Futsal

reklama

SFL - Los soutěľe


Rozlosování soutěľe


Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
dívky

V případě nalezených nesrovnalostí či nejasností nás prosím kontaktujte na emailu sfl@fotbal.cz




 

Praha - Divize A

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ A1-Gym. J.Palacha, A10-SP©G Hellichova, A18-GPJP Jindřiąská
2/ A6-OA Vinohradská, A2-VO©, SP© a SO© Podskalská, A17-S©ES Vinohradská
3/ A11-OA Hovorčovická, A4-Karlínské gymnázium, A3-OA Holeąovice, A13-S© Náhorní
4/ A16-S©t Zelený pruh, A12-GAP Education, A9-SZ© Praha, A7-SSP© Smíchovská
5/ A15-SO© civilního letectví, A8-Gymnázium Nad ©tolou, A19-TRIVIS Praha, A20-Karlínská OA a VO©E
6/ A14-Gymnázium Čakovice, A22-S© COPTH, A21-OA Heroldovy sady, A5-SO© Jarov

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz A, Druhý B, Vítěz D, Druhý F
B/ Vítěz E, Druhý A, Vítěz C, Druhý D
C/ Vítěz F, Druhý E, Vítěz B, Druhý C

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz A, Druhý B, Třetí C
II/ Vítěz C, Druhý A, Třetí B
III/ Vítěz B, Druhý C, Třetí A

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III



 

Střední Čechy - divize B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ B10-Gymnázium Mnichovo Hradiątě, B4-SOU Hubálov, B19-SO© a SOU Mladá Boleslav
2/ B42-SO© Čelákovice, B9-GBH Nymburk, B43-SO© a SOU Nymburk
3/ B23-SOU Poděbrady, B30-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B2-SZe© a SO© Poděbrady
4/ B22-SOS a SOU Městec Králové, B35-H© Poděbrady, B34-EKO Gymnázium Poděbrady
5/ B1-SO© a SOUs Kolín, B36-SO©is a SOU Kolín, B26-Gymnázium Kolín, B45-OA Kolín
6/ B29-G a SO©Pg Čáslav, B13-VO© Kutná Hora, B25-SZ© Čáslav
7/ B28-VO©, SP© a OA Čáslav, B40-SO© a SOU dopravní Čáslav, B39-SOU Náměstí Čáslav
8/ B11-Gymnázium a SO©e Sedlčany, B31-Obchodní akademie Neveklov, B21-IS©T Beneąov, B33-VO© a SZe© Beneąov
9/ B8, B6-SO© a SOU Zámek Vlaąim, B24-OA Vlaąim
10/ B7-IS© HPOS Příbram, B14-OA a VO© Příbram, B16-Gymnázium Legionářů Příbram, B37-SO© a SOU Dubno
11/ B5-SOU Hluboą, B18-Gymnázium Dobříą, B41-OA,SPg© Beroun, B27-SP© a VO© Příbram
12/ B12-SP© a VO© Kladno, B3-SO© a SOU Dubská Kladno, B17-OA Slaný
13/ B32-IS©T Mělník, B44-1. K©PA Kladno, B38-SO© A SOU E.Beneąe Kladno
14/ B46-SP©S a OA Kladno, B20-SG Kladno, B15-SOU Nové Straąecí

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz 2, Druhý 2, Vítěz 3, Druhý 4
B/ Vítěz 4, Druhý 3, Vítěz 5, Druhý 5
C/ Vítěz 6, Druhý 6, Vítěz 7, Druhý 7
D/ Vítěz 8, Druhý 8, Vítěz 9, Druhý 9
E/ Vítěz 10, Druhý 10, Vítěz 11, Druhý 11
F/ Vítěz 12, Druhý 13, Vítěz 14
G/ Druhý 12, Vítěz 13, Druhý 14

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz 1, Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C
II/ Vítěz D, Druhý D, Vítěz E, Druhý E
III/ Vítěz F, Druhý F, Vítěz G, Druhý G

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III




 

Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ C3-SO© a SOU Horąovský Týn, C6-SOU Domaľlice, C12-OA Domaľlice, C16-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice
2/ C10-S©INFIS Plzeň, C13-OA Plzeň, C5-SOU elektrotechnické Plzeň, C7-S© a Z© Oselce
3/ C14-Gymnázium a SO© Rokycany, C1-SP©d Plzeň, C11-VO© a SP©E Plzeň, C15-VO©, OA, SZ© a J© s právem SJZ, Klatovy
4/ C9-SOU stavební Plzeň, C2-Masarykovo gymnázium Plzeň, C4-SOU stavební Horní Bříza, C8-SaPS© Plzeň

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 2, Druhý 3, Vítěz 4
B/ Druhý 2, Vítěz 3, Druhý 4


Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz I




 

Severní Čechy - divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláątní soutěľ, vítěz postupuje do finále Divize - soutěľ řídí Leoą Bím, předseda KR A©SK Libereckého kraje
D7, D10, D12, D16, D19, D23, D34, D38, D43, D45, D44, D1, D33

Týmy ze ©luknovska sehrají zvláątní soutěľ, vítěz a druhý postupují do 3.kola - soutěľ řídí Miroslav Kvíz, Gymnázium Rumburk
D3, D17, D40, D8, D9

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ D20-Gymnázium Kadaň, D22-SP©S a OA Kadaň, D35-ESOZ Chomutov, D32-Gymnázium a SO©třední odborná ąkola Podbořany
2/ D29-S©T Most, D25-Podkruąnohorské gymnázium Most, D30-S©DVS Most
3/ D4-SP© Most, D6-Educhem Meziboří, D41-SO©GS Most, D36-VO©, OA, SPg© a SZ© Most
4/ D14-Gymnázium Teplice, D5-H©, OA a SP© Teplice "B", D39-S© Alejní Teplice, D18-H©, OA a SP© Teplice "C"
5/ D42-SO© TaZ Lovosice, D21-Gymnázium Lovosice, D31-Gymnázium Litoměřice, D15-H©, OA a SP© Teplice "A"
6/ D2-SP©S a SO©ST Ústí n/L, D12-Gymnázium Jateční Ústí n/L, D26-Gymnázium a SO© dr. V. ©mejkala Ústí n/L, D27-S© obchodu Ústí n/L
7/ D11-Euroąkola Česká Lípa, D24-VO© a SP© Děčín, D28-Evropská OA Děčín, D37-SPoS© Česká Lípa

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3
B/ Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 5, Druhý 5, Vítěz 4, Druhý 4
D/ Vítěz 6, Druhý 6, Vítěz 7, Druhý 7

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz A, Vítěz B, Vítez C, Druhý C
II/ Vítěz ©luknovsko, Druhý D, Vítěz D

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz Liberecko



 

Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ E4-S©TŘ Nový Bydľov, E14-Gymnázium Nový Bydľov, E29-VO© a SO© Nový Bydľov
2/ E23-SOU Lázně Bělohrad, E21-S©GS Nová Paka, E33-SO© a SOU Vocelova HK
3/ E13-VO© a SP© stavební Náchod, E16-S©ose Červený Kostelec, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
4/ E9-S©SOG Hradec Králové, E12-OA Hradec Králové, E8-GYBON Hradec Králové
5/ E18-SOUz Chvaletice, E1-EDUCA Pardubice, E26-Gymnázium Mozartova Pardubice
6/ E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E5-SP© Chrudim, E32-S©Z a VO© Chrudim
7/ E34-SO© a SOU technické Třemoąnice, E15-Gymnázium KVR Hlinsko, E17-VO©, AO a SOUt Chotěboř
8/ E11-Gymnázium, SO© a VO© Ledeč nad Sázavou, E22-OA a H© Havlíčkův Brod, E3-Akademie Světlá nad Sázavou
9/ E31-Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice, E10-VO©S a S©S Vysoké Mýto, E25-IS©T Vysoké Mýto, E30-S©Po Vysoké Mýto
10/ E27-Gymnázium ®amberk, E2-OA a SO©cr Choceň, E6-VO© a S© technická Česká Třebová, F39-SOUo Králíky
11/ E24-Gymnázium Polička, E28-Gymnázium Moravská Třebová, E19-Gymnázium Jevíčko

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3, Druhý 4
B/ Vítěz 4, Druhý 3, Vítěz 2, Druhý 1
C/ Vítěz 5, Druhý 5, Vítěz 6, Druhý 6
D/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8
E/ Vítěz 9, Druhý 10, Vítěz 11
F/ Druhý 9, Vítěz 10, Druhý 11

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz A, Druhý A, Vítěz B, Druhý B
II/ Vítěz C, Druhý C, Vítěz D, Druhý D
III/ Vítěz E, Druhý E, Vítěz F, Druhý F

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III







 

Severní Morava - divize F

F39-SOUo Králíky zařazeno do divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ F11-Gymnázium ©umperk, F35-SZ© ©umperk, F28-SO© a SOUss Jeseník, F27-Gymnázium Jeseník
2/ F3-Střední ąkola automobilní Krnov, F29-SO© a Z© Město Albrechtice
3/ F26-GMK Bílovec, F4-Střední ąkola teleinformatiky Ostrava-Poruba, F7-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba
4/ F42-TZNJ, F22-Biskupské gymnázium v Ostravě, F36-International School of Ostrava
5/ F21-Matiční gymnázium Ostrava, F31-SO© OOM Ostrava-Poruba, F33-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F14-SO© Josefa Sousedíka Vsetín
6/ F13-S©ts Karviná, F25-S© DAKOL Petrovice u Karviné, F5-SO© T® Třinec
7/ F19-RG Prostějov, F1-SO©PO Prostějov, F32-SZ© Prostějov, F44-SO© Prostějov
8/ F38-SP© a SOU Uničov, F12-S©LCH Olomouc, F41-S© Polygrafická Olomouc
9/ F43-Gymnázium Uničov, F15-S© Gorazdovo nám. Olomouc, F17-S© Řezbářská Tovačov
10/ F16-SP©S Olomouc, F2-Obchodní akademie Olomouc, F20-Sigmundova S©s Lutín
11/ F6-S©P Rooseveltova Olomouc, F24-SO© a SOU sluľeb Velký Újezd, F23-Horstav Olomouc
12/ F8-S®zz Olomouc, F30-Gymnázium Olomouc, F45-Střední zdravotnická ąkola Olomouc
13/ F34-SO© ©tursova Olomouc, F9-S©TO Olomouc, F18-GJB a SPg© Přerov
14/ F10-VO© a SP©E Olomouc, F37-Slovanské gymnázium Olomouc, F40-SO© Řepčínská Olomouc

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 6
C/ Vítěz 6, Druhý 5, Vítěz 4, Druhý 3
D/ Vítěz 7, Druhý 8, Vítěz 9, Druhý 10
E/ Vítěz 11, Druhý 12, Vítěz 13, Druhý 14
F/ Vítěz 10, Druhý 9, Vítěz 8, Druhý 7
G/ Vítěz 14, Druhý 13, Vítěz 12, Druhý 11

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz B, Druhý B, Vítěz C, Druhý C
II/ Vítěz D, Druhý E, Vítěz A
III/ Druhý F, Vítěz G, Druhý D
IV/ Vítěz G, Druhý F, Vítěz E

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III, Vítěz IV






 

Jiľní Čechy - divize G

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ G18-VO©, SP© a SO© řemesel a sluľeb Strakonice, G1-SO© a SOU Písek, G16-SZ© Písek, G19-Střední rybářská ąkola Vodňany
2/ G11-SO©E COP Hluboká nad Vltavou, G7-S©O a VO© Husova ČB, G12-SO© strojní a elektrotechnická Veleąín, G20-OA Husova ČB
3/ G14-SP© stavební Resslova ČB, G3-VO©, SP© automobilní a technická ČB, G2-S©IPS ČB
4/ G6-Gymnázium J.V.Jirsíka ČB, G4-SS© a J© ČB, G5-SZ© a VO©Z ČB
5/ G10-S© Rudolfovská ČB, G13-S© České Velenice, G21-Gymnázium Třeboň
6/ G17-OA TGM JH, G9-SP©SOU Pelhřimov, G15-SČMSD Humpolec

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 30.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 4, Druhý 6
B/ Vítěz 5, Druhý 1, Vítěz 3, Druhý 4
C/ Vítěz 6, Druhý 5, Vítěz 2, Druhý 3

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C






 

Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2017
1/ H27-S© PTA Jihlava, H13-S© stavební Jihlava, H5-OA, SZ© a SO©S Jihlava
2/ H22-SO© Dvořákova Znojmo, H33-Katolické gymnázium Třebíč, H10-Gymnázium a SO© Moravské Budějovice
3/ H7-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče, H25-SO© a SOU Hustopeče, H14-Střední vinařské ąkola Valtice
4/ H16-CMGaSO©Pg Brno, H20-SP© Purkyňova Brno, H11-Gymnázium Velké Pavlovice
5/ H8-S©TE Olomoucká Brno, H21-SZ© Merhautova, H18-S©EE Sokolnice
6/ H28-Moravské gymnázium Brno, H37-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno, H19-Gymnázium Tiąnov
7/ H4-Střední ąkola Gellnerka Brno, H35-SZa© Rajhrad, H40-S©SE Trnkova Brno
8/ H9-BPA Brno, H39-IS©A Křiľíkova Brno, H41-Biskupské gymnázium Brno
9/ H2-Gym, OA a J© Hodonín, H3-S©PU Hodonín, H31-IS© Hodonín, H6-Gymnázium Hodonín
10/ H17-OA a SOU Veselí nad Moravou, H32-Purkyňovo gymnázium Stráľnice, H24-S©GHL Bzenec, H30-Střední ąkola automobilní Kyjov
11/ H38-Gymnázium Uherské Hradiątě, H23-Střední ąkola letecká Kunovice, H34-Stojanovo gymnázium Velehrad
12/ H15-Střední průmyslová ąkola Otrokovice, H1-OA a VO©E Zlín, H42-Obchodní akademie Kroměříľ
13/ H29-Gy TGM Zlín, H36-Střední ąkola gastronomie a obchodu Zlín, H26-Gymnázium Lesní čtvr» Zlín, H12-S©H Zlín

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 6, Druhý 8
C/ Vítěz 7, Druhý 3, Vítěz 5, Druhý 6
D/ Vítěz 8, Druhý 7, Vítěz 4, Druhý 5
E/ Vítěz 9, Druhý 9, Vítěz 10, Druhý 10
F/ Vítěz 11, Vítěz 12, Vítěz 13, Druhý 13

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2018
I/ Vítěz A, Druhý B, Vítěz C, Druhý D
II/ Vítěz D, Druhý A, Vítěz B, Druhý C
III/ Vítěz E, Druhý E, Vítěz F, Druhý F

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III










 

SFL dívky




Praha + Střední Čechy - Divize A+B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W7-SO© Jarov, W20-SZ© Praha, W65-SP©S a OA Kladno, W56-OA Heroldovy sady
2/ W28-OA Hovorčovická, W16-Gymnázium Nad ©tolou, W48-Karlínská OA a VO©E, W3-VO©, SP© a SO© Podskalská Praha
3/ W10-Gymnázium Sedlčany, W41-Gymnázium Příbram, W38-Obchodní akademie Neveklov
4/ W31-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, W44-H© Poděbrady, W51-SOU Náměstí Čáslav

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3, Vítěz 4



Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W34-S©INFIS Plzeň, W5-Masarykovo gymnázium Plzeň, W27-SaPS© Plzeň
2/ W39-OA Plzeň, W43-SZ© a VOZ© Plzeň, W52-Gymnázium J. ©. Baara Domaľlice, W15-SO© a SOU Horąovský Týn

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Druhý 2



Severní Čechy - divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláątní soutěľ, vítěz postupuje do finále Divize - soutěľ řídí Leoą Bím, předseda KR A©SK Libereckého kraje

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W33-Gymnázium Kadaň, W53-S©DVS Most, W60-S© obchodu a sluľeb Alejní Teplice, W13-Gymnázium Jateční Ústí nad Labem
2/ W32-Gymnázium a SO©Pg Liberec, W12-VO©,SP© a SO©S a CR Varnsdorf

Finále Divize:
Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2



Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W2-OA a SO© cestovního ruchu Choceň, W54-Gymnázium ®amberk, W47-IS©T Vysoké Mýto, W55-Gymnázium Moravská Třebová
2/ W9-S©SOG Hradec Králové, W8-GYBON Hradec Králové, W21-SO© a J© Hradec Králové (OAHK)
3/ W23-SO© a SOU Mladá Boleslav, W37-S©GS Nová Paka, W49-Gymnázium a SO©Pg Nová Paka

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3



Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W57-SO© Řepčínská Olomouc, W22-GJB a SPg© Přerov, W59-Gymnázium Jeseník
2/ W58-S© Polygrafická Olomouc, W50-Slovanské gymnázium Olomouc, W14-S© Gorazdovo nám. Olomouc
3/ W1-SO©PO Prostějov, W42-Střední zdravotnická ąkola Prostějov, W62-RG Prostějov, W63-SO© Prostějov
4/ W4-S© sluľeb a podnikání Ostrava-Poruba, W46-Gymnázium Olgy Havlové

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3, Vítěz 4




Jiľní Čechy - divize G

Finále Divize:
W29-S©O a VO© České Budějovice, W6-OA, SZ© a SO©S Jihlava, W64




Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2017
1/ W17-S©TE Olomoucká Brno, W61-SP© Purkyňova Brno, W18-Gymnázium Křenová Brno
2/ W40-CSZ© Grohova Brno, W19-BPA Brno, W30-SZ© Merhautova
3/ W26-Gymnázium Velké Pavlovice, W11-Gymnazium T.G. Masaryka Hustopeče, W35-SO© a SOU Hustopeče, W25-Střední vinařské ąkola Valtice
4/ W24-SO© Otrokovice, W45-Gy TGM Zlín, W36-SO© G Staré Město

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3, Vítěz 4

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate