/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=19580

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=19580

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=19580

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 171

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=19580

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=19580

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=19580

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 171

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=1

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=171

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Reprezentace-AM
27.11.2007

V kvalifikaci na MS opět se Slováky

Naši reprezentanti se v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2010 v JAR opět utkají s výběry Slovenska a San Marina, které potkali již nedávno skončené kvalifikaci na evropský šampionát. Jako další byly do skupiny č. 3 nalosovány reprezentace Polska, Severního Irska a Slovinska. Polsko může být přiřazeno do skupiny s naším týmem i na mistrovství Evropy v Rakousku a Švýcarsku příští rok.

Los kvalifikace MS 2010:

Evropa:

1. skupina: Portugalsko, Švédsko, Dánsko, Maďarsko, Albánie, Malta

2. skupina: Řecko, Izrael, Švýcarsko, Moldavsko, Lotyšsko, Lucembursko

3. skupina: ČR, Polsko, Slovensko, Severní Irsko, Slovinsko, San Marino

4. skupina: Německo, Rusko, Finsko, Wales, Ázerbájdžán, Lichtenštejnsko

5. skupina: Španělsko, Turecko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Arménie, Estonsko

6. skupina: Chorvatsko, Anglie, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Andorra

7. skupina: Francie, Rumunsko, Srbsko, Litva, Rakousko, Faerské ostrovy

8. skupina: Itálie, Bulharsko, Irsko, Kypr, Gruzie, Černá hora

9. skupina: Nizozemsko, Skotsko, Norsko, Makedonie, Island

Na mistrovství postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a dalších nejlepších osm týmu bude bojovat o čtyři zbývající místa v baráži.

Afrika:

1. skupina: Kamerun, Kapverdy, Mauricius, Tanzanie

2. skupina: Guinea, Keňa, Namibie, Zimbabwe

3. skupina: Angola, Benin, Niger, Uganda

4. skupina: Rovníková Guinea, Nigérie, Sierra Leone, JAR

5. skupina: Gabon, Ghana, Lesotho, Libye

6. skupina: Alžírsko, Gambie, Libérie, Senegal

7. skupina: Botswana, Pobřeží slonoviny, Madagaskar, Mozambik

8. skupina: Etiopie, Mauritánie, Maroko, Rwanda

9. skupina: Burkina Faso, Burundi, Seychely, Tunisko

10. skupina: Čad, Mali, Kongo, Súdán

11. skupina: Togo, Zambie, Svazijsko, Eritrea

12. skupina: Kongo, Džibuti, Egypt, Malawi

Afriku bude mít na mistrovství šest týmu. Do nich patří pořádající JAR, která bojuje v kvalifikaci o místo na šampionátu Afriky.

Asie:

1. skupina: Katar, Irák, Čína, Austrálie

2. skupina: Thajsko, Omán, Bahrajn, Japonsko

3. skupina: Turkmenistán, Jordánsko, KLDR, Kor. republika

4. skupina: Singapur, Libanon, Uzbekistán, Saudská Arábie

5. skupina: Sýrie, SAE, Kuvajt, Írán

Asie má na mistrovství jistá čtyři místa. Dva týmy navíc postoupí do baráže s týmem z Oceánie, ze které vzejde ještě jeden postupující.

Severní a Střední Amerika a Karibik:

Dominika/Barbados - USA

Turks a Caicos/Svatá Lucie - Guatemala

Bermudy/Kajmanské ostrovy - Trinidad a Tobago

Aruba/Antigua a Barbuda - Kuba

Belize/Svatý Kryštof a Nevis - Mexiko

Bahamy/Britské Panenské ostrovy - Jamajka

Dominikánská republika/Portoriko - Honduras

Kanada - Svatý Vincenc

Americké Panenské ostrovy/Grenada - Kostarika

Surinam/Montserrat - Guyana

Salvador/Anguilla - Panama

Nikaragua/Nizozemské Antily – Haiti

Na šampionát postoupí tři týmy a čtvrtý bude bojovat v baráži s pátým týmem z jihoamerické zóny.

Oceánie:

Vítěz kvalifikace se o jedno místo utká v baráži s dvěma celky z asijské zóny.

Jižní Amerika:

Kvalifikace již byla rozehrána.

Paraguay 4 3 1 0 9:1 10

Argentina 4 3 0 1 8:2 9

Brazílie 4 2 2 0 8:2 8

Kolumbie 4 2 2 0 3:1 8

Venezuela 4 2 0 2 6:6 6

Uruguay 4 1 1 2 8:5 4

Chile 4 1 1 2 4:7 4

Ekvádor 4 1 0 3 6:12 3

Peru 4 0 2 2 2:8 2

Bolivie 4 0 1 3 3:13 1

Postup si zajistí čtyři týmy, pátý tým se utká v baráži s celkem ze severoamerické a středoamerické zóny.

nic
  Reprezentace Muži "A"
 Trenér reprezentace
 
Karel Brückner
Realizační tým
Asistent: Petr Rada
Asistent: Jan Stejskal
Asistent: Jaroslav Šilhavý
Technický
vedoucí:
Jaroslav Dudl
Lékař: MUDr. Jiří Fousek
Lékař: MUDr. Petr Krejčí
Tiskový
mluvčí:
Lukáš Tuček
kontakttucek@fotbal.cz
 
   Hráčský kádr
 

FOTO TÝMU
 
   Termínová listina
 
» Plán akcí reprezentace
» Odehrané zápasy 2008
» Odehrané zápasy 2007
» Odehrané zápasy 2006
 
 
   Finálové turnaje
 
» EURO 2008
» MS 2006
» EURO 2004
 
   Kvalifikace
 
» Kvalifikace MS 2010
» Kvalifikace EURO 2008
» Kvalifikace MS 2006
 


nic

WebToDate