Futsal

reklama

SFL - Finále Divizí dívky

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H    

Praha + Střední Čechy - Divize A+B

středa 15.2.2017, od 09:00, SH Jiľní Město, Praha 11 (4), Květnového vítězství 2233/52.
Účastníci: W38-SZ© a VO©Z Kladno, W69-SZ© 5. Května Praha, W63-OA Hovorčovická Praha, W74-OA TGM 14 Ml. Boleslav
Výsledky:
W69-SZ© 5. Května Praha - W63-OA Hovorčovická Praha 2:4 (1:2)
W38-SZ© a VO©Z Kladno - W69-SZ© 5. Května Praha 0:8 (0:5)
W63-OA Hovorčovická Praha - W38-SZ© a VO©Z Kladno 11:1 (7:0)

postupuje: W63-OA Hovorčovická Praha a W69-SZ© 5. Května Praha
 

Západní Čechy - divize C

22.02.2017, Lokomotiva Plzeň, Úslavská
Účastníci: W80-SZ© Plzeň, W45-Masarykovo gymnázium Plzeň, W29-SaPS© Plzeň
Výsledky:
W45-Masarykovo gymnázium Plzeň - W80-SZ© Plzeň 0:1 (0:0)
W29-SaPS© Plzeň - W45-Masarykovo gymnázium Plzeň 0:2 (0:0)
W29-SaPS© Plzeň - W80-SZ© Plzeň 0:0

postupuje: W80-SZ© Plzeň
 

Severní Čechy - divize D

úterý 14.2.2017 od 9:00 - SH Teplice, Na Stínadlech 3280
Účastníci: W17-Gymnázium Kadaň, W15-VO© Varnsdorf, W37-Gymnázium a SO©Pg Liberec
Výsledky:
W17-Gymnázium Kadaň - W15-VO© Varnsdorf 1:1 (0:1)
W37-Gymnázium a SO©Pg Liberec - W17-Gymnázium Kadaň 8:1 (3:1)
W15-VO© Varnsdorf - W37-Gymnázium a SO©Pg Liberec 2:1 (1:0)

postupuje: W15-VO© Varnsdorf
 

Východní Čechy - divize E

18.1. od 9 hodin v Předměřicích
Účastníci: W25-H© a VO© Poděbrady, W36-Obchodní akademie Kolín, W11-GYBON Hradec Králové, W7-Gymnázium Polička
Výsledky:
W11-GYBON Hradec Králové - W36-Obchodní akademie Kolín 3:2 (1:0)
W25-H© a VO© Poděbrady - W7-Gymnázium Polička 2:3 (1:0)
W36-Obchodní akademie Kolín - W25-H© a VO© Poděbrady 4:2 (2:1)
W11-GYBON Hradec Králové - W7-Gymnázium Polička 7:0 (3:0)
W36-Obchodní akademie Kolín - W7-Gymnázium Polička 6:3 (3:2)
W11-GYBON Hradec Králové - W25-H© a VO© Poděbrady 11:1 (5:0)

postupuje: W11-GYBON Hradec Králové  

Severní Morava - divize F

Čtvrtek 26.ledna, SH V©B TU Ostrava
Účastníci: W2-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, W56-S© Polygrafické Olomouc, W33-SO©PO Rejskova Prostějov, W49-GJB a SPg© Přerov
Výsledky:
W2-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - W56-S© Polygrafické Olomouc 5:1
W33-SO©PO Rejskova Prostějov - W49-GJB a SPg© Přerov 2:4
W2-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - W33-SO©PO Rejskova Prostějov 8:0
W56-S© Polygrafické Olomouc - W49-GJB a SPg© Přerov 2:3
W2-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba - W49-GJB a SPg© Přerov 6:0
W56-S© Polygrafické Olomouc - W33-SO©PO Rejskova Prostějov 3:2

postupuje: W2-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba
 

Jiľní Čechy - divize G

24.1.2017 (úterý) od 10,00 v Sedlčanech
Účastníci: W47-GaSO©E Sedlčany, W34-SUP© Bechyně, W10-SO©EP Veselí nad Luľnicí, W54-OA,SZ© a SO©S Jihlava
Výsledky:
10,00 - W47 Sedlčany - W10 Veselí nad Luľnicí 6:0 (4:0)
10,40 - W10 Veselí nad Luľnicí - W54 Jihlava 0:9 (0:6)
11,20 - W54 Jihlava - W47 Sedlčany 2:3 (0:2)

postupuje: W47-GaSO©E Sedlčany
 

Jiľní Morava - divize H

21.2. od 9:00 Rousínov
Účastníci: W23-Gymnázium Křenová Brno, W67-SZ© Merhautova Brno, W35-Gymnázium Velké Pavlovice, W71-Gymnázium Staré Město
Výsledky:
W23-Gymnázium Křenová Brno - W67-SZ© Merhautova Brno 2:0 (1:0)
W35-Gymnázium Velké Pavlovice - W71-Gymnázium Staré Město 0:20 (0:9)
W23-Gymnázium Křenová Brno - W35-Gymnázium Velké Pavlovice 6:1 (1:1)
W67-SZ© Merhautova Brno - W71-Gymnázium Staré Město 0:12 (0:5)
W23-Gymnázium Křenová Brno - W71-Gymnázium Staré Město 0:3 (0:1)
W35-Gymnázium Velké Pavlovice - W67-SZ© Merhautova Brno 0:5 (0:2)

postupuje: W71-Gymnázium Staré Město

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate