Futsal

reklama

SFL - Východní Čechy - divize E



Východní Čechy - divize E




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ E4-S©TŘ Nový Bydľov, E14-Gymnázium Nový Bydľov, E29-VO© a SO© Nový Bydľov
výsledky: E4-S©TŘ Nový Bydľov - E14-Gymnázium Nový Bydľov 3:9 (1:3), E14-Gymnázium Nový Bydľov - E29-VO© a SO© Nový Bydľov 12:2 (7:0), E29-VO© a SO© Nový Bydľov - E4-S©TŘ Nový Bydľov 3:3 (1:0)
postupují: E14-Gymnázium Nový Bydľov a E4-S©TŘ Nový Bydľov

2/ E23-SOU Lázně Bělohrad, E21-S©GS Nová Paka, E33-SO© a SOU Vocelova HK
výsledky: E23-SOU Lázně Bělohrad - E21-S©GS Nová Paka 2:5 (0:3), E21-S©GS Nová Paka - E33-SO© a SOU Vocelova HK 2:12 (1:5), E23-SOU Lázně Bělohrad - E33-SO© a SOU Vocelova HK 2:17 (0:8)
postupují: E33-SO© a SOU Vocelova HK a E21-S©GS Nová Paka

3/ E13-VO© a SP© stavební Náchod, E16-S©ose Červený Kostelec, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
výsledky: E13-VO© a SP© stavební Náchod - E16-S©ose Červený Kostelec 4:2 (1:1), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E16-S©ose Červený Kostelec 5:2 (1:1), E13-VO© a SP© stavební Náchod - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 2:1 (1:1)
postupují: E13-VO© a SP© stavební Náchod a E7-Jiráskovo gymnázium Náchod

4/ E9-S©SOG Hradec Králové, E12-OA Hradec Králové, E8-GYBON Hradec Králové
výsledky: E8-GYBON Hradec Králové - E9-S©SOG Hradec Králové 4:4 (3:1), E9-S©SOG Hradec Králové - E12-OA Hradec Králové 5:4 (1:1), E12-OA Hradec Králové - E8-GYBON Hradec Králové 6:3 (2:1)
postupují: E9-S©SOG Hradec Králové a E12-OA Hradec Králové

5/ E18-SOUz Chvaletice, E1-EDUCA Pardubice, E26-Gymnázium Mozartova Pardubice
výsledky: E18-SOUz Chvaletice - E1-EDUCA Pardubice 1:8 (0:4), E18-SOUz Chvaletice - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 0:5 (0:3), E1-EDUCA Pardubice - E26-Gymnázium Mozartova Pardubice 2:4 (2:2)
postupují: E26-Gymnázium Mozartova Pardubice a E1-EDUCA Pardubice

6/ E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E5-SP© Chrudim, E32-S©Z a VO© Chrudim
výsledky: E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E5-SP© Chrudim 1:2 (1:0), E32-S©Z a VO© Chrudim - E5-SP© Chrudim 0:7 (0:4), E32-S©Z a VO© Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 1:4 (0.1)
postupují: E5-SP© Chrudim a E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

7/ E34-SO© a SOU technické Třemoąnice, E15-Gymnázium KVR Hlinsko, E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř
výsledky: 23. 11. 2017
postupují:

8/ E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou, E22-OA a H© Havlíčkův Brod, E3-Akademie Světlá nad Sázavou
výsledky: E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou - E22-OA a H© Havlíčkův Brod 3:2 (2:2), E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou - E3-Akademie Světlá nad Sázavou 3:2 (2:1), E22-OA a H© Havlíčkův Brod - E3-Akademie Světlá nad Sázavou 10:0 (3:0)
postupují: E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou a E22-OA a H© Havlíčkův Brod

9/ E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice, E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E25-IS©T Vysoké Mýto, E30-S©Po Vysoké Mýto
výsledky: E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 3:0 (1:0), E25-IS©T Vysoké Mýto - E30-S©Po Vysoké Mýto 2:3 (0:1), E30-S©Po Vysoké Mýto - E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice 1:6 (1:2), E25-IS©T Vysoké Mýto - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 3:2 (1:2), E25-IS©T Vysoké Mýto - E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice 0:1 (0:0), E30-S©Po Vysoké Mýto - E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto 1:11 (0:3)
postupují: E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice a E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto

10/ E27-Gymnázium ®amberk, E2-OA a SO©cr Choceň, E6-VO© a S© technická Česká Třebová, F39-SOUo Králíky
výsledky: E2-OA a SO©cr Choceň - E27-Gymnázium ®amberk 3:3 (2:0), F39-SOUo Králíky - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 0:4 (0:2), E2-OA a SO©cr Choceň - F39-SOUo Králíky 9:1 (5:1), E27-Gymnázium ®amberk - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 2:6 (0:3), E2-OA a SO©cr Choceň - E6-VO© a S© technická Česká Třebová 3:2 (1:1), E27-Gymnázium ®amberk - F39-SOUo Králíky 5:1 (1:1)
postupují: E2-OA a SO©cr Choceň a E6-VO© a S© technická Česká Třebová

11/ E24-Gymnázium Polička, E28-Gymnázium Moravská Třebová, E19-Gymnázium Jevíčko
výsledky: E28-Gymnázium Moravská Třebová - E19-Gymnázium Jevíčko 7:1 (4:0), E24-Gymnázium Polička - E19-Gymnázium Jevíčko 3:1 (1:0), E28-Gymnázium Moravská Třebová - E24-Gymnázium Polička 2:0 (0:0)
postupují: E28-Gymnázium Moravská Třebová a E24-Gymnázium Polička




2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ E14-Gymnázium Nový Bydľov, E21-S©GS Nová Paka, E13-VO© a SP© stavební Náchod, E12-OA Hradec Králové
výsledky:
postupují:

B/ E9-S©SOG Hradec Králové, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod, E33-SO© a SOU Vocelova HK, E4-S©TŘ Nový Bydľov
výsledky:
postupují:

C/ E26-Gymnázium Mozartova Pardubice, E1-EDUCA Pardubice, E5-SP© Chrudim, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim
výsledky:
postupují:

D/ Vítěz 7, Druhý 7, E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou, E22-OA a H© Havlíčkův Brod
výsledky:
postupují:

E/ E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice, E6-VO© a S© technická Česká Třebová, E28-Gymnázium Moravská Třebová
výsledky:
postupují:

F/ E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E2-OA a SO©cr Choceň, E24-Gymnázium Polička
výsledky:
postupují:




3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ Vítěz A, Druhý A, Vítěz B, Druhý B
výsledky:
postupují:

II/ Vítěz C, Druhý C, Vítěz D, Druhý D
výsledky:
postupují:

III/ Vítěz E, Druhý E, Vítěz F, Druhý F
výsledky:
postupují:







Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III
Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate