FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Futsal-Pohár ČMFS
21.12.2010

Los a výsledky Poháru ČMFS ve futsalu 2009/10


Finále:


ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 7:3 (3:1)
branky: 12., 12. De Lima, 34., 34. Mareš R, 3. Mareš M, 22. Rešetár, 36. Da Silva - 17., 40. Severino, 24. Tolstov.
žk: Sobral - Leite
Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M, Mareš R, De Lima, Weber, Sobral, Da Silva, Vladyka, Rešetár, Mikan, Popelka.
Teplice: Cavallaro, Kalina – Walter, Pereira, Tolstov, Leite, Ladeira, Severino, Reinhardt, Salák, Krejčí, Mažári.

Semifinále:



Západ:

Slavia Praha - Balticflora Teplice 2:4 (0:1)
rozhodčí: Kresta, Henych, delegát: Bydžovský
branky: 27. Pacheco, 30. Bejda - 9. Ladeira, 23. Salák, 28. Leite, 40. Severino
žk: Beránek - 0
Slavia: Löffler, Knobloch - Bejda, Beránek, Holeček, Oliva, Pacheco, Kokeš, Zapletal, Matějka, Kosina, Wojnar.
Teplice: Kalina, Cavallaro - Kilián, Walter, Pereira, Severino, Krejčí, Leite, Tolstov, Salák, Ladeira

Východ:

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 7:1 (4:0)
rozhodčí: Černý O, Blažej, delegát: Maurer
branky: 4., 29. Weber, 4., 12. Da Silva, 16. Mikan, 30., 33. De Lima - 24.Mareš M II.
žk: 0 - Outrata, Michal M II.,, Brůna, Havel Jo.
Chrudim: Meller, Žďánský – De Lima, Kroulík, Mareš R, Mareš M, Da Silva, Weber, Vladyka, Mikan, Sobral, Řešetár.
Tango: Kubíček, Zrzavý - Chadzidis, Vlček, Outrata, Mareš M II., Brůna, Buršík, Vacula, Havel Jo, Havel Ja, Veselovský.




Čtvrtfinále:



Západ:

Slavia Praha - SK Indoss Plzeň 4:1
rozhodčí: Brejník, Bležej, delegát: Hora
branky: 8., 9., 31., 40. Oliva – 30. Štverák
žk: Holeček - Holý
Slavia: Knobloch – Bejda, Oliva, Hrdina, Matějka, Pacheco, Beránek, Kosina, Holeček, Zapletal, Ulich.
Plzeň: Kolařík – Kučera, Scheinherr, Míka D, Míka M, Štverák, Kovacs, Holý, Peteřík, Kasýk, Böhm


Benago Zruč nad Sázavou - Balticflora Teplice 3:6 (0:3)
rozhodčí: Kudrna, Smreček, delegát: Bydžovský
branky: 40., 40. Angellot, 33. Filinger – 2., 9. Ladeira, 4., 27. Tolstov, 19. Wellington, 28. Severino
žk: Angellot - 0
Benago: Klíma, Krajč – Simitči A, Filinger, Brožek, Štorc, Angellot, Gonzales, Rick, Fichtner
Teplice: Račuk, Kalina – Severino, Dyatlov, Ladeira, Tolstov, Wellington, Leite, Pereira, Freije


Východ:

Flamengo Hradec Králové - ERA-PACK Chrudim 0:15 (0:6)
rozhodčí: Ježek, Pražák, delegát: Svědiroh
branky: 26., 34., 38. Sobral, 6., 31. Mikan, 13., 15. Mareš R, 14., 25. Da Silva, 32. Bouška, 9. Kroulík, 20. Mareš M, 33. Popelka, 36. Vladyka, 36. Rešetár
žk: Paikert - 0
Hradec Králové: Paikert, Kremlík – Jedlička, Moník, Mlynář, Kulhánek, Rozkovec, Žák, Rybák, Bednář, Bartoš.
Chrudim: Meller, Žďánský – Kroulík, Mareš R, Popelka, Da Silva, Vladyka, Mikan, Sobral, Rešetár, Bouška, Mareš M


Delta Real Šumperk - Tango Brno 1:3 (0:2)
rozhodčí: Honěk, Markovský, delegát: Žižka
branky: 36. Málko M – 18., 26. Mareš M II., 12. Vlček
žk: Málko O - Klusák
Šumperk: Netopil, Gruntorád – Málko M, Nedvěd, Václavský, Málko O, Sládek, Šimák, Smrž, Okleštěk, Macek
Brno: Zrzavý – Vlček, Peška, Vlach, Mareš M II., Klusák, Buršík, Vacula, Dufek, Veselovský, Pospíšil, Bočánek




Osmifinále Poháru ČMFS




Západ:

Slavia Praha - Absolut Team České Budějovice 5:2 (2:1)
Branky: 2. Novotný (Pacheco), 17. Oliva, 32. vlastní, 36. Matějka (Bejda), 39. vlastní - 9. Baščevan, 34. Arnold (Baščevan)
ŽK: Holeček, Oliva - Baščevan
Slavia Praha: Knobloch, Bejda, Jurčovský, Novotný, Tichý P., Holeček, Oliva, Mařík, Pacheco, Matějka, Kosina, Tichý J. – trenér: Martin Brychta
Absolut team Č.Budějovice: Kroupa – Novotný, Novosad, Turek, Slípka, Rambousek, Arnold, Mertl, Baščevan

SK Indoss Plzeň - Herd Cheb 8:4 (2:3)
rozhodčí: Henych, Melničuk, delegát: Maurer
branky: 5., 34. Peteřík, 13., 26. Míka, 25., 35. Štverák, 34. Sadílek, 39. Berecký – 8., 19. Lávička Lub, 15. Lávička Luk, 24. Vild
žk: Holý, Scheinher - Nedbalý
Plzeň: Chrž – Holý, Sadílek, Štverák, Peteřík, Míka, Berecký, Scheinher, Böhm, Kasýk, Landrgott
Cheb: Gonda – Lávička Luk, Vild, Lávička Lub, Stejskal, Nedbalý, Peterek, Bauer

Knockout 83 Příbram - Balticflora Teplice 0:5 kont.

Alfa Liberec - Benago Zruč nad Sázavou 4:6 (1:3)
Branky: 11. Vrabec K., 24. Lietava (Jiroušek), 26. Novotný O., 32. Kuželka (Procházka) - 7. Fichtner (Filinger), 10. Fitzel (Filinger), 13. Angelot (Rick), 25. Angelot (Rick), 25. Angelot, 25. Angelot
ŽK: P. Novotný, K. Vrabec, P. Vrabec - A. Simitči, Filinger
ČK: 11. Sýkora (Benago)
Liberec: Novotný P. - Vrabec K., Vrabec P., Novotný O., Jiroušek, Procházka, Kuželka, Lietava, Krejčík. Trenér: Ouředník
Benago: Klíma - Simitci A., Fichtner, Fitzel, Filinger, Rick, Angelot, Rodek, Sýkora, Chrobák. Trenér: Simitci B.

Východ:

TORF Pardubice - ERA-PACK Chrudim 3:6 (3:2)
rozhodčí: Blažej, Gryc, delegát: Svědiroh
branky: 17., 17. Beran, 19. Melechovský –2., 30. Da Silva, 14., 33. Mikan, 22. Sobral, 29. Vladyka
Pardubice: Kašpar, Nachtigal – Urbanec, Koudelka, Slováček M, Slováček J, Netolický, Melechovský, Beran, Černík, Zahradník
Chrudim: Žďánský, Meller – Rešetár, Mareš R, Popelka, Da Silva, Mareš M, Sobral, Bouška, Mikan, Kroulík, Vladyka

Pribina Hesov - Flamengo Hradec Králové 4:7 (2:2)
rozhodčí: Pražák, Bělovský, delegát: Svědiroh
branky: 8., 15., 36. Krčál M, 23. Vykoukal – 6., 23. Žák, 38., 40. Kremlík, 3. Jedlička, 21. Moník, 33. Rozkovec
žk: Krčál M – Jedlička P, Moník
Hesov: Coufal – Holas, Kratochvíl, Krčál M, Matějka, Krčál R, Musil, Pártl, Strašil, Vykoukal
Hradec Králové: Kremlík – Jedlička P, Jedlička L, Moník, Žák, Kulhánek, Rozkovec, Bartoš

USK Slavia Ostrava - Delta Real Šumperk 1:17 (1:5)
rozhodčí: Klečacký, Markovský, delegát: Pelikán
branky: 16. Knap – 15., 18., 31., 36. Tezner, 18., 19., 29., 33. Málko O, 1., 23., 34. Sládek, 25. Václavský, 27. Nedvěd, 22. Málko M, 28. Smrž
žk: Kubín - 0
Ostrava: Marek – Sarközy, Hippmann, Kubín, Knap, Míka, Bochňák, Hosaryk, Sehelka
Šumperk: Gruntorád, Netopil – Málko O, Václavský, Málko M, Smrž, Moravec, Šimák, Tezner, Nedvěd, Šinogl, Sládek

Zlínský kraj nedodal vítěze, postupuje Tango Brno

nic

nic

WebToDate