FAČR


reklama

Statistiky 2.ligy ročníku 2004/05 - po podzimu

Statistiky 2.ligy ročníku 2004/05 - po podzimu

JménoOddílNarozenStartůZákladStřídalMinŽKČKG
Abanda Etong PatriceSparta "B"03.08.78330270100
Adam JakubPardubice07.02.851394836201
Bábiček RenéKunovice18.03.74550375210
Babka PavelPrachatice19.06.69151501343300
Bajer LukášPardubice15.12.841477678200
Bakeš MilanPardubice28.12.7710100751100
Baláž LiborBrno "B"18.01.77220180000
Balcárek BřetislavOlomouc "B"15.09.861015100
Baranek MiroslavSparta "B"10.11.73440313101
Bartoš PavelJihlava16.10.78141311117101
Baštař PetrJihlava28.08.74141401148004
Belej MichalBrno "B"16.11.82141401181002
Belic TomášBrno "B"02.07.78121201080100
Bičík DavidSparta "B"06.04.81440360000
Bielik MartinMost14.04.80761398001
Bíly RudolfKunovice24.12.7612120957100
Blaha MartinOlomouc "B"08.08.85550450000
Blažej MichalHradec Kr.27.03.84615129000
Bouška TomášOlomouc "B"12.10.79550396302
Brezinský MilošKladno02.04.84651440200
Brzezina AdamMost30.10.78963591106
Bukač RadekPardubice12.06.81151501315204
Buksa TomášKroměříž12.11.78141401170200
Buryán JanŽižkov17.02.77141401223501
Czucz ŠtefanOlomouc "B"31.12.861011000
Čakajík DanielKunovice27.01.78523134000
Čáp MilošŽižkov21.10.83808168000
Čech MarekSparta "B"26.01.8311090000
Čep DavidOlomouc "B"04.10.80431275000
Černoch MartinPlzeň18.11.77151321115104
Černý JaroslavBrno "B"26.06.79220162002
Černý MiroslavVítkovice31.08.78141311188505
Černý PavelHradec Kr.28.01.851147405000
Černý TomášOlomouc "B"10.04.8510100900000
Daněk MichalKladno06.07.831091844200
David JaroslavHradec Kr.08.07.77541322100
Derych RadimVítkovice22.05.78141311191201
Dirnbach MarianŽižkov13.09.79141401201401
Divecký ZdeněkÚstí n./L.09.02.7210100900000
Doksanský LadislavMost24.03.7910122000
Doležal KarelMost23.12.77151501350200
Doležal MartinBrno "B"18.12.80330270000
Dragoun PetrÚstí n./L.19.12.81440350400
Drga RomanBrno "B"20.09.79963569100
Dupal MartinBrno "B"05.07.841266648201
Eismann PavelPardubice20.08.8431291000
Endl MarekPrachatice11.01.78761548000
Faldyna PetrKunovice11.07.76151321176206
Farbák MarianKroměříž10.02.831394876302
Fiala VlastimilOlomouc "B"15.07.8610118000
Fillo MartinPlzeň07.02.861394796103
Fischer RomanKunovice24.03.8314104876100
Formáček EduardBohemians13.02.8810116000
Fousek PetrÚstí n./L.11.08.7212120984002
Freisler TomášVítkovice07.04.7012102846102
Frnoch JaroslavPrachatice04.09.8510123000
Galbavý JosefKladno16.07.811284753301
Gibala RomanHradec Kr.05.10.72660526102
Glos TomášOlomouc "B"19.06.8111110919201
Goljan TiborKunovice20.02.781138471000
Gonda MichalPardubice29.08.82131211100200
Görner RadekŽižkov02.05.831165574100
Grigár TomášSparta "B"01.02.8311110990100
Grombíř VlastimilPrachatice21.02.79321182100
Gross PatrikÚstí n./L.06.05.78141311168200
Hanus FrantišekBohemians22.04.8214104860411
Hanzal RobertPrachatice26.09.81312125000
Hanzlík ZdeněkPrachatice24.01.831147419000
Hašek PavelPlzeň27.06.8331283100
Hašler TomášKladno09.12.811147381001
Hejčík RóbertKunovice18.06.791147427301
Helísek DavidKunovice04.09.821183660201
Herda FilipKladno15.06.80141401260400
Herzán OndřejSparta "B"03.03.81131301071000
Hlava DavidKladno28.06.801183749401
Hlavatý LukášBrno "B"16.03.8311090000
Hlavňovský MichalKroměříž09.12.77981701303
Hodan LukášKladno14.09.75440360100
Hochmeister RadekSparta "B"06.09.82990765000
Holek MarioBrno "B"28.10.86761545100
Hošťálek AlešJihlava22.09.7414104950201
Hottek JakubŽižkov24.06.83141401094100
Houšt ZdeněkBrno "B"04.09.77330270200
Hrabák LukášKladno15.08.80990739100
Hranička JosefMost03.11.80734239001
Hruška MartinÚstí n./L.11.05.8113112977301
Hubník MichalOlomouc "B"01.06.83440323002
Hudec DavidPardubice05.12.831082548200
Huňa DanielBohemians25.06.7911110877110
Chlup FilipBrno "B"10.06.851138392302
Chrobák MarekSparta "B"15.08.8521144000
Jamrich LadislavMost27.11.78312109100
Janák JaroslavBohemians28.12.851165580001
Jandík MarekPardubice19.04.8550566000
Janeček MilanÚstí n./L.26.08.7920216000
Janotka TomášOlomouc "B"04.03.821477678000
Jedinák JiříMost21.09.8331298000
Jelínek JanPardubice22.03.82945408000
Jež RóbertPlzeň10.07.81330207011
Jirásek LadislavBrno "B"15.01.8412111953100
Jirsák TomášHradec Kr.29.06.84131301146003
Jiříkovský LukášBrno "B"09.02.791011000
Jordánek VáclavOlomouc "B"30.10.791064566101
Josefík JaroslavKunovice16.09.7710100900400
Julina ZdeněkKroměříž10.01.79151501276100
Jůn RomanHradec Kr.05.01.76151501327203
Jurčík MartinKroměříž05.02.8311110252001
Jurkovský SvenKladno07.03.8310115000
Kaciáň JiříPardubice26.06.75131301080401
Kadeřábek MartinVítkovice01.02.84761610101
Kadlec MichalJihlava06.05.761073646400
Kaláb MichalKroměříž04.12.8220234000
Kalina VáclavKladno15.07.79141401254203
Kaloč MiroslavVítkovice03.03.73743295200
Kalod RichardKroměříž08.05.841064571002
Kalouda PavelBrno "B"31.01.8610145100
Kaplan DanielHradec Kr.24.01.801016000
Kaplan TomášJihlava03.04.78880646204
Kaspřík DanielVítkovice09.11.7413121907003
Kašták PetrPlzeň26.02.75651300001
Kello MariánVítkovice05.09.82151501350100
Killar LukášKladno05.08.81131301170100
Klabal JiříKroměříž05.02.84121201080001
Klesa MichalBohemians13.05.83141401161202
Klimek DavidKroměříž14.11.79141311092301
Klimpl MarošŽižkov04.07.80141401260405
Knakal MartinPlzeň17.04.84716194000
Knakal PetrPlzeň01.02.83151501350200
Knapp LuborVítkovice03.08.76141221033200
Knietel PavelPrachatice07.03.8113103923102
Kobylík PetrOlomouc "B"08.05.851275606200
Kocourek DanielBohemians12.12.8621182000
Kočí AlešÚstí n./L.18.08.811477615300
Kolář ŠtěpánBohemians19.06.79121111019400
Kolísek OndřejBohemians27.03.8710117000
Komárek MartinOlomouc "B"14.10.84141401260400
König RadimOlomouc "B"30.05.77330218000
Kopčil DavidKunovice28.01.77151411287301
Kopecký RadimOlomouc "B"07.06.85141221043000
Kopta DavidSparta "B"07.11.78151411272101
Koršala ErikPrachatice12.01.81651466200
Kořínek AlešKroměříž09.01.83642450000
Kosmál MichalKunovice03.05.74121111001100
Kostečka JiříÚstí n./L.04.09.811147415100
Kostka TomášPrachatice24.08.79431306001
Koubský JiříSparta "B"05.08.82440360101
Koukal ZdeněkBohemians14.03.84440360101
Kousal MiloslavPlzeň29.10.781385669203
Kowalík JiříBrno "B"05.09.77440314001
Krajčík MatějŽižkov19.03.781082624200
Kraus JanHradec Kr.28.08.79141311152504
Kreuz LukášKladno23.08.821073584210
Kropík MichalŽižkov20.02.85817135100
Kroupa KarelBrno "B"27.04.8011090000
Krpec PřemyslVítkovice02.06.81615206000
Krutý PeterŽižkov05.03.84514135000
Křap PatrikHradec Kr.13.03.81151501328301
Křivánek PetrBrno "B"18.03.70330270101
Křížek ZdeněkPrachatice16.01.83880720000
Kuba RomanOlomouc "B"03.01.861011000
Kubec MartinBohemians16.03.8710123000
Kubiš DavidPrachatice16.01.79151501311201
Kučera StanislavÚstí n./L.28.03.80131301156200
Kučera ŠtěpánSparta "B"11.06.84541372001
Kučera TomášHradec Kr.09.09.8013103817205
Kukol TomášPlzeň09.08.74131211074101
Kulvajt TomášPardubice13.04.7910100854204
Kunc PavelVítkovice19.06.831284762200
Kuncl MartinBrno "B"01.04.84972600100
Kuračka PeterPrachatice13.07.7813103923002
Kušnír OndřejVítkovice05.04.841293856100
Kut PetrKladno01.06.68330270100
Kutty DanielVítkovice18.09.75141401197212
Kysela JanÚstí n./L.17.12.85936366302
Labant VladimírSparta "B"08.06.74660537102
Látal ZdeněkBrno "B"05.10.8513103872200
Lesák MichalBohemians18.08.7511110955613
Limberský DavidPlzeň06.10.8310100811401
Liška JiříJihlava13.03.821385875300
Lovětínský MichalJihlava07.02.78660535100
Ludačka JaroslavPrachatice23.10.80936335100
Luka LadislavPrachatice21.02.81624264101
Lukáš PavelHradec Kr.20.11.75131301170300
Lukeš PetrKunovice25.01.81523156000
Macek MichalMost19.01.8114122997300
Máčala DanielKunovice20.01.77151501350301
Magera LukášKladno17.01.8312111961303
Mach LukášHradec Kr.10.11.841064506000
Macháček PavelPardubice18.12.7710100900600
Malchárek PavelSparta "B"16.02.861293794401
Malínek JiříJihlava21.08.821385791202
Marek TomášKladno20.04.81151501350200
Martykán JanÚstí n./L.17.03.83141401118511
Máša TomášBrno "B"13.12.8111110990600
Mašát MichalPrachatice22.01.84972604001
Matuszny KamilBohemians25.11.74151501350004
Matůš LukášKunovice06.10.80141401259802
Meduna MichalSparta "B"31.08.81330258101
Melecký MarcelKladno17.12.751257611100
Merganc MartinHradec Kr.02.07.8240452100
Mezlík PavelBrno "B"25.06.831091717302
Mezlík RadekBrno "B"20.05.82141401260300
Michal IvoBrno "B"19.10.851015000
Mikolanda PetrŽižkov12.09.84131301170009
Mikulenka TomášVítkovice15.03.80770612300
Minár MichalPrachatice25.03.80770630200
Mrkvička VáclavPrachatice07.08.79141311105406
Musil PetrBrno "B"23.09.81220160000
Nehoda MichalKroměříž14.11.76131301080402
Němec JiříSparta "B"15.05.66121201067600
Němec LubomírVítkovice11.01.80615106000
Němeček PavelPardubice12.01.82141401260501
Nitrianský IgorPrachatice25.02.8412111830200
Novák TomášÚstí n./L.20.07.76141401260402
Novotný JanŽižkov15.04.821596936101
Novotný KamilMost17.10.79532293000
Obermajer MiroslavBohemians05.10.73131301170700
Ohněník LukášÚstí n./L.17.08.80151321155003
Opic MartinÚstí n./L.28.09.77853444200
Paciorek JaromírKroměříž11.07.7910100830602
Pacholík MichalJihlava08.06.82624221210
Palát MariánPardubice01.06.77440360200
Páleník MilanMost18.05.771016000
Partyš ZdeněkBrno "B"17.03.831495848400
Pechar TomášSparta "B"17.06.85505116000
Penner MiloslavPrachatice05.09.72990810400
Petrouš MichalPlzeň06.12.69532315000
Pilař RadekPlzeň17.03.81963646502
Pilař TomášMost05.08.76151501347405
Pivoňka RomanPrachatice23.10.82131301144610
Pižanowski PetrŽižkov13.04.74151501350000
Poděbradský JiříHradec Kr.09.09.82151501350001
Podhajský KarelHradec Kr.24.01.73131301170000
Podrazký MiroslavBohemians18.08.841091706300
Pokorný VladimírHradec Kr.30.10.80743355100
Poláček TomášMost29.08.80141401247301
Polónyi LukášVítkovice09.12.7830358000
Poredský MiroslavPlzeň05.05.8112210311100
Prášil OndřejŽižkov06.05.78151501305301
Pravda JiříPrachatice02.04.8511090000
Pražák DavidVítkovice26.08.8140429000
Prčík MilanVítkovice12.09.78321225100
Prekop JaroslavOlomouc "B"08.08.79131301170207
Prohászka MartinŽižkov18.08.73151501327209
Procházka JanMost02.12.78141401232501
Procházka Lukᚎižkov09.09.8120234000
Procházka TomášKladno14.04.811174575301
Procházka VáclavPlzeň08.05.84121111012200
Prošek LadislavBohemians01.08.78422194100
Přibyl LubošHradec Kr.16.10.64220180000
Púčala LiborPardubice15.09.821147480001
Raba PavelBohemians12.11.75330241010
Racko FilipKladno22.07.85734249002
Rada TomášSparta "B"28.09.83141401260600
Rezek JanSparta "B"05.05.82761517202
Rodinger DominikBohemians17.08.8711090000
Rolko AdrianHradec Kr.14.09.781011000
Rýdel FilipOlomouc "B"30.03.84151411197301
Rygel DanielVítkovice16.11.79141401161402
Ryška AlešKroměříž16.02.72151501343105
Salák MichalMost03.08.79606129000
Sedlák PavolBrno "B"21.11.79752465001
Sedlák PetrJihlava29.06.74990672310
Sedlák VáclavÚstí n./L.16.01.77131211059400
Schulmeister JanOlomouc "B"11.03.861477766300
Schulmeister VojtěchOlomouc "B"09.09.83141311159104
Schwarz PetrPlzeň05.04.831011000
Siegl HorstMost15.02.69151501348204
Siegl PatrikBrno "B"26.02.7611090002
Simr PavelJihlava06.07.831468649004
Sionko RadekJihlava20.01.76707121101
Sitarčík RichardMost16.03.77151501315301
Smetana OndřejVítkovice04.09.82725249102
Smíšek MartinPrachatice22.01.78990742503
Smola MarekPlzeň07.04.75151501350300
Stér RadimBrno "B"24.01.84220180000
Stojaník OndřejKroměříž24.08.79151411241200
Stoklásek LumírOlomouc "B"07.11.83151321212300
Stožický LukášÚstí n./L.17.06.871011000
Stožický VlastimilÚstí n./L.19.08.8340475000
Stracený LuděkŽižkov19.04.77880649103
Strnad TomášBohemians08.12.80141401214311
Střihavka DavidSparta "B"04.03.831394846104
Suchopárek JanKladno23.09.69121201080302
Svátek JanSparta "B"27.05.831587870301
Světlík IvoKroměříž14.03.79151501350200
Svoboda MartinMost02.01.75151501350100
Svoboda MilanBrno "B"25.02.77853421101
Szabo OndřejBohemians23.02.79220180100
Šafář PetrKladno05.11.8121162000
Ščasný MichalŽižkov19.08.78121111011200
Šefrna DavidŽižkov26.01.79330168000
Ševčík ZdeněkHradec Kr.03.03.811239388002
Ševela MichalKunovice01.02.80141401260302
Šilhavý TomášÚstí n./L.03.01.81752486000
Šilinger OndřejKroměříž30.11.8020227000
Šíma JiříPlzeň22.05.791073576110
Šíma PetrPlzeň25.02.83151411231101
Šimáček JanPardubice29.11.821293857101
Šimák JanSparta "B"13.10.7811059000
Šimon DavidPardubice14.06.75151501350000
Škerle AlešOlomouc "B"14.06.82121201080201
Škoda JaroslavMost23.05.75141401241401
Šmarda MichalHradec Kr.31.01.71141401259401
Šourek OndřejJihlava26.04.83141401246410
Špiláček RadekOlomouc "B"10.01.8011090000
Šťastný MarcelŽižkov18.02.831046485210
Štípek VáclavMost19.07.841138368200
Štohanzl JanJihlava20.03.85743332200
Štyvar PeterÚstí n./L.13.08.801596893104
Švancara PetrBrno "B"05.11.77220165002
Švec RostislavVítkovice20.10.81151501338101
Ticháček MartinPlzeň15.09.81151501350000
Tobiáš KamilPrachatice04.02.7811110981501
Trousil JanBrno "B"09.04.7611090000
Třasák MartinBohemians14.04.73151501350300
Vacek KamilOlomouc "B"18.05.871013000
Vaculík LukášJihlava06.06.83981591000
Vácha VladimírJihlava13.12.8210114000
Valenta MichalÚstí n./L.08.06.7711110960000
Vaněček DavidPlzeň25.07.8321189000
Vaniš MichalHradec Kr.21.06.791011000
Vaňous ZdeněkBohemians19.06.86523195000
Vepřek MichalOlomouc "B"17.06.85918193000
Veselý MichalJihlava28.10.8011101883200
Vizingr AdrianPardubice19.04.7511110990201
Vladyka PetrJihlava09.11.74151411226003
Vlasák RadimÚstí n./L.05.01.74550450100
Vlasatý TomášKladno26.05.7910116000
Vojáček AlešVítkovice22.01.76770619200
Vojtíšek PavelJihlava18.05.7812111980000
Volek ZdeněkSparta "B"12.04.851239464000
Vondra JanSparta "B"16.03.84871623100
Vorel MichalJihlava27.06.75151501350200
Vrážel RadekPardubice17.09.771394926400
Vyskočil DavidBohemians18.11.84835359101
Vyskočil MartinOlomouc "B"15.09.82440321200
Winter VáclavKladno18.08.76330236000
Zábojník PetrMost03.10.80131301169513
Zahradník TomášBohemians03.06.8440410000
Zachariáš MichalKladno25.05.8414104873104
Zakopal JanPlzeň22.10.77141401260101
Zakopal LadislavKroměříž17.10.78936277111
Zapletal LiborKunovice25.01.75743407300
Zelenka MichalSparta "B"17.11.80151411063000
Zelinka KarelBohemians17.01.87936274200
Zemánek MiroslavHradec Kr.31.12.74141401260101
Zemánek PetrKunovice26.11.73151231089102
Zinhasovič MirzaBohemians15.03.87734342000
Zlámal ZdeněkKroměříž05.11.8511110945100
Zubík JanKunovice16.10.77440348110
Žáček JaroslavBohemians12.04.86121201080000
Žák PavelKunovice15.12.74981696000
Živný MartinBrno "B"20.03.81880720000
Žižka JanKroměříž26.07.82321186100
Žižka MichalSparta "B"23.05.81752469201

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate