Futsal

reklama

Termínová listina 1.juniorské ligy U-17, U-19, sezóna 2017-2018

1.  Seznam účastníků a složení dvojic

 

skupina západ:

 

 

 

1

 

AC Sparta Praha

+

 

SK Slavia Praha

2

 

SK Olympik Mělník

+

 

FC Démoni Česká Lípa

3

 

Svarog FC Teplice

+

 

FC Baník Chomutov

4

 

Gardeline Litoměřice

+

 

SK Interobal Plzeň

 

skupina východ:

 

 

 

1

 

SK Amor Lazor Vyškov

+

 

Atraps-Hombres Brno

2

 

FK ERA-PACK Chrudim

+

 

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto

3

 

AC Gamaspol Jeseník

+

 

SKP Ocel Třinec

4

 

FC Tango Hodonín

+

 

HELAS Brno

 

 

2. Termíny soutěže

 

 

1. kolo:

 

25. - 26. 11. 2017

2. kolo:

 

2. - 3. 12. 2017

3. kolo:

 

16. - 17. 12. 2017

4. kolo:

 

6. -7. 1. 2018

5. kolo:

 

13. - 14. 1. 2018

6. kolo:

 

20. - 21. 1. 2018

 

 

 

Final Four:

3.-4.2.2018

 

 

3.Rozlosování soutěže a termíny

 

    

1. kolo:  25. - 26. 11. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Litoměřice, Plzeň

SO

25.11.2017

10.00

SH SK Slavia Praha, Eden

Olympik Mělník, Česká Lípa - Teplice, Chomutov

NE

26.11.2017

11.00

SH TJ Neratovice

Amor Vyškov, A-H. Brno - Hodonín, Helas Brno

SO

25.11.2017

10.00

SH ZŠ Purkyňova, Vyškov

EP Chrudim, Vysoké Mýto - AC Jeseník, Třinec

NE

26.11.2017

10.00

MSH Chrudim

 

2. kolo:  2. - 3. 12. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Litoměřice, Interobal Plzeň - Teplice, Chomutov

NE

3.12.2017

08.30

SH WHC Krásné Březno

Sparta Praha, Slavia Praha - Olympik Mělník, Č.Lípa

NE

3.12.2017

08.30

SH TJ Neratovice

Tango Hodonín, Helas Brno - AC Jeseník, Třinec

NE

3.12.2017

09.00

SH TEZA Hodonín

Tango Hodonín - Helas Brno

SO

9.12.2017

18.00

SH TEZA Hodonín

Amor Vyškov, A-H. Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

3.12.2017

09.00

SH Maloměřice, Brno

 

3. kolo:  16. - 17. 12. 2017

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Olympik Mělník, Česká Lípa - Litoměřice, Plzeň

NE

17.12.2017

10.00

SH Gymnázium Mělník

Teplice, Chomutov - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

16.12.2017

09.00

MSH Chomutov

EP Chrudim, Vysoké Mýto - Hodonín, Helas Brno

SO

16.12.2017

10.00

SH NH Pardubice

AC Jeseník, Třinec - Amor Vyškov, A-Hobres Brno

NE

17.12.2017

09.00

SH Mikulovice

AC Jeseník - SKP Třinec

ST

27.12.2017

15.00

SH STARS Třinec

 

4. kolo:  6. - 7. 1. 2018

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Litoměřice, Interobal Plzeň - Sparta , Slavia Praha

SO

6.1.2018

08.45

SH Slavia VŠ Plzeň

Svarog Teplice, Chomutov - Olympik Mělník, Č.Lípa

NE

7.1.2018

09.00

MSH Chomutov

Tango Hodonín, Helas - Amor Vyškov, A-H. Brno

SO

6.1.2018

09.00

SH TEZA Hodonín

AC Jeseník, SKP Třinec - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

6.1.2018

09.00

SH STARS Třinec

 

5. kolo:  13. - 14. 1. 2018

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Svarog Teplice, Chomutov - Litoměřice, Plzeň

NE

14.1.2018

10.00

SH Spořice

Olympik Mělník, Č.Lípa - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

14.1.2018

14.20

SH TJ Neratovice

AC Jeseník, SKP Třinec - Tango Hodonín, Helas

SO

13.1.2018

09.00

SH STARS Třinec

Chrudim, Vysoké Mýto - Amor Vyškov, A-H. Brno

NE

14.1.2018

10.00

SH DM Vysoké Mýto

 

6. kolo:  20. - 21. 1. 2018

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Litoměřice, Interobal Plzeň - Olympik Mělník, Č. Lípa

SO

20.1.2018

10.00

SH Lokomotiva 2, Plzeň

Sparta Praha, Slavia Praha - Teplice, Chomutov

NE

21.1.2018

10.00

SH SK Slavia Praha, Eden

Tango Hodonín, Helas Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

20.1.2018

09.00

SH KP Brno, Vodova 2

Amor Vyškov, A-H. Brno - AC Jeseník, Třinec

NE

21.1.2018

10.00

SH ZŠ Purkyňova, Vyškov

Helas Brno – Tango Hodonín

 

nehlášeno

 

 

 

 

 

 

1. kolo:

Sparta Praha, Slavia Praha - Litoměřice, Plzeň

SO

25.11.2017

10.00

SH SK Slavia Praha, Eden

10.00

U-17

Slavia Praha – GL Litoměřice

14.10

U-17

Slavia Praha - Interobal Plzeň

10.50

U-17

Sparta Praha – Interobal Plzeň

15.00

U-19

Sparta Praha - GL Litoměřice

11.40

U-19

Slavia Praha – GL Litoměřice

15.50

U-19

Slavia Praha - Interobal Plzeň

12.30

U-19

Sparta Praha – Interobal Plzeň

16.40

U-17

Slavia Praha - Sparta Praha

13.20

U-17

Sparta Praha - GL Litoměřice

17.30

U-19

Slavia Praha - Sparta Praha

 

 

 

 

 

 

Olympik Mělník, Česká Lípa - Teplice, Chomutov

NE

26.11.2017

11.00

SH TJ Neratovice

11.00

U-17

Olympik Mělník – Baník Chomutov

15.10

U-17

Olympik Mělník - Svarog Teplice

11.50

U-17

Česká Lípa – Svarog Teplice

16.00

U-19

Česká Lípa - Baník Chomutov

12.40

U-19

Olympik Mělník – Baník Chomutov

16.50

U-19

Olympik Mělník - Svarog Teplice

13.30

U-19

Česká Lípa – Svarog Teplice

17.40

U-17

Olympik Mělník – Česká Lípa

14.20

U-17

Česká Lípa - Baník Chomutov

18.30

U-19

Olympik Mělník – Česká Lípa

 

 

 

 

 

 

Amor Vyškov, A-H. Brno - Hodonín, Helas Brno

SO

25.11.2017

10.00

SH ZŠ Purkyňova, Vyškov

10.00

U-17

Amor Vyškov – Helas Brno

14.10

U-17

Amor Vyškov - Tango Hodonín

10.50

U-17

Atraps Hombres – Tango Hodonín

15.00

U-19

Atraps Hombres - Helas Brno

11.40

U-19

Amor Vyškov – Helas Brno

15.50

U-19

Amor Vyškov - Tango Hodonín

12.30

U-19

Atraps Hombres – Tango Hodonín

16.40

U-17

Amor Vyškov - Atraps Hombres

13.20

U-17

Atraps Hombres - Helas Brno

17.30

U-19

Amor Vyškov - Atraps Hombres

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vysoké Mýto - AC Jeseník, Třinec

NE

26.11.2017

10.00

MSH Chrudim

10.00

U-17

EP Chrudim – AC Jeseník

14.10

U-17

EP Chrudim - SKP Třinec

10.50

U-17

Vysoké Mýto – SKP Třinec

15.00

U-19

Vysoké Mýto - AC Jeseník

11.40

U-19

EP Chrudim – AC Jeseník

15.50

U-19

EP Chrudim - SKP Třinec

12.30

U-19

Vysoké Mýto – SKP Třinec

16.40

U-17

EP Chrudim - Vysoké Mýto

13.20

U-17

Vysoké Mýto - AC Jeseník

17.30

U-19

EP Chrudim - Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

2. kolo:

Litoměřice, Interobal Plzeň - Teplice, Chomutov

NE

3.12.2017

08.30

SH WHC Krásné Březno

08.30

U-17

GL Litoměřice - Svarog Teplice

12.40

U-17

GL Litoměřice - Baník Chomutov

09.20

U-17

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

13.30

U-19

Interobal Plzeň - Svarog Teplice

10.10

U-19

GL Litoměřice - Svarog Teplice

14.20

U-19

GL Litoměřice - Baník Chomutov

11.00

U-19

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

15.10

U-17

GL Litoměřice - Interobal Plzeň

11.50

U-17

Interobal Plzeň - Svarog Teplice

16.00

U-19

GL Litoměřice - Interobal Plzeň

 

 

 

 

 

 

Sparta, Slavia Praha - Olympik Mělník, Č.Lípa

NE

3.12.2017

08.30

SH TJ Neratovice

08.30

U-17

Sparta Praha - Olympik Mělník

12.40

U-17

Sparta Praha - Česká Lípa

09.20

U-17

Slavia Praha - Česká Lípa

13.30

U-19

Slavia Praha - Olympik Mělník

10.10

U-19

Sparta Praha - Olympik Mělník

14.20

U-19

Sparta Praha - Česká Lípa

11.00

U-19

Slavia Praha - Česká Lípa

15.10

U-17

Sparta Praha - Slavia Praha

11.50

U-17

Slavia Praha - Olympik Mělník

16.00

U-19

Sparta Praha - Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

Tango Hodonín, Helas Brno - AC Jeseník, Třinec

NE

3.12.2017

09.00

SH TEZA Hodonín

09.00

U-17

Tango Hodonín - SKP Třinec

12.20

U-17

Helas Brno - SKP Třinec

09.50

U-17

Helas Brno - AC Jeseník

13.10

U-17

Tango Hodonín - AC Jeseník

10.40

U-19

Tango Hodonín - SKP Třinec

14.00

U-19

Helas Brno - SKP Třinec

11.30

U-19

Helas Brno - AC Jeseník

14.50

U-19

Tango Hodonín - AC Jeseník

Tango Hodonín - Helas Brno

SO

9.12.2017

18.00

SH TEZA Hodonín

18.00

U-17

Tango Hodonín - Helas Brno

18.50

U-19

Tango Hodonín - Helas Brno

 

 

 

 

 

 

Amor Vyškov, A-H. Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

3.12.2017

09.00

SH Maloměřice, Brno

09.00

U-17

Atraps Hombres - Vysoké Mýto

13.10

U-17

Atraps Hombres - EP Chrudim

09.50

U-17

Amor Vyškov - EP Chrudim

14.00

U-19

Amor Vyškov - Vysoké Mýto

10.40

U-19

Atraps Hombres - Vysoké Mýto

14.50

U-19

Atraps Hombres - EP Chrudim

11.30

U-19

Amor Vyškov - EP Chrudim

10.40

U-17

Atraps Hombres - Amor Vyškov

12.20

U-17

Amor Vyškov - Vysoké Mýto

16.30

U-19

Atraps Hombres - Amor Vyškov

 

 

 

 

 

 

3. kolo:

Olympik Mělník, Česká Lípa - Litoměřice, Plzeň

NE

17.12.2017

10.00

SH Gymnázium Mělník

10.00

U-17

Česká Lípa  - GL Litoměřice

14.10

U-17

Česká Lípa - Interobal Plzeň

10.50

U-17

Olympik Mělník  - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Olympik Mělník – GL Litoměřice

11.40

U-19

Česká Lípa  - GL Litoměřice

15.50

U-19

Česká Lípa - Interobal Plzeň

12.30

U-19

Olympik Mělník  - Interobal Plzeň

16.40

U-17

Česká Lípa - Olympik Mělník

13.20

U-17

Olympik Mělník – GL Litoměřice

17.30

U-19

Česká Lípa - Olympik Mělník

 

 

 

 

 

 

Teplice, Chomutov - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

16.12.2017

09.00

MSH Chomutov

09.00

U-17

Baník Chomutov - Slavia Praha

13.10

U-17

Baník Chomutov - Sparta Praha

09.50

U-17

Svarog Teplice - Sparta Praha

14.00

U-19

Svarog Teplice - Slavia Praha

10.40

U-19

Baník Chomutov - Slavia Praha

14.50

U-19

Baník Chomutov - Sparta Praha

11.30

U-19

Svarog Teplice - Sparta Praha

10.40

U-17

Baník Chomutov - Svarog Teplice

12.20

U-17

Svarog Teplice - Slavia Praha

16.30

U-19

Baník Chomutov - Svarog Teplice

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vys. Mýto - Tango Hodonín, Helas Brno

SO

16.12.2017

10.00

SH NH Pardubice

10.00

U-17

EP Chrudim – Helas Brno

13.20

U-17

Vysoké Mýto - Helas Brno

10.50

U-17

Vysoké Mýto - Tango Hodonín

14.10

U-17

EP Chrudim - Tango Hodonín

11.40

U-19

EP Chrudim – Helas Brno

15.00

U-19

Vysoké Mýto - Helas Brno

12.30

U-19

Vysoké Mýto - Tango Hodonín

15.50

U-19

EP Chrudim - Tango Hodonín

 

 

 

 

 

 

AC Jeseník, Třinec - Amor Vyškov, A-Hobres Brno

NE

17.12.2017

09.00

SH Mikulovice

09.00

U-17

AC Jeseník - Atraps Hombres

12.20

U-17

SKP Třinec - Atraps Hombres

09.50

U-17

SKP Třinec - Amor Vyškov

13.10

U-17

AC Jeseník - Amor Vyškov

10.40

U-19

AC Jeseník - Atraps Hombres

14.00

U-19

SKP Třinec - Atraps Hombres

11.30

U-19

SKP Třinec - Amor Vyškov

14.50

U-19

AC Jeseník - Amor Vyškov

 

 

 

 

 

 

AC Jeseník, SKP Ocel Třinec

ST

27.12.2017

15.00

SH STARS třinec

15.00

U-17

SKP Ocel Třinec – AC Jeseník

15.50

U-19

SKP Ocel Třinec – AC Jeseník

16.40

U-17

AC Jeseník - SKP Ocel Třinec

17.30

U-19

AC Jeseník - SKP Ocel Třinec

 

 

 

 

 

 

Litoměřice, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

6.1.2018

08.45

SH Slavia VŠ Plzeň

08.45

U-17

Interobal Plzeň - Sparta Praha

12.55

U-17

Interobal Plzeň - Slavia Praha

09.35

U-17

GL Litoměřice - Slavia Praha

13.45

U-19

GL Litoměřice - Sparta Praha

10.25

U-19

Interobal Plzeň - Sparta Praha

14.35

U-19

Interobal Plzeň - Slavia Praha

11.15

U-19

GL Litoměřice - Slavia Praha

15.25

U-17

Interobal Plzeň - GL Litoměřice

12.05

U-17

GL Litoměřice - Sparta Praha

16.15

U-19

Interobal Plzeň - GL Litoměřice

 

 

 

 

 

 

Svarog Teplice, Chomutov – Ol. Mělník, Č.Lípa

NE

7.1.2018

09.00

MSH Chomutov

09.00

U-17

Svarog Teplice - Česká Lípa

13.10

U-17

Svarog Teplice - Olympik Mělník

09.50

U-17

Baník Chomutov - Olympik Mělník

14.00

U-19

Baník Chomutov - Česká Lípa

10.40

U-19

Svarog Teplice - Česká Lípa

14.50

U-19

Svarog Teplice - Olympik Mělník

11.30

U-19

Baník Chomutov - Olympik Mělník

10.40

U-17

Svarog Teplice - Baník Chomutov

12.20

U-17

Baník Chomutov - Česká Lípa

16.30

U-19

Svarog Teplice - Baník Chomutov

 

 

 

 

 

 

Hodonín, Helas Brno - Amor Vyškov, A-H. Brno

SO

6.1.2018

09.00

SH TEZA Hodonín

09.00

U-17

Tango Hodonín - Amor Vyškov

12.20

U-17

Helas Brno - Amor Vyškov

09.50

U-17

Helas Brno - Atraps Hombres

13.10

U-17

Tango Hodonín - Atraps Hombres

10.40

U-19

Tango Hodonín - Amor Vyškov

14.00

U-19

Helas Brno - Amor Vyškov

11.30

U-19

Helas Brno - Atraps Hombres

14.50

U-19

Tango Hodonín - Atraps Hombres

 

 

 

 

 

 

AC Jeseník, Třinec - Chrudim, Vysoké Mýto

SO

6.1.2018

09.00

SH STARS Třinec

09.00

U-17

SKP Třinec - Vysoké Mýto

12.20

U-17

AC Jeseník - Vysoké Mýto

09.50

U-17

AC Jeseník - EP Chrudim

13.10

U-17

SKP Třinec - EP Chrudim

10.40

U-19

SKP Třinec - Vysoké Mýto

14.00

U-19

AC Jeseník - Vysoké Mýto

11.30

U-19

AC Jeseník - EP Chrudim

14.50

U-19

SKP Třinec - EP Chrudim

 

 

 

 

 

 

 

5. kolo:

Teplice, Baník Chomutov - Litoměřice, Interobal Plzeň

NE

14.1.2018

10.00

SH Spořice

10.00

U-17

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

13.20

U-17

Svarog Teplice - Interobal Plzeň

10.50

U-17

Svarog Teplice - GL Litoměřice

14.10

U-17

Baník Chomutov - GL Litoměřice

11.40

U-19

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Svarog Teplice - Interobal Plzeň

12.30

U-19

Svarog Teplice - GL Litoměřice

15.50

U-19

Baník Chomutov - GL Litoměřice

 

 

 

 

 

 

Olympik Mělník, Č.Lípa - Sparta, Slavia Praha

NE

14.1.2018

14.20

SH TJ Neratovice

14.20

U-17

Olympik Mělník - Sparta Praha

17.40

U-17

Česká Lípa - Sparta Praha

15.10

U-17

Česká Lípa - Slavia Praha

18.30

U-17

Olympik Mělník - Slavia Praha

16.00

U-19

Olympik Mělník - Sparta Praha

19.20

U-19

Česká Lípa - Sparta Praha

16.50

U-19

Česká Lípa - Slavia Praha

20.10

U-19

Olympik Mělník - Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

AC Jeseník, Třinec - Tango Hodonín, Helas Brno

SO

13.1.2018

09.00

SH STARS Třinec

09.00

U-17

SKP Třinec - Tango Hodonín

12.20

U-17

AC Jeseník - Tango Hodonín

09.50

U-17

AC Jeseník - Helas Brno

13.10

U-17

SKP Třinec - Helas Brno

10.40

U-19

SKP Třinec - Tango Hodonín

14.00

U-19

AC Jeseník - Tango Hodonín

11.30

U-19

AC Jeseník - Helas Brno

14.50

U-19

SKP Třinec - Helas Brno

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vysoké Mýto - Amor Vyškov, A-H. Brno

NE

14.1.2018

10.00

SH DM Vysoké Mýto

10.00

U-17

Vysoké Mýto - Atraps Hombres

14.10

U-17

Vysoké Mýto - Amor Vyškov

10.50

U-17

EP Chrudim - Amor Vyškov

15.00

U-19

EP Chrudim - Atraps Hombres

11.40

U-19

Vysoké Mýto - Atraps Hombres

15.50

U-19

Vysoké Mýto - Amor Vyškov

12.30

U-19

EP Chrudim - Amor Vyškov

16.40

U-17

Vysoké Mýto - EP Chrudim

13.20

U-17

EP Chrudim - Atraps Hombres

17.30

U-19

Vysoké Mýto - EP Chrudim

 

 

 

 

 

 

 

6. kolo:

Litoměřice, Plzeň - Olympik Mělník, Česká Lípa

SO

20.1.2018

10.00

SH Lokomotiva 2, Plzeň

10.00

U-17

Interobal Plzeň - Olympik Mělník

13.20

U-17

GL Litoměřice - Olympik Mělník

10.50

U-17

GL Litoměřice - Česká Lípa

14.10

U-17

Interobal Plzeň - Česká Lípa

11.40

U-19

Interobal Plzeň - Olympik Mělník

15.00

U-19

GL Litoměřice - Olympik Mělník

12.30

U-19

GL Litoměřice - Česká Lípa

15.50

U-19

Interobal Plzeň - Česká Lípa

 

 

 

 

 

 

Sparta Praha, Slavia Praha - Teplice, Chomutov

NE

21.1.2018

10.00

SH SK Slavia Praha, Eden

10.00

U-17

Slavia Praha - Svarog Teplice

13.20

U-17

Sparta Praha - Svarog Teplice

10.50

U-17

Sparta Praha - Baník Chomutov

14.10

U-17

Slavia Praha - Baník Chomutov

11.40

U-19

Slavia Praha - Svarog Teplice

15.00

U-19

Sparta Praha - Svarog Teplice

12.30

U-19

Sparta Praha - Baník Chomutov

15.50

U-19

Slavia Praha - Baník Chomutov

 

 

 

 

 

 

Tango Hodonín, Helas Brno - Chrudim, Vys. Mýto

SO

20.1.2018

09.00

SH KP Brno, Vodova 1+2

09.00

U-17

Helas Brno - EP Chrudim   (SH 1)

11.00

U-17

Tango Hodonín - EP Chrudim   (SH 2)

09.00

U-17

Tango Hodonín - Vysoké Mýto  (SH 2)

11.50

U-17

Helas Brno - Vysoké Mýto   (SH 2)

10.00

U-19

Helas Brno - EP Chrudim   (SH 1)

12.40

U-19

Tango Hodonín - EP Chrudim   (SH 2)

10.00

U-19

Tango Hodonín - Vysoké Mýto  (SH 2)

13.30

U-19

Helas Brno - Vysoké Mýto   (SH 2)

 

 

 

 

 

 

Amor Vyškov, A-H. Brno - AC Jeseník, Třinec

NE

21.1.2018

10.00

SH ZŠ Purkyňova, Vyškov

10.00

U-17

Amor Vyškov - SKP Třinec

13.20

U-17

Atraps Hombres - SKP Třinec

10.50

U-17

Atraps Hombres - AC Jeseník

14.10

U-17

Amor Vyškov - AC Jeseník

11.40

U-19

Amor Vyškov - SKP Třinec

15.00

U-19

Atraps Hombres - SKP Třinec

12.30

U-19

Atraps Hombres - AC Jeseník

15.50

U-19

Amor Vyškov - AC Jeseník

 

 

 

 

 

 

Helas Brno - Tango Hodonín

 

 

 

 

 

U-17

Helas Brno  - Tango Hodonín

 

U-19

Helas Brno  - Tango Hodonín

 

 

 

 

 

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate