Reprezentace

reklama

MS do dvaceti let: Tým šel do lepšího, ale opouští ho Pekhart


Den po bitvě s Brazílií se česká reprezentace stěhovala. A nutno dodat, že pokud jde o hotel i město, šla jednoznačně do lepšího!

Mediterranean Azur hotel leží přímo u moře a rušná osmi proudová tepna ho odděluje od vysokých domů na nábřeží. Zítra hráči uvidí i stadion, na kterém sehrají zápas s Kostarikou.

Cesta z Port Saidu do Alexandrie trvala tři a půl hodiny, k tomu ale přibyla půlhodinka v hustém městském provozu. Po večeři se hráči šli projít podél moře, aby po cestě v klimatizovaném autobusu protáhli.


Zítra tým bohužel opustí útočník Tomáš Pekhart, který stačil v prvním utkání zařídit i vstřelit vítězný gól, ale proti Brazílii odstoupil po souboji se stopery už v polovině první půle. "Byli jsme na rentgenu a ten ukázal, že se jedná o naštípnutou kost v nártu," konstatoval lékař Alexandr Kučera, který si pochvaloval úroveň, jakou v nemocnici našel: "Bylo to na úrovni, měli tam i recepci. Šli jsme hned na řadu a obsluha rentgenu udělala přesně to, co bylo potřeba. A stálo to v přepočtu asi dvě stě našich korun." Tomáš Pekhart tedy vyfasoval berle, zítra pojede autem do Káhiry a odtud letí domů. Přitom se na turnaj tolik těšil.


Poslední dopoledne v Port Saidu bylo tradiční pozápasové – ti, kteří hráli měli výklus u moře a strečink s masérem Petrem Kádnerem v bazénu. Zbytek odjel s asistenty na hřiště trénovat. V poledne už se vyklízeli pokoje. Při odjezdu se viděli s hráči Jižní Afriky, kteří právě dorazili z Alexandrie. A někde na půli cesty deltou Nilu potkali i autobus s výpravou Hondurasu.

Jaroslav Kolář, Egypt


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate