Futsal

reklama

Pokračují ženské futsalové soutěže


Během následujícího víkendu můžeme opět sledovat ženské futsalové soutěže.

Bude odehrán první turnaj Jihočeského krajského přeboru. Tato soutěž se hraje za účasti pěti týmů – obhájce vítězství TJ Hradiště, Calofrig Borovany, Sokol Sezimovo Ústí a TJ Mokré „A“ a „B“. Turnaj se koná v sobotu 3.února od 9:00 v hale Na Sádkách v Českých Budějovicích. Předpokládaný konec turnaje kolem 13. hodiny.

Naopak na Moravě tento víkend soutěže končí. Svoje poslední turnaje mají na pořadu Divize E a F.

První soutěží je Divize E, která má na pořadu svůj čtvrtý turnaj také v sobotu 3.2. od 9:00 ve SH v Kyjově. Soutěž má pět účastníků - Tango Hodonín A a B, Nástěnky Brno, DFO Vlkoš z kraje Jihomoravského a Sokol Ocmanice z kraje Vysočina. Turnaj se hraje stejně jako ostatní turnaje systémem každý s každým. Týmy umístěné na prvních dvou místech postoupí do Kvalifikace o postup na Mistrovství ČR. Předpokládané ukončení kolem 15:00.

V neděli má svůj poslední turnaj na pořadu i Divize F. Odehraje se v Ostravě ve SH Várenská od 12:30 za účasti čtyř týmů z Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Jsou to Tequilky Chlebíčov, Baník Ostrava, Osek nad Bečvou a Tovačov. Rovněž tady první dva postoupí do Kvalifikace o postup na MČR. Předpokládané ukončení turnaje a předání cen kolem 16.hodiny.

Po tomto víkendu tedy budeme znát další postupující do kvalifikačních turnajů o postup do finále Mistrovství ČR. Ve skupině Západ to jsou zatím Slávia Sokol Vysočany a Kučerovky z Prahy. Ve skupině Východ jsou to TFT Pardubice a Cuba Libre Hradec Králové. Po skončení Divize E a F tedy budeme znát kompletní složení kvalifikační skupiny Východ.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate