Futsal

reklama

SFL - Praha - Divize A



Praha - Divize A




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ A1-Gym. J.Palacha, A10-SP©G Hellichova, A18-GPJP Jindřiąská
výsledky: A10-SP©G Hellichova - A1-Gym. J.Palacha 2:6, A1-Gym. J.Palacha - A18-GPJP Jindřiąská 4:7, A10-SP©G Hellichova - A18-GPJP Jindřiąská 7:18
postupují: A18-GPJP Jindřiąská a A1-Gym. J.Palacha

2/ A6-OA Vinohradská, A2-VO©, SP© a SO© Podskalská, A17-S©ES Vinohradská
výsledky: A6-OA Vinohradská - A17-S©ES Vinohradská 3:2, A6-OA Vinohradská - A2-VO©, SP© a SO© Podskalská 7:5, SA17-S©ES Vinohradská - A2-VO©, SP© a SO© Podskalská 6:6
postupují: A6-OA Vinohradská a A17-S©ES Vinohradská

3/ A11-OA Hovorčovická, A4-Karlínské gymnázium, A3-OA Holeąovice, A13-S© Náhorní
výsledky: A11-OA Hovorčovická - A3-OA Holeąovice 3:1, A11-OA Hovorčovická - A13-S© Náhorní 7:2, A13-S© Náhorní - A3-OA Holeąovice 0:5, A4-Karlínské gymnázium nezúčastnilo
postupují: A11-OA Hovorčovická a A3-OA Holeąovice

4/ A16-S©t Zelený pruh, A12-GAP Education, A9-SZ© Praha, A7-SSP© Smíchovská
výsledky: A16-S©t Zelený pruh - A12-GAP Education 4:5, A9-SZ© Praha - A7-SSP© Smíchovská 2:1, A16-S©t Zelený pruh - A9-SZ© Praha 4:2, A12-GAP Education - A7-SSP© Smíchovská 7:1, A16-S©t Zelený pruh - A7-SSP© Smíchovská 3:4, A12-GAP Education - A9-SZ© Praha 5:3
postupují: A12-GAP Education a A16-S©t Zelený pruh

5/ A15-SO© civilního letectví, A8-Gymnázium Nad ©tolou, A19-TRIVIS Praha, A20-Karlínská OA a VO©E
výsledky: A8-Gymnázium Nad ©tolou - A19-TRIVIS Praha 4:0, A8-Gymnázium Nad ©tolou - A15-SO© civilního letectví 5:0, A19-TRIVIS Praha - A15-SO© civilního letectví 5:1, A20-Karlínská OA a VO©E se nezúčastnila
postupují: A8-Gymnázium Nad ©tolou a A19-TRIVIS Praha

6/ A14-Gymnázium Čakovice, A22-S© COPTH, A21-OA Heroldovy sady, A5-SO© Jarov
výsledky: A22-S© COPTH - A21-OA Heroldovy sady 1:10, A5-SO© Jarov - A14-Gymnázium Čakovice 2:2, A21-OA Heroldovy sady - A5-SO© Jarov 1:5, A5-SO© Jarov - A22-S© COPTH 10:1, A22-S© COPTH - A14-Gymnázium Čakovice 1:4, A21-OA Heroldovy sady - A14-Gymnázium Čakovice 2:0
postupují: A5-SO© Jarov a A21-OA Heroldovy sady





2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ A18-GPJP Jindřiąská, A17-S©ES Vinohradská, A12-GAP Education, A21-OA Heroldovy sady
výsledky: A17-S©ES Vinohradská - A12-GAP Education 2:2 (1:1), A18-GPJP Jindřiąská - A21-OA Heroldovy sady 3:0 (2:0), A17-S©ES Vinohradská - A18-GPJP Jindřiąská 1:1 (0:0), A12-GAP Education - A21-OA Heroldovy sady 2:0 (1:0), A18-GPJP Jindřiąská - A12-GAP Education 1:1 (1:1), A17-S©ES Vinohradská - A21-OA Heroldovy sady 3:1 (2:0)
postupují: A17-S©ES Vinohradská, A12-GAP Education a A18-GPJP Jindřiąská

B/ A8-Gymnázium Nad ©tolou, A1-Gym. J.Palacha, A11-OA Hovorčovická, A16-S©t Zelený pruh
výsledky: A8-Gymnazium Nad ©tolou - A1-Gymnazium J.Palacha 4:1, A11-OA Hovorčovická - A16-S©t Zelený pruh 3:4, A8-Gymnazium Nad ©tolou - A11-OA Hovorčovická 2:2, A1-Gymnazium J.Palacha - A16-S©t Zelený pruh 0:1, A8 Gymnazium Nad ©tolou - A16-S©t Zelený pruh 1:1, A1-Gymnazium J.Palacha - A11-OA Hovorčovická 6:3
postupují: A16-S©t Zelený pruh, A8-Gymnazium Nad ©tolou a A1-Gymnazium J.Palacha

C/ A5-SO© Jarov, A19-TRIVIS Praha, A6-OA Vinohradská, A3-OA Holeąovice
výsledky: A6-OA Vinohradská - A5-SO© Jarov 1:7, A3-OA Holeąovice - A19-TRIVIS Praha 8:3, A5-SO© Jarov - A3-OA Holeąovice 10:6, A19-TRIVIS Praha - A6-OA Vinohradská 5:4, A5-SO© Jarov - A19-TRIVIS Praha 9:5, A3-OA Holeąovice - A6-OA Vinohradská 4:5
postupují: A5-SO© Jarov, A3-OA Holeąovice a A6-OA Vinohradská





3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ A17-S©ES Vinohradská, A8-Gymnazium Nad ©tolou, A6-OA Vinohradská
výsledky: A8-Gymnazium Nad ©tolou - A6-OA Vinohradská 4:1, A17-S©ES Vinohradská se nezúčastnila
postupují: A8-Gymnazium Nad ©tolou

II/ A5-SO© Jarov, A12-GAP Education, A1-Gymnazium J.Palacha
výsledky: A1-Gymnazium J.Palacha - A5-SO© Jarov 0:7, A1-Gymnazium J.Palacha - A12-GAP Education 0:4, A5-SO© Jarov - A12-GAP Education 9:0
postupují: A5-SO© Jarov

III/ A16-S©t Zelený pruh, A3-OA Holeąovice, A18-GPJP Jindřiąská
výsledky: A16-S©t Zelený pruh - A3- OA Holeąovice 0:2,A3-OA Holeąovice - A18- GPJP Jindřiąská 2:1,A16-S©t Zelený pruh - A18 -GPJP Jindřiąská 5:5
postupují: A3-OA Holeąovice





Finále Divize:
A8-Gymnazium Nad ©tolou, A5-SO© Jarov, A3-OA Holeąovice
Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate