Futsal

reklama

Finále ŠkoFL ovládli v 7. i 9. třídách zástupci Západu

Finále Školské futsalové ligy 2017/2018

Osmý ročník ŠkoFL zakončilo Superfinále 4.4.2018 ve SH Žďár nad Sázavou. Vítězi letošního ročníku se v 7. třídách stala ZŠ Edisonova Teplice a v 9. třídách ZŠ Příbram Březové Hory.

Na turnaji v obou kategoriích byly předány z rukou předsedy KF FAČR Otakara Mesteka hodnotné ceny a vyhlášeny individuální ocenění a to: nejlepší brankář, kterým se mezi sedmáky stal Gamper Filip z Pardubic a mezi deváťáky Boudník Tomáš z Příbrami. Nejlepší hráč závěrečného finálového turnaje se mezi sedmáky stal Ingardia Alex z Teplic a mezi deváťáky Hošek Jan z Příbrami.. Celý turnaj se nesl v duchu fair play a o klid na hrací ploše se postarali rozhodčí Radim Čep, Tomáš Slanina, Zdeněk Vala a Lukáš Jurča. Za časomírou seděl zodpovědný Martin Jaroš a o celkový bezproblémový chod celého turnaje se staral Kamil Bednář.

Výsledky ŠkoFL 7. třídy:

1. semifinále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 2:2 (2:1), 2:1 na PK

Zápotocký Jiří a Bartoš Václav – Solnička Miroslav

2. semifinále
F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:2 (0:1)

Karel Michlík – Ondřej Deml a Roman Sýbek
ŽK: Strnad Matthew – Marek Bálek

o 3. místo
E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 4:2 (2:0)
Patrik Břeň, Vojtěch Záruba a Radek Dalecký – Stanad Matthew a Dalibor Badošek
ŽK: 0 – Adam Bjaček

Finále
D12-ZŠ Edisonova Teplice - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 6:2 (4:1)
Tadeáš Rybyšar, Alex Ingardia 2, Jaroslav Zápotocký, Jan Skurovec a Radek Letocha – Marek Bálek a Tomáš Jeník
ŽK: 0 – Roman Sýbek

1.            Teplice
2.            Příbram
3.            Pardubice
4.            Ostrava


Výsledky ŠkoFL 9. třídy:

1. semifinále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 6:2 (2:2)

Šimon Hejl, Tomáš Stibor, Radek Čáp, Jan Kašpar, Jaromír Bežek a Dominik Procházka – Rostislav Chýlek a Vítězslav Cetkovský             

2. semifinále
E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice – B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 0:2 (0:2)

0 – Jan Hošek 2

o 3. místo
F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 4:4 (2:1), 2:3 na PK
Josef Jiříček, Tomáš Vraj, Vítězslav Cetkovký a Martin Michna – Tomáš Hrnčíř 3 a Ondřej Vítek
ŽK: Tomáš Vraj a Vítězslav Cetkovský – 0

Finále
D8-ZŠ a MŠ Barvířská Liberec - B3-ZŠ Příbram-Březové Hory 1:1 (0:1), 3:4 na PK

Šimon Hejl – Jan Hošek
ŽK: Jakub Samek a Jaromír Ježek – Pavel Bašík a Matěj Habart   

1.            Příbram
2.            Liberec
3.            Pardubice
4.            Ostrava

 

Závěrem je potřeba poděkovat všem školám za včasný příjezd a za výborné vystupování všech aktérů, kdy se celý turnaj odehrál v naprostém klidu.

 

https://www.facebook.com/SFLSkoFL/

Text + foto: Kamil Bednář


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate