Futsal

reklama

Futsal - cup - Středočeský kraj - B

POHÁR FA ČR – JS AGENCY CUP

 

Středočeská část 2011 - 12

 

1.kolo (do 29.2.12)

místo

termín

čas

rozhodčí, delegáti

výsledek

A1: FC Věšák Kolín

      FC 83 Příbram

SH Kolín

12.2.2012

18:30

Křivka F., Kovář P.

8:4 (4:1)

A2: FC Kings Rakovník

Knockout 83 Příbram

SH Stochov

 5.2 2012   

15:00

Cílek M., Stádník V.

1:9 (0:3

A3: TJ Bystřice       

      FK Mrač

SH Bystřice

20.1.2012

19:00

Čedík T., Žarnecki R.

6:3 (3:1)

A4: Joga Players Ml. Boleslav 

      1. FC Slavoj Kladno

SH Ml. Boleslav

29.1.2012

20:00

Trlida Z., Dragoun R.

4:1 (1:0)

A5: SK Jizeran Doubrava

      FC Hearts of Bělá p.B.

SH Turnov

15.1.2012

20:00

Janda P., Dragoun R.

13:1 (6:1)

A6: Sokol Krampol Kolín

      SKP Kolín

SH Kolín

15.1.2012

18:45

Hervert P., Vokněr J.

4:5 (0:2)

2.kolo (do 17.4.12)

XXX

X

X

XX

XX

B1: FC Věšák Kolín

      SAT-AN Kladno    

SH Kolín

25.3.2012

18:30

Vokněr J., Křivka F.

3:4 (2:2)

B2: Knockout 83 Příbram

      MCE Slaný

SH Příbram

16.4.2012

19:45

Petráň M., Peták J.

11:5 (8:2)

B3: Sokol Dobřichovice

      SC Veltěž

SH Dobřichovice

4.4.2012

20:15

Kovář O., Velebil T.

6:4 (2:2)

B4: TJ Bystřice

      FC Arsenal Benešov

SH Bystřice

29.2.2012

20:00

Rybka Z., Chaloupka J.

2:8 (1:3)

B5: Joga Players M. Boleslav

      SK Olympik Mělník

SH Ml. Boleslav

20.4.2012

20:00

Trlida Z., Dragoun R.

3:4 (0:1)

B6: SK Jizeran Doubrava

      FC Malibu Ml. Boleslav

SH Turnov

8.4.2012

20:00

Trlida Z., Dragoun R.

3:4 (2:2)

B7: Rohožník Praha 21

      Tenisáci Benešov

nehráno

 

 

 

0:5 kont.

B8: SKP Kolín

      FC Benago Zruč n.S.

SH Kolín

18.3.2012

14:30

Kovář P., Hervert P.

1:4 (0:2)

Čtvrtfinále (do 31.5.12)

XXX

X

X

XX

XX

C1: Knockout 83 Příbram

      Sat-an Kladno

SH Příbram

28.5.2012

18:45

Peták J., Petráň M.

3:6 (2:2)

C2: Sokol Dobřichovice

      FC Arsenal Benešov

SH Dobřichovice

25.5.2012

19:15

Vaněk V., Orálek K.

3:8 (0:5)

C3: FC Malibu Ml. Boleslav

      SK Olympik Mělník

SH Ml. Boleslav

25.5.2012

20:00

Černý M., Dragoun R.

1:2 (0:0)

C4: Tenisáci Benešov

      FC Benago Zruč n/S.

SH Neveklov

25.5.2012

20:30

Kovář O., Velebil T.

1:4 (0:2)

Semifinále (do 30.6.12)

XXX

X

X

XX

XX

D1: FC Arsenal Benešov

      Satan Kladno

SH Neveklov

20.6.2012

20:00

Rybka Z., Velebil T.

1:1 (0:1)

4:3 pen.

D2: SK Olympik Mělník

      FC Benago Zruč n/S

SH Neratovice

22.6.2012

19:00

Černý M., Gryc L.

1:0 (0:0)

Finále (do 31.7.12)

XXX

X

X

XX

XX

F:   FC Arsenal Benešov

      SK Olympik Mělník

SH Neveklov

3.9.2012

20:30

Cílek M., Vaněk V.

2:3 (1:2)

CELKOVÝ VÍTĚZ STŘ.ČECH

SK OLYMPIK MĚLNÍK

 

 

 

 

 

STATISTIKY JEDNOTLIVÝCH KOL:

=========================================================================

1.kolo

 

1A5: SK JIZERAN DOUBRAVA – FC HEARTS OF BĚLÁ p/B13 : 1     (6 : 1)

15.1.2012      SH Turnov20:00

Rozhodčí: Janda Petr, Dragoun RadekDiváci: 30

Branky: 7.  Bárta J., 10.  Bárta J.(Halfar J.), 12.  Císař T.(Bakoš V.), 14.  Císař T.(Bakoš V.), 20.  Bárta J.(Jeleček M.), 23. Halfar J.(Císař T.), 29.  Bakoš V., 31.  Halfar J.(Bakoš V.), 35.  Jeleček M., 37.  Koťátko J.(Bárta J.), 46.  Císař T., 50.  Halfar J.(Bárta J.), 50.  Halfar J.(Cisař T.) - 10.  Tomíček R.

Doubrava: Semenský M. - Bárta J., Halfar J., Jeleček M., Bakoš V., Císař T., Koťátko J., Prokorát L., Vrabec M., Štafl K., Petr Z., Petr V.

Bělá: Kaňka M. - Ďurfina J., Eichler L., Kastner P., Jurkovič P., Hála P., Herčík D., Tomíček R.

 

1A6: SOKOL KRAMPOL KOLÍN – SKP KOLÍN4 : 5    (0 : 2)

15.1.2012SH Kolín18:45

Rozhodčí: Hervert Pavel, Vokněr JanDiváci: 40

Branky: 35.  Karkoš L., 37.  vlastní, 45.  Kesner M., 50. Biško R. - 4.  Slezák L., 24.  Šváb T., 26.  Slezák L., 36.  Slezák L., 38.  Macháček M.

ŽK: Malek J., Hošek R. (oba Krampol), Vacek J., Kejthárek M. (oba SKP)

Krampol: Černý O. - Malek J., Biško R., Kesner O., Kesner M., Seifert L., Hošek R., Karkoš L., Kedršt M., Trojan J., Kubizňák J.

SKP: Černý J. - Pangrác M., Navrátil J., Šváb T., Funda L., Macháček M., Slezák L., Vacek J., Škopek M., Kejthárek M.

 

1A3: TJ BYSTŘICE – FK MRAČ6 : 3    (3 : 1)

20.1.2012SH Bystřice        19:00

Rozhodčí: Čedík Tomáš, Žarnecki RobertDiváci: 30

Branky: 7.  Šmídek M.(Klusák L.), 10.  Macháček Z.(Tůma J.), 25.  Zdražil L.(Macháček Z.), 30.  Zdražil L.(Škvor M.), 34.  Škvor M.(Šmídek M.), 41.  Šmídek M.(Zdražil L.) - 15.  Dohnal M.(Breburda D.), 28.  Sadílek R., 49.  Mašek J.(Pospíšil P.)

ŽK: Klusák L. (Bystřice), Kremina M., Balata T. (oba Mrač)

Bystřice: Filip M. - Tůma J., Škvor M., Šmídek M., Macháček Z., Kutník F., Orna V., Zdražil L., Klusák L., Hájek J.

Mrač: Majer P. - Sadílek R., Pospíšil P., Mašek J., Dohnal M., Kremina M., Balata T., Braný D., Škramlík K.,Breburda D.

------------------------------------------------------------------------------------------     

2.kolo

 

2B4: TJ BYSTŘICE – FC ARSENAL BENEŠOV     2 : 8   (1 : 3)

29.2.2012         SH Bystřice          20:00

Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Chaloupka Jiří          Diváci: 70

Branky: 23.  Šmídek M.(Filip M.), 43.  Macháček Z.(Fišer P.) - 8.  Šindelář P.(Chlasták M.), 20. Haas P.(Šindelář P.), 27.  Šindelář P.(Chlasták M.), 30.  Šindelář P., 37.  Haas P.(Šindelář P.), 39.  Haas P.(Pohorský J.), 42.  Mrha M.(Šindelář P.), 44.  Haas P.(Šindelář P.)

Bystřice: Filip M. - Fišer P., Filip J., Šmídek M., Klusák L., Zdražil L., Macháček Z., Kutník F., Škvor M., Orna V.

Benešov: Kondrát J. - Hampešť J., Haas P, Šindelář P., Chlasták M., Pohorský J., Mrha M.

 

2B2: KNOCKOUT 83 PŘÍBRAM – MCE SLANÝ     11 : 5    (8 : 2)

16.4.2012        SH Příbram        19:45

Rozhodčí: Petráň Marek, Peták Jan          Diváci: 10

Branky: 3.  Kočí A.(Riegel J.), 4.  Javorek P.(Riegel J.), 10.  Dražan M.(Voříšek L.), 12.  Voříšek L.(Riegel J.), 14.  Dražan M.(Riegel J.), 15.  Javorek P., 17.  Javorek P., 22.  Dražan M., 36.  Voříšek L.(Kočí A.), 37.  Kočí A.(Voříšek L.), 43.  Lukács K.(Javorek P.) - 2.  Břížďala J.(Snovický J.), 24.  Břížďala J.(Nykl M.), 35.  Husárek D., 36.  Volf L.(Snovický J.), 48.  Snovický J.(Husárek D.)

Knockout: Poplštein J. - Kočí A., Riegel J., Voříšek L., Javorek P., Lukacs K., Dražan M:, Buch O.

MCE: Husárek D. - Volf L., Nykl M., Snovický J., Pospíšil M., Břížďala J:

 

2B5: FC JOGA PLAYERS MLADÁ BOLESLAV – SK OLYMPIK MĚLNÍK      3 : 4    (0 : 1)

20.4.2012        SH Ml. Boleslav        20:00

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Dragoun Radek        Diváci: 20

Branky: 43.  Výda L.(DPK), 47.  Keszeg J.(Kořínek F.), 49.  Výda L. - 19.  Jurčovský P.(Dvořák D.), 42.  Gabčo J.(Němec J.), 46.  Němec J.(Šimandl J.), 48.  Jurčovský P.

ŽK: Výda L. (Boleslav), Gabčo J., Jurčovský P. (Mělník)

Joga: Dobruský J. - Kučera L., Brodský L., Mulač R., Keszeg J., Kořínek F., Toman M., Novotný J., Výda L., Mašek D.

Olympik: Machulka J. - Dvořák D., Jenč M., Lelek L., Volf V., Němec J., Gabčo J., Prejsa T., Jurčovský P., Šimandl J.

 

2B7: ROHOŽNÍK PRAHA 21 – TENISÁCI BENEŠOV     0 : 5    kontumačně

Utkání nebylo sehráno.

-------------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo

 

3C2: SOKOL DOBŘICHOVICE – FC ARSENAL BENEŠOV     3 : 8   (0 : 5)

25.5.2012        SH Dobřichovice        19:15

Rozhodčí: Vaněk Václav, Orálek Kamil          Diváci: 20

Branky: 28.  Větrovec P.(Kolman F.), 31.  Větrovec P.(Friš V.), 46.  Janouš M.(Větrovec P.) - 2.  Charvát J.(Žáček O.), 11.  Pohorský J.(Žáček O.), 16.  Šindelář P.(Haas P.), 22.  Chlasták M.(Žáček O.), 26.  Žáček O., 40.  Šindelář P.(Chlasták M.), 49.  Charvát J.(Šindelář P.)

ŽK: Chlasták M., Pohorský J. (oba Benešov)

Dobřichovice: Geissler J. - Větrovec P., Kolman F., Friš V., Plzák M., Janouš J., Janouš M., Rada L.

Arsenal: Kondrát J. - Žáček O., Šindelář P., Charvát J., Burian M., Haas P., Chlasták M., Pohorský J.

 

3C3: FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV – SK OLYMPIK MĚLNÍK    1 : 2   (0 : 0)

25.5.2012        SH Mladá Boleslav        20:00

Rozhodčí: Černý Martin, Dragoun RadekDiváci: 30

Branky: 48.  Kraus J.(Kohnhauser R.) - 35.  Gabčo J.(Šimandl J.), 42.  Šuba P.(Pokorný J.)

ŽK: Bělík Z. (Malibu)

Malibu: Malík A. - Pechanec O., Polanka P., Kohnhauser R., Bernat J., Maňas M., Kraus J., Dvořáček M., Bělík Z., Reyes M.A., Tvaroh P.

Olympik: Machulka J. - Jurčovský P., Jenč M., Lelek L., Prejsa T., Volf V., Gabčo J., Šuba P., Pokorný J., Šimandl J.

 

3C4: TENISÁCI BENEŠOV – FC BENAGO ZRUČ n/S1 : 4   (0 : 2)

25.5.2012         SH Neveklov        20:30

Rozhodčí: Kovář Otto, Velebil Tomáš          Diváci: 100

Branky: 42.  Zoubek L. - 7.  Rodek M.(Lištván J.), 13.  vlastní, 30.  Kvíčala F.(Rodek M.), 44.  Kvíčala F.(Rodek M.)

ŽK: Hocek P. (Benešov), Rodek (Zruč)

Tenisáci: Franěk M. - Sysel F., Mareš V., Stibůrek F., Zoubek L., Holánek M., Holánek L., Jíša P., Božovský D.,Hocek P.

Benago: Váňa P. - Rodek M., Mareš M., Lištván J., Kvíčala F., Simitči B.

 

3C1: KNOCKOUT 83 PŘÍBRAM – SAT-AN KLADNO    3 : 6   (2 : 2)

28.5.2012        SH Příbram        18:45

Rozhodčí: Peták Jan, Petráň Marek        Diváci: 10

Branky: 8.  Kočí A.(Kocourek O.), 21.  Lantora J.(Jendrušák P.), 32.  Kočí A.(Čupr M.) - 10.  Hlaváč P.(Veselka J.), 21.  Veselka J.(Abrhám T.), 26.  Holub A.(Abrhám T.), 34.  Kvapil T.(Abrhám T.), 40.  Kvapil T.(Čížek J.), 49.  Čížek J.

ŽK: Kočí A., Čupr M. (oba Knockout), Kvapil T., Fujdiar J. (oba Sat-an)

Knockout: Zykán J. - Kočí A., Voříšek L., Čupr M., Jendrušák P., Kocourek O., Lantora J.

Sat-an: Čižek J. - Fujdiar J., Kvapil T., Zieber M., Hlaváč P., Veselka J., Abrhám T., Holub A.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Semifinále:

 

D1: FC ARSENAL BENEŠOV – SAT-AN KLADNO     1 : 1   (0 : 1)    4:3   penalty

20.6.2012        SH Neveklov20:00

Rozhodčí: Rybka Zdeněk, Velebil Tomáš        Delegát: Hora Jan      Diváci: 20

Branky (asistence): 30.  Šmejkal P.(Žáček O.) - 25.  Švambera J.(Veselý J.)

Penalty:

Benešov : Šmejkal – ano, Pohorský – ne, Žáček – ano, Hampešť – ano, Chlasták – ano

ŽK: Haas P., Švambera J.

Kladno: Zieber – ne, Muller – ne, Švambera – ano, Čurda – ano, Vincenc – ano

Arsenal: Kondrát J. - Hampešť J., Pohorský J., Charvát J., Chlasták M., Haas P., Žáček P., Šmejkal P., Burian M.

Sat-an: Čížek J. - Fujdiar J., Veselý J., Muller D., Vincenc T., Zieber M., Jaráb M., Čurda J., Hafenrichter P., Švambera J., Manda P.

 

D2: SK OLYMPIK MĚLNÍK – FC BENAGO ZRUČ n/S     1 : 0    (0 : 0)

22.6.2012         SH Neratovice19:00

Rozhodčí: Černý Martin, Gryc Leoš         Delegát: Bydžovský ZdeněkDiváci: 30

Branky (asistence): 41.  Dvořák D.

ŽK: Jurčovský P., Pokorný J. (oba Olympik), Lištván J., Simitči A. (oba Benago)

Olympik: Machulka J. - Jurčovský P., Jenč M., Lelek L., Prejsa T., Volf V., Němec J., Gabčo J., Pokorný D., Šimandl J., Hyka P.

Benago: Mareš M. - Lištván J., Váňa P., Pospíšil B., Kvíčala P., Simitči A.

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Finále :

 

E1: FC ARSENAL BENEŠOV – SK OLYMPIK MĚLNÍK     2 : 3   (1 : 2)

3.9.2012          SH Neveklov         20:30

Rozhodčí: Cílek Martin, Vaněk Václav          Delegát: Nepil Pavel        Diváci: 50

Branky (asistence): 6.  Burian M.(Šindelář P.), 44.  Kilián P.(Pohorský J.) - 5.  Lelek L., 19.  Jurčovský P.(Neuman  O.), 40.  Neuman O.

ŽK: Kondrát J., Pohorský J. (oba Arsenal), Gabčo J. (Olympik)

Arsenal: Kondrát J. - Šindelář P., Charvát J., Burian M., Kilián P., Žáček O., Chlasták M., Šmejkal P., Pohorský J.

Olympik: Jene M. - Jurčovský P., Lelek L., Neuman O., Volf V., Gabčo J., Dvořák D., Prejsa T., Šimandl J., Machulka J.

=========================================================================

 

 

 

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



Pohár FAČR 2017/18
 
» Propozice Poháru FAČR 2017/18 (PDF)
 
Pohár FAČR 2016/17
 
» Výsledky Poháru FAČR 2016/17
» Propozice Poháru FAČR 2016/17 (DOC)
 
Pohár FAČR 2015/16
 
» Výsledky Poháru FAČR 2015/16
» Propozice Poháru FAČR 2015/16 (DOC)
 
Pohár FAČR 2014/15
 
» Výsledky Poháru FAČR 2014/15
» Propozice Poháru FAČR 2014/15 (DOC)
 
Pohár FAČR 2013/14
 
» Výsledky Poháru FAČR 2013/14
» Propozice Poháru FAČR 2013/14 (DOC)
 
Pohár FAČR 2012/13
 
» Výsledky Poháru FAČR 2012/13
» Propozice Poháru FAČR 2012/13 (DOC)
 
Pohár FAČR 2011/12
 
» Výsledky Poháru FAČR 2011/12
» Propozice Poháru FAČR 2011/12 (DOC)
 
Pohár FAČR 2010/11
 
» Výsledky Poháru FAČR 2010/11
» Propozice Poháru FAČR 2010/11 (DOC)
 
Pohár FAČR 2009/10
 
» Výsledky Poháru FAČR 2009/10
» Propozice Poháru FAČR 2009/10 (DOC)
Pohár FAČR 2008/09
 
» Výsledky Poháru FAČR 2008/09
» Propozice Poháru FAČR 2008/09 (DOC)
 
Historie
 
» Historické výsledky
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
» 2006/2007
» 2005/2006
» 2004/2005
» 2003/2004
 
Výsledky
 
Los soutěže a výsledky.
Pražský kraj - A
Středočeský kraj - B
Karlovarský kraj - C
Plzeňský kraj - D
Ústecký kraj - E
Liberecký kraj - F
Královéhradecký kraj - G
Pardubický kraj - H
Jihočeský kraj - I
Vysočina - J
Jihomoravský kraj - K
Moravskoslezský kraj - L
Zlínský kraj - M
Olomoucký kraj - N
 
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate