Futsal

reklama

Zápis č. 161718 z jednání SbKR dne 18. 4. 2018 v Praze

Přítomni: J. Honěk, M. Ježek, J. Hora, L. Drobný, V. Vaněk
Omluveni:
K. Linhart

Program:

  • Zahájení
  • Došlá pošta
  • Vyhodnocení odehraných utkání v období 28. 3. – 17. 4. 2018
  • Organizační záležitosti

Zahájení:

Jednání komise zahájil p. Honěk, který na jednání přivítal člena SbKD p. Bydžovského a seznámil členy SbKR s programem zasedání.

Došlá pošta:

  • Odvolání vetace rozhodčího klubem 1. FUTSAL ligy – vzato na vědomí;
  • Došlé omluvy a rozhodčích byly řešeny standardní cestou.

Vyhodnocení odehraných utkání v období 28. 3. - 17. 4. 2018

SbKR se za přítomnosti člena SbKD zabývala výkonem rozhodčích v níže uvedených utkáních:

SK Interobal Plzeň - AC Sparta Praha - semifinále 1. VFL – 3. zápas

SbKR se na základě Hodnocení rozhodčího ze strany DS zabývala výkonem rozhodčích pp. Kresty a Novotného a konstatuje, že se oba rozhodčí v zápase dopustili několika chyb, které byly zohledněny v hodnocení rozhodčích ze strany DS.

Rozhodčí p. Novotný se zároveň dopustil jasné chyby, když v 17. min. nevyloučil hráče H11 za surovou hru – udeření hráče D10 rukou do oblasti hlavy a krku. 

SbKR na základě výše uvedené skutečnosti respektuje hodnocení rozhodčích pp. Kresty známkou 8,4 (dobrý) a Novotného 7,9 (uspokojivý) ze strany DS. Dále SbKR pozastavuje delegaci rozhodčímu p. Novotnému na první zápas finálové série 1. VFL a uděluje 0,5 ZB do komplexního hodnocení rozhodčího.

AC Sparta Praha – SK Interobal Plzeň - semifinále 1. VFL – 4. zápas

SbKR se na základě Hodnocení rozhodčího vlastního podnětu zabývala výkonem rozhodčích pp. Petra a Klinera a konstatuje, že se oba rozhodčí v zápase dopustili několika chyb, z nichž však žádná neměla podle směrnice Hodnocení rozhodčích ve futsale-FIFA charakter jasné chyby.

Vzhledem k tomu, že chyby, kterých se oba rozhodčí dopustili byly zohledněny DS v Hodnocení rozhodčích, SbKR se ztotožnila s hodnocením rozhodčího p. Petra známkou 8,3 (dobrý) a p. Klinera 8,2 (dobrý).

GL Litoměřice - FK ERA-PACK Chrudim - semifinále 1. VFL – 2. zápas

SbKR se na základě uvedení problematických situací v Hodnocení rozhodčího ze strany DS zabývala výkonem rozhodčího p. Kaštánka a konstatuje, že ve 35. minutě správně nechal pokračovat ve hře po souboji mezi hráčem D13 a H18. Zároveň se však dopustil jasné chyby, když ve 40. minutě za stavu 2:3 nenařídil 2. PK ve prospěch domácího družstva za nedbalé podražení hráče H17 hráčem D9 a z následného protiútoku hostující družstvo vstřelilo neregulérní branku na 2:4.

SbKR se na základě výše uvedených skutečností neztotožnila s hodnocením rozhodčího p. Kaštánka známkou 8,4 (dobrý) ze strany DS a reviduje ji na známku 7,9 (uspokojivý). Dále pozastavuje delegaci rozhodčímu p. Kaštánkovi na první zápas finálové série 1. VFL a uděluje 0,5 ZB do komplexního hodnocení rozhodčího.

FK ERA-PACK Chrudim - GL Litoměřice  - semifinále 1. VFL – 3. zápas

SbKR se na základě vlastního podnětu zabývala výkonem rozhodčího p. Nešněry a konstatuje, že se rozhodčí v zápase dopustil 2 jasných chyb, když:

  • ve 24. minutě chybně nenařídil PK ve prospěch hostujícího družstva za hru D19 rukou ve vlastním PÚ,
  • ve 38. minutě nenařídil PVK ve prospěch hostujícího družstva za nedbalé podražení H2 hráčem D6 a bezprostředně na to, nařídil 2. PK ve prospěch domácího družstva.

SbKR se na základě výše uvedených skutečností neztotožnila s hodnocením rozhodčího
p. Nešněry známkou 8,3 (dobrý) ze strany DS a reviduje ji na známku 7,5 (neuspokojivý). Dále pozastavuje jeho delegaci na první a druhý zápas finálové série 1. VFL a uděluje 1,0 ZB do komplexního hodnocení rozhodčího.

 

Kontrola ZoU odehraných utkání

SbKR provedla kontrolu ZoU v utkáních odehraných v období 28. 3. – 17. 4. 2018
a neshledala při jejich zpracování ze strany rozhodčích vážnější nedostatky. Vyhodnocení kontroly ZoU obdrží rozhodčí elektronickou poštou do svých emailových schránek.

 

Organizační záležitosti:                    

1)        SbKR žádá rozhodčí, aby kontrolovali své emailové schránky, a to i nevyžádanou (hromadnou) poštu a spam. Emaily z rozhodcifutsal@volny.cz mohou být automaticky zařazeny do těchto složek.

 

Termín příštího zasedání SbKR je plánován na 2. 5. 2018, místo bude určeno dodatečně.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate