Futsal

reklama

©koFL7 - Los soutěľe


Rozlosování soutěľe


Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jiľní Čechy - divize G
Jiľní Morava - divize H
dívky

V případě nalezených nesrovnalostí či nejasností nás prosím kontaktujte na emailu sfl@fotbal.cz




 

Praha - Divize A

Finále Divize:
A1-Z© s RVJ Bronzová Praha, A2-Z© Tupolevova, A3-Z© Filosofská, A4-FZ© Chodovická, A5-Z© Marjánka



 

Střední Čechy - divize B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.12.2017
1/ B3-Z© Příbram - Březové Hory, B8-2. Z© Dobříą, B1-Z© a M© Cerhovice
2/ B12-Z© Zdice, B10-Z© Beroun - Závodí, B11-Z© Wagnerovo náměstí Beroun
3/ B2-Z© a základní umělecká ąkola Jesenice, B4-I. Z© Říčany, B9-Z© Dukelská Beneąov
4/ B7-Z© Zeleneč, B6-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B13-Z© TGM Milovice, B5-Z© Pąovka Mělník

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3, Vítěz 4




 

Západní Čechy - divize C

Finále Divize:
C1-14. Z© Plzeň, C2-4. Z© Plzeň, C3-10. Z© Plzeň, C4-22. Z© Plzeň, C5-Z© Poběľovice





 

Severní Čechy - divize D

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017
1/ D18-Z© a M© ®atec, D8-Z© Prokopa Holého Louny, D22-Z© a M© Černčice
2/ D9-Z© Vítězslava Nezvala Most, D10-Z© Zdeňka ©těpánka Most, D14-18.Z© Most
3/ D7-Gymnázium Teplice, D12-Z© Edisonova Teplice
4/ D11-Z© Dr. Miroslava Tyrąe Děčín, D4-Z© Kamenická Děčín, D23-Z© a M© Děčín IV
5/ D13-Z© Beneąov nad Ploučnicí, D6-Z© Horní Police, D17-Z© a M© Mimoň
6/ D2-Z© Varnsdorf, D5-Gymnázium Varnsdorf, D3-Z© Slovanka Česká Lípa
7/ D19-Gymnázium Frýdlant, D20-Z© Liberec Vratislavice n. N., D15-Z© Český Dub
8/ D16-Z© Pasířská Jablonec nad Nisou, D21-Z© Jablonec nad Nisou-Mąeno, D1-Z© Pelechovská ®elezný Brod

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3
B/ Vítěz 4, Vítěz 5, Vítěz 6
C/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C




 

Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.12.2017
1/ E2-Z© a M© Teplice nad Metují, E14-Z© V Domcích Trutnov, E13-Z© ©kolní Vrchlabí, E7-Z© a M© Studenec
2/ E12-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice, E4-Z© Třemoąnice, E8-Z© SEVER Hradec Králové
3/ E11-Gymnázium Polička, E5-Z© Hlinsko Smetanova, E3-Masarykova Z© Polička, E1-Z© Bystré
4/ E9-Z© a M© Svitavy, E6-Z© Aloise Jiráska Lanąkroun, E10-Z© Palackého Moravská Třebová

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3, Vítěz 4





 

Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017
1/ F9-Z© Postřelmov, F10-Z© Jelínkova Rýmařov, F17-Z© a M© Luká , F1-Z© Uničov
2/ F13-Z© a M© Trąice, F16-FZ© dr.Milady Horákové a M© Olomouc, F12-RG Prostějov, F11-Z© Jana Amose Komenského Přerov
3/ F3-Z© Vítkov, F14-Z© a M© T. G. Masaryka Bílovec, F7-Z© dr. Milady Horákové Kopřivnice, F18-Z© Mořkov
4/ F2-Z© Stěbořice, F4-Z© Oldřiąov, F5-CZ© Hradec nad Moravicí, F19-Z© a M© Sudice
5/ F15-Z© dr. Miroslava Tyrąe Hlučín, F6-Z© Jana ©oupala Ostrava, F20-Z© Gen. Píky Ostrava, F8-Z© Dany a Emila Zátopkových Třinec

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 2, Druhý 3, Vítěz 4, Druhý 5
C/ Vítěz 5, Druhý 2, Vítěz 3, Druhý 4

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C






 

Jiľní Čechy - divize G

Finále Divize:
G1-Z© Jana Husa a M© Písek, G2-Z© Prachatice, G3-Z© Komenského Pelhřimov





 

Jiľní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 15.11.2017
1/ H6-Z© TGM Moravské Budějovice, H10-Z© Vémyslice, H20-Z© A M© Tasov, H24-Z© a Pr© Moravské Budějovice
2/ H3-Z© Mládeľe Znojmo, H12-Z© náměstí Republiky Znojmo, H23-Z© a M© Olbramovice, H31-Z©aM© Tasovice
3/ H26-Z© Komenského Hustopeče, H7-Z© Velké Pavlovice, H32-Z© a M© Rakvice, H19-Z© Slovácká Břeclav
4/ H5-Z© Hudcova Brno, H2-Z© Herčíkova Brno, H29-Z© Holzova Brno, H14-Z© a M© Merhautova Brno, H30-TZ© Kuldova
5/ H8-Z© Bednářova Brno, H4-Z© Novolíąeňská Brno, H28-Z© Masarova, H18-Z© Eliąky Přemyslovny
6/ H9-Z© Krásného Brno, H17-CMGaSO©Pg Brno, H27-Gymnázium tř. Kpt. Jaroąe Brno, H25-CMcZ© Lerchova Brno
7/ H1-Z© a M© J A Komenského ®eravice, H16-CZ© ve Veselí nad Moravou, H11-KZ© v Uherském Brodě
8/ H13-Z© Sportovní Uherské Hradiątě, H15-Z© Kvasice, H21-CZ© a M© ve Zlíně

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SkoFL7 nejpozději do 31.12.2017
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 4, Druhý 5, Vítěz 6, Druhý 3
C/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 6
D/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, Vítěz D










 

SkoFL7 dívky



Los bude uveřejněn později

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate