FAČR


reklama

Sdělení všem fotbalovým oddílům a klubům evidovaným v ČMFS

Registrační úsek ČMFS od r. 1990 eviduje v databázi adresář všech fotbalových oddílů a klubů, členských subjektů ČMFS, který je jediným oficiálním adresářem kontaktů.

Tento adresář je k dispozici na oficiální internetové stránce ČMFS www.fotbal.cz a je primárně určen k získávání kontaktů fotbalové veřejnosti na jednotlivé oddíly a kluby. Je využíván sekretariátem ČMFS k vyřizování veškeré korespondence s kluby, pro zasílání agendy registračního úseku (registrace, přestupy, hostování apod.) a k rozesílání Souboru předpisů, Zpravodaje ČMFS a dalších dokumentů.

Je třeba jednoznačně konstatovat, že za správnost údajů v tomto adresáři zodpovídá příslušný fotbalový oddíl či klub, který je členem ČMFS. Ne všechny fotbalové oddíly a kluby ovšem včas nahlašují změny údajů.

V roce 2004 byl výše uvedený adresář hromadně aktualizován na základě podkladů zaslaných KFS a OFS. Praxe ukázala, že tento způsob nebyl nejvhodnější. Fotbalové oddíly a kluby mají zařazena družstva v soutěžích všech územních součástí ČMFS, tedy v úrovni okresní, krajské i republikové a údaje takto získané vykazovaly značnou nejednotnost.

V souvislosti s výše uvedeným žádáme členské subjekty ČMFS o odpovídající aktualizaci adresáře. V žádostech zasílaných RÚ ČMFS, Diskařská 100, 160 17 Praha 6 - Strahov, je třeba uvádět číslo a název oddílu, požadavek změn, adresu pro zasílání pošty a razítko a podpis odpovědného funkcionáře oddílu či klubu. (viz. formulář ve formátu Word (DOC))


Mgr. Petr Doležal
ředitel LPO ČMFS

Nataša Červenková
vedoucí reg. úseku ČMFS


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate