FAČR


reklama

Statistiky 1.GL ročníku 2004/05 - po podzimu

Statistiky 1.GL ročníku 2004/05 - po podzimu


JménoOddílNarozenStartůZákladStřídalMinŽKČKG
Abanda Etong PatriceFKD03.08.78121201080400
Abrahám MartinSlovácko20.09.78121201016301
Adam LukášBudějovice05.09.80734297010
Adamec JiříFKD21.03.82161151057201
Adauto EvandroSlavia29.05.80161331113203
Ančic JurajLiberec12.07.81523235000
Babnič PeterOlomouc30.04.77161421231104
Bača MartinZlín30.09.851129264402
Bačík MarošOpava20.06.84514116100
Baláž LiborBrno18.01.77151411178512
Baránek JanOpava01.07.701293876200
Baranek MiroslavSparta10.11.73321178000
Baránek VítZlín27.09.74161601440100
Barteska MilanPříbram17.06.73161511330302
Batista Wiliam R.Opava27.07.80151501207515
Bednář AlešOlomouc08.10.75151141006303
Bednář RomanBoleslav26.03.83141311111304
Bejbl RadekSlavia29.08.72151501350500
Belej MichalBrno16.11.821019000
Belic TomášBrno02.07.7811090000
Benát PetrTeplice20.05.80161601440102
Besta PavelOstrava02.09.82161601440200
Bičík DavidSparta06.04.81220180000
Bílek JiříBlšany04.11.83151501252300
Bílek PetrFKD01.12.73954539200
Blaha LubomírLiberec28.03.7820214000
Blažek JaromírSparta29.12.72141401260200
Bouška TomášOlomouc12.10.791349437300
Broschinský JanLiberec01.09.8560674100
Brožík VítězslavTeplice22.12.8521162000
Buldra TomášBlšany26.05.8260642000
Bureš JakubOpava26.05.81151501350202
Bureš TomášFKD27.09.78151411310200
Bystroň DavidOstrava18.11.82151321120401
Cigánek TomášBoleslav30.11.7814104691301
Čáp TomášBoleslav21.11.781394853000
Čáp VladimírFKD20.03.76121201010200
Čech MarekSparta26.01.8310100845300
Čech MarekLiberec08.04.76330270000
Černý JaroslavBrno26.06.79981677101
Černý RadekSlavia18.02.74161601440000
Červenka BronislavZlín27.09.75431206000
Činčala VáclavZlín23.04.74161511338204
Čížek MartinOstrava09.06.74131211081111
Čížek RadekJablonec26.12.7413103905103
Čoupek PetrSlovácko10.05.82853465300
Čtvrtníček OndřejSlovácko17.06.841017000
Čupr MartinBoleslav17.10.771183634100
Devátý PavelBlšany17.06.7814113214001
Ditrich RadimZlín13.02.8531298000
Divecký RadekTeplice21.03.741477643502
Dobeš RomanZlín29.07.7816106875101
Dobrotka MartinBudějovice22.01.8511090100
Dohnálek JakubOpava12.01.881016000
Doležal MichalTeplice19.08.77161601414102
Dort FilipBlšany27.07.80651385000
Dosoudil RadekJablonec20.06.83161601440300
Došek LiborLiberec24.04.78615132000
Došek LukášSlavia12.09.78131301058100
Drobisz PetrSlovácko14.07.76151501327310
Drozd PeterOstrava12.11.731091755200
Dujka TomášZlín10.12.82871627100
Dvorník JosefOstrava23.04.78141311171100
Dvořák IvanBudějovice23.04.7811101955300
Erivelto AlixandrinoOpava07.04.8220267001
Fenin MartinTeplice16.04.87431232100
Fenyk TomášPříbram30.01.79871564411
Filipko MiroslavBudějovice23.09.73151501350200
Filipský PetrSlovácko09.07.85422163201
Formánek RenéPříbram09.01.75141401141410
Fořt PavelSlavia26.06.831257435001
Fujerik LukášZlín09.12.831016000
Gába JiříBoleslav31.01.8012102912210
Gedeon PatrikSlavia19.07.7511110984111
Gibala RomanFKD05.10.7240439100
Glos TomášOlomouc19.06.81312126100
Gomes Fabio LuisZlín11.11.7531278000
Gruber JanBudějovice13.01.791596847201
Grznár PavelBudějovice16.03.79642304100
Hamouz JosefLiberec08.04.80151231035100
Hauzr ZbyněkLiberec20.04.73131301169010
Heinz MarekOstrava04.08.77211120100
Herzán OndřejSparta03.03.8120247000
Hiroš NedimPříbram29.09.84514168000
Hlavatý LukášBrno16.03.83633330200
Hodúr IvanLiberec07.10.79151501244202
Hoffmann JosefOstrava19.11.78752451100
Holeňák MiroslavSlavia10.02.76121111024100
Holenda JanFKD22.08.851367744102
Holomek PavelFKD13.04.7211101928400
Holub RadimFKD12.11.75161511245005
Holý ZdeněkOpava28.12.7820214000
Homola JiříSparta02.07.80131301103115
Homoláč DavidBudějovice12.10.73141401260401
Horáček MartinBlšany21.06.80660540000
Horejš DavidBudějovice19.05.77151501350400
Horváth MartinPříbram27.12.82321198110
Houšt ZdeněkBrno04.09.77990689100
Hrdlička TomášSlavia17.02.8240443000
Hrnčiřík JakubZlín23.02.831011000
Hrotek RichardJablonec15.08.74161601440202
Hubáček DavidZlín23.02.77151501350300
Hubník MichalOpava01.06.8312210426102
Hubník RomanOlomouc06.06.84141401198100
Hudec MartinOlomouc15.04.82141221088102
Hunal TomášTeplice01.06.73161601357000
Hušek LubošJablonec26.01.841293800101
Chlebek JaroslavBudějovice10.02.76131211071710
Chleboun JakubSlavia24.03.8540429000
Chvalovský AlešBlšany29.05.79151501302010
Ivana MilanSlovácko26.11.83141401180004
Janíček TomášZlín07.09.82844469001
Janů TomášLiberec17.09.73330257000
Janů VáclavPříbram15.07.81523192110
Jarolím LukášSlovácko29.07.76161511341100
Jarolím MarekBoleslav21.05.841257593001
Jašek RadekOpava09.04.78550413000
Jendruščák PetrPříbram27.04.811275613001
Jež RóbertPříbram10.07.81532263100
Jindříšek JosefJablonec14.02.81844393101
Jožef AndrejJablonec31.03.7740437100
Jun TomášSparta17.01.831614211332010
Kadlec MichalSlovácko13.12.84151141014000
Kafka JakubBudějovice16.10.7611090000
Kalivoda DavidSlavia25.08.82312156000
Kaufman JosefTeplice27.03.84131211048000
Kisel KarolLiberec15.03.77161601440200
Kiša RostislavOpava24.12.78141311101101
Klapka FilipJablonec20.06.81161601382004
Klein MartinTeplice02.07.841266527101
Klinka TomášFKD24.04.77161601348304
Kobylík DavidOlomouc27.06.81161511308201
Kolář DanielSlovácko27.10.851019222000
Kollár LadislavFKD19.09.78220130000
Konig MiroslavOstrava01.06.72660540000
König RadimOlomouc30.05.771165572100
Kordula MichalJablonec11.02.781082710300
Košťál PavelLiberec17.09.80422201100
Kotrys DavidOstrava03.06.77440265000
Kotůlek MartinOpava11.09.69151501350201
Koubský JiříSparta05.08.82220180001
Koukal ZdeněkTeplice14.03.842029000
Kováč PavelSlovácko12.08.74211110000
Kováč RadoslavSparta27.11.79161421284100
Kovář MichalOlomouc08.09.73161601440200
Kowalík JiříBrno05.09.77835346300
Krajčovič IvoOpava26.06.78141401258701
Krátký PetrBoleslav08.10.81161601395200
Kratochvíl KarelSlavia08.06.82330255200
Krejčí JiříBlšany22.03.8621165100
Krmaš PavelTeplice03.03.80161601395200
Kroča ZdeněkZlín29.09.80151501350402
Kropáček MilošFKD02.04.7870752101
Kroupa KarelBrno27.04.80161331222202
Křivánek PetrBrno18.03.701284836200
Kučera RadimOlomouc01.03.74161601440002
Kučera TomášPříbram13.02.77817227200
Kuka PavelSlavia19.07.681082722200
Kulič MarekBudějovice11.10.75131301117214
Kulig PavelOpava24.09.7440424000
Kýček MichalBlšany17.10.7411090000
Labant VladimírSparta08.06.74330270100
Laciga JaroslavOpava24.09.82161601423000
Lafata DavidBudějovice18.09.81161601406305
Langer DavidLiberec27.01.7621184000
Lasota EdvardZlín07.03.71131301069301
Laštovka JosefJablonec20.02.82161601440001
Látal RadoslavOstrava06.01.70141401242700
Latka MartinSlavia28.09.84151411210513
Leština MartinBudějovice25.04.81121201072000
Lička MarcelZlín17.07.7721195000
Lička MarioOstrava30.04.821192824101
Loseille JeanPříbram11.08.8113112947401
Loučka LubošJablonec25.08.82141401255400
Lovasík TomášJablonec31.07.7411090000
Lukáš PetrLiberec24.04.78151501350601
Lukaštík JosefZlín28.08.7510100851300
Lukeš MartinOstrava17.11.78633318222
Mácha MarcelPříbram26.05.69151501350500
Malár VladimírZlín12.02.76161601398303
Malchárek PavelSparta16.02.861012000
Martinčík IvanPříbram08.11.77330270200
Máša TomášBrno13.12.8151462000
Mašek JiříTeplice05.10.78151411191405
Matějovský MarekBoleslav20.12.81141401204400
Matoušek AlešBudějovice29.04.8012111315000
Matušovič MiroslavOstrava02.11.80141311172116
Meduna MichalSparta31.08.811147404100
Mendy AlexandrePříbram14.12.8313121897003
Metelka FrantišekOpava08.04.80161601426202
Mezlík PavelBrno25.06.8313310475201
Michal LukášBlšany17.08.831037402200
Michálek TomášJablonec27.11.7713103859403
Michalík RastislavSparta14.01.74936279200
Miller MiroslavBoleslav19.08.80161601440100
Mlika JiříPříbram18.07.801358598002
Müller MartinBlšany06.11.70121201080201
Munster PaulSlavia09.02.8210112000
Musil PetrBrno23.09.8113121842100
Myšák LubomírBudějovice02.09.7911110151000
Navrátil JakubPříbram01.02.84844312000
Němčický PavelSlovácko13.08.77330270000
Němec JosefBudějovice24.07.72880518100
Němec JosefLiberec28.11.8240453000
Nesvadba JaroslavJablonec05.05.821028241000
Neuwirth AlešFKD04.01.85431197100
Nezmar JanSlovácko05.07.771385575001
Novosad PetrZlín19.11.75743318100
Obal RudolfSlovácko10.06.8221190000
Obermajer TomášBlšany27.12.6910147000
Onofrej LadislavFKD20.09.77151321253401
Ordoš MichalSlovácko27.01.8320224000
Otepka RudolfPříbram13.11.73141401189212
Pacanda MilanSparta28.02.7813103991006
Palát MariánBoleslav01.06.77121201069102
Palínek JanSlovácko13.02.69131301163000
Papadopulos MichalOstrava14.04.8513112805201
Papoušek PetrLiberec07.05.77161601357203
Pařízek OldřichPříbram24.03.7211090000
Pavlík PetrSlovácko17.07.781192833302
Pecka LubošBoleslav19.02.78743368001
Penner MiloslavBudějovice05.09.7211090000
Pereira Tarciso R.Opava26.03.8013103900102
Pergl PavelSparta14.11.77121201002501
Pešír TomášBlšany30.05.81151411228401
Petráš MartinSparta02.11.791394907002
Petržela MilanSlovácko19.06.831688800101
Pilík TomášPříbram20.12.8810114000
Piták KarelSlavia28.01.80161601395114
Pleško LukášBlšany21.05.77161331154101
Plocek JaromírBudějovice14.12.741284708101
Poborský KarelSparta30.03.72131301161302
Pokorný VladimírJablonec30.10.801012000
Polách TomášSlovácko16.01.77151501350401
Polák JanLiberec14.03.81161601420201
Polodna MichalBlšany23.03.781495918100
Pončák VladimírBudějovice19.06.82161601318200
Pospěch ZbyněkSlovácko24.10.8216115989302
Pospěch ZdeněkOstrava14.12.78161601440202
Pospíšil MichalLiberec03.05.79161601324107
Poštulka TomášTeplice02.02.74161601440100
Prekop JaroslavOlomouc08.08.79413120000
Pshenychnykh SergeiOpava19.11.811394739200
Půda DušanOpava24.02.8020212000
Pudil DanielLiberec27.09.8560656000
Rada KarelTeplice02.03.71141401258311
Rajnoch JanSlovácko30.09.81161601440200
Rajtoral FrantišekPříbram12.03.86211110000
Randa TomášOlomouc23.12.74151501300101
Raška MartinOstrava31.01.7710100900000
Reiter LubošOlomouc03.12.741394757303
Rezek JanSparta05.05.82211106100
Riegel JanPříbram03.08.80161601440002
Rilke EmilTeplice19.11.832022000
Rojka DavidBoleslav27.09.811477650302
Rožboud StanislavBudějovice12.04.8160676000
Rychlík JiříSlavia24.11.77151321165101
Ryška VlastimilTeplice01.04.82422183000
Sabou JiříTeplice05.12.74151501338301
Sedláček LumírSlavia13.06.78151321079301
Sedláček TomášBoleslav29.08.801596929104
Sedlák PavolBrno21.11.7910121000
Schindler JaroslavFKD22.08.70151501341500
Schulmeister VojtěchOlomouc09.09.8340487000
Schuster AlešBrno26.10.81161601440300
Siegl PatrikBrno26.02.76141401243501
Sivok TomášSparta15.09.83121201042411
Skála JiříBoleslav10.10.7310100884100
Slepička MiroslavLiberec10.11.81151321130304
Slončík RadekOstrava29.05.731012100
Smíšek MartinBudějovice22.01.781013000
Smíšek PetrJablonec22.01.78141401100402
Sňozík RadekPříbram17.10.75151501350200
Stajič DuškoSlovácko11.07.822025000
Staněk ZdeněkOstrava06.07.8511090000
Stibůrek FilipSlavia03.05.79312141000
Střihavka DavidSparta04.03.8320223100
Sviták MartinOpava14.02.80151501296502
Svoboda IvoFKD08.05.7714122904100
Svoboda MilanBrno25.02.7731294100
Svojtka JiříJablonec29.03.7741391100
Sýkora JiříBlšany03.05.7714122996300
Szabo OndřejTeplice23.02.7930356000
Šelicha RadekBlšany12.09.75161601423201
Šenkeřík ZdeněkJablonec19.12.801688838100
Ševela MartinFKD20.11.75990786400
Ševínský FrantišekFKD31.03.79141401148401
Šimák JanSparta13.10.781073553102
Šinglár PeterLiberec24.07.79161601426301
Širanec PavelOpava24.05.8410112000
Škerle AlešOlomouc14.06.8231252000
Šourek RadekBlšany28.10.7511110815421
Špiláček RadekOlomouc10.01.8011110938400
Špit MichalJablonec09.04.75151501350000
Šustr PavelBrno13.10.74161601388200
Švach JaroslavZlín03.01.7312111972102
Švancara PetrBrno05.11.771596822201
Švec MichalSlavia19.03.871293777200
Švejdík OndřejBoleslav03.12.82151411265300
Švejnoha MartinSlovácko25.11.77161601433300
Táborský IvoPříbram10.05.85826251000
Tarczal DanielPříbram22.03.85431279100
Tesařík DušanTeplice21.03.76151051007200
Tomašák PetrOstrava20.02.8621191000
Trousil JanBrno09.04.76151501324400
Třasoň MiroslavFKD26.11.7510112000
Turtenwald VítPříbram05.03.80151411305201
Urbánek AlešSparta25.05.801293821000
Václavík MichalBrno03.04.76151501350200
Vajda TomášFKD30.08.721138325001
Valachovič JozefLiberec12.07.75151501322201
Vaniak MartinOlomouc04.10.70161601440100
Vašek PetrOpava09.04.79161601440100
Večeřa KarelBrno10.11.78151501350104
Veleba PavelTeplice06.10.7614311467201
Velkoborský JanOstrava14.07.75624187100
Verbíř PavelTeplice13.11.721495769102
Vidlička VlastimilZlín02.07.81161601428100
Víšek RadomírFKD28.11.76642391100
Vít JiříBoleslav18.08.77121201078100
Vlček StanislavSlavia26.02.761174721106
Vodehnal MiroslavJablonec25.04.76707117000
Vojtíšek ŠtěpánFKD19.12.821011000
Volešák LadislavBoleslav07.04.84633311200
Vorel JanBlšany01.09.78141401251301
Voříšek PetrSparta19.03.791697911101
Vozábal MartinBudějovice08.11.78161601396302
Vrtělka VítZlín21.10.8212102946400
Vyskočil MartinOlomouc15.09.821349461101
Weber JozefJablonec25.12.70161601350301
Wozniak RadimBoleslav29.01.78541405200
Zachariáš MilanBlšany01.10.83141311164510
Zapletal VáclavZlín30.08.851349576101
Zápotočný TomášLiberec13.09.8013112246202
Zavadil PavelOstrava30.04.78945420200
Zbončák MartinSlavia21.07.7511101933102
Zbožínek PavelOlomouc05.04.7410100829100
Zeher RobertOpava12.02.851459365000
Zelenka LuděkBlšany11.09.73151501320404
Zelenka LukášSparta05.10.79151321127102
Zúbek MarekOstrava05.08.7512102867101
Žemlík JanZlín09.10.77972511101
Živný MartinBrno20.03.811019000
Žůrek LiborOstrava02.11.7913310474202

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate