Futsal

reklama

Zápis č. 101718 z jednání SubKD dne 2. 5. 2018, Praha FAČR

Přítomni průběžně:   J. Hanzlík, Ing. Z. Bydžovský, Ing. M. Chyba, L. Kudrna, Ing. M.Vokulič   

Host:                          Mgr. O.Mestek   

Program:

  1. Zahájení a úvodní část jednání SubKD
  2. Kontrola plnění z minulého jednání 
  3. Vyhodnocení soutěží po linii delegátů
  4. Došlá pošta
  5. Různé 

Předseda SubKD zahájil v 15,00 hod zasedání SubKD a nechal schválit program zasedání. V úvodní části zasedání projednali přítomní členové SubKD body řádného zasedání SubKD. V 16,15 hod se pak všichni členové SubKD zúčastnili zasedání  SbKR a hlavním bodem této části zasedání byla společná kontrola vybraných videi, sporných situací nebo jasných chyb RO uvedených ve ZDS nejvyšších soutěží futsalu.

 

 

Ad 1.) Kontrola plnění úkolů z minulého jednání:

Úkoly z minulého zasedání byly splněny.

Nadále trvá úkol na vyhledání vhodných adeptů a doplnění listiny delegátů pro nejvyšší soutěže na následující ročník.

 

Ad 2.) Vyhodnocení soutěží po linii delegátů: 

VARTA  futsal liga play-off

 

Čtvrtfinále:

PO1  0106  Interobal Plzeň – Svarog Teplice:  TD Drobný -  SubKD projednala celkový rozsah ZTD ze zápasu ve kterém došlo po zápase k napadení hráče hostů ze strany diváků a nevhodnému chování hráčů obou mužstev. Po vysvětlení DS tohoto zápasu p. Hanzlíka, že veškeré popisy chování obou mužstev, diváků a zásah pořadatelů popsal DS ve své ZDS jako vyjádření k námitkám obou kapitánů do ZOU, SubKD přijala dohodu obou delegátů tohoto zápasu, že podrobný popis všech událostí popsal DS ve své zprávě a TD tyto informace již duplicitně neuváděl.

 

Semifinále

PO1  0202  Gardenline Litoměřice – ERA-PACK Chrudim:  DS Bydžovský -  SubKD projednala DS uvedenou problematickou herní situaci ve 35.min zápasu. DS tuto spornou herní situaci popsal ve své ZDS s vyjádřením, že se dle jeho názoru jednalo o dovolený zákrok. SbKR na základě zhlednutí videa tak také rozhodla. Zároveň však SbKR po zhlednutí videa ze 40.min zápasu rozhodla o tom, že se HRO dopustil jasné chyby za nenařízení 2.PK ve prospěch domácího mužstva za stavu 2:3. Na základě této chyby byla upravena známka  HRO z 8,4 (dobrý) na 7,9 (uspokojivý). SubKD zde po projednání shledala nadhodnocení výkonu RO ze strany DS.

                                                                  do komplexního hodnocení se DS započítává - 0,5 b

 

 

PO1  0203  ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice:  DS Svědiroh -  Nadhodnocení 2RO zápasu. Z pohledu SbKR po zhlédnutí videa byly u 2RO zjištěny dvě jasné chyby. Těchto chyb se dopustil 2RO ve 24.min nenařízením PK ve prospěch hostů za hru domácího hráče rukou ve vlastním PÚ a následně pak ve 38.min za neodpískané podražení hostujícího hráče a následně pak nařídil 2.PK pro domácí. 2RO byla na základě těchto dvou jasných chyb krácena známka z 8,3 (dobrý) na 7,5 (neuspokojivý). 

... do komplexního hodnocení se DS započítává - 1,0 b

 

                                                             

 

Ad 3.) Došlá pošta: 

Došlé e-maily DS od posledního zasedání SubKD:

 

Email 29.03.2018 DS POPPR Zbyněk – omluva na 7.4.2018

Email 09.04.2018 DS ŠVAGR Roman – omluva na 22.4.2018

 

 

 

Ad 4.) Různé:           

 

4.1.)  Projednání zápisu KF FAČR

SubKD projednala v zápise KF FAČR ze dne 22.3.2018 v čl.7) uvedené vyjádření  výrazné nespokojenosti pana Blažka – 1. místopředsedy KF FAČR  s činností SubKD. Přítomný předseda SubKD  přímo na tomto zasedání reagoval na uvedené skutečnosti, ale do zápisu ze zasedání KF FAČR byla zapsána pouze vyslovená nespokojenost s činností SubKD. Do zápisu nebylo uvedeno vyjádření předsedy  SubKD k bodům uvedeným ve výtce k činnosti SubKD. Předseda pak členům SubKD zopakoval svoji reakci na výhrady 1. místopředsedy KF FAČR vůči činnosti subkomise delegátů. Zároveň informoval o své účasti na KF FAČR dne 23.5.2018 kde  bude znovu otázku nespokojenosti 1. místopředsedy s činností SubKD řešit.

 

4.2.)  Příprava letního semináře DS

Na základě projednání přípravy letního zkušebního semináře pro DS z listiny nejvyšších futsalových soutěží pro sezonu 2018/19 potvrzuje SubKD po dohodě se SbKR, že tento letní seminář proběhne v pátek 24.srpna 2018 společně s letním seminářem RO ve SC Nymburk. SubKD informuje o termínu tohoto semináře v předstihu, aby si mohli frekventanti naplánovat účast v předstihu, neboť se jedná o konec prázdninového měsíce. Účast všech navržených DS bude povinná.

SubKD projedná podrobně podmínky tohoto letního semináře ve SC Nymburk tak, aby tento proběhl podle plánu a splnil požadavky kladené na frekventanty (zkušební testy, společné video ukázky a výklad změn pravidel společně s RO, pokyny SubKD k novému ročníku soutěží)    

 

4.3.)  Doplnění listiny DS pro sezonu 2018/19

Předseda informoval členy SubKD o postupu výběru nových kandidátů na funkci delegáta SF pro nejvyšší futsalové soutěže v ČR.  Tuto otázku bude předseda SubKD řešit při své účasti na jednání KF FAČR dne 23.5.2018, kde bude problematika doplnění a další činnosti DS v nejvyšších futsalových soutěžích projednána.   

 

4.4.)  Podklady pro výplaty RO a DS z VFL

Podklady pro výplatu pro RO a DS, kteří byly v průběhu všech zápasů play-off nasazeni ve VFL byly zaslány na KF FAČR, tou byly zpracovány a RO a DS veškeré odměny za účast na zápasech play-off  obdrží v první polovině května.

 

4.5.)  Poděkování DS za uplynulou sezonu

V závěru jednání SubKD bylo odsouhlaseno všemi členy poděkování všem DS a TD, kteří v sezoně 2017-2018 do nejvyšších futsalových soutěží jako zasáhli. Zároveň přeje SubKD všem  příjemné prožití letních měsíců a na začátku nové sezony se těší se všemi na další setkání.

 

 

Příští termín zasedání SubKD proběhne na základě výsledků jednání KF FAČR a na základě termínů nutných pro přípravu letního zkušebního semináře DS. Členové SubKD budou všas o termínu a místu zasedání SubKD informováni.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skVarta-futsal-liga

reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate