Futsal

reklama

2.liga "Západ" - Ročník 2017/2018


 

8.kolo

FK Kladno - Jerigo 1994 Plzeň 4 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,3), Košťál Milan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 80 Stadion: MSH Kladno
Branky: 1. Vašák Marek (Jaráb Michal), 4. Bejbl Jan (Výborný Kamil), 5. Bejbl Jan (Jaráb Michal), 21. Šnídl Petr (Vašák Marek) - 11. Rous Jan (Vitouš Ondřej), 22. Lenk Ondřej, 25. Bendl Petr (Vitouš Ondřej), 32. Vitouš Ondřej, 34. Lenk Ondřej, 37. Bendl Petr (Šebek Jan)
ŽK: Jaráb Michal, Čurda Jan, Výborný Kamil - Bendl Petr
FK Kladno: Tetour David, Jaráb Michal, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Vašák Marek, Skalák Lukáš, Výborný Kamil Trenér: nepřítomen KLA
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vitouš Ondřej, Bendl Petr, Rous Jan Trenér: Pechr Jiří

Interobal Plzeň B - Zlej sen Liberec 2 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 28. Zajíček Petr (Koc Václav), 38. Rozboud Karel - 1. Soukup Milan (Toman Filip), 10. Benek Aleš, 13. Bína Pavel (Soukup Milan), 17. Klíma Lukáš (Vodička Ondřej), 25. Benek Aleš (Soukup Milan), 31. Soukup Milan (Bína Pavel), 35. Soukup Milan, 36. Bína Marek (Benek Aleš)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Buchta Bronislav - 0
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Rozboud Karel, Koc Václav, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Buchta Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Kasýk Zdeněk, Buchta Bronislav Trenér: Štverák Tomáš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Soukup Milan, Bína Marek, Benek Aleš, Klíma Lukáš, Toman Filip Trenér: Bína Pavel

HERD Hradiště - Baník Chomutov 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,5), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 2. Eisenreich Jindřich (Janda Vítězslav), 6. Šneberger David (Hibler Lukáš), 12. Šneberger David (Hudeček Pavel), 31. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 36. Eisenreich Jindřich, 38. Eisenreich Jindřich, 39. Eisenreich Jindřich - 14. Nobst Dominik (Svoboda Lukáš), 29. Janošík Patrik (Šebek Rostislav)
ŽK: Dvořák Jan - Nobst Dominik
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Šneberger David, Eisenreich Jindřich, Dvořák Jan, Janda Vítězslav, Hibler Lukáš, Vaněk Richard, Hudeček Pavel, Bašta Lukáš Trenér: Stejskal Libor
Baník Chomutov: Klíma Bohumil, Novák Jiří, Nobst Dominik, Kopta Zdeněk, Svoboda Lukáš, Janošík Patrik, Nový Petr, Farář Martin, Šebek Rostislav, Brič Jan Trenér: Brič Jan

Malibu M.Boleslav - Wizards DDM Praha 2 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 170 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 30. Šimáček Michal, 40. Maňas Marek (Kateřiňák Jiří) - 13. Vlastní
ŽK: Roudnický Filip, Maňas Marek, Kateřiňák Jiří - 0
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Stojka Erik, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Polanka Petr, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Kateřiňák Jiří Trenér: Bílek Jaroslav
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Imlauf Tomáš, Kroutil Václav, Urych Šimon, Kuč Ervin, Blažek Michal, Dolejška Jan, Vlastní Trenér: Imlauf Tomáš

Rapid Ústí n.L. - BOCA Chotěboř 8 : 5 (4 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Šmat David (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 197 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 2. Jelínek Tomáš (Dlouhý Martin), 6. Jelínek Tomáš (Klier Matěj), 8. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš), 12. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 24. Mach Lukáš (Jelínek Tomáš), 38. Filinger David, 39. Dlouhý Martin (Filinger David), 40. Jelínek Tomáš (Filinger David) - 24. Kratochvíl Jiří (Odvářka Radek), 27. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 30. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 36. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 40. Klimeš Pavel (Popelka Petr)
ŽK: Votava Tomáš - Popelka Petr
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Němec David, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Filinger David, Sedláček Vít, Klier Matěj, Sloup Václav, Jelínek Tomáš, Mach Lukáš, Gajdoš Martin Trenér: Dlouhý Martin
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Popelka Petr, Čapek Michal, Odvářka Radek, Čapek Dušan, Somerauer Martin, Kratochvíl Jiří, Klimeš Pavel Trenér: Moravec Miloš

Olympik Mělník B - GMM Jablonec 1 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 85 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 21. Šuba Pavel (Babovák Jan) - 5. Bursa Pavel (Mečíř Jan), 20. Mečíř Jan (Bursa Pavel), 26. Haunold Jiří, 32. Bursa Pavel (Mečíř Jan), 38. Haunold Jiří (Mečíř Jan), 39. Mazánek Tomáš (Mečíř Petr), 40. Mečíř Matěj (Haunold Jiří)
ŽK: Chaloupka Pavel, Šuba Pavel, Gabčo Josef - 0
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Buzek Michal, Veselý Martin, Šuba Pavel, Demeter Václav, Babovák Jan, Babovák Michal, Gabčo Josef Trenér: Šuba Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Mazánek Milan, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Bursa Pavel Trenér: nepřítomen GMM


 

7.kolo

Olympik Mělník B - FK Kladno 6 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,1), Gryc Leoš (8,2) Delegát: Hora Jan Diváků: 110 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 11. Gabčo Josef, 12. Babovák Jan (Malák Marek), 21. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef), 22. Zdržálek Dominik (Vokoun Jiří), 24. Gabčo Josef (Malák Marek), 29. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef) - 4. Bejbl Jan (Čurda Jan), 6. Caizl Pavel (Jaráb Michal), 25. Jaráb Michal (Stejskal Pavel), 31. Stejskal Pavel (Bejbl Jan), 32. Caizl Pavel (Stejskal Pavel)
ŽK: Gabčo Josef, Malák Marek - 0 ČK: 0 - Stejskal Pavel
Olympik Mělník B: Jenč Michal, Chaloupka Pavel, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Babovák Jan, Babovák Michal, Slezák Daniel, Kettner Michal, Malák Marek, Vokoun Jiří, Zdržálek Dominik, Trubička Jaroslav Trenér: Šuba Pavel
FK Kladno: Tetour David, Čurda Jan, Stejskal Pavel, Bejbl Jan, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Caizl Pavel, Vašák Marek Trenér: nepřítomen KLA

GMM Jablonec - Rapid Ústí n.L. 12 : 7 (6 : 3)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 120 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 3. Mečíř Matěj (Mazánek Tomáš), 9. Mazánek Tomáš (Krejčík Kamil), 10. Kraus Pavel (Beníšek Tomáš), 12. Mazánek Tomáš (Haunold Jiří), 13. Beníšek Tomáš, 16. Mečíř Matěj (Krejčík Kamil), 23. Beníšek Tomáš (Masařík Jan), 28. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 29. Mečíř Petr, 36. Haunold Jiří (Mečíř Petr), 37. Mečíř Petr, 38. Mečíř Matěj (Beníšek Tomáš) - 10. Gajdoš Martin (Kapoun Jan), 17. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš), 20. Jelínek Tomáš (Dlouhý Martin), 27. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin), 31. Vobořil Tomáš (Filinger David), 33. Jelínek Tomáš (Sedláček Vít), 35. Filinger David (Vobořil Tomáš)
ŽK: Mečíř Matěj - 0
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Krejčík Kamil, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Filinger David, Dlouhý Martin, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Gajdoš Martin, Klier Matěj, Sedláček Vít, Kapoun Jan, Virt Adam, Mach Lukáš Trenér: Dlouhý Martin

BOCA Chotěboř - Malibu M.Boleslav 5 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 90 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 15. Prchal Jiří (Popelka Petr), 21. Somerauer Martin (Berky Ondřej), 35. Berky Ondřej, 39. Somerauer Martin (Prchal Jiří), 40. Somerauer Martin - 9. Kateřiňák Jiří (Lukáč Daniel), 38. Maryška Jakub (Lukáč Daniel)
ŽK: 0 - Pytloun Jaroslav, Volf Jiří
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Popelka Petr, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Stránský Jindřich, Čáp Michal, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Chalupa Petr Trenér: Moravec Miloš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Volf Jiří, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Kateřiňák Jiří, Lukáč Daniel, Bílek Jaroslav, Maňas Marek Trenér: Bílek Jaroslav

Wizards DDM Praha - HERD Hradiště 10 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Černý Martin Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 4. Rathaus Petr (Dolejška Jan), 8. Rathaus Petr (Tomek Jiří), 14. Rathaus Petr, 19. Imlauf Tomáš (Tomek Jiří), 21. Imlauf Tomáš (Blažek Michal), 28. Blažek Michal (Kuč Ervin), 32. Čáha František (Blažek Michal), 34. Imfauf Marek (Kuč Ervin), 35. Imlauf Tomáš (Imfauf Marek), 37. Kuč Ervin (Blažek Michal)
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Kuč Ervin, Čechura Jan, Dolejška Jan, Imfauf Marek, Čáha František Trenér: Rathaus Petr
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Valdman Pavel, Stejskal Libor, Netrval Jakub, Rada Jiří, Štěpánek Tomáš Trenér: Stejskal Libor

Baník Chomutov - Interobal Plzeň B 9 : 6 (5 : 1)
Rozhodčí: Vlašič Miroslav (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 6. Špicar Patrik, 8. Novák Jiří, 11. Janošík Patrik (Nový Petr), 12. Nobst Dominik, 15. Špicar Patrik (Nový Petr), 23. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 30. Nový Petr (Janošík Patrik), 39. Novák Jiří, 40. Kopta Zdeněk - 6. Koc Václav (Kasýk Zdeněk), 30. Mariánus Pavel (Zajíček Tomáš), 31. Buchta Tomáš (Hudaček Marko), 32. Hudaček Marko (Buchta Tomáš), 33. Matas Martin (Buchta Tomáš), 36. Matas Martin (Kasýk Zdeněk)
ŽK: 0 - Mariánus Pavel
Baník Chomutov: Hůla Michal, Nobst Dominik, Chmelan Jiří, Špicar Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Janošík Patrik Trenér: Brič Jan
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Koc Václav, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Buchta Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Kasýk Zdeněk, Mariánus Pavel, Zajíček Tomáš Trenér: Štverák Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - Zlej sen Liberec 5 : 2 (3 : 2)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 8. Vitouš Ondřej, 15. Šebek Jan (Bendl Petr), 16. Malý Adam (Šebek Jan), 28. Bendl Petr (Šebek Jan), 39. Šebek Jan - 7. Benek Aleš (Horáček Petr), 20. Benek Aleš
ŽK: Šebek Jan, Rous Jan - 0
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej Trenér: Pechr Jiří
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Poživil Bořek, Daněk Jakub, Horáček Petr, Plechatý Tomáš, Dlask Jakub, Benek Aleš, Bína Marek Trenér: Bína Pavel


 

6.kolo

FK Kladno - Zlej sen Liberec 6 : 9 (4 : 4)
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: MSH Kladno
Branky: 8. Čurda Jan (Stejskal Pavel), 13. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 19. Čurda Jan (Caizl Pavel), 20. Kaválek Martin (Stejskal Pavel), 29. Chaloupka David (Stejskal Pavel), 40. Caizl Pavel (Kaválek Martin) - 4. Benek Aleš (Bína Pavel), 10. Kazda Matyáš (Bína Pavel), 16. Benek Aleš (Baláž Pavel), 18. Kazda Matyáš (Bína Pavel), 26. Toman Filip (Soukup Milan), 27. Soukup Milan (Kazda Matyáš), 29. Benek Aleš (Baláž Pavel), 34. Vodička Ondřej (Toman Filip), 40. Vogt Dominik
ŽK: Čurda Jan, Chaloupka David, Kaválek Martin - 0
FK Kladno: Tetour David, Čurda Jan, Caizl Pavel, Stejskal Pavel, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Bejbl Jan, Chaloupka David, Kaválek Martin Trenér: nepřítomen KLA
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Vodička Ondřej, Horáček Petr, Toman Filip, Kazda Matyáš, Baláž Pavel, Soukup Milan, Benek Aleš Trenér: Bína Pavel

Jerigo 1994 Plzeň - Baník Chomutov 6 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,2), Cílek Martin (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 24. Rous Jan (Kanát Martin), 27. Šebek Jan, 34. Rous Jan (Bendl Petr), 35. Vitouš Ondřej (Šebek Jan), 36. Vitouš Ondřej, 40. Šebek Jan - 36. Kopta Zdeněk (Nový Petr)
ŽK: Vohrna Marek - Chmelan Jiří
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Daniel, Süssmilch Jakub, Novák Jiří, Kopta Zdeněk, Nový Petr, Janošík Patrik, Chmelan Jiří, Šebek Rostislav, Farář Martin Trenér: Brič Jan

Interobal Plzeň B - Wizards DDM Praha 3 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 55 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 10. Hudaček Marko (Koc Václav), 16. Štverák Tomáš, 38. Koc Václav (Štverák Tomáš) - 3. Blažek Michal, 7. Urych Šimon, 9. Blažek Michal (Urych Šimon)
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Klečka Daniel, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Zajíček Petr, Shklyarskyy Bohdan, Zajíček Tomáš, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Tichý Daniel Trenér: Štverák Tomáš
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Imlauf Tomáš, Čechura Jan, Rathaus Petr, Blažek Michal, Dolejška Jan, Urych Šimon, Čáha František, Čerbačeský Ondřej Trenér: Rathaus Petr

HERD Hradiště - BOCA Chotěboř 2 : 13 (1 : 7)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 60 Stadion: SH ZŠ Františkovy Lázně
Branky: 6. Hudeček Pavel (Lávička Luboš), 40. Hudeček Pavel - 3. Berky Ondřej (Prchal Jiří), 4. Čáp Michal (Klimeš Pavel), 9. Somerauer Martin (Čáp Michal), 15. Somerauer Martin (Klimeš Pavel), 16. Čapek Dušan (Prchal Jiří), 18. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 20. Klimeš Pavel (Čapek Dušan), 23. Čáp Michal (Somerauer Martin), 25. Čáp Michal (Berky Ondřej), 26. Čapek Dušan (Somerauer Martin), 28. Klimeš Pavel, 30. Somerauer Martin, 40. Hromádka Tomáš (Berky Ondřej)
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Šneberger David, Dvořák Jan, Podlipský Miroslav, Lávička Luboš, Vaněk Richard, Stejskal Libor, Hudeček Pavel Trenér: Stejskal Libor
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Benc Tomáš, Čapek Dušan, Čáp Michal, Odvářka Radek, Somerauer Martin, Klimeš Pavel, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Hromádka Tomáš Trenér: Moravec Miloš

Malibu M.Boleslav - GMM Jablonec 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 120 Stadion: MSH Bělá pod Bezdězem
Branky: 28. Vlastní - 33. Mečíř Petr (Bláha Milan), 37. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 40. Mečíř Matěj (Beníšek Tomáš)
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Fidrich David, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Polanka Petr, Lukáč Daniel, Maryška Jakub, Javůrek Jan, Kohnhäuser Rudolf, Razák Filip, Vlastní Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Mečíř Matěj, Mečíř Jan, Mazánek Milan, Mazánek Tomáš, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

Rapid Ústí n.L. - Olympik Mělník B 8 : 10 (4 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 208 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 1. Mach Lukáš (Jelínek Tomáš), 13. Filinger David, 14. Jelínek Tomáš, 18. Klier Matěj (Virt Adam), 25. Filinger David (Gajdoš Martin), 32. Gajdoš Martin, 37. Gajdoš Martin (Klier Matěj), 38. Gajdoš Martin (Klier Matěj) - 8. Buzek Michal (Koubek Martin), 11. Zdržálek Dominik (Babovák Jan), 12. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik), 16. Gabčo Josef (Buzek Michal), 23. Zdržálek Dominik (Mažári Patrik), 27. Gabčo Josef, 34. Gabčo Josef, 36. Gabčo Josef, 39. Gabčo Josef, 40. Zdržálek Dominik (Gabčo Josef)
ŽK: Klier Matěj, Jelínek Tomáš - Malák Marek, Gabčo Josef
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Opálecký Jaroslav, Klier Matěj, Dlouhý Martin, Sloup Václav, Virt Adam, Mach Lukáš, Filinger David, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Sedláček Vít, Kapoun Jan Trenér: Dlouhý Martin
Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Malák Marek, Mažári Patrik, Buzek Michal, Gabčo Josef, Němec Jakub, Babovák Michal, Babovák Jan, Zdržálek Dominik, Koubek Martin Trenér: Šuba Pavel


 

5.kolo

Rapid Ústí n.L. - FK Kladno 9 : 6 (3 : 5)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 226 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 5. Jelínek Tomáš (Vobořil Tomáš), 8. Vobořil Tomáš, 16. Vobořil Tomáš (Klier Matěj), 22. Dlouhý Martin (Vobořil Tomáš), 23. Mach Lukáš (Dlouhý Martin), 31. Klier Matěj (Dlouhý Martin), 35. Jelínek Tomáš (Klier Matěj), 37. Klier Matěj (Filinger David), 39. Gajdoš Martin - 5. Jaráb Michal (Fujdiar Josef), 7. Caizl Pavel, 7. Chaloupka David, 7. Chaloupka David, 15. Jaráb Michal (Vašák Marek), 37. Kaválek Martin
ŽK: 0 - Kaválek Martin, Caizl Pavel, Čurda Jan
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Mach Lukáš, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Dlouhý Martin, Filinger David, Gajdoš Martin, Virt Adam, Klier Matěj, Kapoun Jan Trenér: Dlouhý Martin
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Chaloupka David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Vašák Marek, Skalák Lukáš Trenér: nepřítomen KLA

Olympik Mělník B - Malibu M.Boleslav 1 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 90 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 37. Trubička Jaroslav (Gabčo Josef) - 6. Šimáček Michal, 11. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 16. Javůrek Jan (Polanka Petr), 24. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 27. Šimáček Michal (Maryška Jakub), 40. Roudnický Filip
ŽK: 0 - Šimáček Michal
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Šmejkal Milan, Malák Marek, Šuba Pavel, Kettner Michal, Slezák Daniel, Vokoun Jiří, Babovák Michal, Trubička Jaroslav, Prejsa Tomáš, Gabčo Josef, Buzek Michal Trenér: Vokoun Jiří st.
Malibu M.Boleslav: Roudnický Filip, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Dvořáček Michal, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Polanka Petr, Javůrek Jan Trenér: Bílek Jaroslav

GMM Jablonec - HERD Hradiště 0 : 5
Rozhodčí: Nešněra Filip (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 90 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou

ŽK: Krejčík Kamil - Stejskal Libor
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Mečíř Matěj, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Makula Kamil, Mečíř Jan, Krčmárik David Trenér: Dubový Lukáš
HERD Hradiště: Bašta Lukáš, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Podlipský Miroslav, Stejskal Libor, Rada Jiří Trenér: Stejskal Libor

BOCA Chotěboř - Interobal Plzeň B 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (7,9), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH JISKRA Havlíčkův Brod
Branky: 10. Berky Ondřej (Stránský Jindřich), 25. Klimeš Pavel, 34. Popelka Petr (Berky Ondřej) - 7. Slavík Jaroslav, 14. Buchta Bronislav (Rozboud Karel), 24. Buchta Bronislav (Zajíček Tomáš), 33. Štverák Tomáš (Koc Václav), 38. Štverák Tomáš, 40. Štverák Tomáš (Koc Václav)
ŽK: Stránský Jindřich - Klečka Daniel
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Čáp Michal, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek, Stránský Jindřich Trenér: Moravec Miloš
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Zajíček Petr, Slavík Jaroslav, Zajíček Tomáš, Vojáček Michael Trenér: Štverák Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - Wizards DDM Praha 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 90 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 20. Rous Jan, 24. Trnka Martin, 37. Lenk Ondřej (Šebek Jan) - 35. Čáha František
ŽK: Šebek Jan - Blažek Michal
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Pleier Petr Trenér: Pechr Jiří
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Čáha František, Dolejška Jan, Imlauf Tomáš, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan Trenér: Rathaus Petr

Baník Chomutov - Zlej sen Liberec 6 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Štěřík Filip (8,3) Delegát: Švagr Roman Diváků: 170 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 10. Süssmilch Jakub, 11. Janošík Patrik (Nový Petr), 20. Janošík Patrik (Nový Petr), 27. Nový Petr (Špicar Patrik), 31. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 35. Süssmilch Jakub (Novák Jiří) - 15. Bína Pavel, 23. Ježek Martin (Toman Filip), 27. Horáček Petr (Bína Pavel), 32. Novotný Petr (Vodička Ondřej), 34. Toman Filip (Bína Pavel), 40. Ježek Martin (Klíma Lukáš)
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Bohumil, Chmelan Jiří, Janošík Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kasal Daniel, Špicar Patrik Trenér: nepřítomen BCH
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Horáček Petr, Bohata Petr, Vodička Ondřej, Novotný Petr, Klíma Lukáš, Ježek Martin, Toman Filip Trenér: Bína Pavel


 

4.kolo

FK Kladno - Baník Chomutov 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (7,9), Vaněk Tomáš (8,1) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 85 Stadion: MSH Kladno
Branky: 10. Jaráb Michal (Caizl Pavel), 32. Chaloupka David (Stejskal Pavel), 38. Fujdiar Josef (Stejskal Pavel), 40. Šnídl Petr (Stejskal Pavel) - 28. Minařík Petr (Nový Petr), 39. Kopta Zdeněk
ŽK: Vašák Marek, Šnídl Petr - Hůla Michal, Kasal Daniel
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Skalák Lukáš, Chaloupka David, Vašák Marek, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Bejbl Jan, Čurda Jan, Kaválek Martin Trenér: Veselý Jiří
Baník Chomutov: Hůla Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kasal Daniel, Nový Petr, Janošík Patrik, Šebek Rostislav, Minařík Petr, Farář Martin Trenér: nepřítomen BCH

Zlej sen Liberec - Wizards DDM Praha 7 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 95 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 10. Benek Aleš (Bína Pavel), 17. Bernát Pavel (Novotný Petr), 27. Rašín Ondřej (Novotný Petr), 32. Klíma Lukáš (Bernát Pavel), 33. Benek Aleš (Soukup Milan), 35. Soukup Robert (Novotný Petr), 36. Benek Aleš (Polívka Tomáš) - 15. Rathaus Petr, 30. Urych Šimon
ŽK: Polívka Tomáš - Čerbačeský Ondřej
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Rašín Ondřej, Klíma Lukáš, Soukup Milan, Benek Aleš, Novotný Petr, Bernát Pavel, Soukup Robert, Polívka Tomáš Trenér: Bína Pavel
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Urych Šimon, Rathaus Petr, Čerbačeský Ondřej, Čechura Jan, Dušek David, Argent Andrew, Dolejška Jan Trenér: Imlauf Tomáš

Jerigo 1994 Plzeň - BOCA Chotěboř 1 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH 31.ZŠ E.Krásnohorské, Plzeň
Branky: 27. Lenk Ondřej (Rous Jan) - 10. Klimeš Pavel
ŽK: Vitouš Ondřej - Popelka Petr, Klimeš Pavel
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pekník Tomáš, Malý Adam, Šebek Jan, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin, Rous Jan, Vitouš Ondřej, Tříska Jakub Trenér: Pechr Jiří
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Novotný Tomáš, Popelka Petr, Klimeš Pavel, Hromádka Tomáš, Stránský Jindřich, Tichý Ondřej Trenér: Jakeš Martin

Interobal Plzeň B - GMM Jablonec 8 : 6 (4 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Stádník Vladimír (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 1. Slavík Jaroslav (Hudaček Marko), 8. Buchta Bronislav, 10. Hudaček Marko (Koc Václav), 14. Koc Václav, 32. Hudaček Marko (Koc Václav), 36. Koc Václav (Hudaček Marko), 37. Slavík Jaroslav (Zajíček Petr), 40. Slavík Jaroslav - 1. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 15. Makula Kamil (Mečíř Matěj), 25. Makula Kamil, 26. Holický Ondřej (Mečíř Petr), 27. Haunold Jiří (Makula Kamil), 38. Mečíř Petr
ŽK: Landrgott Tomáš, Slavík Jaroslav, Buchta Tomáš - Haunold Jiří, Mečíř Petr
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Mariánus Pavel, Matas Martin, Künstner Dušan, Zajíček Petr, Hudaček Marko, Slavík Jaroslav, Buchta Tomáš Trenér: Štverák Tomáš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Haunold Jiří, Mečíř Matěj, Mečíř Petr, Mečíř Jan, Makula Kamil Trenér: Dubový Lukáš

HERD Hradiště - Olympik Mělník B 6 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Plzák Daniel (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH ZŠ Františkovy Lázně
Branky: 8. Lávička Luboš (Eisenreich Jindřich), 15. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 20. Dvořák Jan (Eisenreich Jindřich), 35. Lávička Luboš (Šneberger David), 37. Eisenreich Jindřich, 40. Dvořák Jan (Eisenreich Jindřich) - 25. Němec Jakub (Benda Karel), 29. Němec Jakub, 40. Babovák Michal (Demeter Václav)
ŽK: Hibler Lukáš, Dvořák Jan - Slezák Daniel, Demeter Václav
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Vaněk Richard, Lávička Luboš, Eisenreich Jindřich, Hibler Lukáš, Hudeček Pavel, Dvořák Jan, Šneberger David, Kohout Milan, Sinkule Patrik Trenér: Stejskal Libor
Olympik Mělník B: Rusak Pavlo, Chaloupka Pavel, Němec Jakub, Prieložný Jan, Slezák Daniel, Babovák Michal, Demeter Václav, Benda Karel, Hyka Petr Trenér: nepřítomen OM

Malibu M.Boleslav - Rapid Ústí n.L. 0 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Laštovička Stanislav (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: MSH Mladá Boleslav

ŽK: Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub - Filinger David, Gajdoš Martin, Jelínek Tomáš, Vobořil Tomáš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Maňas Marek, Šimáček Michal, Lukáč Daniel, Pitloun Stanislav, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub, Fidrich David, Král Pavel, Čermák Jan, Polanka Petr, Roudnický Filip Trenér: Bílek Jaroslav
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Filinger David, Klier Matěj, Gajdoš Martin, Virt Adam, Dlouhý Martin, Sloup Václav, Jelínek Tomáš, Vobořil Tomáš, Sedláček Vít Trenér: Dlouhý Martin


 

3.kolo

Malibu M.Boleslav - FK Kladno 2 : 5 (0 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 37. Maňas Marek (Polanka Petr), 39. Maňas Marek (Král Pavel) - 18. Stejskal Pavel (Jaráb Michal), 22. Jaráb Michal, 26. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 27. Jaráb Michal (Šnídl Petr), 35. Jaráb Michal (Tetour David)
ŽK: Pytloun Jaroslav, Lukáč Daniel - 0
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Fidrich David, Maňas Marek, Šimáček Michal, Maryška Jakub, Král Pavel, Lukáč Daniel, Polanka Petr, Pechanec Ondřej Trenér: Bílek Jaroslav
FK Kladno: Tetour David, Šnídl Petr, Stejskal Pavel, Caizl Pavel, Vašák Marek, Skalák Lukáš, Veselý Jiří, Fujdiar Josef, Bejbl Jan, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří

Rapid Ústí n.L. - HERD Hradiště 16 : 0 (7 : 0)
Rozhodčí: Lafek David (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 219 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 4. Čapek Matěj (Sedláček Vít), 10. Virt Adam (Sedláček Vít), 10. Čapek Matěj, 11. Jelínek Tomáš (Votava Tomáš), 12. Dlouhý Martin (Jelínek Tomáš), 13. Jelínek Tomáš, 14. Virt Adam (Sedláček Vít), 21. Čapek Matěj (Virt Adam), 23. Sloup Václav (Kapoun Jan), 25. Kapoun Jan, 28. Sloup Václav (Jelínek Tomáš), 30. Gajdoš Martin, 31. Sedláček Vít (Čapek Matěj), 34. Kapoun Jan, 37. Virt Adam (Čapek Matěj), 38. Sedláček Vít (Virt Adam)
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Opálecký Jaroslav, Filinger David, Virt Adam, Čapek Matěj, Gajdoš Martin, Dlouhý Martin, Jelínek Tomáš, Klier Matěj, Sedláček Vít, Kapoun Jan, Sloup Václav Trenér: Dlouhý Martin
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Šneberger David, Netrval Jakub, Janda Vítězslav, Vaněk Richard Trenér: nepřítomen HH

Olympik Mělník B - Interobal Plzeň B 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,2), Kolbaba Pavel (8,2) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 17. Malák Marek (Trubička Jaroslav), 18. Prieložný Jan (Malák Marek), 31. Mažári Patrik (Malák Marek) - 20. Slavík Jaroslav (Koc Václav), 21. Štverák Tomáš (Slavík Jaroslav), 22. Slavík Jaroslav (Štverák Tomáš), 28. Slavík Jaroslav (Štverák Tomáš)
ŽK: Malák Marek, Veselý Martin, Babovák Michal - Matas Martin
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Jenč Michal, Prieložný Jan, Benda Karel, Malák Marek, Veselý Martin, Trubička Jaroslav, Babovák Michal, Babovák Jan, Vokoun Jiří, Mažári Patrik, Prejsa Tomáš Trenér: Vokoun Jiří st.
Interobal Plzeň B: Landrgott Tomáš, Lecjaks Lukáš, Štverák Tomáš, Buchta Bronislav, Koc Václav, Rozboud Karel, Matas Martin, Špicl Michal, Zajíček Petr, Slavík Jaroslav, Mižár Jakub Trenér: Štverák Tomáš

GMM Jablonec - Jerigo 1994 Plzeň 9 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 11. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 12. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 19. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 22. Mazánek Milan (Mečíř Jan), 25. Mečíř Jan (Haunold Jiří), 32. Beníšek Tomáš (Krejčík Kamil), 35. Mečíř Petr (Vykoukal Lukáš), 37. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 40. Mazánek Tomáš - 2. Šebek Jan (Pekník Tomáš), 28. Pekník Tomáš (Malý Adam), 31. Pekník Tomáš (Vohrna Marek)
ŽK: Beníšek Tomáš - 0
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Beníšek Tomáš, Haunold Jiří, Mečíř Jan, Mazánek Tomáš, Mazánek Milan, Mečíř Matěj, Masařík Jan, Mečíř Petr, Krejčík Kamil Trenér: Dubový Lukáš
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Pechr Jiří, Kanát Martin, Pekník Tomáš, Šebek Jan, Vohrna Marek, Pleier Petr, Malý Adam Trenér: Pechr Jiří

BOCA Chotěboř - Zlej sen Liberec 3 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 65 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 19. Klimeš Pavel, 33. Popelka Petr (Klimeš Pavel), 39. Popelka Petr (Klimeš Pavel) - 3. Kazda Matyáš (Bohata Petr)
ŽK: Prchal Jiří - Soukup Milan
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Čapek Michal, Klimeš Pavel, Čáp Michal, Popelka Petr, Berky Ondřej, Prchal Jiří, Stránský Jindřich Trenér: Moravec MIloš
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Vodička Ondřej, Bohata Petr, Bína Marek, Kazda Matyáš, Žižka Martin, Soukup Milan, Dlask Jakub Trenér: Bína Pavel

Wizards DDM Praha - Baník Chomutov 3 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,5), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH Jižní Město, Praha 11
Branky: 5. Dolejška Jan (Urych Šimon), 29. Blažek Michal (Rathaus Petr), 33. Rathaus Petr (Blažek Michal) - 2. Janošík Patrik (Šebek Rostislav), 9. Farář Martin (Nový Petr), 11. Šebek Rostislav (Janošík Patrik), 22. Süssmilch Jakub, 25. Nový Petr (Šebek Rostislav), 31. Kasal Daniel, 33. Nový Petr, 39. Farář Martin (Šebek Rostislav)
ŽK: 0 - Kopta Zdeněk, Kasal Daniel
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kasal Daniel, Farář Martin, Janošík Patrik, Nový Petr, Šebek Rostislav Trenér: nepřítomen BCH


 

2.kolo

FK Kladno - Wizards DDM Praha 5 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Kladno
Branky: 2. Caizl Pavel (Fujdiar Josef), 24. Chaloupka David (Šnídl Petr), 30. Šnídl Petr (Jaráb Michal), 32. Šnídl Petr, 36. Jaráb Michal
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Chaloupka David, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan, Jaráb Michal Trenér: Veselý Jiří
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Dušek David, Blažek Michal, Argent Andrew, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš

Baník Chomutov - BOCA Chotěboř 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Košťál Milan (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 120 Stadion: MSH Chomutov, Mánesova
Branky: 13. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 15. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 18. Kasal Daniel, 34. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 36. Chmelan Jiří, 37. Süssmilch Jakub (Kasal Daniel), 38. Kasal Daniel (Süssmilch Jakub) - 2. Bělovský Ondřej, 35. Odvářka Radek (Bělovský Ondřej)
ŽK: Kopta Zdeněk - Vymetal Tomáš, Popelka Petr ČK: 0 - Vymetal Tomáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Klíma Bohumil, Chmelan Jiří, Klíma Daniel, Nový Petr, Šebek Rostislav, Kopta Zdeněk, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kasal Daniel, Tykal Tomáš Trenér: nepřítomen BCH
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čáp Michal, Popelka Petr, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Klimeš Pavel, Bělovský Ondřej, Stránský Jindřich Trenér: Moravec Miloš

Zlej sen Liberec - GMM Jablonec 5 : 9 (4 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Černý Martin Diváků: 150 Stadion: SH TU Liberec, Harcov
Branky: 3. Novotný Petr (Žoček Jakub), 8. Novotný Petr (Bína Pavel), 13. Benek Aleš (Žoček Jakub), 20. Benek Aleš (Vogt Dominik), 39. Benek Aleš - 3. Mazánek Milan, 8. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 10. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 21. Mazánek Tomáš (Mečíř Petr), 22. Mazánek Milan (Masařík Jan), 25. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 31. Haunold Jiří (Mazánek Milan), 39. Mečíř Petr, 40. Haunold Jiří (Krejčík Kamil)
ŽK: Bína Pavel, Novotný Petr - Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Vykoukal Lukáš ČK: Němec Josef - 0
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Šisler Jiří, Novotný Petr, Benek Aleš, Němec Josef, Klíma Lukáš, Žižka Martin, Soukup Robert Trenér: Bína Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Haunold Jiří, Mazánek Tomáš, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Krejčík Kamil, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Mazánek Milan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš

Jerigo 1994 Plzeň - Olympik Mělník B 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (), Vrtal Bohumil Delegát: Návesník Pavel Diváků: 80 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 22. Šebek Jan (Bendl Petr), 37. Bendl Petr (Šebek Jan), 39. Vitouš Ondřej (Šebek Jan) - 35. Veselý Martin
ŽK: Kanát Martin - Chaloupka Pavel, Slezák Daniel, Mažári Patrik, Demeter Václav
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Lenk Ondřej, Pleier Petr, Malý Adam, Šebek Jan, Trnka Martin, Bendl Petr, Kanát Martin, Vitouš Ondřej, Pekník Tomáš, Rous Jan Trenér: Pech Jiří
Olympik Mělník B: Chaloupka Pavel, Vokoun Jiří, Benda Karel, Veselý Martin, Němec Jakub, Prieložný Jan, Slezák Daniel, Mažári Patrik, Babovák Michal, Demeter Václav Trenér: Vokoun Jiří st.

Interobal Plzeň B - Rapid Ústí n.L. 4 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 75 Stadion: SH Lokomotiva 2, Plzeň
Branky: 8. Buchta Tomáš, 14. Mariánus Pavel (Hudaček Marko), 21. Hudaček Marko (Koc Václav), 39. Koc Václav - 2. Sedláček Vít, 21. Gajdoš Martin (Sedláček Vít), 26. Vobořil Tomáš, 27. Gajdoš Martin, 32. Gajdoš Martin
ŽK: Koc Václav, Kučera Petr - Filinger David, Sedláček Vít
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Buchta Tomáš, Koc Václav, Rozboud Karel, Künstner Dušan, Mariánus Pavel, Kučera Petr, Hudaček Marko, Slavík Jaroslav Trenér: Štverák Tomáš
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Dlouhý Martin, Filinger David, Klier Matěj, Čapek Matěj, Kapoun Jan, Vobořil Tomáš, Gajdoš Martin, Virt Adam, Sedláček Vít, Gulykáš Dominik Trenér: Dlouhý Martin

HERD Hradiště - Malibu M.Boleslav 2 : 14 (0 : 6)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 80 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 22. Vlastní, 39. Dvořák Jan - 11. Kateřiňák Jiří (Maryška Jakub), 12. Maňas Marek (Pitloun Stanislav), 14. Pitloun Stanislav (Maryška Jakub), 16. Kateřiňák Jiří (Kvapil Jan), 18. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav), 20. Maryška Jakub (Kateřiňák Jiří), 21. Šimáček Michal (Lukáč Daniel), 23. Pitloun Stanislav (Lukáč Daniel), 24. Maryška Jakub (Volf Jiří), 25. Maryška Jakub (Kateřiňák Jiří), 31. Volf Jiří (Maryška Jakub), 34. Maňas Marek (Kateřiňák Jiří), 36. Volf Jiří (Kateřiňák Jiří), 39. Šimáček Michal (Pitloun Stanislav)
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Vaněk Richard, Falář Miloslav, Stejskal Libor, Hudeček Pavel, Dvořák Jan, Lávička Luboš, Podlipský Miroslav, Vlastní Trenér: Stejskal Libor
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Kateřiňák Jiří, Maryška Jakub, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Lukáč Daniel, Kvapil Jan, Šimáček Michal, Volf Jiří, Matouš Petr Trenér: Bílek Jaroslav


 

1.kolo

HERD Hradiště - FK Kladno 3 : 7 (1 : 5)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Vlašič Miroslav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 130 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 13. Šneberger David (Bártek Lukáš), 39. Šneberger David (Janda Vítězslav), 40. Hudeček Pavel (Janda Vítězslav) - 2. Šnídl Petr, 3. Caizl Pavel, 4. Caizl Pavel, 7. Šnídl Petr (Čurda Jan), 8. Šnídl Petr (Stejskal Pavel), 32. Stejskal Pavel (Čurda Jan), 35. Fujdiar Josef (Jaráb Michal)
ŽK: Bártek Lukáš - 0
HERD Hradiště: Podlipský Miroslav, Kohout Milan, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Janda Vítězslav, Vaněk Richard, Netrval Jakub, Hudeček Pavel, Stejskal Libor, Nečekal Milan, Šneberger David Trenér: Stejskal Libor
FK Kladno: Tetour David, Fujdiar Josef, Caizl Pavel, Jaráb Michal, Stejskal Pavel, Čurda Jan, Šnídl Petr, Bejbl Jan Trenér: Veselý Jiří

Malibu M.Boleslav - Interobal Plzeň B 4 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 109 Stadion: MSH Mladá Boleslav
Branky: 4. Lukáč Daniel (Kateřiňák Jiří), 32. Kateřiňák Jiří (Volf Jiří), 32. Kateřiňák Jiří, 33. Pitloun Stanislav (Kateřiňák Jiří) - 12. Buchta Tomáš (Štverák Tomáš)
ŽK: Kateřiňák Jiří - Buchta Tomáš
Malibu M.Boleslav: Pytloun Jaroslav, Roudnický Filip, Volf Jiří, Maňas Marek, Pitloun Stanislav, Šimáček Michal, Kohnhäuser Rudolf, Maryška Jakub, Král Pavel, Čermák Jan, Lukáč Daniel, Kateřiňák Jiří Trenér: Bílek Jaroslav
Interobal Plzeň B: Klečka Daniel, Lecjaks Lukáš, Štverák Tomáš, Rozboud Karel, Buchta Tomáš, Mariánus Pavel, Like Adam, Dobiáš Matěj, Künstner Dušan, Hudaček Marko, Zajíček Tomáš Trenér: Štverák Tomáš

Rapid Ústí n.L. - Jerigo 1994 Plzeň 5 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Plzák Daniel (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 228 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 8. Dlouhý Martin (Jelínek Tomáš), 9. Gajdoš Martin (Filinger David), 11. Vobořil Tomáš (Dlouhý Martin), 29. Filinger David, 40. Gajdoš Martin (Jelínek Tomáš) - 3. Šebek Jan (Malý Adam), 18. Šebek Jan, 28. Šebek Jan, 30. Bendl Petr (Šebek Jan)
ŽK: Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Čapek Matěj - Šebek Jan, Bendl Petr
Rapid Ústí n.L.: Votava Tomáš, Mrázek Tomáš, Dlouhý Martin, Sedláček Vít, Gajdoš Martin, Sloup Václav, Virt Adam, Vobořil Tomáš, Jelínek Tomáš, Klier Matěj, Filinger David, Čapek Matěj Trenér: Dlouhý Martin
Jerigo 1994 Plzeň: Šoltys Miloslav, Pechr Jiří, Malý Adam, Šebek Jan, Pleier Petr, Vohrna Marek, Bendl Petr, Kanát Martin Trenér: Pechr Jiří

Olympik Mělník B - Zlej sen Liberec 1 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Laštovička Stanislav (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Gymnázium Mělník
Branky: 10. Vokoun Jiří (Malák Marek) - 5. Bína Pavel (Žižka Martin), 8. Novotný Petr (Klíma Lukáš), 19. Žoček Jakub (Soukup Milan), 37. Žižka Martin (Soukup Milan), 38. Bohata Petr (Vogt Dominik), 40. Soukup Milan (Žoček Jakub)
ŽK: Malák Marek, Babovák Michal - Žoček Jakub, Bohata Petr, Novotný Petr
Olympik Mělník B: Šmejkal Milan, Chaloupka Pavel, Veselý Martin, Vokoun Jiří, Prejsa Tomáš, Slezák Daniel, Malák Marek, Trubička Jaroslav, Kettner Michal, Gabčo Josef, Babovák Michal, Demeter Václav Trenér: Vokoun Jiří
Zlej sen Liberec: Vogt Dominik, Bína Pavel, Žoček Jakub, Vodička Ondřej, Bohata Petr, Klíma Lukáš, Novotný Petr, Žižka Martin, Soukup Milan Trenér: Bína Pavel

GMM Jablonec - Baník Chomutov 8 : 4 (3 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (7,9), Dragoun Radek (8,2) Delegát: Černý Martin Diváků: 90 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 3. Makula Kamil (Krejčík Kamil), 19. Krejčík Kamil (Makula Kamil), 20. Haunold Jiří (Makula Kamil), 21. Mečíř Petr (Mazánek Tomáš), 30. Krejčík Kamil (Makula Kamil), 35. Mazánek Tomáš (Bláha Milan), 36. Mazánek Tomáš (Makula Kamil), 40. Krejčík Kamil - 10. Kopta Zdeněk (Kasal Daniel), 23. Kopta Zdeněk, 37. Kasal Daniel (Klíma Daniel), 40. Kasal Daniel (Hůla Michal)
ŽK: Bláha Milan, Haunold Jiří - Hůla Michal, Kasal Daniel, Nový Michal, Janošík Patrik ČK: 0 - Janošík Patrik
GMM Jablonec: Masařík Jan, Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Bláha Milan, Haunold Jiří, Bursa Pavel, Makula Kamil, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Mazánek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš
Baník Chomutov: Hůla Michal, Šebek Rostislav, Kasal Daniel, Nový Michal, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Klíma Daniel, Janošík Patrik, Nový Petr, Chmelan Jiří Trenér: Brič Jan

BOCA Chotěboř - Wizards DDM Praha 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Rygl Luboš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 82 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 2. Moravec Miloš, 22. Klimeš Pavel (Popelka Petr), 33. Berky Ondřej, 36. Popelka Petr - 30. Dolejška Jan (Čáha František), 37. Blažek Michal (Dolejška Jan)
ŽK: Koutný Martin - Koudelka Luboš, Urych Šimon, Čáha František
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Bělovský Ondřej, Moravec Miloš, Koutný Martin, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Popelka Petr, Berky Ondřej, Odvářka Radek, Stránský Jindřich Trenér: Jakeš Martin
Wizards DDM Praha: Koudelka Luboš, Tomek Jiří, Rathaus Petr, Blažek Michal, Urych Šimon, Čechura Jan, Dolejška Jan, Čáha František Trenér: Imlauf Tomáš


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate