Futsal

reklama

SFL - Finále Divizí hoąi

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H  

Praha - Divize A

úterý 14.2.2017, od 08:30, SH Jiľní Město, Praha 11 (4), Květnového vítězství 2233/52
Účastníci: A6-SO©sz Učňovská, A10-OA Hovorčovická, A15-SO© Horní Počernice, A19-AŘ Zelený pruh
Výsledky:
A6-SO© Stavební a zahradnická - A10-OA Hovorčovická 5:2 (3:1)
A15-SO© pro administrativu EU - A19-Akademie řemesel Zelený pruh 4:1 (3:0)
A19-Akademie řemesel Zelený pruh - A6-SO© Stavební a zahradnická 2:4 (2:1)
A15-SO© pro administrativu EU - A10-OA Hovorčovická 4:1 (1:1)
A10-OA Hovorčovická - A19-Akademie řemesel Zelený pruh 4:3 (1:1)
A6-SO© Stavební a zahradnická - A15-SO© pro administrativu EU 4:3 (0:2)

postupuje: A6-SO© Stavební a zahradnická Učňovská  

Střední Čechy - Divize B

7.3. - Příbram
Účastníci: B9-IS© HPOS Příbram, B34-GaSO©E Sedlčany, B27-H© a VO© Poděbrady "B"
Výsledky:
B9-IS© HPOS Příbram - B27-H© a VO© Poděbrady "B" 10:4 (5:1)
B9-IS© HPOS Příbram – B34-GaSO©E Sedlčany 9:2 (4:1)
B34-GaSO©E Sedlčany - B27-H© a VO© Poděbrady "B" 17:1 (7:1)

postupuje: B9-IS© HPOS Příbram
 

Západní Čechy - divize C

22.02.2017, Lokomotiva Plzeň, Úslavská
Účastníci: C8-SaPS© Plzeň, C12-OA Plzeň, C14-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice
Výsledky:
C8-SaPS© Plzeň - C12-OA Plzeň 3:3 (1:2)
C12-OA Plzeň - C14-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice 1:1 (0:0)
C8-SaPS© Plzeň - C14-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice 6:1 (0:0)

postupuje: C8-SaPS© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 7.2.2017 od 9,30, SH Teplice
Účastníci: D17-H©, OA a SP© Teplice "B", D1-SP© Most, D41-Gymnázium dV© Ústí nad Labem, D3-SO©O Liberec
Výsledky:
D17-H©, OA a SP© Teplice "B" – D41-Gymnázium dV© Ústí nad Labem 4:2 (2:2)
D1-SP© Most - D3-SO©O Liberec 0:2 (0:1)
D3-SO©O Liberec - D17-H©, OA a SP© Teplice "B" 3:8 (1:3)
D41-Gymnázium dV© Ústí nad Labem - D1-SP© Most 5:1 (2:0)
D17-H©, OA a SP© Teplice "B" - D1-SP© Most 6:5 (2:2)
D3-SO©O Liberec - D41-Gymnázium dV© Ústí nad Labem 5:4 (2:0)

postupuje: D17-H©, OA a SP© Teplice "B"
 

Východní Čechy - divize E


Účastníci: E8-GYBON Hradec Králové, E31-S©SOG Hradec Králové, E6-Gymnázium Polička
Výsledky:
E6-Gymnázium Polička - E31-S©SOG Hradec Králové 1:7 (1:2)
E8-GYBON Hradec Králové - E31-S©SOG Hradec Králové 2:8 (0:4)
E6-Gymnázium Polička - E8-GYBON Hradec Králové 6:1 (2:1)

postupuje: E31-S©SOG Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

Čtvrtek 26.ledna, SH V©B TU Ostrava
Účastníci: F9-Gymnázium ©umperk, F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F3-S©TaS Karviná Nové Město
Výsledky:
F9-Gymnázium ©umperk - F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc 1:3
F3-S©TaS Karviná Nové Město - F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc 2:5
F9-Gymnázium ©umperk - F3-S©TaS Karviná Nové Město 6:4

postupuje: F31-Gymnázium Čajkovského Olomouc
 

Jiľní Čechy - divize G

Pá 20. 1. 2017 od 8,00 hodin, SH Č. Budějovice
Účastníci: G7-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB, G6-SZ© a VO©Z Č.Budějovice, G18-SP©SOU Pelhřimov
Výsledky:
G6-SZ© a VO©Z Č.Budějovice - G7-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 3:2
G18-SP©SOU Pelhřimov - G7-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 3:2
G6-SZ© a VO©Z Č.Budějovice - G18-SP©SOU Pelhřimov 0:0

Rozhodující o postup:
G6-SZ© a VO©Z Č.Budějovice - G18-SP©SOU Pelhřimov 4:3

postupuje: G6-SZ© a VO©Z Č.Budějovice
 

Jiľní Morava - divize H

21.2. Rousínov od 9:00
Účastníci: H7-BPA Brno, H15-Gymnázium Tiąnov, H5-Gymnázium Uherské Hradiątě
Výsledky:
H7-BPA Brno - H5-Gymnázium Uherské Hradiątě 3:5 (1:4)
H15-Gymnázium Tiąnov - H5-Gymnázium Uherské Hradiątě 1:4 (0:1)
H7-BPA Brno - H15-Gymnázium Tiąnov 4:4 (1:2)

postupuje: H5-Gymnázium Uherské Hradiątě

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate