěj Trenér: Dlouhý Martin
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Pechr Jiří, Malý Adam, Šebek Jan, Pleier Petr, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin Trenér: Pechr Jiří

Olympik Mělník B - Zlej sen Liberec 1 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 10. Vokoun Jiří (Malák Marek) - 5. Bína Pavel (Žižka Martin), 8. Novotný Petr (Klíma Lukáš), 19. Žoček Jakub (Soukup Milan), 37. Žižka Martin (Soukup Milan), 38. Bohata Petr (Vogt Dominik), 40. Soukup Milan (Žoček Jakub)
ŽK: Malák Marek, Babovák Michal - Žoček Jakub, Bohata Petr, Novotný Petr
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Chaloupka Pavel, Veselý Martin, Vokoun Jiří, Prejsa Tomáš, Slezák Daniel, Malák Marek, Trubička Jaroslav, Kettner Michal, Gabčo Josef, Babovák Michal, Demeter Václav Trenér: Vokoun Jiří
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Bohata Petr, Klíma Lukáš, Novotný Petr, Žižka Martin, Soukup Milan Trenér: Bína Pavel

GMM Jablonec - Baník Chomutov 8 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,9), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Černý Martin Diváků: 90 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 3. Makula Kamil (Krejčík Kamil), 19. Krejčík Kamil (Makula Kamil), 20. Haunold Jiří (Makula Kamil), 21. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 30. Krejčík Kamil (Makula Kamil), 35. Mazánek Tomáš (Bláha Milan), 36. Mazánek Tomáš (Makula Kamil), 40. Krejčík Kamil - 10. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 23. Kopta Zdeněk, 37. Kasal Daniel (Klíma Daniel), 40. Kasal Daniel (Hůla Michal)
ŽK: Bláha Milan, Haunold Jiří - Hůla Michal, Kasal Daniel, Nový Michal, Janošík Patrik ČK: 0 - Janošík Patrik
GMM Jablonec: Masařík Jan, Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Bláha Milan, Haunold Jiří, Bursa Pavel, Makula Kamil, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Mazánek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Šebek Rostislav, Kasal Daniel, Nový Michal, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Klíma Daniel, Janošík Patrik, Nový Petr, Chmelan Jiří Trenér: Brič Jan

BOCA Chotěboř - Wizards DDM Praha 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Rygl Luboš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 82 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 2. Moravec Miloš, 22. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 33. Berky Ondřej, 36. Popelka Petr - 30. Dolejška Jan (Čáha František), 37. Blažek Michal (Dolejška Jan)
ŽK: Koutný Martin - Koudelka Luboš, Urych Šimon, Čáha František
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Bělovský Ondřej, Moravec Miloš, Koutný Martin, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Popelka Petr, Berky Ondřej, Odvářka Radek, Stránský Jindřich Trenér: Jakeš Martin
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate