Futsal

reklama

Mistry republiky hráči Tanga U16 a Plzně U18


Vyvrcholení futsalových juniosrkých soutěží korunovalo mistry republiky šestnáctileté hráče Tanga Brno a osmnáctileté z Indossu Plzeň. Vítězové jsou stejní jako v loňském roce, jenže v opačných kategoriích.

Turnaj začal nejednoznačnějším výsledkem, do Brna totiž dorazila jen pětice odvážných hráčů TORFu, kteří odehráli 80 minut bez střídání!!! Jejich statečný boj na Tango nestačil, v souboji o třetí místo je ale Mělník trochu podcenil, prohrával už 1:3, ale předlouhou power-play zcela unavené protivníky dotlačil na pokutové kopy. Tam ale hráči Olympiku naprosto vyhořeli, nedali žádný pokus (jedna tyč a dvě střely zlikvidoval teprve čtrnáctiletý brankář Pardubic!!!) a tak bronzovou medaili a speciální cenu "Sympatie" si odvezli pardubičtí.

Semifinále osmnáctek otevřelo zcela vyrovnané utkání Chrudimi a Mělníka, které rozhodl tři vteřiny před koncem Gabčo, který se třefil z otočky na hrušce. Ve druhém se jednalo o také vyrovnanou partii, ale Indoss s nejlepším hráčem turnaje Vnukem si svůj postup uzkušeně pohlídal.

Finále šestnáctiletých bylo nejlepším utkáním turnaje, v kvalitě překonalo své starší kolegy a nezadalo si s některými utkáními celostátních utkání dospělých. Střeleckou přestřelku první půle s napětím sledovalo zaplněné hlediště včetně obou vělkých "kotlů" fanoušků. Nejzbach vedl ve druhé minutě, ale do třiceti vteřin byl stav 2:1. Nejzbach srovnal za dvě minuty, další slepené góly na 3:3 padly v 11.minutě a vedení Vysokému Mýtu přinesla po time-outu excelentně zahraná standardní situace. Druhý poločas byl jedním velkým dobýváním branky Nejzbachu, Tango svíralo soupeře, ale vyrovnalo z vpodstatě poslední střely při power-paly 23 vteřin před koncem druhého poločasu. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější domácí, kteří využili zaváhání soupeře v sedmé sérii. Ve čtvrté se sice mýlil domácí hráč, ale rozhodčí nechali penaltu kvůli vyběhnutí gólmana opakovat.

Finále osmnáctiletých bylo jednoznačnou partií pro Plzeň, která tak "obhájila" loňský triumf, ale to ještě z kategorie U16. Mělník se dobře organizovanou obranou probíjel jen velmi těžko, zato kontry a kombinace na jeden dotek hráčů Plzně před vápnem soupeře byly velmi pohledné.

Výsledky


10:00 U-16: Tango Brno - Torf Pardubice 5:1 (2:0)
11:00 U-16: Olympik Mělník - Nejzbach Vysoké Mýto 2:3 (0:1)
12:00 U-18: Olympik Mělník - ERA-PACK Chrudim 1:0 (0:0)
13:00 U-18: CC Jistebník - Indoss Plzeň 1:2 (0:1)
14:00 U-16: o 3.místo ... Torf Pardubice - Olympik Mělník 3:3 (1:0), pen. 3:0
15:00 U-16: finále ... Tango Brno - Nejzbach Vysoké Mýto 4:4 (3:4), pen. 7:6
16:00 U-18: o 3.místo ... ERA-PACK Chrudim - CC Jistebník 3:1 (2:1)
17:00 U-18: finále ... Olympik Mělník - Indoss Plzeň 0:4 (0:2)

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate