Futsal

reklama

Finále SFL ovládly obhájkyně ze Starého Města a chlapci z Jarova

Finále SFL chlapců a dívek pro ročník 2017/2018 se uskutečnilo 5.4.2018 ve SH Žďár nad Sázavou a titul vybojovaly po několikáté futsalistky z Gymnázia Staré Město, poprvé se radovali chlapci ze SOŠ Jarov.

Na turnaji v obou kategoriích byly předány z rukou předsedy KF FAČR Otakara Mesteka a asistenta ženské reprezentace Michala Odehnala hodnotné ceny a vyhlášeny individuální ocenění a to: nejlepší brankář/ka, kterým se mezi dívkami stala Olga Marešová z Plzně a mezi chlapci Roman Přibyl z Jarova. Nejlepší hráč/ka závěrečného finálového turnaje se mezi dívkami stala Aneta Polášková ze Starého Města a mezi chlapci Filip Štěpánek ze Zlína. Celý turnaj se nesl v duchu fair play a o klid na hrací ploše se postarali rozhodčí Radim Čep, Tomáš Slanina, Zdeněk Vala a Lukáš Jurča. Za časomírou seděl zodpovědný Martin Jaroš a o celkový bezproblémový chod celého turnaje se staral Kamil Bednář.

Výsledky SFL dívky:

1. semifinále
W20-SZŠ Praha - W4-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 6:0 (4:0)
Miachela Rubešová 2, Tereza Zůbková 2, Sára Šebrlová a Marieta Grešová – 0

2. semifinále
W36-SOŠ G Staré Město - W43-SZŠ a VOZŠ Plzeň 4:0 (1:0)
Aneta Polášková 2, Marie Vodehnalová a Tereza Molková – 0
ŽK: Marie Vodehnalová - 0

o 3. Místo
W4-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - W43-SZŠ a VOZŠ Plzeň 0:8 (0:4)
0 – Olga Marešová 2, Denisa Kabourková 4, Eliška Hythová a Dominika Kalašová 

Finále
W20-SZŠ Praha - W36-SOŠ G Staré Město 0:5 (0:2)
Aneta Polášková 2, Dáša Stařínková, Marie Vodehnalová a Tereza Molková
ŽK: Marieta Grašová - 0

1. Staré Město
2. Praha
3. Plzeň
4. Ostrava


Výsledky SFL chlapci:

1. semifinále
A5-SOŠ Jarov - F1-SOŠPO Prostějov 4:0 (1:0)
Vladimír Zeman, Dominik Nárt, Lukáš Musil a Lukáš Vít - 0
ŽK: Dominik Nárt – Jakub Novák a David Píchal

2. semifinále
H1-OA a VOŠE Zlín – D14-Gymnázium Teplice 4:3 (1:1)
Filip Štěpánek, Radek Maršálek, Patrik Červenka a Lukáš Hrdlička – Jakub Kokeš, Vojtěch Šilhan a Václav Černý
ŽK: Lumír Číž – Jakub Hora a Robert Klepáček

o 3. Místo
F1-SOŠPO Prostějov - D14-Gymnázium Teplice 3:4 (3:2)
Robert Sivoň, Adam Zatloukal a Michal Zapletal – Jakub Kokeš, Vojtěch Šilhan, Jan Knapík a vlastní
ŽK: Martin Moštěk, Robert Sivoň a Michal Zapletal – 0
ČK: 0 – Jaroslav Novák 

Finále
A5-SOŠ Jarov - H1-OA a VOŠE Zlín 4:2 (1:1)
Tomáš Topol a Dominik Nárt 3 – Patrik Červenka a Jakub Červenka
ŽK: Lukáš Musil – Jiří Sotolář

1. Jarov
2. Zlín
3. Teplice
4. Prostějov

 

Velké díky patří všem školám a především do Zlína a Teplic, že žáci udělali skvělou atmosféru při utkáních svým povzbuzováním.

Odkaz na fotogalerii na uložto: https://uloz.to/tam/_KFPut6mxCzu6

https://www.facebook.com/SFLSkoFL/

Text: Kamil Bednář


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate