Futsal

reklama

2.liga "Východ" - Ročník 2017/2018

Účast v 1.FUTSAL lize pro ročník 2018/19 si zajistila VŠB TU Ostrava, do divizních soutěží sestupují Jakubčovice, Žab.Vlci Brno a Havlíčkův Brod.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.VŠB TU Ostrava181224135: 8638 ( 11)
2.Uherské Hradiště181215117: 7237 ( 10)
3.Tango Hodonín181044101: 6034 ( 7)
4.Atraps-Hombres Brno181044 91: 8034 ( 7)
5.VŠSK Zlín18918 88: 7928 ( 1)
6.Baník Ostrava18819 67: 6525 ( -2)
7.Amor Lazor Vyškov18819 95: 8625 ( -2)
8.Jakubčovice185211 97:12517 (-10)
9.Žab.Vlci Brno184212 56: 8814 (-13)
10.Havlíčkův Brod183015 77:1839 (-18)



 

18.kolo

VŠB TU Ostrava - VŠSK Zlín 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,5) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 90 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 1. Mikyska Michal (Kapsa Martin), 11. Černohorský Adam (Kapsa Martin), 27. Pánek Dominik (Černohorský Adam), 34. Mikyska Michal (Kapsa Martin), 35. Kyselák Ondřej (Kundrátek Patrik) - 12. Krajča Pavel (Konečník Zdeněk), 29. Juhás Lukáš (Konečník Zdeněk), 34. Konečník Zdeněk (Spurný Daniel)
ŽK: Kyselák Ondřej - 0 ČK: 0 - Krajča Pavel
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Zalacko Denis, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Černohorský Adam, Kapsa Martin, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Kyselák Ondřej, Schneider Daniel, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Chalupa Lukáš Trenér: Kapsa Martin
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Žáček Ondřej, Spurný Daniel Trenér: Postava Pavel

Havlíčkův Brod - Jakubčovice 10 : 8 (6 : 5)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,2), Šenkýř Petr (8,2) Delegát: Stix Jiří Diváků: 75 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 6. Göth Jakub (Kučírek Lukáš), 7. Göth Jakub (Vacek David), 9. Vacek David (Rajdl Lukáš), 10. Průcha Adam (Kučírek Lukáš), 11. Göth Jakub (Kučírek Lukáš), 20. Vlastní, 22. Průcha Adam, 27. Göth Jakub (Brabec Miloslav), 36. Brabec Miloslav (Göth Jakub), 37. Kučírek Lukáš - 3. Šaran Rudolf (Chovanec Denis), 4. Vavroš Daniel, 7. Vavroš Daniel (Michálek Aleš), 16. Molnár David (Petr Jakub), 17. Michálek Aleš (Chovanec Denis), 26. Vavroš Daniel (Šaran Rudolf), 28. Petr Jakub (Molnár David), 33. Petr Jakub
ŽK: Göth Jakub, Kučírek Lukáš, Brabec Miloslav - Petr Jakub, Molnár David ČK: 0 - Michálek Aleš
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Göth Jakub, Vacek David, Beránek Michal, Kučírek Lukáš, Brabec Miloslav, Vlastní Trenér: Jaroš Martin
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Michálek Aleš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Chovanec Denis, Šaran Rudolf, Molnár David Trenér: Molnár David

Uherské Hradiště - Tango Hodonín 7 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,7), Čep Radim (8,2), Slanina Tomáš Delegát: Linhart Karel Diváků: 350 Stadion: MSH Slovácká Slavia UH
Branky: 4. Sopůšek Roman (Outrata Pavel), 5. Křivánek Lukáš (Ohnutek Tomáš), 7. Křivánek Lukáš (Malý Lukáš), 33. Křivánek Lukáš, 34. Bartoš Jan (Křivánek Lukáš), 38. Sopůšek Roman, 39. Bartoš Jan - 11. Pospiš Tomáš (Doubravský Bohumír), 20. Doubravský Bohumír (Chadzidis Dimostenis), 21. Levčík Patrik (Cenek Čeněk), 40. Chadzidis Dimostenis (Levčík Patrik)
ŽK: Ohnutek Tomáš - Levčík Patrik
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Janečka Radek, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Pospiš Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav

Baník Ostrava - Atraps-Hombres Brno 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 80 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 5. Manďák Jan, 22. Vantuch Prokop (Polášek David), 39. Maleňák Marek (Polášek David) - 8. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 12. Prokeš Tomáš (Šidla Ondřej), 22. Lidmila Jakub
ŽK: Maleňák Marek, Dziuba Denis, Frebort Jaromír - 0
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Maleňák Marek, Vantuch Prokop, Dziuba Denis, Frebort Jaromír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Manďák Jan, Myška Pavel, Halamíček Filip Trenér: Murin Karel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Bulušek Jan, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Lidmila Jakub, Brůna Martin, Matyska Lukáš, Jílek Tomáš, Prokeš Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Partin

Amor Lazor Vyškov - Žab.Vlci Brno 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,2), Jílek Lukáš (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 230 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 20. Tichý Pavel, 21. Ševčík Milan (Bílek Dominik), 39. Galia Tomáš, 40. Mykytjuk Andrej - 23. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 28. Chroust Martin (Mezník Michal)
ŽK: Bílek Dominik, Fialka Tomáš - Stoklásek Martin, Mezník Michal, Svoboda Pavel
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Moravec Jakub, Galia Tomáš, Lukeštík David, Tichý Pavel, Novák Lukáš, Fialka Tomáš, Janák Martin, Mykytjuk Andrej, Smejkal Dominik Trenér: Flachs Josef
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Lange Robert, Svoboda Pavel, Chroust Martin Trenér: Zezulka Tomáš


 

17.kolo

VŠB TU Ostrava - Žab.Vlci Brno 8 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,2), Havlík Přemysl (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 4. Mikyska Michal, 18. Kundrátek Lukáš (Půda Kamil), 22. Černohorský Adam (Kundrátek Lukáš), 25. Janita Patrik (Kundrátek Lukáš), 33. Pánek Dominik (Černohorský Adam), 36. Vlastní, 39. Kodeš Jakub, 40. Kodeš Jakub - 1. Hansl Ladislav (Kratochvíl Michal), 4. Svoboda Pavel (Lange Robert), 12. Chroust Martin, 26. Kratochvíl Michal (Mezník Michal), 27. Svoboda Pavel (Lange Robert)
ŽK: Půda Kamil, Černohorský Adam - Hansl Ladislav, Pospíšil Tomáš
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Zalacko Denis, Pánek Dominik, Schneider Daniel, Mikyska Michal, Fendrich Tomáš, Půda Kamil, Kundrátek Lukáš, Janita Patrik, Černohorský Adam, Chalupa Lukáš, Vlastní Trenér: Kapsa Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš

Atraps-Hombres Brno - Amor Lazor Vyškov 5 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,3), Čep Radim (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 80 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 22. Lidmila Jakub (Brůna Martin), 24. Lidmila Jakub (Šidla Ondřej), 34. Prokeš Tomáš (Matyska Lukáš), 35. Matyska Lukáš (Hanuš Martin), 40. Prokeš Tomáš (Brůna Martin) - 1. Ševčík Milan (Novák Lukáš), 7. Janák Martin (Smejkal Dominik), 12. Bílek Dominik (Novák Lukáš), 33. Janák Martin (Smejkal Dominik)
ŽK: 0 - Jindra Tadeáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Urbánek Petr, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Chráscina Tomáš, Jílek Tomáš, Lidmila Jakub, Prokeš Tomáš, Longauer Matúš Trenér: Brůna Martin
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Moravec Jakub, Jindra Tadeáš, Tichý Pavel, Smejkal Dominik, Novák Lukáš, Janák Martin, Mykytjuk Andrej Trenér: Flachs Josef

Tango Hodonín - Baník Ostrava 6 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 210 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Pospiš Tomáš (Levčík Patrik), 13. Buršík Tomáš, 18. Pospiš Tomáš (Levčík Patrik), 20. Svoboda Milan (Novotný Pavel), 22. Pospiš Tomáš (Janulík Tomáš), 25. Cenek Čeněk (Levčík Patrik) - 9. Maleňák Marek (Polášek David), 20. Maleňák Marek (Polášek David), 28. Vantuch Prokop (Stebel Libor)
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Pospiš Tomáš, Levčík Patrik, Parobek Aleš Trenér: Bartyzal Miroslav
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Maleňák Marek, Stebel Libor, Polášek David, Myška Pavel Trenér: Murin Karel

Jakubčovice - Uherské Hradiště 4 : 15 (4 : 8)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Filipský Radim (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 175 Stadion: MSH Odry
Branky: 12. Murin Tomáš (Pavelka Aleš), 14. Šaran Rudolf (Petr Jakub), 16. Petr Jakub (Chovanec Denis), 20. Molnár Kamil (Petr Jakub) - 3. Ohnutek Tomáš (Sopůšek Roman), 4. Křivánek Lukáš, 5. Malý Lukáš (Křivánek Lukáš), 6. Švancara Petr (Outrata Pavel), 9. Outrata Pavel (Sopůšek Roman), 11. Šipka Jan (Prajza Jakub), 14. Prajza Jakub (Šipka Jan), 20. Švancara Petr, 22. Křivánek Lukáš, 23. Outrata Pavel (Švancara Petr), 24. Šipka Jan (Prajza Jakub), 29. Křivánek Lukáš (Šipka Jan), 31. Šipka Jan, 39. Švancara Petr (Outrata Pavel), 40. Švancara Petr (Pfeffer Filip)
ŽK: Petr Jakub - 0
Jakubčovice: Murin Tomáš, Petr Jakub, Chovanec Denis, Molnár Kamil, Pavelka Aleš, Rybařík David, Richtárik Radovan, Michálek Aleš, Šaran Rudolf Trenér: nepřítomen JAK
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Lapčík Martin, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Janečka Radek, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Malý Lukáš, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav

VŠSK Zlín - Havlíčkův Brod 10 : 5 (3 : 4)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 70 Stadion: SC Radostova Luhačova
Branky: 2. Křepelka Václav (Konečník Zdeněk), 7. Křepelka Václav (Konečník Zdeněk), 16. Krajča Pavel (Bršlica Pavel), 22. Konečník Zdeněk (Spurný Daniel), 23. Krajča Pavel (Žáček Ondřej), 24. Žáček Ondřej (Křepelka Václav), 27. Vlastní, 32. Konečník Zdeněk (Huťka Michal), 37. Konečník Zdeněk (Huťka Michal), 40. Křepelka Václav (Konečník Zdeněk) - 4. Plichta Antonín, 15. Plichta Antonín (Jaroš Martin), 16. Plichta Antonín, 19. Plichta Antonín (Böhm Stanislav), 33. Beránek Michal (Böhm Stanislav)
ŽK: 0 - Rajdl Lukáš
VŠSK Zlín: Žáček Ondřej, Huťka Michal, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Mikel Martin, Bršlica Pavel, Juhás Lukáš, Vlastní Trenér: Postava Pavel
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Böhm Stanislav, Beránek Michal, Jaroš Jiří, Plichta Antonín, Jaroš Martin, Jaroš Miroslav Trenér: Jaroš Martin


 

16.kolo

VŠB TU Ostrava - Havlíčkův Brod 49 : 0 (22 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 80 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 1. Schneider Daniel (Fendrich Tomáš), 2. Kundrátek Patrik (Půda Kamil), 3. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 4. Fendrich Tomáš (Schneider Daniel), 6. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 7. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 8. Chalupa Lukáš (Kotrla Matěj), 10. Schneider Daniel (Mikyska Michal), 11. Mikyska Michal (Fendrich Tomáš), 12. Kundrátek Lukáš (Kundrátek Patrik), 13. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 14. Půda Kamil (Schneider Daniel), 14. Schneider Daniel, 15. Fendrich Tomáš (Schneider Daniel), 16. Kotrla Matěj (Fendrich Tomáš), 16. Kundrátek Patrik, 16. Mikyska Michal, 16. Chalupa Lukáš, 17. Chalupa Lukáš (Mikyska Michal), 18. Kundrátek Patrik (Zalacko Denis), 19. Kundrátek Lukáš (Půda Kamil), 20. Kundrátek Patrik (Půda Kamil), 22. Schneider Daniel (Fendrich Tomáš), 25. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 26. Kodeš Jakub (Schneider Daniel), 27. Kundrátek Patrik (Půda Kamil), 27. Půda Kamil, 28. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 29. Mikyska Michal (Chalupa Lukáš), 29. Chalupa Lukáš, 30. Kundrátek Patrik (Chalupa Lukáš), 30. Kundrátek Patrik, 30. Mikyska Michal, 31. Kundrátek Patrik, 32. Půda Kamil (Kotrla Matěj), 33. Kotrla Matěj (Kundrátek Lukáš), 33. Fendrich Tomáš, 34. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 34. Mikyska Michal, 34. Fendrich Tomáš, 35. Půda Kamil (Kotrla Matěj), 35. Schneider Daniel, 36. Kotrla Matěj (Kundrátek Patrik), 36. Půda Kamil, 37. Kotrla Matěj (Schneider Daniel), 38. Kodeš Jakub (Schneider Daniel), 38. Půda Kamil, 38. Fendrich Tomáš, 40. Mikyska Michal (Fendrich Tomáš)
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Zalacko Denis, Kotrla Matěj, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Pánek Dominik, Mikyska Michal, Fendrich Tomáš, Schneider Daniel, Chalupa Lukáš Trenér: Kapsa Martin
Havlíčkův Brod: Beránek Michal, Böhm Stanislav, Martínek Jindřich, Heppner Josef, Jaroš Martin Trenér: Jaroš Martin

Uherské Hradiště - VŠSK Zlín 10 : 4 (7 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 271 Stadion: SC Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Branky: 2. Malý Lukáš (Slaný Jakub), 4. Sopůšek Roman (Outrata Pavel), 6. Křivánek Lukáš (Prajza Jakub), 15. Prajza Jakub (Křivánek Lukáš), 17. Outrata Pavel (Sopůšek Roman), 18. Křivánek Lukáš, 19. Šipka Jan, 30. Outrata Pavel, 34. Outrata Pavel, 39. Šipka Jan (Bartoš Jan) - 10. Krajča Pavel (Hlobil Patrik), 27. Bršlica Pavel, 29. Křepelka Václav, 37. Hlobil Patrik
ŽK: Prajza Jakub, Sopůšek Roman - Hlobil Patrik, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav
Uherské Hradiště: David Lukáš, Slaný Jakub, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Janečka Radek, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav
VŠSK Zlín: Jedlička Dalibor, Žáček Ondřej, Hlobil Patrik, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Motal Lukáš Trenér: Postava Pavel

Baník Ostrava - Jakubčovice 3 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 80 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 8. Potůček Václav (Polášek David), 15. Potůček Václav (Mudrík Vladimír), 36. Dziuba Denis (Potůček Václav) - 14. Molnár Kamil (Michálek Aleš), 25. Michálek Aleš (Petr Jakub), 32. Molnár Kamil, 36. Petr Jakub (Molnár Kamil)
ŽK: Krakovčík Martin - Michálek Aleš, Murin Tomáš, Petr Jakub
Baník Ostrava: Halamíček Filip, Blahuta Matyáš, Potůček Václav, Mudrík Vladimír, Dziuba Denis, Krakovčík Martin, Polášek David, Mikoláš Daniel, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Michálek Aleš, Chovanec Denis, Murin Tomáš, Petr Jakub, Molnár Kamil, Richtárik Radovan, Rybařík David, Molnár David Trenér: Molnár David

Amor Lazor Vyškov - Tango Hodonín 2 : 6 (0 : 6)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Filipský Radim (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 190 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 29. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 30. Lukeštík David (Janák Martin) - 2. Svoboda Milan (Chadzidis Dimostenis), 11. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 14. Janulík Tomáš (Kunický Dominik), 17. Cenek Čeněk, 18. Chadzidis Dimostenis, 20. Cenek Čeněk (Svoboda Milan)
ŽK: Palla Sebastian, Janák Martin - Doubravský Bohumír
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Moravec Jakub, Lukeštík David, Tichý Pavel, Smejkal Dominik, Štolba Robin, Novák Lukáš, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Janák Martin, Galia Tomáš, Mykytjuk Andrej Trenér: Flachs Josef
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Pospiš Tomáš, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav

Žab.Vlci Brno - Atraps-Hombres Brno 0 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: - 18. Mužík Jakub (Hanuš Martin), 19. Lidmila Jakub, 20. Šidla Ondřej (Lidmila Jakub), 21. Kovář Miroslav (Mužík Jakub), 25. Hanuš Martin, 26. Šidla Ondřej (Malíř Miroslav), 40. Malíř Miroslav (Lidmila Jakub)
ŽK: 0 - Lidmila Jakub
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Chroust Martin, Bouček Michal, Starý Petr, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Urbánek Petr, Hanuš Martin, Šidla Ondřej, Mužík Jakub, Brůna Martin, Lidmila Jakub, Jílek Tomáš, Malíř Miroslav, Kovář Miroslav, Chráscina Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin


 

15.kolo

VŠB TU Ostrava - Atraps-Hombres Brno 4 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 70 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 12. Půda Kamil (Mikyska Michal), 28. Mikyska Michal, 30. Půda Kamil (Kapsa Martin), 38. Pánek Dominik (Kodeš Jakub) - 13. Prokeš Tomáš, 22. Vlastní, 39. Kovář Miroslav, 40. Kovář Miroslav (Brůna Martin)
ŽK: Půda Kamil - Matyska Lukáš, Jílek Tomáš, Prokeš Tomáš
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Kunc Michal, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej, Mikyska Michal, Schneider Daniel, Půda Kamil, Kundrátek Patrik, Kapsa Martin, Janita Patrik, Kotrla Matěj Trenér: Kapsa Martin
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Ryšavý Michal, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Jílek Tomáš, Prokeš Tomáš, Luu David, Vlastní Trenér: Brůna Martin

Tango Hodonín - Žab.Vlci Brno 6 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 265 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 14. Levčík Patrik (Doubravský Bohumír), 19. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 32. Pospiš Tomáš (Levčík Patrik), 35. Svoboda Milan (Novotný Pavel), 37. Doubravský Bohumír (Kunický Dominik), 39. Pospiš Tomáš - 26. Starý Petr (Pšurný Jaroslav)
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Novotný Pavel, Beneš David, Janulík Tomáš, Pospiš Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Svoboda Pavel, Starý Petr, Chroust Martin, Mezník Michal Trenér: Zezulka Tomáš

Jakubčovice - Amor Lazor Vyškov 7 : 9 (2 : 4)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,2), Kolbaba Pavel (8,2) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 144 Stadion: MSH Odry
Branky: 3. Petr Jakub (Rybařík David), 18. Michálek Aleš (Murin Tomáš), 24. Chovanec Denis (Vavroš Daniel), 27. Michálek Aleš (Vavroš Daniel), 28. Petr Jakub (Chovanec Denis), 35. Michálek Aleš, 39. Michálek Aleš (Petr Jakub) - 9. Štolba Robin (Janák Martin), 10. Lukeštík David, 12. Král Ondřej (Janák Martin), 19. Štolba Robin (Janák Martin), 22. Jindra Tadeáš (Palla Sebastian), 25. Vlastní, 29. Ševčík Milan (Lukeštík David), 32. Galia Tomáš (Bílek Dominik), 35. Lukeštík David (Palla Sebastian)
ŽK: Murin Tomáš - Ševčík Milan
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Chovanec Denis, Murin Tomáš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Richtárik Radovan, Rybařík David, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár David
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Janák Martin, Galia Tomáš, Mykytjuk Andrej, Vlastní Trenér: Galia Tomáš

VŠSK Zlín - Baník Ostrava 8 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Havlík Přemysl (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 80 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 5. Motal Lukáš (Konečník Zdeněk), 12. Konečník Zdeněk, 26. Konečník Zdeněk (Motal Lukáš), 29. Křepelka Václav (Žáček Ondřej), 31. Huťka Michal (Hlobil Patrik), 32. Konečník Zdeněk (Žáček Ondřej), 39. Žáček Ondřej, 40. Žáček Ondřej (Motal Lukáš) - 3. Potůček Václav (Frebort Jaromír), 8. Frebort Jaromír (Blahuta Matyáš), 11. Krakovčík Martin (Frebort Jaromír), 31. Maleňák Marek (Mikoláš Daniel)
VŠSK Zlín: Jedlička Dalibor, Žáček Ondřej, Hlobil Patrik, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Motal Lukáš Trenér: Postava Pavel
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Potůček Václav, Manďák Jan, Maleňák Marek, Krakovčík Martin, Blahuta Matyáš, Mikoláš Daniel, Frebort Jaromír, Dziuba Denis, Halamíček Filip Trenér: Murin Karel

Havlíčkův Brod - Uherské Hradiště 4 : 13 (2 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Jílek Lukáš (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 87 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 14. Cipruš Radek (Průcha Adam), 19. Cipruš Radek (Göth Jakub), 25. Göth Jakub (Brabec Miloslav), 27. Průcha Adam (Plichta Antonín) - 8. Švancara Petr (Bartoš Jan), 18. Šipka Jan (Prajza Jakub), 22. Švancara Petr (Bartoš Jan), 24. Šipka Jan (Bartoš Jan), 29. Svízela Jakub, 30. Sopůšek Roman (Švancara Petr), 31. Šipka Jan (Svízela Jakub), 32. Ohnutek Tomáš (Švancara Petr), 33. Šipka Jan (Svízela Jakub), 37. Svízela Jakub (Šipka Jan), 38. Šipka Jan (Ohnutek Tomáš), 39. Svízela Jakub (Švancara Petr), 40. Sopůšek Roman (Prajza Jakub)
ŽK: Rajdl Lukáš - Ohnutek Tomáš
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Plichta Antonín, Vacek David, Cipruš Radek, Zelenka Jan Trenér: Jaroš Martin
Uherské Hradiště: Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Janečka Radek, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub, David Lukáš Trenér: Hastík Jaroslav


 

14.kolo

VŠB TU Ostrava - Uherské Hradiště 4 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Rygl Luboš (8,2) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava, Poruba
Branky: 1. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin), 23. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 37. Kotrla Matěj (Půda Kamil), 39. Kyselák Ondřej - 6. Švancara Petr (Křivánek Lukáš), 8. Šipka Jan (Ohnutek Tomáš), 12. Ohnutek Tomáš (Švancara Petr), 17. Křivánek Lukáš (Slaný Jakub), 25. Šipka Jan (Sopůšek Roman), 31. Bartoš Jan (Švancara Petr), 40. Bartoš Jan (Švancara Petr)
ŽK: Kodeš Jakub, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Kapsa Martin, Janita Patrik - Švancara Petr, Šipka Jan
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Zalacko Denis, Kotrla Matěj, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Černohorský Adam, Kapsa Martin, Janita Patrik, Kyselák Ondřej, Schneider Daniel, Fendrich Tomáš Trenér: Kapsa Martin
Uherské Hradiště: Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Janečka Radek, Šipka Jan, Zapletal Martin, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Pfeffer Filip Trenér: Hastík Jaroslav

Baník Ostrava - Havlíčkův Brod 8 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 83 Stadion: SC Sluneta Ostrava-Dubina
Branky: 4. Blahuta Matyáš (Polášek David), 8. Förster Boris, 9. Polášek David (Blahuta Matyáš), 20. Dziuba Denis (Stebel Libor), 31. Potůček Václav (Blahuta Matyáš), 33. Vlastní, 34. Krakovčík Martin (Manďák Jan), 37. Krakovčík Martin - 18. Plichta Antonín (Cipruš Radek), 22. Vacek David (Kolařík Jan), 35. Cipruš Radek (Vacek David)
ŽK: Maleňák Marek - Brabec Miloslav
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Maleňák Marek, Potůček Václav, Manďák Jan, Förster Boris, Krakovčík Martin, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Halamíček Filip, Mikoláš Daniel, Vlastní Trenér: Murin Karel
Havlíčkův Brod: Novák Daniel, Brabec Miloslav, Kolařík Jan, Plichta Antonín, Vacek David, Cipruš Radek, Zelenka Jan Trenér: Jaroš Martin

Amor Lazor Vyškov - VŠSK Zlín 4 : 7 (3 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 150 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 5. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 12. Jindra Tadeáš, 14. Smejkal Dominik (Janák Martin), 25. Palla Sebastian (Janák Martin) - 11. Konečník Zdeněk (Krajča Pavel), 15. Konečník Zdeněk, 24. Konečník Zdeněk (Žáček Ondřej), 26. Konečník Zdeněk (Hlobil Patrik), 27. Motal Lukáš, 31. Motal Lukáš (Žáček Ondřej), 40. Žáček Ondřej
ŽK: Palla Sebastian - 0 ČK: Lukeštík David - 0
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Galia Tomáš, Lukeštík David, Tichý Pavel, Smejkal Dominik, Novák Lukáš, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Janák Martin Trenér: Galia Tomáš
VŠSK Zlín: Jedlička Dalibor, Žáček Ondřej, Hlobil Patrik, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Motal Lukáš Trenér: nepřítomen ZLÍN

Žab.Vlci Brno - Jakubčovice 8 : 8 (3 : 1)
Rozhodčí: Jílek Lukáš (8,3), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 120 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 7. Kuldan František (Starý Petr), 8. Kratochvíl Michal (Mezník Michal), 13. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 24. Kratochvíl Michal (Kuldan František), 25. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 27. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 29. Hansl Ladislav, 31. Kuldan František (Stoklásek Martin) - 7. Šaran Rudolf (Murin Tomáš), 29. Molnár David (Michálek Aleš), 32. Michálek Aleš (Molnár Kamil), 33. Murin Tomáš (Molnár David), 36. Molnár Kamil (Murin Tomáš), 37. Michálek Aleš, 39. Petr Jakub (Molnár David), 40. Michálek Aleš (Petr Jakub)
ŽK: Starý Petr, Pospíšil Tomáš, Tomaszewský David - Michálek Aleš
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Starý Petr, Kuldan František, Pospíšil Tomáš, Chroust Martin, Kratochvíl Michal, Tomaszewský David, Černý Dan Trenér: Zezulka Tomáš
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Michálek Aleš, Murin Tomáš, Petr Jakub, Richtárik Radovan, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David Trenér: Molnár David

Atraps-Hombres Brno - Tango Hodonín 5 : 5 (4 : 4)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Tomeš Vítězslav (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 200 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 4. Kovář Miroslav (Bulušek Jan), 7. Jílek Tomáš (Kovář Miroslav), 8. Brůna Martin (Matyska Lukáš), 17. Brůna Martin (Matyska Lukáš), 36. Hanuš Martin - 2. Levčík Patrik, 5. Cenek Čeněk (Vanda Filip), 13. Novotný Pavel (Cenek Čeněk), 19. Doubravský Bohumír (Veselovský Tomáš), 39. Levčík Patrik (Pospiš Tomáš)
ŽK: Hanuš Martin - Kunický Dominik, Pospiš Tomáš, Doubravský Bohumír ČK: 0 - Buršík Tomáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Jílek Tomáš, Malíř Miroslav, Prokeš Tomáš, Longauer Matúš, Luu David Trenér: Brůna Martin
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Pospiš Tomáš, Parobek Aleš, Doubravský Bohumír Trenér: Bartyzal Miroslav


 

13.kolo

Tango Hodonín - VŠB TU Ostrava 17 : 2 (9 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Jílek Lukáš (8,5) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 235 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 1. Janulík Tomáš (Novotný Pavel), 3. Doubravský Bohumír (Levčík Patrik), 5. Levčík Patrik (Chadzidis Dimostenis), 12. Doubravský Bohumír (Chadzidis Dimostenis), 14. Chadzidis Dimostenis (Cenek Čeněk), 15. Buršík Tomáš (Doubravský Bohumír), 17. Levčík Patrik (Cenek Čeněk), 18. Levčík Patrik (Svoboda Milan), 19. Doubravský Bohumír (Chadzidis Dimostenis), 24. Hromek Jan (Svoboda Milan), 26. Novotný Pavel (Doubravský Bohumír), 31. Pospiš Tomáš (Janulík Tomáš), 33. Pospiš Tomáš, 35. Pospiš Tomáš (Levčík Patrik), 36. Hromek Jan (Kunický Dominik), 37. Svoboda Milan, 38. Svoboda Milan - 29. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 32. Černohorský Adam (Janita Patrik)
ŽK: 0 - Půda Kamil
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Hromek Jan, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Beneš David, Janulík Tomáš, Pospiš Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav
VŠB TU Ostrava: Zalacko Denis, Černohorský Adam, Kundrátek Lukáš, Machálek Pavel, Kundrátek Patrik, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Půda Kamil, Pánek Dominik, Kapsa Martin Trenér: Kapsa Martin

Jakubčovice - Atraps-Hombres Brno 8 : 9 (2 : 6)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Odry
Branky: 2. Michálek Aleš (Petr Jakub), 5. Petr Jakub (Molnár Kamil), 28. Murin Tomáš (Molnár Kamil), 30. Ďurica Petr (Michálek Aleš), 35. Šaran Rudolf (Petr Jakub), 36. Ďurica Petr (Petr Jakub), 39. Molnár Kamil (Petr Jakub), 40. Molnár Kamil (Ďurica Petr) - 10. Matyska Lukáš, 13. Šidla Ondřej, 14. Matyska Lukáš (Ryšavý Michal), 16. Prokeš Tomáš, 18. Matyska Lukáš (Večeřa Václav), 19. Brůna Martin (Prokeš Tomáš), 21. Prokeš Tomáš (Ryšavý Michal), 33. Brůna Martin (Prokeš Tomáš), 37. Matyska Lukáš
ŽK: Ďurica Petr - 0
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Murin Tomáš, Petr Jakub, Richtárik Radovan, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Chovanec Denis Trenér: Molnár David
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Prokeš Tomáš Trenér: Brůna Martin

VŠSK Zlín - Žab.Vlci Brno 1 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 65 Stadion: SC Radostova Luhačovice
Branky: 18. Křepelka Václav (Juhás Lukáš) - 15. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 16. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 37. Hansl Ladislav
ŽK: Huťka Michal - Starý Petr
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Bršlica Pavel, Huťka Michal, Hlobil Patrik Trenér: Postava Pavel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Starý Petr, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Stoklásek Martin, Černý Dan, Chroust Martin Trenér: Zezulka Tomáš

Havlíčkův Brod - Amor Lazor Vyškov 7 : 6 (4 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 2. Vacek David (Göth Jakub), 4. Vacek David (Plichta Antonín), 9. Plichta Antonín (Göth Jakub), 16. Plichta Antonín (Vacek David), 20. Brabec Miloslav (Vacek David), 34. Göth Jakub (Průcha Adam), 38. Göth Jakub (Průcha Adam) - 10. Král Ondřej, 13. Jindra Tadeáš (Palla Sebastian), 16. Štolba Robin, 23. Novák Lukáš (Štolba Robin), 28. Palla Sebastian (Novák Lukáš), 33. Štolba Robin
ŽK: Průcha Adam, Göth Jakub - Mykytjuk Andrej, Palla Sebastian
Havlíčkův Brod: Kučírek Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Kolařík Jan, Plichta Antonín, Vacek David, Zelenka Jan Trenér: Jaroš Martin
Amor Lazor Vyškov: Mykytjuk Andrej, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Jindra Tadeáš, Tichý Pavel, Štolba Robin, Janák Martin, Novák Lukáš, Palla Sebastian, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Uherské Hradiště - Baník Ostrava 7 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Kolář Jaroslav (8,5) Delegát: Venc Radek Diváků: 160 Stadion: SC Slovácká Slavia
Branky: 8. Švancara Petr (Sopůšek Roman), 11. Prajza Jakub (Slaný Jakub), 25. Švancara Petr, 35. Malý Lukáš, 39. Slaný Jakub (Bartoš Jan), 39. Šipka Jan, 40. Zapletal Martin (Šipka Jan) - 12. Potůček Václav (Polášek David), 28. Neumann Marek (Maleňák Marek)
ŽK: Slaný Jakub, Outrata Pavel - 0
Uherské Hradiště: Blaha David, Slaný Jakub, Švancara Petr, Silný Jan, Prajza Jakub, Janečka Radek, Šipka Jan, Zapletal Martin, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, David Lukáš, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Maleňák Marek, Stebel Libor, Polášek David, Myška Pavel Trenér: Murin Karel


 

12.kolo

VŠB TU Ostrava - Baník Ostrava 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 150 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava, Poruba
Branky: 10. Kyselák Ondřej (Pánek Dominik), 16. Kyselák Ondřej (Pánek Dominik), 38. Černohorský Adam, 40. Černohorský Adam (Půda Kamil) - 26. Maleňák Marek
ŽK: 0 - Rodek Marcel
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Pánek Dominik, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kyselák Ondřej, Machálek Pavel, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Fendrich Tomáš, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Černohorský Adam, Zalacko Denis Trenér: Kapsa Martin
Baník Ostrava: Myška Pavel, Mudrík Vladimír, Neumann Marek, Potůček Václav, Manďák Jan, Maleňák Marek, Förster Boris, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Rodek Marcel, Bortlík Martin, Halamíček Filip Trenér: Murin Karel

Amor Lazor Vyškov - Uherské Hradiště 8 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 1. Tichý Pavel (Grim Jaromír), 14. Janák Martin (Král Ondřej), 21. Grim Jaromír, 26. Lukeštík David (Fialka Tomáš), 29. Král Ondřej (Lukeštík David), 31. Janák Martin (Grim Jaromír), 33. Lukeštík David (Palla Sebastian), 36. Fialka Tomáš (Grim Jaromír) - 8. Šipka Jan (Janečka Radek), 22. Rozkydal Štěpán (Outrata Pavel), 39. Sopůšek Roman (Filipský Petr)
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Palla Sebastian, Fialka Tomáš, Janák Martin, Grim Jaromír, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Uherské Hradiště: Slaný Jakub, Filipský Petr, Janečka Radek, Šipka Jan, David Lukáš, Sopůšek Roman, Rozkydal Štěpán, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav

Žab.Vlci Brno - Havlíčkův Brod 3 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,2), Vodrážka Dan (8,1) Delegát: Stix Jiří Diváků: 161 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 2. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 10. Stoklásek Martin (Starý Petr), 22. Starý Petr (Pšurný Jaroslav) - 5. Göth Jakub, 11. Vacek David (Göth Jakub), 12. Kolařík Jan, 18. Göth Jakub, 31. Plichta Antonín (Göth Jakub), 39. Plichta Antonín
ŽK: Kratochvíl Michal, Černý Dan, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš - 0
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Starý Petr, Bouček Michal, Kuldan František, Černý Dan, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš Trenér: Zezulka Tomáš
Havlíčkův Brod: Novák Daniel, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Kolařík Jan, Plichta Antonín, Vacek David Trenér: Jaroš Martin

Atraps-Hombres Brno - VŠSK Zlín 7 : 10 (3 : 4)
Rozhodčí: Rygl Luboš (8,1), Jílek Lukáš (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 80 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 1. Matyska Lukáš (Šidla Ondřej), 2. Matyska Lukáš (Šidla Ondřej), 3. Brůna Martin, 32. Matyska Lukáš (Prokeš Tomáš), 34. Bulušek Jan (Šidla Ondřej), 37. Bulušek Jan (Brůna Martin), 38. Šidla Ondřej (Prokeš Tomáš) - 4. Juhás Lukáš (Huťka Michal), 6. Žáček Ondřej (Antošík Patrik), 17. Konečník Zdeněk (Žáček Ondřej), 20. Vlastní, 27. Konečník Zdeněk (Spurný Daniel), 29. Antošík Patrik (Juhás Lukáš), 33. Antošík Patrik (Žáček Ondřej), 37. Žáček Ondřej, 38. Konečník Zdeněk, 39. Konečník Zdeněk
ŽK: Šidla Ondřej - Spurný Daniel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Máša Jakub, Jílek Tomáš, Mužík Jakub, Prokeš Tomáš, Longauer Matúš Trenér: Brůna Martin
VŠSK Zlín: Huťka Michal, Žáček Ondřej, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Mikel Martin, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Antošík Patrik, Vlastní Trenér: Krajča Pavel

Tango Hodonín - Jakubčovice 10 : 3 (5 : 2)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Linhart Karel Diváků: 215 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 3. Levčík Patrik (Buršík Tomáš), 4. Chadzidis Dimostenis (Svoboda Milan), 12. Svoboda Milan (Chadzidis Dimostenis), 14. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 20. Janulík Tomáš (Novotný Pavel), 24. Cenek Čeněk, 25. Novotný Pavel (Janulík Tomáš), 29. Chadzidis Dimostenis, 39. Levčík Patrik (Cenek Čeněk), 40. Janulík Tomáš (Kunický Dominik) - 2. Molnár David (Šaran Rudolf), 11. Molnár David, 35. Rybařík David (Petr Jakub)
ŽK: 0 - Pavelka Aleš
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Chovanec Denis, Sommer Zdeněk, Petr Jakub, Staff David, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Rybařík David, Šaran Rudolf, Molnár David Trenér: Molnár David


 

11.kolo

Jakubčovice - VŠB TU Ostrava 7 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,5), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 180 Stadion: MSH Odry, Komenského ul.
Branky: 10. Chovanec Denis (Molnár Kamil), 32. Michálek Aleš (Ďurica Petr), 34. Rybařík David, 35. Molnár Kamil (Ďurica Petr), 36. Molnár David (Molnár Kamil), 37. Molnár David (Michálek Aleš), 40. Michálek Aleš (Molnár David) - 4. Fendrich Tomáš (Kotrla Matěj), 10. Kyselák Ondřej (Kundrátek Patrik), 15. Kundrátek Patrik (Kundrátek Lukáš), 17. Kyselák Ondřej (Kundrátek Patrik), 27. Kyselák Ondřej (Zalacko Denis), 28. Fendrich Tomáš (Kapsa Martin), 30. Kyselák Ondřej, 33. Krzemieň Vít (Fendrich Tomáš)
ŽK: Molnár David, Michálek Aleš - Kundrátek Patrik, Kyselák Ondřej, Kapsa Martin
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Chovanec Denis, Petr Jakub, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Strempek Denis, Rybařík David, Šaran Rudolf, Molnár David, Zagol Pavel, Michálek Aleš Trenér: Molnár David
VŠB TU Ostrava: Zalacko Denis, Kotrla Matěj, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Kyselák Ondřej, Machálek Pavel, Kapsa Martin, Černohorský Adam, Fendrich Tomáš, Pánek Dominik, Krzemieň Vít Trenér: Kapsa Martin

VŠSK Zlín - Tango Hodonín 1 : 6 (0 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 130 Stadion: SH Radostova Luhačovice
Branky: 23. Konečník Zdeněk (Bršlica Pavel) - 10. Levčík Patrik (Cenek Čeněk), 33. Novotný Pavel (Cenek Čeněk), 36. Svoboda Milan, 37. Doubravský Bohumír (Cenek Čeněk), 38. Chadzidis Dimostenis (Levčík Patrik), 39. Cenek Čeněk (Levčík Patrik)
ŽK: Krajča Pavel - 0
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Hlobil Patrik, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Jedlička Dalibor, Marčík Zdeněk, Slobodian Rostislav, Bršlica Pavel, Konečník Zdeněk, Antošík Patrik Trenér: Postava Pavel
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Buršík Tomáš, Cenek Čeněk, Novotný Pavel, Svoboda Milan, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Janulík Tomáš, Kunický Dominik Trenér: Bartyzal Miroslav

Havlíčkův Brod - Atraps-Hombres Brno 4 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Laštovička Stanislav (8,5), Stádník Vladimír (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Ždár nad Sázavou
Branky: 1. Göth Jakub (Průcha Adam), 15. Vacek David (Göth Jakub), 22. Průcha Adam (Vacek David), 27. Göth Jakub - 18. Matyska Lukáš, 19. Matyska Lukáš, 19. Jílek Tomáš, 20. Prokeš Tomáš (Kovář Miroslav), 28. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 38. Prokeš Tomáš (Brůna Martin)
ŽK: Göth Jakub - Matyska Lukáš, Šidla Ondřej, Bulušek Jan, Prokeš Tomáš ČK: Jurnečka Lukáš - 0
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Jurnečka Lukáš, Kolařík Jan, Plichta Antonín, Vacek David, Vitásek Čestmír, Göth Jakub, Beránek Michal Trenér: Jaroš Martin
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Šidla Ondřej, Kovář Miroslav, Brůna Martin, Bulušek Jan, Jílek Tomáš, Mužík Jakub, Prokeš Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin

Uherské Hradiště - Žab.Vlci Brno 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8), Pivoňka Petr (7,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 170 Stadion: MSH SC Slovácká
Branky: 3. Prajza Jakub (Křivánek Lukáš) - 34. Černý Dan (Mezník Michal)
ŽK: Silný Jan, Svízela Jakub - 0
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Blaha David, Slaný Jakub, Filipský Petr, Silný Jan, Prajza Jakub, Janečka Radek, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub, Outrata Pavel Trenér: Hastík Jaroslav
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Bouček Michal, Starý Petr, Chroust Martin, Černý Dan Trenér: Zezulka Tomáš

Baník Ostrava - Amor Lazor Vyškov 8 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 130 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 1. Neumann Marek (Stebel Libor), 3. Manďák Jan (Mudrík Vladimír), 4. Vlastní, 10. Dziuba Denis (Neumann Marek), 27. Mudrík Vladimír (Rodek Marcel), 28. Neumann Marek (Förster Boris), 30. Blahuta Matyáš (Manďák Jan), 34. Potůček Václav (Förster Boris) - 18. Palla Sebastian (Lukeštík David), 29. Ševčík Milan (Tichý Pavel)
ŽK: Blahuta Matyáš - 0
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Potůček Václav, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Förster Boris, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Bortlík Martin, Vlastní Trenér: Murin Karel
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Ševčík Milan, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Janák Martin, Kostka David, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš


 

10.kolo

Amor Lazor Vyškov - VŠB TU Ostrava 7 : 4 (5 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Rygl Luboš (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 251 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 5. Ševčík Milan (Lukeštík David), 10. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 12. Palla Sebastian, 16. Palla Sebastian (Lukeštík David), 20. Kostka David (Ševčík Milan), 25. Žaťovič Patrik, 35. Haloda Tomáš - 22. Černohorský Adam (Kundrátek Lukáš), 30. Kundrátek Lukáš, 36. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 38. Půda Kamil
ŽK: Žaťovič Patrik - Kodeš Jakub, Kapsa Martin, Kotrla Matěj, Půda Kamil, Kundrátek Lukáš ČK: 0 - Kodeš Jakub
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Kostka David, Žaťovič Patrik, Barbořák Tomáš Trenér: Galia Tomáš
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Pánek Dominik, Schneider Daniel, Kapsa Martin, Kyselák Ondřej, Kotrla Matěj, Půda Kamil, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Černohorský Adam, Chalupa Lukáš Trenér: Kapsa Martin

Žab.Vlci Brno - Baník Ostrava 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Tomeš Vítězslav (7,9) Delegát: Venc Radek Diváků: 100 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 20. Mezník Michal (Pšurný Jaroslav), 22. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 25. Bouček Michal - 36. Manďák Jan (Stebel Libor)
ŽK: Pospíšil Tomáš - Polášek David
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Pokorný Patrik, Bouček Michal, Tomaszewský David, Černý Dan, Chroust Martin Trenér: Zezulka Tomáš
Baník Ostrava: Halamíček Filip, Neumann Marek, Potůček Václav, Manďák Jan, Maleňák Marek, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Bortlík Martin, Myška Pavel Trenér: Murin Karel

Atraps-Hombres Brno - Uherské Hradiště 3 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 140 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 35. Ryšavý Michal, 36. Bulušek Jan, 38. Hanuš Martin (Matyska Lukáš) - 15. Křivánek Lukáš
ŽK: Prokeš Tomáš, Hanuš Martin - Skřivan Adam
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Šidla Ondřej, Malíř Miroslav, Ryšavý Michal, Kovář Miroslav, Mužík Jakub, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Máša Jakub, Hanuš Martin, Jílek Tomáš, Bulušek Jan, Luu David Trenér: Brůna Martin
Uherské Hradiště: Janečka Radek, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Prajza Jakub, Šipka Jan, Sopůšek Roman, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Malý Lukáš, Svízela Jakub, Pfeffer Filip Trenér: Hastík Jaroslav

Havlíčkův Brod - Tango Hodonín 5 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Petr Zdeněk (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 3. Göth Jakub (Fiala Patrik), 25. Průcha Adam, 26. Průcha Adam (Göth Jakub), 39. Plichta Antonín (Vacek David), 40. Göth Jakub - 4. Levčík Patrik (Chadzidis Dimostenis), 18. Svoboda Milan (Novotný Pavel), 20. Janulík Tomáš (Pospiš Tomáš), 29. Levčík Patrik (Chadzidis Dimostenis), 32. Levčík Patrik (Cenek Čeněk), 37. Pospiš Tomáš (Levčík Patrik)
ŽK: Stratený Michal - Doubravský Bohumír
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Fiala Patrik, Göth Jakub, Plichta Antonín, Vacek David, Vitásek Čestmír Trenér: Jaroš Martin
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Pospiš Tomáš Trenér: Bartyzal Miroslav

Jakubčovice - VŠSK Zlín 3 : 7 (2 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 125 Stadion: MSH Odry
Branky: 3. Ďurica Petr, 19. Ďurica Petr, 27. Molnár Kamil (Molnár David) - 7. Huťka Michal (Juhás Lukáš), 31. Huťka Michal (Juhás Lukáš), 32. Slobodian Rostislav (Antošík Patrik), 36. Slobodian Rostislav (Bršlica Pavel), 39. Krajča Pavel (Mikel Martin), 40. Huťka Michal, 40. Slobodian Rostislav
ŽK: 0 - Antošík Patrik
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Molnár Kamil, Chovanec Denis, Ďurica Petr, Rybařík David, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Strempek Denis Trenér: nepřítomen JAK
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: Postava Pavel


 

9.kolo

VŠSK Zlín - VŠB TU Ostrava 3 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 18. Hlobil Patrik (Slobodian Rostislav), 20. Juhás Lukáš, 32. Žáček Ondřej - 2. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 2. Půda Kamil, 13. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin), 25. Kyselák Ondřej (Janita Patrik)
ŽK: Krajča Pavel - Janita Patrik
VŠSK Zlín: Spurný Daniel, Žáček Ondřej, Hlobil Patrik, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Huťka Michal Trenér: Postava Pavel
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Kunc Michal, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kyselák Ondřej, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Černohorský Adam, Chalupa Lukáš, Pánek Dominik, Schneider Daniel Trenér: Kapsa Martin

Jakubčovice - Havlíčkův Brod 11 : 8 (3 : 2)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 165 Stadion: MSH Odry, Komenského ul.
Branky: 10. Petr Jakub (Michálek Aleš), 14. Petr Jakub, 16. Michálek Aleš (Molnár David), 30. Michálek Aleš (Ďurica Petr), 31. Chovanec Denis (Petr Jakub), 33. Ďurica Petr, 35. Petr Jakub (Michálek Aleš), 37. Michálek Aleš, 38. Petr Jakub, 39. Michálek Aleš (Rybařík David), 40. Michálek Aleš (Petr Jakub) - 13. Plichta Antonín (Vacek David), 18. Vacek David (Kolařík Jan), 27. Kučera Zdeněk (Kolařík Jan), 30. Vacek David (Kučera Zdeněk), 36. Průcha Adam (Kolařík Jan), 38. Vacek David (Kučera Zdeněk), 39. Vacek David, 40. Plichta Antonín (Kučera Zdeněk)
ŽK: Molnár Kamil - Brabec Miloslav, Plichta Antonín ČK: 0 - Zelenka Jan
Jakubčovice: Petr Jakub, Molnár Kamil, Strempek Denis, Pavelka Aleš, Ďurica Petr, Rybařík David, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Chovanec Denis Trenér: nepřítomen JAK
Havlíčkův Brod: Beránek Michal, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Kolařík Jan, Plichta Antonín, Kučera Zdeněk, Vacek David, Zelenka Jan Trenér: Jaroš Martin

Tango Hodonín - Uherské Hradiště 3 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,2), Vaněk Tomáš (8,2) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 290 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 8. Buršík Tomáš (Janulík Tomáš), 18. Cenek Čeněk (Svoboda Milan), 27. Veselovský Tomáš (Pospiš Tomáš) - 2. Bartoš Jan (Mikulica René), 4. Silný Jan (Šipka Jan), 13. Ohnutek Tomáš (Filipský Petr), 26. Bartoš Jan (Švancara Petr)
ŽK: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Buršík Tomáš, Veselovský Tomáš - Slaný Jakub, Silný Jan
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Pospiš Tomáš, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Doubravský Bohumír, Parobek Aleš Trenér: Višváder Juraj
Uherské Hradiště: Janečka Radek, Mikulica René, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Křivánek Lukáš, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav

Atraps-Hombres Brno - Baník Ostrava 2 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 39. Jílek Tomáš (Kovář Miroslav), 40. Brůna Martin (Hanuš Martin) - 28. Potůček Václav (Polášek David), 29. Dziuba Denis, 34. Neumann Marek (Maleňák Marek), 37. Myška Pavel (Maleňák Marek)
ŽK: Hanuš Martin - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Kovář Miroslav, Bulušek Jan, Máša Jakub, Jílek Tomáš, Brůna Martin, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Prokeš Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Potůček Václav, Maleňák Marek, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Krakovčík Martin, Bortlík Martin, Halamíček Filip Trenér: Murin Karel

Žab.Vlci Brno - Amor Lazor Vyškov 8 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,5), Pivoňka Petr (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 170 Stadion: SH Tatran Bohunice, Brno
Branky: 10. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 18. Chroust Martin (Bouček Michal), 25. Hansl Ladislav (Bouček Michal), 27. Bouček Michal (Hansl Ladislav), 30. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 31. Mezník Michal, 35. Chroust Martin (Kratochvíl Michal), 40. Pšurný Jaroslav (Mezník Michal) - 32. Ševčík Milan (Jindra Tadeáš), 33. Ševčík Milan (Bílek Dominik)
ŽK: Pospíšil Tomáš - Ševčík Milan, Galia Tomáš, Jindra Tadeáš, Mykytjuk Andrej, Palla Sebastian ČK: Svoboda Pavel - 0
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Bouček Michal, Chroust Martin, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Galia Tomáš, Jindra Tadeáš, Kostka David, Mykytjuk Andrej, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš


 

8.kolo

Žab.Vlci Brno - VŠB TU Ostrava 4 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 105 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 2. Černý Dan (Pospíšil Tomáš), 26. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 29. Hansl Ladislav (Bouček Michal), 33. Hansl Ladislav (Chroust Martin) - 3. Kapsa Martin (Schneider Daniel), 8. Kapsa Martin (Půda Kamil), 21. Kyselák Ondřej (Kapsa Martin), 31. Kapsa Martin (Schneider Daniel), 32. Schneider Daniel
ŽK: Černý Dan - Schneider Daniel ČK: Pokorný Patrik - 0
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Mezník Michal, Pokorný Patrik, Bouček Michal, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Černý Dan, Hansl Ladislav, Tomaszewský David, Pospíšil Tomáš Trenér: Zezulka Tomáš
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Schneider Daniel, Kyselák Ondřej, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Patrik, Černohorský Adam, Kotrla Matěj, Půda Kamil, Kodeš Jakub Trenér: Kapsa Martin

Amor Lazor Vyškov - Atraps-Hombres Brno 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,1), Tomeš Vítězslav (8,1) Delegát: Havíř Milan Diváků: 230 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 6. Lukeštík David (Kostka David), 27. Žaťovič Patrik (Král Ondřej) - 19. Matyska Lukáš, 22. Matyska Lukáš (Brůna Martin), 30. Matyska Lukáš, 40. Matyska Lukáš
ŽK: Král Ondřej, Lukeštík David, Žaťovič Patrik - 0
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Galia Tomáš, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Kostka David, Žaťovič Patrik, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Brůna Martin, Prokeš Tomáš, Mužík Jakub, Kovář Miroslav, Jílek Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin

Baník Ostrava - Tango Hodonín 1 : 3 (0 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Havlík Přemysl (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 21. Stebel Libor (Neumann Marek) - 30. Chadzidis Dimostenis, 31. Doubravský Bohumír (Buršík Tomáš), 40. Svoboda Milan
ŽK: Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš - Novotný Pavel
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Potůček Václav, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Förster Boris, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel
Tango Hodonín: Kunický Dominik, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Janulík Tomáš, Doubravský Bohumír, Levčík Patrik, Novotný Pavel, Dvořák Jakub Trenér: Bartyzal Miroslav

Uherské Hradiště - Jakubčovice 8 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,5), Čep Radim (8,5) Delegát: Linhart Karel Diváků: 240 Stadion: SC Slovácká Slavia U.Hradiště
Branky: 5. Mikulica René (Bartoš Jan), 8. Svízela Jakub (Švancara Petr), 14. Svízela Jakub (Švancara Petr), 26. Mikulica René (Filipský Petr), 27. Rozkydal Štěpán (Filipský Petr), 28. Švancara Petr (Bartoš Jan), 32. Švancara Petr (Bartoš Jan), 36. Švancara Petr - 17. Ďurica Petr (Petr Jakub), 32. Zagol Pavel (Malina Tomáš), 35. Pavelka Aleš, 40. Ďurica Petr, 40. Zagol Pavel
ŽK: 0 - Pavelka Aleš, Petr Jakub
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Mikulica René, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub, David Lukáš Trenér: Hastík Jaroslav
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár David

Havlíčkův Brod - VŠSK Zlín 2 : 9 (1 : 4)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 70 Stadion: TJ Žďár nad Sázavou
Branky: 10. Göth Jakub (Brabec Miloslav), 39. Göth Jakub - 1. Žáček Ondřej (Konečník Zdeněk), 6. Juhás Lukáš (Huťka Michal), 7. Antošík Patrik (Žáček Ondřej), 19. Krajča Pavel (Konečník Zdeněk), 23. Antošík Patrik (Konečník Zdeněk), 25. Žáček Ondřej (Konečník Zdeněk), 28. Antošík Patrik (Mikel Martin), 32. Juhás Lukáš (Konečník Zdeněk), 34. Krajča Pavel (Antošík Patrik)
ŽK: Průcha Adam, Göth Jakub, Kavka Daniel - Huťka Michal
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Hron Vojtěch, Kavka Daniel, Kučera Zdeněk, Vacek David, Vitásek Čestmír, Beránek Michal Trenér: Brabec Miroslav
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: Postava Pavel


 

7.kolo

Havlíčkův Brod - VŠB TU Ostrava 3 : 7 (2 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Vodrážka Dan (8,3) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 77 Stadion: SH TJ Jiskra H.Brod
Branky: 4. Göth Jakub (Demeter Robin), 5. Přibyl Ondřej, 23. Vlastní - 13. Půda Kamil, 21. Kundrátek Lukáš (Kundrátek Patrik), 28. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 32. Půda Kamil (Kotrla Matěj), 38. Fendrich Tomáš (Půda Kamil), 39. Kundrátek Patrik (Machálek Pavel), 40. Půda Kamil
ŽK: Stratený Michal, Göth Jakub, Přibyl Ondřej - 0 ČK: 0 - Kundrátek Lukáš
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Demeter Robin, Göth Jakub, Kučera Zdeněk, Přibyl Ondřej, Vacek David, Vitásek Čestmír, Rajdl Lukáš, Vlastní Trenér: Jaroš Martin
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Pánek Dominik, Machálek Pavel, Kapsa Martin, Fendrich Tomáš, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Kotrla Matěj Trenér: Kapsa Martin

VŠSK Zlín - Uherské Hradiště 4 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 150 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 20. Juhás Lukáš (Krajča Pavel), 26. Krajča Pavel (Konečník Zdeněk), 33. Bršlica Pavel (Spurný Daniel), 36. Žáček Ondřej (Křepelka Václav) - 40. Ohnutek Tomáš
ŽK: Juhás Lukáš - Švancara Petr, Šipka Jan
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel Trenér: Postava Pavel
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, David Lukáš, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Prajza Jakub, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Zapletal Martin, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav

Jakubčovice - Baník Ostrava 0 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 220 Stadion: MSH Odry
Branky: - 14. Vantuch Prokop (Potůček Václav), 40. Neumann Marek (Stebel Libor)
ŽK: Ondruš Dušan, Ďurica Petr - Potůček Václav
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Kocmich Lukáš, Šaran Rudolf, Molnár David Trenér: Murin Karel
Baník Ostrava: Neumann Marek, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Carbol Nikolas, Dziuba Denis, Myška Pavel, Halamíček Filip, Bortlík Martin Trenér: Molnár David

Tango Hodonín - Amor Lazor Vyškov 3 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,2), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 230 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 5. Janulík Tomáš (Buršík Tomáš), 28. Doubravský Bohumír (Cenek Čeněk), 34. Doubravský Bohumír (Mareš Michal) - 17. Haloda Tomáš (Kostka David), 29. Kostka David (Galia Tomáš), 34. Ševčík Milan
ŽK: Mareš Michal, Doubravský Bohumír - Palla Sebastian
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Doubravský Bohumír, Parobek Aleš Trenér: Višváder Juraj
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Štolba Robin, Galia Tomáš, Palla Sebastian, Kostka David, Žaťovič Patrik, Barbořák Tomáš, Jindra Tadeáš Trenér: Galia Tomáš

Atraps-Hombres Brno - Žab.Vlci Brno 5 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Linhart Karel Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 5. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 9. Brůna Martin (Prokeš Tomáš), 10. Prokeš Tomáš (Brůna Martin), 24. Jílek Tomáš, 40. Ryšavý Michal - 28. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 35. Pokorný Patrik
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Jílek Tomáš, Mužík Jakub, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Do Tomáš, Brůna Martin, Matyska Lukáš, Kovář Miroslav, Máša Jakub, Malíř Miroslav, Prokeš Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Stoklásek Martin, Pokorný Patrik, Bouček Michal, Chroust Martin, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš


 

6.kolo

Atraps-Hombres Brno - VŠB TU Ostrava 4 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,3), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 74 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 5. Hanuš Martin (Do Tomáš), 21. Frimmel Denis (Sedláček Erik), 35. Brůna Martin (Šidla Ondřej), 39. Hanuš Martin (Brůna Martin) - 8. Půda Kamil, 9. Kapsa Martin (Pánek Dominik), 11. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 18. Kundrátek Patrik (Kundrátek Lukáš), 24. Machálek Pavel (Kundrátek Lukáš)
ŽK: 0 - Kundrátek Lukáš ČK: Prokeš Tomáš - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Frimmel Denis, Šidla Ondřej, Prokeš Tomáš, Brůna Martin, Máša Jakub, Sedláček Erik, Do Tomáš, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Janita Patrik, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Machálek Pavel, Kotrla Matěj Trenér: Kapsa Martin

Žab.Vlci Brno - Tango Hodonín 3 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 4. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 6. Pokorný Patrik (Mezník Michal), 13. Hansl Ladislav - 7. Pospiš Tomáš (Doubravský Bohumír), 17. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 18. Buršík Tomáš (Levčík Patrik), 20. Doubravský Bohumír (Višváder Juraj), 31. Levčík Patrik (Buršík Tomáš), 37. Buršík Tomáš (Doubravský Bohumír)
ŽK: Hansl Ladislav - 0
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Pokorný Patrik, Černý Dan, Chroust Martin, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Pospiš Tomáš, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Mareš Michal, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj

Amor Lazor Vyškov - Jakubčovice 2 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Havlík Přemysl (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 2. Žaťovič Patrik (Palla Sebastian), 30. Ševčík Milan (Lukeštík David) - 3. Michálek Aleš (Molnár David), 9. Molnár Kamil (Petr Jakub), 23. Ďurica Petr (Šaran Rudolf), 24. Ďurica Petr (Šaran Rudolf), 36. Zagol Pavel
ŽK: Jindra Tadeáš, Palla Sebastian - Petr Jakub, Michálek Aleš
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Kostka David, Žaťovič Patrik, Barbořák Tomáš Trenér: Galia Tomáš
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár Jakub

Baník Ostrava - VŠSK Zlín 5 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 150 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 12. Stebel Libor (Manďák Jan), 15. Rodek Marcel (Blahuta Matyáš), 27. Rodek Marcel (Maleňák Marek), 39. Rodek Marcel (Stebel Libor), 40. Manďák Jan - 27. Juhás Lukáš (Konečník Zdeněk), 30. Antošík Patrik (Krajča Pavel), 31. Konečník Zdeněk
ŽK: 0 - Žáček Ondřej
Baník Ostrava: Myška Pavel, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Manďák Jan, Maleňák Marek, Rodek Marcel, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Polášek David, Dziuba Denis, Krakovčík Martin, Bortlík Martin, Halamíček Filip Trenér: Murin Karel
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Antošík Patrik, Juhás Lukáš Trenér: Postava Pavel

Uherské Hradiště - Havlíčkův Brod 7 : 5 (4 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,1) Delegát: Stix Jiří Diváků: 200 Stadion: SC Slovácká Slavia Uherské Hr.
Branky: 3. Filipský Petr (Ohnutek Tomáš), 10. Bartoš Jan (Ohnutek Tomáš), 12. Slaný Jakub (Kaspřák Petr), 16. Skřivan Adam (Martiš Tomáš), 26. Mikulica René (Švancara Petr), 30. Slaný Jakub (Rozkydal Štěpán), 40. Martiš Tomáš (Bartoš Jan) - 6. Vacek David (Brabec Miloslav), 13. Průcha Adam (Hron Vojtěch), 19. Jurnečka Lukáš (Hron Vojtěch), 22. Průcha Adam (Brabec Miloslav), 38. Hron Vojtěch (Ločárek Patrik)
ŽK: Kaspřák Petr - Průcha Adam, Hron Vojtěch ČK: 0 - Brabec Miloslav, Jurnečka Lukáš
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Mikulica René, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Malý Lukáš, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan Trenér: Hastík Jaroslav
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Hron Vojtěch, Jurnečka Lukáš, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Vacek David Trenér: Jaroš Martin


 

5.kolo

Uherské Hradiště - VŠB TU Ostrava 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,3), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 297 Stadion: MSH SC Slovácká Uh. Hradiště
Branky: 15. Filipský Petr (Šipka Jan), 34. Šipka Jan, 37. Šipka Jan (Filipský Petr) - 4. Kundrátek Lukáš (Černohorský Adam), 6. Kyselák Ondřej (Kotrla Matěj), 21. Janita Patrik (Fendrich Tomáš), 25. Kundrátek Lukáš, 28. Kundrátek Lukáš (Schneider Daniel), 40. Kyselák Ondřej (Černohorský Adam)
ŽK: 0 - Janita Patrik ČK: Silný Jan - 0
Uherské Hradiště: Janečka Radek, Kaspřák Petr, Blaha David, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Zapletal Martin, Kučera Pavel, Skřivan Adam, Pfeffer Filip, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Kotrla Matěj, Kapsa Martin, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Machálek Pavel, Schneider Daniel, Černohorský Adam, Kyselák Ondřej, Fendrich Tomáš Trenér: Kapsa Martin

Havlíčkův Brod - Baník Ostrava 3 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 81 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 9. Průcha Adam (Göth Jakub), 27. Göth Jakub (Průcha Adam), 40. Göth Jakub (Kučírek Lukáš) - 2. Ferenc Jan (Blahuta Matyáš), 4. Neumann Marek (Maleňák Marek), 8. Neumann Marek (Maleňák Marek), 31. Ferenc Jan (Blahuta Matyáš), 39. Blahuta Matyáš (Ferenc Jan), 40. Maleňák Marek (Neumann Marek)
ŽK: Brabec Miloslav, Hron Vojtěch - Ferenc Jan
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Hron Vojtěch, Jurnečka Lukáš, Plichta Antonín, Vacek David, Vopršal Matěj, Kučírek Lukáš Trenér: Jaroš Martin
Baník Ostrava: Myška Pavel, Timp Tomáš, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Neumann Marek, Krakovčík Martin, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Dziuba Denis, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel

VŠSK Zlín - Amor Lazor Vyškov 2 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,5), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH Radostova, Luhačovice
Branky: 29. Konečník Zdeněk (Krajča Pavel), 33. Konečník Zdeněk (Žáček Ondřej) - 11. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 15. Žaťovič Patrik, 16. Bílek Dominik (Palla Sebastian), 35. Ševčík Milan (Haloda Tomáš), 37. Král Ondřej, 38. Lukeštík David (Palla Sebastian), 39. Žaťovič Patrik
ŽK: Kalus Vojtěch - Král Ondřej
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Antošík Patrik, Hlobil Patrik Trenér: Postava Pavel
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Žaťovič Patrik, Lukeštík David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš

Jakubčovice - Žab.Vlci Brno 5 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Odry, Komenského
Branky: 20. Vavroš Daniel, 22. Molnár David (Michálek Aleš), 31. Ďurica Petr (Vavroš Daniel), 36. Vavroš Daniel (Ďurica Petr), 40. Vavroš Daniel (Michálek Aleš) - 9. Černý Dan, 10. Pokorný Patrik (Chroust Martin)
ŽK: Pavelka Aleš - Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Pokorný Patrik
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár David
Žab.Vlci Brno: Tomaszewský David, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Černý Dan, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Pokorný Patrik, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš

Tango Hodonín - Atraps-Hombres Brno 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 230 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Mareš Michal, 30. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis) - 8. Jílek Tomáš, 35. Do Tomáš (Mužík Jakub)
ŽK: Mareš Michal - Večeřa Václav ČK: 0 - Bulušek Jan
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Pospiš Tomáš, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Parobek Aleš, Mareš Michal Trenér: Višváder Juraj
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Bulušek Jan, Urbánek Petr, Prokeš Tomáš, Mužík Jakub, Máša Jakub, Jílek Tomáš, Do Tomáš, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin


 

4.kolo

VŠB TU Ostrava - Tango Hodonín 6 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 69 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 12. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 19. Kundrátek Lukáš, 20. Schneider Daniel, 32. Půda Kamil, 33. Schneider Daniel, 35. Černohorský Adam - 18. Svoboda Milan (Mareš Michal), 26. Mareš Michal (Buršík Tomáš), 29. Mareš Michal (Svoboda Milan), 39. Svoboda Milan, 40. Janulík Tomáš (Gremmel Jakub)
ŽK: Půda Kamil - Mareš Michal
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik, Černohorský Adam Trenér: Kapsa Martin
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj

Atraps-Hombres Brno - Jakubčovice 12 : 6 (5 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 0. Matyska Lukáš (Jílek Tomáš), 0. Ryšavý Michal, 0. Ryšavý Michal, 0. Bulušek Jan, 0. Bulušek Jan, 0. Šidla Ondřej, 0. Šidla Ondřej, 0. Frimmel Denis, 0. Frimmel Denis, 0. Frimmel Denis, 0. Mužík Jakub, 0. Jílek Tomáš - 0. Malina Tomáš (Michálek Aleš), 0. Ďurica Petr, 0. Šaran Rudolf, 0. Michálek Aleš, 0. Michálek Aleš, 0. Michálek Aleš
ŽK: Večeřa Václav, Frimmel Denis - Zagol Pavel, Molnár David
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Frimmel Denis, Máša Jakub, Do Tomáš, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Brůna Martin, Kubica David Trenér: Brůna Martin
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Strempek Denis Trenér: Molnár David

Žab.Vlci Brno - VŠSK Zlín 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Rygl Luboš (8,1) Delegát: Venc Radek Diváků: 87 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 22. Mezník Michal (Chroust Martin), 39. Mezník Michal - 6. Konečník Zdeněk, 13. Konečník Zdeněk (Krajča Pavel), 37. Huťka Michal (Krajča Pavel), 39. Konečník Zdeněk, 40. Huťka Michal
ŽK: 0 - Žáček Ondřej, Spurný Daniel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Kratochvíl Michal, Černý Dan, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš
VŠSK Zlín: Nevřala Michal, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel Trenér: Postava Pavel

Amor Lazor Vyškov - Havlíčkův Brod 18 : 1 (11 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 0. Bílek Dominik (Haloda Tomáš), 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Kostka David, 0. Kostka David, 0. Kostka David, 0. Jindra Tadeáš, 0. Jindra Tadeáš, 0. Jindra Tadeáš, 0. Galia Tomáš, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Haloda Tomáš - 0. Průcha Adam (Heppner Josef)
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Kostka David, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Jindra Tadeáš, Galia Tomáš, Palla Sebastian, Žaťovič Patrik, Haloda Tomáš, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Jaroš Martin, Heppner Josef Trenér: Jaroš Martin

Baník Ostrava - Uherské Hradiště 6 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,7), Molík Jan (8,6) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 95 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 15. Maleňák Marek (Stebel Libor), 17. Mudrík Vladimír (Romaněnko Jan), 20. Vlastní, 32. Neumann Marek (Manďák Jan), 33. Neumann Marek (Maleňák Marek), 35. Maleňák Marek (Mudrík Vladimír) - 8. Mikulica René (Švancara Petr), 10. Blaha David (Silný Jan), 15. Vlastní, 34. Švancara Petr (Bartoš Jan), 40. Ohnutek Tomáš (Svízela Jakub)
ŽK: Potůček Václav - Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Janečka Radek ČK: 0 - Bartoš Jan, Malý Lukáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Mudrík Vladimír, Stebel Libor, Myška Pavel, Vlastní Trenér: Murin Karel
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Mikulica René, Blaha David, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zapletal Martin, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub, Švancara Petr, Vlastní Trenér: Hastík Jaroslav


 

3.kolo

Baník Ostrava - VŠB TU Ostrava 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Kliner Jan (8,2) Delegát: Linhart Karel Diváků: 110 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 35. Neumann Marek, 36. Potůček Václav (Romaněnko Jan) - 3. Půda Kamil (Kotrla Matěj), 14. Schneider Daniel, 37. Půda Kamil (Kapsa Martin), 39. Pánek Dominik, 40. Schneider Daniel (Kapsa Martin)
ŽK: Romaněnko Jan, Ferenc Jan - 0
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel, Potůček Václav Trenér: Murin Karel
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej, Krzemieň Vít, Černohorský Adam Trenér: Kapsa Martin

Uherské Hradiště - Amor Lazor Vyškov 7 : 4 (6 : 2)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (7,8), Havlík Přemysl (8,2) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 282 Stadion: SC Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Branky: 1. Bartoš Jan (Šipka Jan), 2. Šipka Jan (Bartoš Jan), 3. Bartoš Jan (Švancara Petr), 5. Silný Jan (Skřivan Adam), 9. Šipka Jan (Pfeffer Filip), 12. Skřivan Adam (Slaný Jakub), 38. Zapletal Martin - 2. Jindra Tadeáš, 13. Jindra Tadeáš (Ševčík Milan), 28. Ševčík Milan (Jindra Tadeáš), 35. Haloda Tomáš (Bílek Dominik)
ŽK: Kaspřák Petr, Švancara Petr - Vitásek Roman, Kostka David, Žaťovič Patrik, Palla Sebastian, Haloda Tomáš ČK: 0 - Štolba Robin
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zapletal Martin, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Lukeštík David, Kostka David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Žaťovič Patrik, Palla Sebastian, Haloda Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Havlíčkův Brod - Žab.Vlci Brno 6 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 70 Stadion: SH Žďár nad Sázavou
Branky: 4. Plichta Antonín, 11. Hron Vojtěch (Plichta Antonín), 21. Vopršal Matěj (Hron Vojtěch), 25. Hron Vojtěch (Vopršal Matěj), 32. Plichta Antonín (Ločárek Patrik), 35. Vopršal Matěj (Plichta Antonín) - 10. Pospíšil Tomáš (Černý Dan), 12. Chroust Martin (Svoboda Pavel), 13. Černý Dan (Svoboda Pavel), 16. Černý Dan, 24. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 25. Hansl Ladislav, 35. Hansl Ladislav (Pokorný Patrik)
ŽK: Hron Vojtěch - Svoboda Pavel
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Hron Vojtěch, Kolařík Jan, Ločárek Patrik, Plichta Antonín, Vacek David, Vopršal Matěj Trenér: Jaroš Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Pokorný Patrik, Černý Dan, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš

VŠSK Zlín - Atraps-Hombres Brno 5 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 1. Juhás Lukáš (Krajča Pavel), 3. Juhás Lukáš (Konečník Zdeněk), 6. Žáček Ondřej (Spurný Daniel), 33. Křepelka Václav (Kalus Vojtěch), 39. Žáček Ondřej (Krajča Pavel) - 6. Urbánek Petr (Hanuš Martin), 7. Urbánek Petr (Bulušek Jan), 11. Hanuš Martin (Mužík Jakub), 13. Mužík Jakub (Bulušek Jan), 28. Mužík Jakub (Bulušek Jan), 39. Mužík Jakub (Hanuš Martin)
ŽK: Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch - Hanuš Martin
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: Postava Pavel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Bulušek Jan, Chráscina Tomáš, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Urbánek Petr, Kubica David Trenér: nepřítomen AH

Jakubčovice - Tango Hodonín 7 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Šenkýř Petr (8,2) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 102 Stadion: MSH Odry
Branky: 9. Petr Jakub (Malina Tomáš), 16. Vavroš Daniel (Molnár Kamil), 17. Michálek Aleš (Malina Tomáš), 19. Michálek Aleš (Vavroš Daniel), 23. Ďurica Petr (Molnár David), 34. Ďurica Petr, 37. Ďurica Petr (Michálek Aleš) - 2. Novotný Pavel (Chadzidis Dimostenis), 22. Cenek Čeněk (Mareš Michal), 30. Janulík Tomáš (Višváder Juraj), 32. Mareš Michal (Chadzidis Dimostenis), 39. Janulík Tomáš (Svoboda Milan)
ŽK: Petr Jakub, Michálek Aleš - Svoboda Milan, Mareš Michal ČK: 0 - Cenek Čeněk, Novotný Pavel
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Strempek Denis Trenér: Molnár David
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj


 

2.kolo

VŠB TU Ostrava - Jakubčovice 3 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 80 Stadion: VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 2. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 15. Půda Kamil (Kapsa Martin), 32. Kundrátek Lukáš (Schneider Daniel) - 10. Michálek Aleš (Ondruš Dušan), 12. Petr Jakub, 13. Molnár David (Michálek Aleš)
ŽK: Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil - Petr Jakub, Ondruš Dušan, Ďurica Petr
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik Trenér: Kapsa Martin
Jakubčovice: Strempek Denis, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Anděl Michal

Tango Hodonín - VŠSK Zlín 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 215 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 27. Veselovský Tomáš (Cenek Čeněk), 39. Buršík Tomáš (Veselovský Tomáš) - 20. Konečník Zdeněk, 33. Vlastní
ŽK: Novotný Pavel, Veselovský Tomáš - Slobodian Rostislav
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Soukup Vít Trenér: Višváder Juraj
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Bršlica Pavel, Konečník Zdeněk, Žáček Ondřej, Vlastní Trenér: Postava Pavel

Atraps-Hombres Brno - Havlíčkův Brod 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,5), Molík Jan (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 95 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 17. Šidla Ondřej (Ryšavý Michal), 19. Prokeš Tomáš (Bulušek Jan), 29. Matyska Lukáš - 23. Jurnečka Lukáš (Vitásek Čestmír), 28. Průcha Adam
ŽK: Bulušek Jan - Tajovský Tadeáš ČK: 0 - Průcha Adam
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Prokeš Tomáš, Praks Tomáš, Máša Jakub, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Jurnečka Lukáš, Ločárek Patrik, Plichta Antonín, Tajovský Tadeáš, Vitásek Čestmír, Pešák Milan Trenér: Jaroš Martin

Žab.Vlci Brno - Uherské Hradiště 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8), Čep Radim (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 212 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 6. Svoboda Pavel (Pospíšil Tomáš) - 2. Bartoš Jan (Švancara Petr), 9. Bartoš Jan (Svízela Jakub), 11. Bartoš Jan (Švancara Petr), 24. Martiš Tomáš (Janečka Radek), 35. Silný Jan (Ohnutek Tomáš)
ŽK: Mezník Michal, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel - Silný Jan, Šipka Jan
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Černý Dan, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Pokorný Patrik, Bouček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Mikulica René, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zelinka Adam, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav

Amor Lazor Vyškov - Baník Ostrava 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 180 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 18. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 39. Jindra Tadeáš, 40. Ševčík Milan - 23. Stebel Libor (Blahuta Matyáš)
ŽK: Král Ondřej, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian - Ferenc Jan, Stebel Libor
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Štolba Robin, Kostka David, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Haloda Tomáš, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel Trenér: Murin Karel


 

1.kolo

VŠB TU Ostrava - Amor Lazor Vyškov 6 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 65 Stadion: SH TU-VŠB Ostrava, Poruba
Branky: 9. Kotrla Matěj (Půda Kamil), 23. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 27. Půda Kamil (Pánek Dominik), 28. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 35. Kundrátek Lukáš (Pánek Dominik), 39. Půda Kamil (Janita Patrik) - 5. Štolba Robin (Žaťovič Patrik), 10. Kostka David (Haloda Tomáš), 17. Haloda Tomáš, 25. Žaťovič Patrik, 33. Haloda Tomáš (Žaťovič Patrik), 36. Ševčík Milan, 38. Král Ondřej (Vitásek Roman), 40. Ševčík Milan
ŽK: Janita Patrik, Schneider Daniel, Kundrátek Patrik, Půda Kamil - Vitásek Roman ČK: Kundrátek Patrik - Žaťovič Patrik
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Janita Patrik, Pánek Dominik, Schneider Daniel, Kyselák Ondřej, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Kotrla Matěj, Machálek Pavel, Fendrich Tomáš Trenér: Kapsa Martin
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Král Ondřej, Ševčík Milan, Lukeštík David, Štolba Robin, Kostka David, Palla Sebastian, Žaťovič Patrik, Haloda Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Baník Ostrava - Žab.Vlci Brno 7 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 98 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 7. Maleňák Marek (Manďák Jan), 18. Manďák Jan (Maleňák Marek), 22. Maleňák Marek, 25. Blahuta Matyáš (Stebel Libor), 29. Manďák Jan (Stebel Libor), 32. Neumann Marek (Mudrík Vladimír), 33. Neumann Marek (Mudrík Vladimír) - 37. Chroust Martin
Baník Ostrava: Neumann Marek, Bortlík Martin, Carbol Nikolas, Manďák Jan, Maleňák Marek, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel, Pecho Peter, Vantuch Prokop Trenér: Murin Karel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Chroust Martin, Černý Dan, Lange Robert, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Stoklásek Martin Trenér: Žežulka Tomáš

Uherské Hradiště - Atraps-Hombres Brno 13 : 4 (6 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 245 Stadion: SC Slovácká Slavia
Branky: 2. Švancara Petr, 7. Rozkydal Štěpán (Skřivan Adam), 9. Svízela Jakub (Bartoš Jan), 11. Švancara Petr (Šipka Jan), 15. Malý Lukáš (Ohnutek Tomáš), 19. Šipka Jan (Ohnutek Tomáš), 23. Bartoš Jan (Švancara Petr), 27. Ohnutek Tomáš (Skřivan Adam), 31. Švancara Petr (Bartoš Jan), 33. Slaný Jakub, 33. Silný Jan, 38. Svízela Jakub (Švancara Petr), 40. Svízela Jakub (Bartoš Jan) - 17. Hanuš Martin (Bulušek Jan), 18. Matyska Lukáš (Bulušek Jan), 35. Máša Jakub, 40. Hanuš Martin (Jílek Tomáš)
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Mikulica René, Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Janečka Radek, Zapletal Martin, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Máša Jakub, Klein Vojtěch, Mužík Jakub, Bulušek Jan, Jílek Tomáš, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin

Tango Hodonín - Havlíčkův Brod 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 135 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 5. Janulík Tomáš (Novotný Pavel), 11. Novotný Pavel (Janulík Tomáš), 17. Janulík Tomáš (Višváder Juraj), 25. Novotný Pavel (Mareš Michal), 26. Cenek Čeněk (Višváder Juraj), 39. Buršík Tomáš (Novotný Pavel) - 12. Tajovský Tadeáš (Brabec Miloslav), 31. Plichta Antonín (Tajovský Tadeáš), 39. Plichta Antonín (Průcha Adam)
ŽK: Cenek Čeněk - Průcha Adam
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Parobek Aleš Trenér: Višváder Juraj
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Plichta Antonín, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Brabec Miloslav, Průcha Adam, Jaroš Jiří Trenér: nepřítomen HB

VŠSK Zlín - Jakubčovice 4 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Molík Jan (8,2), Pivoňka Petr (8,2) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 110 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 16. Žáček Ondřej, 18. Žáček Ondřej, 38. Konečník Zdeněk, 39. Konečník Zdeněk (Kalus Vojtěch) - 5. Molnár Kamil (Michálek Aleš), 7. Petr Jakub (Michálek Aleš), 38. Vavroš Daniel (Michálek Aleš)
ŽK: 0 - Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Michálek Aleš ČK: 0 - Pavelka Aleš
VŠSK Zlín: Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Mikel Martin, Nevřala Michal, Marčík Zdeněk, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: nepřítomen ZLÍN
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Strempek Denis Trenér: nepřítomen JAK


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate