Futsal

reklama

SFL - Střední Čechy - divize B



Praha - Divize B





1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ B10-Gymnázium Mnichovo Hradiątě, B4-SOU Hubálov, B19-SO© a SOU Mladá Boleslav
výsledky:
postupují:

2/ B42-SO© Čelákovice, B9-GBH Nymburk, B43-SO© a SOU Nymburk
výsledky: B9-GBH Nymburk - B43-SO© a SOU Nymburk 4:8 (2:4), B42-SO© Čelákovice - B9-GBH Nymburk 2:4 (2:1), B42-SO© Čelákovice - B43-SO© a SOU Nymburk 6:11 (4:6)
postupují: B43-SO© a SOU Nymburk a B9-GBH Nymburk

3/ B23-SOU Poděbrady, B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B2-SZe© a SO© Poděbrady
výsledky: B23-SOU Poděbrady - B2-SZe© a SO© Poděbrady 13:1 (4:1), B23-SOU Poděbrady - B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 5:13 (1:8), B2-SZe© a SO© Poděbrady - B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 2:11 (2:4)
postupují: B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad a B23-SOU Poděbrady

4/ B22-SOS a SOU Městec Králové, B35-H© Poděbrady, B34-EKO Gymnázium Poděbrady
výsledky: B22-SOS a SOU Městec Králové - B34-EKO Gymnázium Poděbrady 7:2 (4:2), B35-H© Poděbrady - B34-EKO Gymnázium Poděbrady 14:0 (8:0),B35-H© Poděbrady - B22-SOS a SOU Městec Králové 8:0 (3:0)
postupují: B35-H© Poděbrady a B22-SOS a SOU Městec Králové

5/ B1-SO© a SOUs Kolín, B36-SO©is a SOU Kolín, B26-Gymnázium Kolín, B45-OA Kolín
výsledky: B1-SO© a SOUs Kolín - B36-SO©is a SOU Kolín 9:3 (3:2), B26-Gymnázium Kolín - B45-OA Kolín 2:3 (1:1), B1-SO© a SOUs Kolín - B45-OA Kolín 3:0 (1:0), B36-SO©is a SOU Kolín - B26-Gymnázium Kolín 4:9 (1:5), B26-Gymnázium Kolín - B1-SO© a SOUs Kolín 1:11 (0:7), B45-OA Kolín - B36-SO©is a SOU Kolín 1:2 (0:2)
postupují: B1-SO© a SOUs Kolín a B26-Gymnázium Kolín

6/ B29-G a SO©Pg Čáslav, B13-VO© Kutná Hora, B25-SZ© Čáslav
výsledky: B25-SZ© Čáslav - B29-G a SO©Pg Čáslav 2:6 (2:2), B29-G a SO©Pg Čáslav - B13-VO© Kutná Hora 3:4 (1:2), B13-VO© Kutná Hora - B25-SZ© Čáslav 7:1 (3:1)
postupují: B13-VO© Kutná Hora a B29-G a SO©Pg Čáslav

7/ B28-VO©, SP© a OA Čáslav, B40-SO© a SOU dopravní Čáslav, B39-SOU Náměstí Čáslav
výsledky: B40-SO© a SOU dopravní Čáslav - B28-VO©, SP© a OA Čáslav 2:4 (0:2), B40-SO© a SOU dopravní Čáslav - B39-SOU Náměstí Čáslav 10:1 (4:0), B39-SOU Náměstí Čáslav - B28-VO©, SP© a OA Čáslav 2:8 (0:4)
postupují: B28-VO©, SP© a OA Čáslav a B40-SO© a SOU dopravní Čáslav

8/ B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany, B31-Obchodní akademie Neveklov, B21-IS©T Beneąov, B33-VO© a SZe© Beneąov
výsledky: B21-IS©T Beneąov - B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany 0:1 (0:0), B33-VO© a SZe© Beneąov - B31-Obchodní akademie Neveklov 5:2 (2:0), B31-Obchodní akademie Neveklov - B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany 1:2 (1:0), B21-IS©T Beneąov - B33-VO© a SZe© Beneąov 2:3 (0:1), B21-IS©T Beneąov - B31-Obchodní akademie Neveklov 2:8 (1:2), B33-VO© a SZe© Beneąov - B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany 1:5 (0:0)
postupují: B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany a B33-VO© a SZe© Beneąov

9/ B8-SP© Vlaąim, B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim, B24-OA Vlaąim
výsledky: B8-SP© Vlaąim - B24-OA Vlaąim 11:5 (7:1), B8-SP© Vlaąim - B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim 5:1 (2:0), B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim - B24-OA Vlaąim 8:4 (5:1)
postupují: B8-SP© Vlaąim a B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim

10/ B7-IS© HPOS Příbram, B14-OA a VO© Příbram, B16-Gymnázium Legionářů Příbram, B37-SO© a SOU Dubno
výsledky: B16-Gymnázium Legionářů Příbram – B14-OA a VO© Příbram 2:4 (2:1), B7-IS© HPOS Příbram – B37-SO© a SOU Dubno 8:6 (4:1), B16-Gymnázium Legionářů Příbram – B37-SO© a SOU Dubno 9:5 (2:4), B14-OA a VO© Příbram – B7-IS© HPOS Příbram 2:3 (1:1), B16-Gymnázium Legionářů Příbram - B7-IS© HPOS Příbram 4:2 (3:1), B14-OA a VO© Příbram - B37-SO© a SOU Dubno 10:2 (1:2)
postupují: B14-OA a VO© Příbram a B16-Gymnázium Legionářů Příbram

11/ B5-SOU Hluboą, B18-Gymnázium Dobříą, B41-OA,SPg© Beroun, B27-SP© a VO© Příbram
výsledky: B41-OA,SPg© Beroun - B5-SOU Hluboą 7:4 (5:2), B18-Gymnázium Dobříą - B27-SP© a VO© Příbram 1:10 (1:5), B5-SOU Hluboą - B18-Gymnázium Dobříą 6:5 (2:3), B27-SP© a VO© Příbram - B41-OA,SPg© Beroun 7:1 (6:1), B27-SP© a VO© Příbram - B5-SOU Hluboą 5:3 (4:0), B41-OA,SPg© Beroun - B18-Gymnázium Dobříą 6:6 (4:3)
postupují: B27-SP© a VO© Příbram a B41-OA,SPg© Beroun

12/ B12-SP© a VO© Kladno, B3-SO© a SOU Dubská Kladno, B17-OA Slaný
výsledky: B12-SP© a VO© Kladno - B3-SO© a SOU Dubská Kladno 5:2 (1:1), B17-OA Slaný - B3-SO© a SOU Dubská Kladno 3:1 (1:1), B17-OA Slaný - B12-SP© a VO© Kladno 4:3 (1:3)
postupují: B17-OA Slaný a B12-SP© a VO© Kladno

13/ B32-IS©T Mělník, B44-1. K©PA Kladno, B38-SO© A SOU E.Beneąe Kladno
výsledky: B44-1. K©PA Kladno - B38-SO© A SOU E.Beneąe Kladno 11:9, B32-IS©T Mělník se odhlásila
postupují: B44-1. K©PA Kladno a B38-SO© A SOU E.Beneąe Kladno

14/ B46-SP©S a OA Kladno, B20-SG Kladno, B15-SOU Nové Straąecí
výsledky: B15-SOU Nové Straąecí - B46-SP©S a OA Kladno 4:2 (2:1), B46-SP©S a OA Kladno - B20-SG Kladno 6:11 (4:8), B20-SG Kladno - B15-SOU Nové Straąecí 3:5 (2:3)
postupují: B15-SOU Nové Straąecí a B20-SG Kladno




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ B43-SO© a SOU Nymburk, B9-GBH Nymburk, B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B22-SOS a SOU Městec Králové
výsledky:
postupují:

B/ B35-H© Poděbrady, B23-SOU Poděbrady, B1-SO© a SOUs Kolín, B26-Gymnázium Kolín
výsledky:
postupují:

C/ B13-VO© Kutná Hora, B29-G a SO©Pg Čáslav, B28-VO©, SP© a OA Čáslav, B40-SO© a SOU dopravní Čáslav
výsledky:
postupují:

D/ B8-SP© Vlaąim, B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim, B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany, B33-VO© a SZe© Beneąov
výsledky:
postupují:

E/ B14-OA a VO© Příbram, B16-Gymnázium Legionářů Příbram, B27-SP© a VO© Příbram, B41-OA,SPg© Beroun
výsledky:
postupují:

F/ B17-OA Slaný, B38-SO© A SOU E.Beneąe Kladno, B15-SOU Nové Straąecí
výsledky:
postupují:

G/ B12-SP© a VO© Kladno, B44-1. K©PA Kladno, B20-SG Kladno
výsledky:
postupují:




3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ Vítěz 1, Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C
výsledky:
postupují:

II/ Vítěz D, Druhý D, Vítěz E, Druhý E
výsledky:
postupují:

III/ Vítěz F, Druhý F, Vítěz G, Druhý G
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III


II/
výsledky:
postupují:







Finále Divize:

Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate