Futsal

reklama

©koFL9 - Los soutěľe


Rozlosování soutěľe


Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
dívky

V případě nalezených nesrovnalostí či nejasností nás prosím kontaktujte na emailu sfl@fotbal.cz




 

Praha - Divize A

Finále Divize:
A1-Z© s RVJ Bronzová, A2-Z© Tupolevova, A3-FZ© Chodovická, A4-Z© Marjánka Praha



 

Střední Čechy - divize B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017
1/ B6-Z© a M© Králův Dvůr, B16-Z© Zdice, B1-Z© a M© Cerhovice
2/ B13-Z© Beroun-Závodí, B14-Z© Wagnerovo náměstí Beroun, B11-Z© C. Boudy Kladno
3/ B3-Z© Příbram-Březové Hory, B15-Z© Bohutín, B8-Z© Čimelice, B10-2. Z© Dobříą
4/ B2-Z© Jesenice, B7-I. Z© Říčany, B12-Z© Dukelská Beneąov
5/ B9-Z© Zeleneč, B5-Z© TGM Milovice, B4-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3
B/ Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 4, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 5

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C




 

Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.12.2017
1/ C1-Z© Karlovy Vary, C8-Z© Lomnice, C7-Z© Křiľíkova Sokolov, C6-Z© Horní Slavkov
2/ C3-4.Z© Plzeň, C2-10. Z© Plzeň, C10-Z© Manětín
3/ C5-Z© Martina Luthera Plzeň, C9-22. Z© Plzeň, C4-Z© a M© ©vihov

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3





 

Severní Čechy - divize D

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017
1/ D16-Z© Na Podlesí Kadaň, D18-Z© a M© ®atec, D9-Z© Prokopa Holého Louny
2/ D10-Z© Most, D13-Z© Edisonova Teplice, D21-Z© a M© Černčice
3/ D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín, D5-Z© Kamenická Děčín, D23-Z© a M© Děčín IV, D14-Z© Beneąov nad Ploučnicí
4/ D7-Z© Horní Police, D1-Z© 28. října Česká Lípa, D4-Z© Slovanka Česká Lípa, D17-Z© a M© Mírová Mimoň
5/ D2-Z© Varnsdorf, D12-Gymnázium Rumburk, D6-Gymnázium Varnsdorf, D22-Z© Nový Bor
6/ D8-Z© a M© Barvířská Liberec, D19-Gymnázium Frýdlant, D3-Z© Hejnice, D20-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno, D15-Z© Český Dub

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5
C/ Druhý 3, Vítěz 4, Druhý 5

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, Vítěz 6




 

Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017
1/ E7-Z© Mládeľnická Trutnov, E18-Z© V Domcích Trutnov, E17-Z© ©kolní Vrchlabí, E8-Z© a M© Studenec, E2-Jiráskovo gymnázium Náchod
2/ E3-GYBON Hradec Králové, E16-Zą a Mą Pardubice-Ohrazenice, E11-Z© Daąice
3/ E14-Z© Třemoąnice, E12-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E5-Z© Hlinsko Smetanova
4/ E13-Z© Palackého Moravská Třebová, E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun, E19-Z© Jiráskova Vysoké Mýto
5/ E4-Masarykova Z© Polička, E10-Z© Na Lukách Polička, E15-Gymnázium Polička, E1-Z© Bystré

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 2, Druhý 2, Vítěz 3, Druhý 3
B/ Vítěz 4, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 5

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz 1





 

Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017
1/ F2-Z© Sluneční ©umperk, F15-Z© Jelínkova Rýmařov, F1-Z© Uničov, F22-Z© a M© Luká
2/ F17-Z© a M© Trąice, F16-RG Prostějov, F23-Z© Jana Amose Komenského Přerov, F19-Z© a M© Loučka
3/ F13-Z©aG Vítkov, F4-Z© Vítkov, F5-Z© a M© Komenského Bílovec, F18-Z© a M© T. G. Masaryka Bílovec
4/ F3-Z© Stěbořice, F7-CZ© Hradec nad Moravicí, F9-Z© Město Albrechtice
5/ F6-Z© Oldřiąov, F24-Z© a M© Sudice, F25-Z© Havlíčkova Opava
6/ F20-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín, F8-Z© Matiční Ostrava, F10-Gymnázium Olgy Havlové, F14-Biskupské gymnázium v Ostravě
7/ F11-Z© Jana ©oupala Ostrava, F21-Z© a M© Ostrava-Svinov, F26-Z© Gen. Píky Ostrava, F12-Z© Jablunkov

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 4, Vítěz 5, Vítěz 3, Druhý 3
C/ Vítěz 6, Druhý 6, Vítěz 7, Druhý 7

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C






 

Jiľní Čechy - divize G

Finále Divize:
G1-Z© Jana Husa a M© Písek, G2-Z© Prachatice, G3-Z© Trhové Sviny, G4-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou, G5-Z© a M© Dubné, G6-Z© Komenského Pelhřimov





 

Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 15.11.2017
1/ H3-Z© Mládeľe Znojmo, H10-Z© náměstí Republiky Znojmo, H32-Z©aM© Tasovice, H18-Z© ©anov
2/ H25-Z© Komenského Hustopeče, H1-Z© Velké Pavlovice, H33-Z© Kobylí, H20-Z© Slovácká Břeclav
3/ H6-Z© Bednářova Brno, H31-TZ© Kuldova, H2-Z© Herčíkova Brno, H13-Z© a M© Merhautova Brno
4/ H8-Z© Janouąkova Brno, H30-Z© Holzova Brno, H24-Z© a M© Olbramovice, H19-Z© Eliąky Přemyslovny
5/ H7-Z© Krásného Brno, H29-Z© Masarova, H21-Z© A M© Tasov, H23-Z© Vejrostova BRNO
6/ H5-Z© Hudcova Brno, H28-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno, H11-Z© Bakalovo nábřeľí Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno
7/ H16-Masarykova Z© a M© Brno, H27-CMcZ© Lerchova Brno, H17-CMGaSO©Pg Brno
8/ H12-Z© Sportovní Uherské Hradiątě, H15-Z© Kvasice, H22-CZ© a M© ve Zlíně, H9-Katolická Z© v Uherském Brodě, H26-Z© Slavičín Vlára

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL9 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 3, Vítěz 5, Druhý 7
B/ Vítěz 2, Druhý 6, Vítěz 4, Druhý 5
C/ Vítěz 3, Druhý 7, Vítěz 6, Druhý 4

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, Vítěz 8










 

SkoFL9 dívky



Los bude uveřejněn později

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate