Futsal

reklama

2.liga "Východ" - Ročník 2017/2018


 

6.kolo

Atraps-Hombres Brno - VŠB TU Ostrava 4 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,3), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 74 Stadion: TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 5. Hanuš Martin (Do Tomáš), 21. Frimmel Denis (Sedláček Erik), 35. Brůna Martin (Šidla Ondřej), 39. Hanuš Martin (Brůna Martin) - 8. Půda Kamil, 9. Kapsa Martin (Pánek Dominik), 11. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 18. Kundrátek Patrik (Kundrátek Lukáš), 24. Machálek Pavel (Kundrátek Lukáš)
ŽK: 0 - Kundrátek Lukáš ČK: Prokeš Tomáš - 0
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Frimmel Denis, Šidla Ondřej, Prokeš Tomáš, Brůna Martin, Máša Jakub, Sedláček Erik, Do Tomáš, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Janita Patrik, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Machálek Pavel, Kotrla Matěj Trenér: Kapsa Martin

Žab.Vlci Brno - Tango Hodonín 3 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 4. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 6. Pokorný Patrik (Mezník Michal), 13. Hansl Ladislav - 7. Pospiš Tomáš (Doubravský Bohumír), 17. Buršík Tomáš (Chadzidis Dimostenis), 18. Buršík Tomáš (Levčík Patrik), 20. Doubravský Bohumír (Višváder Juraj), 31. Levčík Patrik (Buršík Tomáš), 37. Buršík Tomáš (Doubravský Bohumír)
ŽK: Hansl Ladislav - 0
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Pokorný Patrik, Černý Dan, Chroust Martin, Svoboda Pavel Trenér: Zezulka Tomáš
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Pospiš Tomáš, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Levčík Patrik, Doubravský Bohumír, Mareš Michal, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj

Amor Lazor Vyškov - Jakubčovice 2 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Havlík Přemysl (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 2. Žaťovič Patrik (Palla Sebastian), 30. Ševčík Milan (Lukeštík David) - 3. Michálek Aleš (Molnár David), 9. Molnár Kamil (Petr Jakub), 23. Ďurica Petr (Šaran Rudolf), 24. Ďurica Petr (Šaran Rudolf), 36. Zagol Pavel
ŽK: Jindra Tadeáš, Palla Sebastian - Petr Jakub, Michálek Aleš
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Kostka David, Žaťovič Patrik, Barbořák Tomáš Trenér: Galia Tomáš
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár Jakub

Uherské Hradiště - Havlíčkův Brod 7 : 5 (4 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,1) Delegát: Stix Jiří Diváků: 200 Stadion: SC Slovácká Slavia Uherské Hr.
Branky: 3. Filipský Petr (Ohnutek Tomáš), 10. Bartoš Jan (Ohnutek Tomáš), 12. Slaný Jakub (Kaspřák Petr), 16. Skřivan Adam (Martiš Tomáš), 26. Mikulica René (Švancara Petr), 30. Slaný Jakub (Rozkydal Štěpán), 40. Martiš Tomáš (Bartoš Jan) - 6. Vacek David (Brabec Miloslav), 13. Průcha Adam (Hron Vojtěch), 19. Jurnečka Lukáš (Hron Vojtěch), 22. Průcha Adam (Brabec Miloslav), 38. Hron Vojtěch (Ločárek Patrik)
ŽK: Kaspřák Petr - Průcha Adam, Hron Vojtěch ČK: 0 - Brabec Miloslav, Jurnečka Lukáš
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Mikulica René, Slaný Jakub, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Malý Lukáš, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan Trenér: Hastík Jaroslav
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Hron Vojtěch, Jurnečka Lukáš, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Vacek David Trenér: Jaroš Martin


 

5.kolo

Uherské Hradiště - VŠB TU Ostrava 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,3), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 297 Stadion: MSH SC Slovácká Uh. Hradiště
Branky: 15. Filipský Petr (Šipka Jan), 34. Šipka Jan, 37. Šipka Jan (Filipský Petr) - 4. Kundrátek Lukáš (Černohorský Adam), 6. Kyselák Ondřej (Kotrla Matěj), 21. Janita Patrik (Fendrich Tomáš), 25. Kundrátek Lukáš, 28. Kundrátek Lukáš (Schneider Daniel), 40. Kyselák Ondřej (Černohorský Adam)
ŽK: 0 - Janita Patrik ČK: Silný Jan - 0
Uherské Hradiště: Janečka Radek, Kaspřák Petr, Blaha David, Filipský Petr, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Zapletal Martin, Kučera Pavel, Skřivan Adam, Pfeffer Filip, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Kotrla Matěj, Kapsa Martin, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Machálek Pavel, Schneider Daniel, Černohorský Adam, Kyselák Ondřej, Fendrich Tomáš Trenér: Kapsa Martin

Havlíčkův Brod - Baník Ostrava 3 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Matyš Jakub (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 81 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 9. Průcha Adam (Göth Jakub), 27. Göth Jakub (Průcha Adam), 40. Göth Jakub (Kučírek Lukáš) - 2. Ferenc Jan (Blahuta Matyáš), 4. Neumann Marek (Maleňák Marek), 8. Neumann Marek (Maleňák Marek), 31. Ferenc Jan (Blahuta Matyáš), 39. Blahuta Matyáš (Ferenc Jan), 40. Maleňák Marek (Neumann Marek)
ŽK: Brabec Miloslav, Hron Vojtěch - Ferenc Jan
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Göth Jakub, Hron Vojtěch, Jurnečka Lukáš, Plichta Antonín, Vacek David, Vopršal Matěj, Kučírek Lukáš Trenér: Jaroš Martin
Baník Ostrava: Myška Pavel, Timp Tomáš, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Neumann Marek, Krakovčík Martin, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Dziuba Denis, Bortlík Martin Trenér: Murin Karel

VŠSK Zlín - Amor Lazor Vyškov 2 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,5), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH Radostova, Luhačovice
Branky: 29. Konečník Zdeněk (Krajča Pavel), 33. Konečník Zdeněk (Žáček Ondřej) - 11. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 15. Žaťovič Patrik, 16. Bílek Dominik (Palla Sebastian), 35. Ševčík Milan (Haloda Tomáš), 37. Král Ondřej, 38. Lukeštík David (Palla Sebastian), 39. Žaťovič Patrik
ŽK: Kalus Vojtěch - Král Ondřej
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Antošík Patrik, Hlobil Patrik Trenér: Postava Pavel
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Haloda Tomáš, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Žaťovič Patrik, Lukeštík David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian Trenér: Galia Tomáš

Jakubčovice - Žab.Vlci Brno 5 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 150 Stadion: MSH Odry, Komenského
Branky: 20. Vavroš Daniel, 22. Molnár David (Michálek Aleš), 31. Ďurica Petr (Vavroš Daniel), 36. Vavroš Daniel (Ďurica Petr), 40. Vavroš Daniel (Michálek Aleš) - 9. Černý Dan, 10. Pokorný Patrik (Chroust Martin)
ŽK: Pavelka Aleš - Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Pokorný Patrik
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Zagol Pavel, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Molnár David
Žab.Vlci Brno: Tomaszewský David, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Černý Dan, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Pokorný Patrik, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš

Tango Hodonín - Atraps-Hombres Brno 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 230 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Mareš Michal, 30. Veselovský Tomáš (Chadzidis Dimostenis) - 8. Jílek Tomáš, 35. Do Tomáš (Mužík Jakub)
ŽK: Mareš Michal - Večeřa Václav ČK: 0 - Bulušek Jan
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Pospiš Tomáš, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Levčík Patrik, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Parobek Aleš, Mareš Michal Trenér: Višváder Juraj
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Bulušek Jan, Urbánek Petr, Prokeš Tomáš, Mužík Jakub, Máša Jakub, Jílek Tomáš, Do Tomáš, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin


 

4.kolo

VŠB TU Ostrava - Tango Hodonín 6 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 69 Stadion: SH VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 12. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 19. Kundrátek Lukáš, 20. Schneider Daniel, 32. Půda Kamil, 33. Schneider Daniel, 35. Černohorský Adam - 18. Svoboda Milan (Mareš Michal), 26. Mareš Michal (Buršík Tomáš), 29. Mareš Michal (Svoboda Milan), 39. Svoboda Milan, 40. Janulík Tomáš (Gremmel Jakub)
ŽK: Půda Kamil - Mareš Michal
VŠB TU Ostrava: Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik, Černohorský Adam Trenér: Kapsa Martin
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Janulík Tomáš, Levčík Patrik, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj

Žab.Vlci Brno - VŠSK Zlín 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Rygl Luboš (8,1) Delegát: Venc Radek Diváků: 87 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 22. Mezník Michal (Chroust Martin), 39. Mezník Michal - 6. Konečník Zdeněk, 13. Konečník Zdeněk (Krajča Pavel), 37. Huťka Michal (Krajča Pavel), 39. Konečník Zdeněk, 40. Huťka Michal
ŽK: 0 - Žáček Ondřej, Spurný Daniel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Kratochvíl Michal, Černý Dan, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš
VŠSK Zlín: Nevřala Michal, Žáček Ondřej, Huťka Michal, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel Trenér: Postava Pavel

Amor Lazor Vyškov - Havlíčkův Brod 18 : 1 (11 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 0. Bílek Dominik (Haloda Tomáš), 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Ševčík Milan, 0. Kostka David, 0. Kostka David, 0. Kostka David, 0. Jindra Tadeáš, 0. Jindra Tadeáš, 0. Jindra Tadeáš, 0. Galia Tomáš, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Žaťovič Patrik, 0. Haloda Tomáš - 0. Průcha Adam (Heppner Josef)
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Kostka David, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Jindra Tadeáš, Galia Tomáš, Palla Sebastian, Žaťovič Patrik, Haloda Tomáš, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Brabec Miloslav, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Jaroš Martin, Heppner Josef Trenér: Jaroš Martin

Baník Ostrava - Uherské Hradiště 6 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,7), Molík Jan (8,6) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 95 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 15. Maleňák Marek (Stebel Libor), 17. Mudrík Vladimír (Romaněnko Jan), 20. Vlastní, 32. Neumann Marek (Manďák Jan), 33. Neumann Marek (Maleňák Marek), 35. Maleňák Marek (Mudrík Vladimír) - 8. Mikulica René (Švancara Petr), 10. Blaha David (Silný Jan), 15. Vlastní, 34. Švancara Petr (Bartoš Jan), 40. Ohnutek Tomáš (Svízela Jakub)
ŽK: Potůček Václav - Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Janečka Radek ČK: 0 - Bartoš Jan, Malý Lukáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Potůček Václav, Romaněnko Jan, Manďák Jan, Maleňák Marek, Mudrík Vladimír, Stebel Libor, Myška Pavel, Vlastní Trenér: Murin Karel
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Mikulica René, Blaha David, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zapletal Martin, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub, Švancara Petr, Vlastní Trenér: Hastík Jaroslav


 

3.kolo

Baník Ostrava - VŠB TU Ostrava 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Kliner Jan (8,2) Delegát: Linhart Karel Diváků: 110 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 35. Neumann Marek, 36. Potůček Václav (Romaněnko Jan) - 3. Půda Kamil (Kotrla Matěj), 14. Schneider Daniel, 37. Půda Kamil (Kapsa Martin), 39. Pánek Dominik, 40. Schneider Daniel (Kapsa Martin)
ŽK: Romaněnko Jan, Ferenc Jan - 0
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Neumann Marek, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel, Potůček Václav Trenér: Murin Karel
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik, Kyselák Ondřej, Krzemieň Vít, Černohorský Adam Trenér: Kapsa Martin

Uherské Hradiště - Amor Lazor Vyškov 7 : 4 (6 : 2)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (7,8), Havlík Přemysl (8,2) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 282 Stadion: SC Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Branky: 1. Bartoš Jan (Šipka Jan), 2. Šipka Jan (Bartoš Jan), 3. Bartoš Jan (Švancara Petr), 5. Silný Jan (Skřivan Adam), 9. Šipka Jan (Pfeffer Filip), 12. Skřivan Adam (Slaný Jakub), 38. Zapletal Martin - 2. Jindra Tadeáš, 13. Jindra Tadeáš (Ševčík Milan), 28. Ševčík Milan (Jindra Tadeáš), 35. Haloda Tomáš (Bílek Dominik)
ŽK: Kaspřák Petr, Švancara Petr - Vitásek Roman, Kostka David, Žaťovič Patrik, Palla Sebastian, Haloda Tomáš ČK: 0 - Štolba Robin
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Kaspřák Petr, Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zapletal Martin, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Lukeštík David, Kostka David, Štolba Robin, Jindra Tadeáš, Žaťovič Patrik, Palla Sebastian, Haloda Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Havlíčkův Brod - Žab.Vlci Brno 6 : 7 (2 : 4)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 70 Stadion: SH Žďár nad Sázavou
Branky: 4. Plichta Antonín, 11. Hron Vojtěch (Plichta Antonín), 21. Vopršal Matěj (Hron Vojtěch), 25. Hron Vojtěch (Vopršal Matěj), 32. Plichta Antonín (Ločárek Patrik), 35. Vopršal Matěj (Plichta Antonín) - 10. Pospíšil Tomáš (Černý Dan), 12. Chroust Martin (Svoboda Pavel), 13. Černý Dan (Svoboda Pavel), 16. Černý Dan, 24. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 25. Hansl Ladislav, 35. Hansl Ladislav (Pokorný Patrik)
ŽK: Hron Vojtěch - Svoboda Pavel
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Hron Vojtěch, Kolařík Jan, Ločárek Patrik, Plichta Antonín, Vacek David, Vopršal Matěj Trenér: Jaroš Martin
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Pokorný Patrik, Černý Dan, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Lange Robert Trenér: Zezulka Tomáš

VŠSK Zlín - Atraps-Hombres Brno 5 : 6 (3 : 4)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 1. Juhás Lukáš (Krajča Pavel), 3. Juhás Lukáš (Konečník Zdeněk), 6. Žáček Ondřej (Spurný Daniel), 33. Křepelka Václav (Kalus Vojtěch), 39. Žáček Ondřej (Krajča Pavel) - 6. Urbánek Petr (Hanuš Martin), 7. Urbánek Petr (Bulušek Jan), 11. Hanuš Martin (Mužík Jakub), 13. Mužík Jakub (Bulušek Jan), 28. Mužík Jakub (Bulušek Jan), 39. Mužík Jakub (Hanuš Martin)
ŽK: Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch - Hanuš Martin
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Žáček Ondřej, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: Postava Pavel
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Hanuš Martin, Bulušek Jan, Chráscina Tomáš, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Urbánek Petr, Kubica David Trenér: nepřítomen AH

Jakubčovice - Tango Hodonín 7 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Šenkýř Petr (8,2) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 102 Stadion: MSH Odry
Branky: 9. Petr Jakub (Malina Tomáš), 16. Vavroš Daniel (Molnár Kamil), 17. Michálek Aleš (Malina Tomáš), 19. Michálek Aleš (Vavroš Daniel), 23. Ďurica Petr (Molnár David), 34. Ďurica Petr, 37. Ďurica Petr (Michálek Aleš) - 2. Novotný Pavel (Chadzidis Dimostenis), 22. Cenek Čeněk (Mareš Michal), 30. Janulík Tomáš (Višváder Juraj), 32. Mareš Michal (Chadzidis Dimostenis), 39. Janulík Tomáš (Svoboda Milan)
ŽK: Petr Jakub, Michálek Aleš - Svoboda Milan, Mareš Michal ČK: 0 - Cenek Čeněk, Novotný Pavel
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Malina Tomáš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Strempek Denis Trenér: Molnár David
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Chadzidis Dimostenis, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Višváder Juraj Trenér: Višváder Juraj


 

2.kolo

VŠB TU Ostrava - Jakubčovice 3 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Havlík Přemysl (8,4), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 80 Stadion: VŠB-TU Ostrava-Poruba
Branky: 2. Půda Kamil (Kundrátek Lukáš), 15. Půda Kamil (Kapsa Martin), 32. Kundrátek Lukáš (Schneider Daniel) - 10. Michálek Aleš (Ondruš Dušan), 12. Petr Jakub, 13. Molnár David (Michálek Aleš)
ŽK: Janita Patrik, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil - Petr Jakub, Ondruš Dušan, Ďurica Petr
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Kodeš Jakub, Fendrich Tomáš, Kotrla Matěj, Janita Patrik, Kapsa Martin, Kundrátek Lukáš, Půda Kamil, Schneider Daniel, Pánek Dominik Trenér: Kapsa Martin
Jakubčovice: Strempek Denis, Petr Jakub, Ondruš Dušan, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš Trenér: Anděl Michal

Tango Hodonín - VŠSK Zlín 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Brtníček Miroslav Diváků: 215 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 27. Veselovský Tomáš (Cenek Čeněk), 39. Buršík Tomáš (Veselovský Tomáš) - 20. Konečník Zdeněk, 33. Vlastní
ŽK: Novotný Pavel, Veselovský Tomáš - Slobodian Rostislav
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Soukup Vít Trenér: Višváder Juraj
VŠSK Zlín: Mikel Martin, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Spurný Daniel, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Bršlica Pavel, Konečník Zdeněk, Žáček Ondřej, Vlastní Trenér: Postava Pavel

Atraps-Hombres Brno - Havlíčkův Brod 3 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,5), Molík Jan (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 95 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 17. Šidla Ondřej (Ryšavý Michal), 19. Prokeš Tomáš (Bulušek Jan), 29. Matyska Lukáš - 23. Jurnečka Lukáš (Vitásek Čestmír), 28. Průcha Adam
ŽK: Bulušek Jan - Tajovský Tadeáš ČK: 0 - Průcha Adam
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Bulušek Jan, Šidla Ondřej, Prokeš Tomáš, Praks Tomáš, Máša Jakub, Malíř Miroslav, Mužík Jakub, Jílek Tomáš, Luu David Trenér: Brůna Martin
Havlíčkův Brod: Stratený Michal, Průcha Adam, Jurnečka Lukáš, Ločárek Patrik, Plichta Antonín, Tajovský Tadeáš, Vitásek Čestmír, Pešák Milan Trenér: Jaroš Martin

Žab.Vlci Brno - Uherské Hradiště 1 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8), Čep Radim (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 212 Stadion: SH TJ Tatran Bohunice, Brno
Branky: 6. Svoboda Pavel (Pospíšil Tomáš) - 2. Bartoš Jan (Švancara Petr), 9. Bartoš Jan (Svízela Jakub), 11. Bartoš Jan (Švancara Petr), 24. Martiš Tomáš (Janečka Radek), 35. Silný Jan (Ohnutek Tomáš)
ŽK: Mezník Michal, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel - Silný Jan, Šipka Jan
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Černý Dan, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Pokorný Patrik, Bouček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Mikulica René, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Martiš Tomáš, Janečka Radek, Zelinka Adam, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav

Amor Lazor Vyškov - Baník Ostrava 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 180 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 18. Ševčík Milan (Palla Sebastian), 39. Jindra Tadeáš, 40. Ševčík Milan - 23. Stebel Libor (Blahuta Matyáš)
ŽK: Král Ondřej, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian - Ferenc Jan, Stebel Libor
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Štolba Robin, Kostka David, Jindra Tadeáš, Palla Sebastian, Haloda Tomáš, Mykytjuk Andrej Trenér: Galia Tomáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Maleňák Marek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel Trenér: Murin Karel


 

1.kolo

VŠB TU Ostrava - Amor Lazor Vyškov 6 : 8 (1 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 65 Stadion: SH TU-VŠB Ostrava, Poruba
Branky: 9. Kotrla Matěj (Půda Kamil), 23. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 27. Půda Kamil (Pánek Dominik), 28. Půda Kamil (Kundrátek Patrik), 35. Kundrátek Lukáš (Pánek Dominik), 39. Půda Kamil (Janita Patrik) - 5. Štolba Robin (Žaťovič Patrik), 10. Kostka David (Haloda Tomáš), 17. Haloda Tomáš, 25. Žaťovič Patrik, 33. Haloda Tomáš (Žaťovič Patrik), 36. Ševčík Milan, 38. Král Ondřej (Vitásek Roman), 40. Ševčík Milan
ŽK: Janita Patrik, Schneider Daniel, Kundrátek Patrik, Půda Kamil - Vitásek Roman ČK: Kundrátek Patrik - Žaťovič Patrik
VŠB TU Ostrava: Kunc Michal, Janita Patrik, Pánek Dominik, Schneider Daniel, Kyselák Ondřej, Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Kotrla Matěj, Machálek Pavel, Fendrich Tomáš Trenér: Kapsa Martin
Amor Lazor Vyškov: Vitásek Roman, Bílek Dominik, Král Ondřej, Ševčík Milan, Lukeštík David, Štolba Robin, Kostka David, Palla Sebastian, Žaťovič Patrik, Haloda Tomáš, Jünger Erik Trenér: Galia Tomáš

Baník Ostrava - Žab.Vlci Brno 7 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kolář Jaroslav (8,4) Delegát: Honěk Jiří Diváků: 98 Stadion: SC Dubina, Ostrava
Branky: 7. Maleňák Marek (Manďák Jan), 18. Manďák Jan (Maleňák Marek), 22. Maleňák Marek, 25. Blahuta Matyáš (Stebel Libor), 29. Manďák Jan (Stebel Libor), 32. Neumann Marek (Mudrík Vladimír), 33. Neumann Marek (Mudrík Vladimír) - 37. Chroust Martin
Baník Ostrava: Neumann Marek, Bortlík Martin, Carbol Nikolas, Manďák Jan, Maleňák Marek, Mudrík Vladimír, Blahuta Matyáš, Stebel Libor, Myška Pavel, Pecho Peter, Vantuch Prokop Trenér: Murin Karel
Žab.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Chroust Martin, Černý Dan, Lange Robert, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Stoklásek Martin Trenér: Žežulka Tomáš

Uherské Hradiště - Atraps-Hombres Brno 13 : 4 (6 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 245 Stadion: SC Slovácká Slavia
Branky: 2. Švancara Petr, 7. Rozkydal Štěpán (Skřivan Adam), 9. Svízela Jakub (Bartoš Jan), 11. Švancara Petr (Šipka Jan), 15. Malý Lukáš (Ohnutek Tomáš), 19. Šipka Jan (Ohnutek Tomáš), 23. Bartoš Jan (Švancara Petr), 27. Ohnutek Tomáš (Skřivan Adam), 31. Švancara Petr (Bartoš Jan), 33. Slaný Jakub, 33. Silný Jan, 38. Svízela Jakub (Švancara Petr), 40. Svízela Jakub (Bartoš Jan) - 17. Hanuš Martin (Bulušek Jan), 18. Matyska Lukáš (Bulušek Jan), 35. Máša Jakub, 40. Hanuš Martin (Jílek Tomáš)
Uherské Hradiště: Pfeffer Filip, Mikulica René, Slaný Jakub, Švancara Petr, Ohnutek Tomáš, Silný Jan, Šipka Jan, Janečka Radek, Zapletal Martin, Rozkydal Štěpán, Skřivan Adam, Bartoš Jan, Malý Lukáš, Svízela Jakub Trenér: Hastík Jaroslav
Atraps-Hombres Brno: Večeřa Václav, Matyska Lukáš, Hanuš Martin, Ryšavý Michal, Do Tomáš, Máša Jakub, Klein Vojtěch, Mužík Jakub, Bulušek Jan, Jílek Tomáš, Malíř Miroslav, Luu David Trenér: Brůna Martin

Tango Hodonín - Havlíčkův Brod 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Rygl Luboš (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 135 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 5. Janulík Tomáš (Novotný Pavel), 11. Novotný Pavel (Janulík Tomáš), 17. Janulík Tomáš (Višváder Juraj), 25. Novotný Pavel (Mareš Michal), 26. Cenek Čeněk (Višváder Juraj), 39. Buršík Tomáš (Novotný Pavel) - 12. Tajovský Tadeáš (Brabec Miloslav), 31. Plichta Antonín (Tajovský Tadeáš), 39. Plichta Antonín (Průcha Adam)
ŽK: Cenek Čeněk - Průcha Adam
Tango Hodonín: Dvořák Jakub, Vanda Filip, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Gremmel Jakub, Buršík Tomáš, Novotný Pavel, Janulík Tomáš, Mareš Michal, Veselovský Tomáš, Višváder Juraj, Parobek Aleš Trenér: Višváder Juraj
Havlíčkův Brod: Rajdl Lukáš, Plichta Antonín, Ločárek Patrik, Tajovský Tadeáš, Brabec Miloslav, Průcha Adam, Jaroš Jiří Trenér: nepřítomen HB

VŠSK Zlín - Jakubčovice 4 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Molík Jan (8,2), Pivoňka Petr (8,2) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 110 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 16. Žáček Ondřej, 18. Žáček Ondřej, 38. Konečník Zdeněk, 39. Konečník Zdeněk (Kalus Vojtěch) - 5. Molnár Kamil (Michálek Aleš), 7. Petr Jakub (Michálek Aleš), 38. Vavroš Daniel (Michálek Aleš)
ŽK: 0 - Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Michálek Aleš ČK: 0 - Pavelka Aleš
VŠSK Zlín: Žáček Ondřej, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Kalus Vojtěch, Mikel Martin, Nevřala Michal, Marčík Zdeněk, Slobodian Rostislav, Konečník Zdeněk, Bršlica Pavel, Antošík Patrik Trenér: nepřítomen ZLÍN
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Petr Jakub, Vavroš Daniel, Molnár Kamil, Ďurica Petr, Šaran Rudolf, Molnár David, Michálek Aleš, Strempek Denis Trenér: nepřítomen JAK


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate