Futsal

reklama

Los a výsledky Poháru ČMFS ve futsalu 2009/10


Finále:


ERA-PACK Chrudim - Balticflora Teplice 7:3 (3:1)
branky: 12., 12. De Lima, 34., 34. Mareš R, 3. Mareš M, 22. Rešetár, 36. Da Silva - 17., 40. Severino, 24. Tolstov.
žk: Sobral - Leite
Chrudim: Meller, Žďánský - Mareš M, Mareš R, De Lima, Weber, Sobral, Da Silva, Vladyka, Rešetár, Mikan, Popelka.
Teplice: Cavallaro, Kalina – Walter, Pereira, Tolstov, Leite, Ladeira, Severino, Reinhardt, Salák, Krejčí, Mažári.

Semifinále:



Západ:

Slavia Praha - Balticflora Teplice 2:4 (0:1)
rozhodčí: Kresta, Henych, delegát: Bydžovský
branky: 27. Pacheco, 30. Bejda - 9. Ladeira, 23. Salák, 28. Leite, 40. Severino
žk: Beránek - 0
Slavia: Löffler, Knobloch - Bejda, Beránek, Holeček, Oliva, Pacheco, Kokeš, Zapletal, Matějka, Kosina, Wojnar.
Teplice: Kalina, Cavallaro - Kilián, Walter, Pereira, Severino, Krejčí, Leite, Tolstov, Salák, Ladeira

Východ:

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 7:1 (4:0)
rozhodčí: Černý O, Blažej, delegát: Maurer
branky: 4., 29. Weber, 4., 12. Da Silva, 16. Mikan, 30., 33. De Lima - 24.Mareš M II.
žk: 0 - Outrata, Michal M II.,, Brůna, Havel Jo.
Chrudim: Meller, Žďánský – De Lima, Kroulík, Mareš R, Mareš M, Da Silva, Weber, Vladyka, Mikan, Sobral, Řešetár.
Tango: Kubíček, Zrzavý - Chadzidis, Vlček, Outrata, Mareš M II., Brůna, Buršík, Vacula, Havel Jo, Havel Ja, Veselovský.




Čtvrtfinále:



Západ:

Slavia Praha - SK Indoss Plzeň 4:1
rozhodčí: Brejník, Bležej, delegát: Hora
branky: 8., 9., 31., 40. Oliva – 30. Štverák
žk: Holeček - Holý
Slavia: Knobloch – Bejda, Oliva, Hrdina, Matějka, Pacheco, Beránek, Kosina, Holeček, Zapletal, Ulich.
Plzeň: Kolařík – Kučera, Scheinherr, Míka D, Míka M, Štverák, Kovacs, Holý, Peteřík, Kasýk, Böhm


Benago Zruč nad Sázavou - Balticflora Teplice 3:6 (0:3)
rozhodčí: Kudrna, Smreček, delegát: Bydžovský
branky: 40., 40. Angellot, 33. Filinger – 2., 9. Ladeira, 4., 27. Tolstov, 19. Wellington, 28. Severino
žk: Angellot - 0
Benago: Klíma, Krajč – Simitči A, Filinger, Brožek, Štorc, Angellot, Gonzales, Rick, Fichtner
Teplice: Račuk, Kalina – Severino, Dyatlov, Ladeira, Tolstov, Wellington, Leite, Pereira, Freije


Východ:

Flamengo Hradec Králové - ERA-PACK Chrudim 0:15 (0:6)
rozhodčí: Ježek, Pražák, delegát: Svědiroh
branky: 26., 34., 38. Sobral, 6., 31. Mikan, 13., 15. Mareš R, 14., 25. Da Silva, 32. Bouška, 9. Kroulík, 20. Mareš M, 33. Popelka, 36. Vladyka, 36. Rešetár
žk: Paikert - 0
Hradec Králové: Paikert, Kremlík – Jedlička, Moník, Mlynář, Kulhánek, Rozkovec, Žák, Rybák, Bednář, Bartoš.
Chrudim: Meller, Žďánský – Kroulík, Mareš R, Popelka, Da Silva, Vladyka, Mikan, Sobral, Rešetár, Bouška, Mareš M


Delta Real Šumperk - Tango Brno 1:3 (0:2)
rozhodčí: Honěk, Markovský, delegát: Žižka
branky: 36. Málko M – 18., 26. Mareš M II., 12. Vlček
žk: Málko O - Klusák
Šumperk: Netopil, Gruntorád – Málko M, Nedvěd, Václavský, Málko O, Sládek, Šimák, Smrž, Okleštěk, Macek
Brno: Zrzavý – Vlček, Peška, Vlach, Mareš M II., Klusák, Buršík, Vacula, Dufek, Veselovský, Pospíšil, Bočánek




Osmifinále Poháru ČMFS




Západ:

Slavia Praha - Absolut Team České Budějovice 5:2 (2:1)
Branky: 2. Novotný (Pacheco), 17. Oliva, 32. vlastní, 36. Matějka (Bejda), 39. vlastní - 9. Baščevan, 34. Arnold (Baščevan)
ŽK: Holeček, Oliva - Baščevan
Slavia Praha: Knobloch, Bejda, Jurčovský, Novotný, Tichý P., Holeček, Oliva, Mařík, Pacheco, Matějka, Kosina, Tichý J. – trenér: Martin Brychta
Absolut team Č.Budějovice: Kroupa – Novotný, Novosad, Turek, Slípka, Rambousek, Arnold, Mertl, Baščevan

SK Indoss Plzeň - Herd Cheb 8:4 (2:3)
rozhodčí: Henych, Melničuk, delegát: Maurer
branky: 5., 34. Peteřík, 13., 26. Míka, 25., 35. Štverák, 34. Sadílek, 39. Berecký – 8., 19. Lávička Lub, 15. Lávička Luk, 24. Vild
žk: Holý, Scheinher - Nedbalý
Plzeň: Chrž – Holý, Sadílek, Štverák, Peteřík, Míka, Berecký, Scheinher, Böhm, Kasýk, Landrgott
Cheb: Gonda – Lávička Luk, Vild, Lávička Lub, Stejskal, Nedbalý, Peterek, Bauer

Knockout 83 Příbram - Balticflora Teplice 0:5 kont.

Alfa Liberec - Benago Zruč nad Sázavou 4:6 (1:3)
Branky: 11. Vrabec K., 24. Lietava (Jiroušek), 26. Novotný O., 32. Kuželka (Procházka) - 7. Fichtner (Filinger), 10. Fitzel (Filinger), 13. Angelot (Rick), 25. Angelot (Rick), 25. Angelot, 25. Angelot
ŽK: P. Novotný, K. Vrabec, P. Vrabec - A. Simitči, Filinger
ČK: 11. Sýkora (Benago)
Liberec: Novotný P. - Vrabec K., Vrabec P., Novotný O., Jiroušek, Procházka, Kuželka, Lietava, Krejčík. Trenér: Ouředník
Benago: Klíma - Simitci A., Fichtner, Fitzel, Filinger, Rick, Angelot, Rodek, Sýkora, Chrobák. Trenér: Simitci B.

Východ:

TORF Pardubice - ERA-PACK Chrudim 3:6 (3:2)
rozhodčí: Blažej, Gryc, delegát: Svědiroh
branky: 17., 17. Beran, 19. Melechovský –2., 30. Da Silva, 14., 33. Mikan, 22. Sobral, 29. Vladyka
Pardubice: Kašpar, Nachtigal – Urbanec, Koudelka, Slováček M, Slováček J, Netolický, Melechovský, Beran, Černík, Zahradník
Chrudim: Žďánský, Meller – Rešetár, Mareš R, Popelka, Da Silva, Mareš M, Sobral, Bouška, Mikan, Kroulík, Vladyka

Pribina Hesov - Flamengo Hradec Králové 4:7 (2:2)
rozhodčí: Pražák, Bělovský, delegát: Svědiroh
branky: 8., 15., 36. Krčál M, 23. Vykoukal – 6., 23. Žák, 38., 40. Kremlík, 3. Jedlička, 21. Moník, 33. Rozkovec
žk: Krčál M – Jedlička P, Moník
Hesov: Coufal – Holas, Kratochvíl, Krčál M, Matějka, Krčál R, Musil, Pártl, Strašil, Vykoukal
Hradec Králové: Kremlík – Jedlička P, Jedlička L, Moník, Žák, Kulhánek, Rozkovec, Bartoš

USK Slavia Ostrava - Delta Real Šumperk 1:17 (1:5)
rozhodčí: Klečacký, Markovský, delegát: Pelikán
branky: 16. Knap – 15., 18., 31., 36. Tezner, 18., 19., 29., 33. Málko O, 1., 23., 34. Sládek, 25. Václavský, 27. Nedvěd, 22. Málko M, 28. Smrž
žk: Kubín - 0
Ostrava: Marek – Sarközy, Hippmann, Kubín, Knap, Míka, Bochňák, Hosaryk, Sehelka
Šumperk: Gruntorád, Netopil – Málko O, Václavský, Málko M, Smrž, Moravec, Šimák, Tezner, Nedvěd, Šinogl, Sládek

Zlínský kraj nedodal vítěze, postupuje Tango Brno

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



Pohár FAČR 2017/18
 
» Propozice Poháru FAČR 2017/18 (PDF)
 
Pohár FAČR 2016/17
 
» Výsledky Poháru FAČR 2016/17
» Propozice Poháru FAČR 2016/17 (DOC)
 
Pohár FAČR 2015/16
 
» Výsledky Poháru FAČR 2015/16
» Propozice Poháru FAČR 2015/16 (DOC)
 
Pohár FAČR 2014/15
 
» Výsledky Poháru FAČR 2014/15
» Propozice Poháru FAČR 2014/15 (DOC)
 
Pohár FAČR 2013/14
 
» Výsledky Poháru FAČR 2013/14
» Propozice Poháru FAČR 2013/14 (DOC)
 
Pohár FAČR 2012/13
 
» Výsledky Poháru FAČR 2012/13
» Propozice Poháru FAČR 2012/13 (DOC)
 
Pohár FAČR 2011/12
 
» Výsledky Poháru FAČR 2011/12
» Propozice Poháru FAČR 2011/12 (DOC)
 
Pohár FAČR 2010/11
 
» Výsledky Poháru FAČR 2010/11
» Propozice Poháru FAČR 2010/11 (DOC)
 
Pohár FAČR 2009/10
 
» Výsledky Poháru FAČR 2009/10
» Propozice Poháru FAČR 2009/10 (DOC)
Pohár FAČR 2008/09
 
» Výsledky Poháru FAČR 2008/09
» Propozice Poháru FAČR 2008/09 (DOC)
 
Historie
 
» Historické výsledky
» 2010/2011
» 2009/2010
» 2008/2009
» 2007/2008
» 2006/2007
» 2005/2006
» 2004/2005
» 2003/2004
 
Výsledky
 
Los soutěže a výsledky.
Pražský kraj - A
Středočeský kraj - B
Karlovarský kraj - C
Plzeňský kraj - D
Ústecký kraj - E
Liberecký kraj - F
Královéhradecký kraj - G
Pardubický kraj - H
Jihočeský kraj - I
Vysočina - J
Jihomoravský kraj - K
Moravskoslezský kraj - L
Zlínský kraj - M
Olomoucký kraj - N
 
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate