Futsal

reklama

SFL - Jižní Morava - divize H



Jižní Morava - divize H




1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017

1/ H27-SŠPTA Jihlava, H13-SŠ stavební Jihlava, H5-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava
výsledky: H27-SŠPTA Jihlava - H5-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava 1:6 (0:3), H5-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava - H13-SŠ stavební Jihlava 10:2 (5:1), H13-SŠ stavební Jihlava - H27-SŠPTA Jihlava 4:10 (3:5)
postupují: H5-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava a H27-SŠPTA Jihlava

2/ H22-SOŠ Dvořákova Znojmo, H33-Katolické gymnázium Třebíč, H10-Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice
výsledky: H22-SOŠ Dvořákova Znojmo - H10-Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 4:2 (2:1), H33-Katolické gymnázium Třebíč - H10-Gymnázium a SOŠ Moravské Budějovice 8:2 (5:2), H22-SOŠ Dvořákova Znojmo - H33-Katolické gymnázium Třebíč 9:5 (5:1)
postupují: H22-SOŠ Dvořákova Znojmo a H33-Katolické gymnázium Třebíč

3/ H7-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče, H25-SOŠ a SOU Hustopeče, H14-Střední vinařské škola Valtice
výsledky: H14-Střední vinařská škola Valtice - H25-SOŠ a SOU Hustopeče 8:3, H14-Střední vinařská škola Valtice - H7-Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče 6:3, H25-SOŠ a SOU Hustopeče - H7-Gymnázium T.G. Masaryka Hustopeče 5:3
postupují: H14-Střední vinařská škola Valtice a H25-SOŠ a SOU Hustopeče

4/ H16-CMGaSOŠPg Brno, H20-SPŠ Purkyňova Brno, H11-Gymnázium Velké Pavlovice
výsledky: H16-CMGaSOŠPg Brno - H20-SPŠ Purkyňova Brno 1:1, H20-SPŠ Purkyňova Brno - H11-Gymnázium Velké Pavlovice 8:4, H11-Gymnázium Velké Pavlovice - H16-CMGaSOŠPg Brno 5:2
postupují: H20-SPŠ Purkyňova Brno a H11-Gymnázium Velké Pavlovice

5/ H8-SŠTE Olomoucká Brno, H21-SZŠ Merhautova, H18-SŠEE Sokolnice
výsledky: H21-SZŠ Merhautova – H18-SŠEE Sokolnice 10:0 (6:0), H8-SŠTE Olomoucká Brno - H18-SŠEE Sokolnice 8:2 (5:1), H8-SŠTE Olomoucká Brno - H21-SZŠ Merhautova 1:6 (1:3)
postupují: H21-SZŠ Merhautova a H8-SŠTE Olomoucká Brno

6/ H28-Moravské gymnázium Brno, H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno, H19-Gymnázium Tišnov
výsledky: H19-Gymnázium Tišnov - H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno 8:6 (6:3), H19-Gymnázium Tišnov - H28-Moravské gymnázium Brno 8:3 (3:2), H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno - H28-Moravské gymnázium Brno 5:1 (2:1)
H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brnopostupují: H19-Gymnázium Tišnov a H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno

7/ H4-Střední škola Gellnerka Brno, H35-SZaŠ Rajhrad, H40-SŠSE Trnkova Brno
výsledky: H4-Střední škola Gellnerka Brno - H40-SŠSE Trnkova Brno 2:0 (1:0), H35-SZaŠ Rajhrad se nezúčastnila
postupují: H4-Střední škola Gellnerka Brno a H40-SŠSE Trnkova Brno

8/ H9-BPA Brno, H39-ISŠA Křižíkova Brno, H41-Biskupské gymnázium Brno
výsledky: H39-ISŠA Křižíkova Brno – H9-BPA Brno 0:6, H9-BPA Brno – H41-Biskupské gymnázium Brno 3:0, H39-ISŠA Křižíkova Brno – H41-Biskupské gymnázium Brno 8:2
postupují: H9-BPA Brno a H39-ISŠA Křižíkova Brno

9/ H2-Gym, OA a JŠ Hodonín, H3-SŠPU Hodonín, H31-ISŠ Hodonín, H6-Gymnázium Hodonín
výsledky: H2-Gym, OA a JŠ Hodonín - H6-Gymnázium Hodonín 3:1 (0:1), H2-Gym, OA a JŠ Hodonín - H31-ISŠ Hodonín 3:2 (2:0), H2-Gym, OA a JŠ Hodonín - H3-SŠPU Hodonín 3:4 (1:4), H6-Gymnázium Hodonín - H31-ISŠ Hodonín 3:7 (0:4), H6-Gymnázium Hodonín - H3-SŠPU Hodonín 0:1 (0:1), H31-ISŠ Hodonín - H3-SŠPU Hodonín 3:0 (1:0),
postupují: H31-ISŠ Hodonín a H2-Gym, OA a JŠ Hodonín

10/ H17-OA a SOU Veselí nad Moravou, H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice, H24-SŠGHL Bzenec, H30-Střední škola automobilní Kyjov
výsledky: H17-OA a SOU Veselí nad Moravou - H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice 4:3, H17-OA a SOU Veselí nad Moravou - H24-SŠGHL Bzenec H16 1:1, H17-OA a SOU Veselí nad Moravou - H30-SŠA Kyjov 1:0, H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice - H24-SŠGHL Bzenec 4:1, H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice - H30-SŠA Kyjov 4:3, H24-SŠGHL Bzenec - H30-SŠA Kyjov 3:0 kontumačně
postupují: H17-OA a SOU Veselí nad Moravou a H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice

11/ H38-Gymnázium Uherské Hradiště, H23-Střední škola letecká Kunovice, H34-Stojanovo gymnázium Velehrad
výsledky: H23-Střední škola letecká Kunovice - H34-Stojanovo gymnázium Velehrad 2:7 (0:3), H38-Gymnázium Uherské Hradiště - H34-Stojanovo gymnázium Velehrad 4:2 (1:0), H23-Střední škola letecká Kunovice - H38-Gymnázium Uherské Hradiště 0:7 (0:4)
postupují:H38-Gymnázium Uherské Hradiště

12/ H15-Střední průmyslová škola Otrokovice, H1-OA a VOŠE Zlín, H42-Obchodní akademie Kroměříž
výsledky: H15-Střední průmyslová škola Otrokovice - H1-OA a VOŠE Zlín 1:10 (0:6), H1-OA a VOŠE Zlín - H42-Obchodní akademie Kroměříž 10:1 (5:0), H15-Střední průmyslová škola Otrokovice - H42-Obchodní akademie Kroměříž 5:9 (1:5)
postupují: H1-OA a VOŠE Zlín

13/ H29-Gy TGM Zlín, H36-Střední škola gastronomie a obchodu Zlín, H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín, H12-SŠH Zlín
výsledky: H29-Gy TGM Zlín – H12-SŠH Zlín 14:0 (6:0), H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín – H36-Střední škola gastronomie a obchodu Zlín 3:0 (3:0), H36-Střední škola gastronomie a obchodu Zlín – H29-Gy TGM Zlín 2:7 (1:4), H12-SŠH Zlín – H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín 2:17 (2:7), H36-Střední škola gastronomie a obchodu Zlín – H12-SŠH Zlín 12:1 (5:0), H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín – H29-Gy TGM Zlín 4:3 (1:2)
postupují: H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín a H29-Gy TGM Zlín



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

A/ H5-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava, H27-SŠPTA Jihlava, H22-SOŠ Dvořákova Znojmo, H33-Katolické gymnázium Třebíč
výsledky:
postupují:

B/ H14-Střední vinařská škola Valtice, H11-Gymnázium Velké Pavlovice, H19-Gymnázium Tišnov, H39-ISŠA Křižíkova Brno
výsledky:
postupují:

C/ H4-Střední škola Gellnerka Brno, H25-SOŠ a SOU Hustopeče, H21-SZŠ Merhautova, H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno
výsledky:
postupují:

D/ H9-BPA Brno, H40-SŠSE Trnkova Brno, H20-SPŠ Purkyňova Brno, H8-SŠTE Olomoucká Brno
výsledky:
postupují:

E/ H31-ISŠ Hodonín, H2-Gym, OA a JŠ Hodonín, H17-OA a SOU Veselí nad Moravou, H32-Purkyňovo gymnázium Strážnice
výsledky:
postupují:

F/ H38-Gymnázium Uherské Hradiště, H1-OA a VOŠE Zlín, H26-Gymnázium Lesní čtvrť Zlín, H29-Gy TGM Zlín
výsledky:
postupují:



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018

I/ Vítěz A, Druhý B, Vítěz C, Druhý D
výsledky:
postupují:

II/ Vítěz D, Druhý A, Vítěz B, Druhý C
výsledky:
postupují:

III/ Vítěz E, Druhý E, Vítěz F, Druhý F
výsledky:
postupují:






Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III

Podrobnosti zde

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate