Futsal

reklama

SFL Dívky divize



SFL dívky




Praha + Střední Čechy - Divize A+B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W7-SO© Jarov, W20-SZ© Praha, W65-SP©S a OA Kladno, W56-OA Heroldovy sady
výsledky:
postupují:

2/ W28-OA Hovorčovická, W16-Gymnázium Nad ©tolou, W48-Karlínská OA a VO©E, W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha
výsledky: W28-OA Hovorčovická - W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha 2:3, W28-OA Hovorčovická - W48-Karlínská OA a VO©E 4:0, W48-Karlínská OA a VO©E - W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha 1:3, W16-Gymnázium Nad ©tolou se nezúčastnila
postupují: W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha

3/ W10-Gymnázium Sedlčany, W41-Gymnázium Příbram, W38-Obchodní akademie Neveklov
výsledky:
postupují:

4/ W31-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, W44-H© Poděbrady, W51-SOU Náměstí Čáslav
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz 1, W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha, Vítěz 3, Vítěz 4



Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W34-S©INFIS Plzeň, W5-Masarykovo gymnázium Plzeň, W27-SaPS© Plzeň
výsledky:
postupují:

2/ W39-OA Plzeň, W43-SZ© a VOZ© Plzeň, W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice, W15-SO© a SOU Horąovský Týn
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Druhý 2



Severní Čechy - divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláątní soutěľ, vítěz postupuje do finále Divize - soutěľ řídí Leoą Bím, předseda KR A©SK Libereckého kraje

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W33-Gymnázium Kadaň, W53-S©DVS Most, W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice, W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
výsledky:
postupují:

2/ W32-Gymnázium a SO©Pg Liberec, W12-VO©,SP© a SO©S a CR Varnsdorf
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2



Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň, W54-Gymnázium ®amberk, W47-IS©T Vysoké Mýto, W55-Gymnázium Moravská Třebová
výsledky:
postupují:

2/ W9-S©SOG Hradec Králové, W8-GYBON Hradec Králové, W21-SO© a J© Hradec Králové (OAHK)
výsledky: W9-S©SOG Hradec Králové - W8-GYBON Hradec Králové 5:0 (3:0), W21-SO© a J© Hradec Králové - W8-GYBON Hradec Králové 8:3 (5:3), W21-SO© a J© Hradec Králové - W9-S©SOG Hradec Králové 1:1 (0:1)
postupují: W21-SO© a J© Hradec Králové

3/ W23-SO© a SOU Mladá Boleslav, W37-S©GS Nová Paka, W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz 1, W21-SO© a J© Hradec Králové, Vítěz 3



Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W57-SO© Řepčínská Olomouc, W22-GJB a SPg© Přerov, W59-Gymnázium Jeseník
výsledky: W57-SO© Řepčínská Olomouc - W22-GJB a SPg© Přerov 3:2 (po penaltách) (1:1), W59-Gymnázium Jeseník se omluvilo
postupují: W57-SO© Řepčínská Olomouc

2/ W58-S© Polygrafická Olomouc, W50-Slovanské gymnázium Olomouc, W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc
výsledky: W58-S© Polygrafická Olomouc - W50-Slovanské gymnázium Olomouc 3:0 (1:0), W50-Slovanské gymnázium Olomouc - W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc 3:6 (2:2), W58-S© Polygrafická Olomouc - W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc 6:7 (4:4)
postupují: W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc

3/ W1-SO©PO Prostějov, W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov, W62-RG Prostějov, W63-SO© Prostějov
výsledky:
postupují:

4/ W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, W46-Gymnázium Olgy Havlové
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
W57-SO© Řepčínská Olomouc, W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc, Vítěz 3, Vítěz 4




Jiľní Čechy - divize G

Finále Divize:
W29-S©O a VO© České Budějovice, W6-OA, SZ© a SO©S Jihlava, W64




Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017

1/ W17-S©TE Olomoucká Brno, W61-SP© Purkyňova Brno, W18-Gymnázium Křenová Brno
výsledky:
postupují:

2/ W40-CSZ© Grohova Brno, W19-BPA Brno, W30-SZ© Merhautova
výsledky:
postupují:

3/ W26-Gymnázium Velké Pavlovice, W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče, W35-SO© a SOU Hustopeče, W25-Střední vinařské ąkola Valtice
výsledky: W25-Střední vinařské ąkola Valtice – W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče 3:2, W26-Gymnázium Velké Pavlovice a W35-SO© a SOU Hustopeče se nezúčastnily
postupují:

4/ W24-SO© Otrokovice, W45-Gy TGM Zlín, W36-SO© G Staré Město
výsledky:
postupují:

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, W25-Střední vinařské ąkola Valtice, Vítěz 4

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate