Futsal

reklama

Středoškolská futsalová liga a Školská futsalová liga 2013/2014

Fotbal ano - drogy ne! - nejmasovější soutěž v ČR !!!

PRAHA (FOTBAL.CZ) - Již za několik dní se rozběhne 14.ročník futsalových soutěží pro všechny střední a základní školy v České republice - "Středoškolská futsalová liga", resp. čtvrtý ročník "Školské futsalové ligy". Pod hlavičkou "Fotbal ano - drogy ne!" nabídnou SFL a ŠkoFL šanci desetitisícům chlapců a děvčat, registrovaných i neregistrovaných ve fotbalové asociaci.

Informace o možnosti přihlášení

Základní termíny soutěže (shodné pro chlapeckou i dívčí)

 • srpen - září přihlašovací část (formulář přihlášky na fotbal.cz)
 • říjen-leden školní, městská a okresní kola
  školní kola: na školách se mohou uskutečnit vnitřní kvalifikační / nominační utkání
  městská (regionální) kola: jednotlivé školy (vítězné školní týmy nebo výběry) se utkají turnajovým systémem o postup do okresních kol
  okresní kola: postupující školy se v rámci okresu, opět turnajovým systémem, utkají o postup do celostátní části
 • leden - únor finálové turnaje divizí (osm turnajů po čtyřech mužstvech)
 • březen finálové turnaje konferencí (dva turnaje po čtyřech mužstvech)
 • duben finálový turnaj (4 mužstva)

Přihlášky do soutěže
Formuláře přihlášek a všechny další podrobnosti jsou k dispozici na internetových stránkách soutěží (fotbal.cz a dále pod odkazem futsal). Zvlášť se hrají soutěže ve všech kategoriích chlapců a zvlášť dívek - rozlišení viz formulář Přihlášky. Přihlášky zasílejte do 30.9. výhradně na email.

Věková kategorie, resp.podmínky možnosti účasti
Středoškolská futsalová liga je určená zvlášť pro chlapce a zvlášť pro dívky (paralelní soutěže), kteří/které jsou studenty denního studia příslušné školy. Věk je omezen dle metodiky ASŠK na kategorii V. (žáci SŠ) - 1. až 4. ročník SŠ (ročník narození 1998, 1997, 1996, 1995, 1994), kvinta až oktáva osmiletých gymnázií, tercie až sexta šestiletých gymnázií.
ŠkoFL9 - kategorie IV. (starší žáci) - 8. až 9. ročník ZŠ (ročník narození 2000, 1999, 1998) a tercie a kvarta osmiletých gymnázií, prima a sekunda šestiletých gymnázií - start mladších žáků za starší je povolen, hráč ale nesmí zároveň startovat v kategorii 7 i 9!!!
ŠkoFL7 - kategorie III. (mladší žáci) - 6. až 7. ročník ZŠ (ročník narození 2002, 2001, 2000) a prima a sekunda osmiletých gymnázií. Nastoupit mohou i mladší hráči.

Pravidla a systém soutěže
Hraje se podle platných mezinárodních pravidel futsalu FIFA s drobnými úpravami (rozměry a povrch hřiště, hrací doba, atd.), znění pravidel, systém soutěží, adresář rozhodčích i organizačních pracovníků je na internetové stránce.

Hlášení výsledků utkání
Školy jsou povinny hlásit výsledky utkání na ředitelství mailem ihned po utkání, zápisy pak poštou na FAČR, p. Mestek, Diskařská 4, 160 17 Praha 6. Prosíme o maximální plnění této povinnosti !!!

Pořadatel a místo utkání/turnaje
Ředitelství zpracuje a na internetu zveřejní kompletní los, jednotlivé školy se následně navzájem kontaktují dle adresáře (je též na internetu) a dohodnou si místo konání turnaje a termín. V případě, že nelze dojít k dohodě, kontaktují příslušného divizního koordinátora (adresář koordinátorů je též na internetu) a ten má právo s definitivní platností stanovit místo a termín konání příslušného turnaje.

Ekonomika
Do okresních kol si hradí náklady samy školy, počínaje divizními koly hradí Ředitelství náklady na halu a rozhodčí a přispívá všem školám takřka 100% na dopravu

Otakar MESTEK
Garant za FAČR

Petr Havlík
Administrátor SFL


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate