Futsal

reklama

SFL - Severní Morava - divize F



Severní Morava - divize F




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ F11-Gymnázium ©umperk, F35-SZ© ©umperk, F28-SO© a SOUss Jeseník, F27-Gymnázium Jeseník
výsledky: F35-SZ© ©umperk - F27-Gymnázium Jeseník 1:6 (0:5), F11-Gymnázium ©umperk - F28-SO© a SOUss Jeseník 2:0 (0:0), F35-SZ© ©umperk - F28-SO© a SOUss Jeseník 2:2 (0:2), F11-Gymnázium ©umperk - F27-Gymnázium Jeseník 1:1 (1:1), F27-Gymnázium Jeseník - F28-SO© a SOUss Jeseník 6:0 (5:0), 35-SZ© ©umperk - F11-Gymnázium ©umperk 1:14 (0:3)
postupují: F11-Gymnázium ©umperk a F27-Gymnázium Jeseník

2/ F3-Střední ąkola automobilní Krnov, F29-SO© a Z© Město Albrechtice
výsledky: F3-Střední ąkola automobilní Krnov - F29-SO© a Z© Město Albrechtice 10:2 (3:0)
postupují: F3-Střední ąkola automobilní Krnov

3/ F26-GMK Bílovec, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba, F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba
výsledky: F-26 GMK Bílovec - F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba 1:12, F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba 6:0, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba - F-26 GMK Bílovec 7:1,
postupují: F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba a F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba

4/ F42-S©TZ Nový Jičín, F22-Biskupské gymnázium v Ostravě, F36-International School of Ostrava
výsledky: F22-Biskupské gymnázium v Ostravě - F42-S©TZ Nový Jičín 2:9 (0:5), F42-S©TZ Nový Jičín - F36-International School of Ostrava 14:0 (8:0), F36-International School of Ostrava - F22-Biskupské gymnázium v Ostravě 3:9 (2:5)
postupují: F42-S©TZ Nový Jičín a F22-Biskupské gymnázium v Ostravě

5/ F21-Matiční gymnázium Ostrava, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín
výsledky: F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 1:3 (0:1), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba 1:3 (0:1), F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín 6:2 (3:1), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 2:3 (1:2), F21-Matiční gymnázium Ostrava - F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín 4:4 (3:2), F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F31-SO© OOM Ostrava-Poruba 1:3 (1:1)
postupují: F31-SO© OOM Ostrava-Poruba a F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba

6/ F13-S©ts Karviná, F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné, F5-SO© T® Třinec
výsledky: F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné - F5-SO© T® Třinec 4:4 (2:3), F5-SO© T® Třinec - F13-S©ts Karviná 2:3 (0:0), F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné - F13-S©ts Karviná 1:1 (0:1)
postupují: F13-S©ts Karviná a F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné

7/ F19-RG Prostějov, F1-SO©PO Prostějov, F32-SZ© Prostějov, F44-SO© Prostějov
výsledky:
postupují:

8/ F38-SP© a SOU Uničov, F12-S©LCH Olomouc, F41-S© Polygrafická Olomouc
výsledky: F38-SP© a SOU Uničov - F12-S©LCH Olomouc 1:0 (0:0), F38-SP© a SOU Uničov - F41-S© Polygrafická Olomouc 13:0 (6:0), F12-S©LCH Olomouc - F41-S© Polygrafická Olomouc 9:0 (5:0)
postupují: F38-SP© a SOU Uničov a F12-S©LCH Olomouc

9/ F43-Gymnázium Uničov, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc, F17-S© Řezbářská Tovačov
výsledky:
postupují:

10/ F16-SP©S Olomouc, F2-Obchodní akademie Olomouc, F20-Sigmundova S©s Lutín
výsledky: F2-Obchodní akademie Olomouc - F16-SP©S Olomouc 4:3, F2-Obchodní akademie Olomouc - F20-Sigmundova S©s Lutín 11:1, F16-SP©S Olomouc - F20-Sigmundova S©s Lutín 5:1
postupují: F2-Obchodní akademie Olomouc a F16-SP©S Olomouc

11/ F6-S©P Rooseveltova Olomouc, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd, F23-Horstav Olomouc
výsledky: F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd 6:1, F6-S©P Rooseveltova Olomouc - F23-Horstav Olomouc 5:1, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd - F23-Horstav Olomouc 3:2
postupují: F6-S©P Rooseveltova Olomouc a F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd

12/ F8-S®zz Olomouc, F30-Gymnázium Olomouc, F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc
výsledky: F30-Gymnázium Olomouc - F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc 3:0, F8-S®zz Olomouc - F30-Gymnázium Olomouc 1:2, F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc - F8-S®zz Olomouc 1:6
postupují: F30-Gymnázium Olomouc a F8-S®zz Olomouc

13/ F34-SO© ©tursova Olomouc, F9-S©TO Olomouc, F18-GJB a SPg© Přerov
výsledky: F9-S©TO Olomouc - F34-SO© ©tursova Olomouc 6:1 (4:1), F18-GJB a SPg© Přerov - F9-S©TO Olomouc 2:6 (0:4), F34-SO© ©tursova Olomouc - F18-GJB a SPg© Přerov 0:15 (0:7)
postupují: F9-S©TO Olomouc a F18-GJB a SPg© Přerov

14/ F10-VO© a SP©E Olomouc, F37-Slovanské gymnázium Olomouc, F40-SO© Řepčínská Olomouc
výsledky: F10-VO© a SP©E Olomouc - F37-Slovanské gymnázium Olomouc 4:1 (2:0), F37-Slovanské gymnázium Olomouc - F40-SO© Řepčínská Olomouc 10:1 (5:0), F10-VO© a SP©E Olomouc - F40-SO© Řepčínská Olomouc 11:2 (5:0)
postupují: F10-VO© a SP©E Olomouc a F37-Slovanské gymnázium Olomouc



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ F11-Gymnázium ©umperk, F27-Gymnázium Jeseník, F3-Střední ąkola automobilní Krnov
výsledky:
postupují:

B/ F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, F22-Biskupské gymnázium v Ostravě, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné
výsledky:
postupují:

C/ F13-S©ts Karvin, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F42-S©TZ Nový Jičín, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba
výsledky:
postupují:

D/ Vítěz 7, F12-S©LCH Olomouc, Vítěz 9, F16-SP©S Olomouc
výsledky:
postupují:

E/ F6-S©P Rooseveltova Olomouc, F8-S®zz Olomouc, F9-S©TO Olomouc, F37-Slovanské gymnázium Olomouc
výsledky:
postupují:

F/ F2-Obchodní akademie Olomouc, Druhý 9, F38-SP© a SOU Uničov, Druhý 7
výsledky:
postupují:

G/ F10-VO© a SP©E Olomouc, F18-GJB a SPg© Přerov, F30-Gymnázium Olomouc, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd
výsledky:
postupují:



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ Vítěz B, Druhý B, Vítěz C, Druhý C
výsledky:
postupují:

II/ Vítěz D, Druhý E, Vítěz A
výsledky:
postupují:

III/ Druhý F, Vítěz G, Druhý D
výsledky:
postupují:

IV/ Vítěz G, Druhý F, Vítěz E
výsledky:
postupují:



Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III, Vítěz IV






Finále Divize:

Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate