Futsal

reklama

Pokračují ženské futsalové soutěže, zahajuje Divize D


Během následujícího víkendu začíná další ženská futsalová soutěž. Bude odehrán první turnaj Divize D. Tato soutěž se hraje za účasti tří týmů ze dvou krajů (Královéhradecký a Pardubický).

První turnaj se koná v neděli 14.1. od 12.00 v Chocni za účasti domácího FC Gillotina, TFT Pardubice (účastník loňského finálového turnaje MČR) a Cuba Libre Hradec Králové. Konec turnaje se předpokládá v cca 14:30.

V sobotu 13.1. pokračuje druhým turnajem Plzeňský krajský přebor. Turnaj se koná od 10:00 ve sportovní hale v Horní Bříze za účasti tří týmů - Interobal Plzeň (účastník loňského finálového turnaje MČR), VS Plzeň a domácího SK Horní Bříza. Předpokládané ukončení turnaje asi ve 13:00.

A třetí soutěží je Divize E, která má svůj druhý turnaj v neděli 14.1. už od 9:00 ve SH Hodonín. Soutěž má pět účastníků - Tango Hodonín A a B, Nástěnky Brno, DFO Vlkoš z kraje Jihomoravského a Sokol Ocmanice z kraje Vysočina. Turnaj se hraje stejně jako ostatní dva turnaje systémem každý s každým. Předpokládané ukončení turnaje kolem 15:00.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate